Sayfa 121 Toplam 122 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 71 111 119 120 121 122 SonuncuSonuncu
Toplam 3028 adet sonuctan sayfa basi 3,001 ile 3,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Bucaspor 1 - 2 Trabzonspor

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3. ilen aramizda 21 Puan fark var ve belki Sampiyon olamayacagiz!

Böyle bir tablo gördünüz mü?

Türkiye'de her sey biraz daha normal olsaydi bugün Sampiyon takimin taraftariydik!

Dortmund'da bizim kadar fark ilen girdi devreye! Dortmund bizden fazla puan kaybetti 2. yari! Ama adamlar gecen hafta Sampiyon oldular!

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine kendi kendimizi sıkıntıya soktuk ama Umut sayesinde kazandık.
    İnat bu inat.
    Colman'a ayrı bir teşekkür.
    OSCAR CARDOZO

Fatih Kuloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadda atmosfer çok kötüydü taraftar oldukça azdı kapalıdaki az sayıda Trabzonlu Gençler ve Kale arkasıdnaki Gurbetçi Gençlerdi galiba hiç susmadılar tam 4 ker karabük gol attı diye sevindik ama yalan çıktı herkese tebrikler..
    Mavi ev tüplerinin üstüne bordo şeritlerin çekildiği yerdir burası.

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Türkiye'de her sey biraz daha normal olsaydi bugün Sampiyon takimin taraftariydik!

Dortmund'da bizim kadar fark ilen girdi devreye! Dortmund bizden fazla puan kaybetti 2. yari! Ama adamlar gecen hafta Sampiyon oldular!

almanyada angela merkel ligi durtmez.
    asker kacagi peltek bi kamil hakem odasi basamaz oralarda.
    lig devam ederken mukaveleli oyunculari gel seni artis yapacam ama once tadina ben bakacam diye ayartip is kotarmalar skandal demektir oralarda..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Umut'un attığı bu golün, 2006'da Hasan Kabze'ninki ile aynı kaderi paylaşmasını umuyorum
    Bertrand Russell : "İstediğiniz bazı şeylere sahip olamamak, mutluluğun bir parçasıdır."

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

sesim kısıldı maçta bağırmaktan devre arasında bile 15 dakika boyunca şarkı söyledik davul eşliğinde...
    4 kere gol oldu diye maratondan haber geldi 2. den sonrasında artık gol olmadığını öğrendik
    bu arada 15.000 taraftar vardı ama ortam güğzeldi...herkese tşkler sabah 6 da geldik ve işe gittik...
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

santradan umut kendinden beklenmedik bir şekilde gol attı ..Bu bir işaret değilde nedir sorarım size..Şampiyonuz Allahın izni ile
    Bıraktık işi gücü saldır ANkaRagücü

EMRAH ERTEMOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

umut bulutun pozisyonunda düşen bucasporlu defans oyuncusu şampiyonluğun habercisimiydi acaba yada şansmıydı arkadaşlar..
    FOREVER TRABZONSPOR
    1461
    TS rh (-)

SeRHaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Fene 18 mactır değil yenilme puan bile kaybetmiyorlar (bursa macı haric) bizse yenildik ve bir cok kez berabere kaldık ve bizle hala aynı puandalar bu bizim başarımız,ama bu kadar yerden yakalatmakta bizim başarımız.keşke o puan kayıplarının bazıları olmasaydı bu hafta garantilemiştik belkide.Bu saatten sonra sampiyon olmsakta takımım beni fazlasıyla mutlu etti.Bir şey soracagım şu leko denen adam kac tane faul yaptı istatistik var mı ?

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı EMRAH ERTEMOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut bulutun pozisyonunda düşen bucasporlu defans oyuncusu şampiyonluğun habercisimiydi acaba yada şansmıydı arkadaşlar..
    sabahtan beri tüm fenerli ve gs li sınıf arkadaşlarıma bu pozisyonu acıklamakla gecti

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dün futbol adına hiçbirşey yoktu arkadaş.

Özellikle Selçuk, Jaja. Hiç mi oynamazlar arkadaş.

Şampiyonluk mücadelesi veren bir takım bu oyunu sergileyemez.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilahi adalet, karabük'ün yediği gol daha içler acısı
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih üzerinden beklentileri arttırıp lütfen fatihi 50 bin kişinin önüne atmayın...Trabzon gazetelerinden biri trabzon fatihe güveniyor haberi vermiş bütün medyada bu haber..Bu akıl işimi şimdi..Bu haberin bir yönetici ağzıyla verilmesi tam bir cehalet veya kasıt..Zaten bu hafta ankaragücünün üzerine gelecekleri kadar gelecekler...Lütfen Ankaragücünü rahat bırakalım...Ankaragücünün oyunu fenerle orada başabaş oynamaya yeter...Bu arada burada hatırı sayılır fenerli izleyicilerde olduğunu biliyoruz..Yok altyapıdan tanıdık birinin ifadesiyle fatih hayatının maçını oynayacakmış türü açıklamalar Fatihe ve arkadaşlarına zarar verir..Ankaragücünü bir takım olarak değerlendirelim..İyi bir takım..Fenere ilk golü atacak kadarda efektif bir takım..Seyircisiyle barışmış bir takım...Gündeme oturmak ister...İnşaallah böyle olur...Bu arada Fatih ve arkadaşlarının güvenliği için saraçoğlu koridorlarına dikkat çekmek gerek..Burayı takip eden yerel medyadan birileri varsa o koridorlarda can güvenliğine ve baskıya vurgu yapılsın...Hakemin Fırat aydınus olacağını tahmin ediyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

TRABZON/ VAKFIKEBİRLİ muhammet özdin ayagının altından topu kaçırdı lugano ordaydı vurdu gol oldu ozaman buda şampiyonlugun habercisiydi öyle ya

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Mehmet Said Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yatıp kalkıp dua etsinler bayern münih'in başında aziz yıldırım yok ççç
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Çok şanslıyız çok.Bu kadar kötü oynamanın anlamı nedir çözemedim.Şampiyonluğa aç bir takım göremiyorum sahada.Sanki rakibin şampiyonluğunu kabul etmiş, lig bitsede gitsek havasında bir ortam vardı dün.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Ahmet Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yatıp kalkıp dua etsinler bayern münih'in başında aziz yıldırım yok ççç
    bayern münih pişman aziz yıldırım gibi başkanları olmadığına
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı murat köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaka gibi gerçekten şaka gibi.
    bir muz cumhuryeti futbol liginde bile bir takım 17 de 16 galibiyet bir beraberlik alamaz. bu ancak işte muz cumhuriyetinde olur.
    ünal hocanın değini bende hatırlıyorum 35 puan yeterli olur diye. ama kimse fenerin böle gideceğini tahmin etmiyordu.

biz bence gayet normal gittik galibiyet ve yenilgi ve beraberlik maçlarımız gayet normaldi.

biz yapmamız gerekeni yaptık ama bu adaletsiz ligde demekki tüm maçlarını kazanmalısınki ancak o zaman şampiyon olabilesin.
    ben hatalarıyla ve yaptıklarıyla bu takımı ve şenol hocayı kutlarım.
    Bizim puan kayiplarimiz gayet normal. Ama o puanlari Ankaragucu ve Antalya maclarinda kaybetmeseydik simdi cok farkli seyler konusuyor olacaktik. Bazilarimiz simdiden sampiyonlar ligi 11 i uzerinde konusuyor olacakti.

Ilk 3 haftada 7 puan kaybedip rakibi potaya biz soktuk. Psikolojik ustunlugu biz verdik onlara. Yoksa hakem hatalari falan hikaye olacakti.

Ama benim umudum suruyor. FB Ankaragucu'nu yener. Mac Kadikoy'de. Hakem, basin, Tekke olayi falan isi gotururler. Bence Tekke macta oynatilmayabilir bile. Biz de Insallah IBB yi yeneriz.

Son hafta gel gor cumbusu. Kalpten giden cok olur
    Yine Yeni Yeniden

SeRHaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadas aslen karabuklu bide haa..fenerliymiş bende yeni ogrendim.

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı HDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz ilk yarı 42 puan topladık başarılıydık,ikinci yarı son 2 maçı alırsak 40 puan toplamış oluyoruz.sizce az mı? burada şampiyonluğumuzun kaybettiğimiz puanlarla değil fb'nin akılalmaz bir şekilde eğer son 2 maçıda alırsa 17 maçta 16g 1b ile 51 puanın 49'unu toplamasıyla gidebileceğini düşünüyorum
    Sonuna kadar katılıyorum ve ekliyorum biz normaliz normal olmayan TFF lig TV(sansar) ve Aziz şeytan Üçgeni

Nereden
    Trabzon

Yaşamla ölüm arasında ...Asla unutmam bu maçı,daha doğrusu o dakikayı..

yunushanilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

bari seneye avrupada ses getirecek bir ekip kurulsa şenol hocaya güveniyorum
    ve inşallah doğru düzgün transfer yaparlar bu sene
    Cruyff: "Barcelona'yı en çok top rakibindeyken izlemek bana keyif veriyor. En fazla 10 saniye içinde geri alıyorlar."

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı The_Storm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jaja'nın son maçlarda bile devam laubaliliği, karakterinden mi kaynaklanıyor, yoksa Alex'le olan arkadaşlığından mı?

Jaja içimizdeki Emenike olabilir mi?
    sanmıyoruum ama bnm aklımdanda gecmedıı deıl
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu fener gibi yapamıyoruz ya ona yanıyorum. Fener basını hiçbir zaman kimden medet umduğunu piyasaya sürmüyor. Bizim basın Fatih'i şimdiden diline doladı. Lütfen şu azizin köpekleri kadar akıllı olun, biraz politik davranın, ortamı kışkırtmadan işleri halledelim biraz da. Fatih'e, Gabric'e hatta Adem'e güveniyoruz evet ama bu oyuncuları baskı altına almaya gerek yok...
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ankaragücü son şansımız.Normal şartlarda ankaragücü fb yi ezer geçer.buca bile her atağında gol attı.ankaragücü daha kaliteli bi takım.Sivasın maçı vereceği belli.Tekke den çok şey bekliyorum.2 hafta önce izledim hala harika vuruşlar yapıyor.Tekke,Gabriç ellerinden geleni yapıcaklardır.Maçın hakemini merak etmiyorum çünkü yıldırımlardan biri yada gezer bünyamin olcak.Hakemide yenmeleri lazım...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)