Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takimimizdaki en büyük eksiklik: Hirs

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

altay maçi sonrasi görünen o ki yine hirs ve mücadele eksikligi yüzünden elendik, ama bence su anda en büyük problem istikrarsizlik yani hirs istikrarsizligi. yoksa artik güzel oynamaya basladik ama takim, bugün mesela üzerinde bir rehavetle oynadi gibi. haftasonu bence bu takim sivas'a en az üç gol atacak. ne kaybediyosak su rehavet yüzünden kaybediyoruz.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MaHMuT_61 Nickli Üyeden Alıntı

Bu takimin Kim oldugunu ve mazisini bilmeyen yada unutanlar var üzülerek söylüyorum ki Fatih Akyel bile ismini vermeye çekindigim bir çok futbolcudan daha Trabzonsporlu idi bu aksam bi de bisey soracagim yahu gülmeyin adamlar oyuna forvet sokabilirken bizim yedek kulubesinde forvet yok ne is anlamadim bi tane forvet alinmali idi..Bence gelecek sezon Vahid kalacaksa yarin kalacam desin yok kalmicaksa Yeni gelecek isme iste sana zaman bak gör tani teshis koy yaza alalim denmeli vakit geçirmeden...Saygilarimla

Sana katilmamak elde degil yahu Szmek adam allah'in polonyalisi has Trabzonlulardan daha hirsliydi bi ara yahu dedim benmi yanlis biliyorum 1 fark yetiyomu bu adamlar sanki bi bildikleri varmis gibi oynuyolar yok elendik ne diyelim...

kutoz
    Ziyaretçi

Maç öncesi, takimi havaalaninda karsiladik. Aksam, idmanina gidip tesislerin içine kadar girdik. Aldigimiz elektrikse, pozitifti. Fakat, maç esnasinda malesef istediklerimizi uygulayamadik.

Bize 1 gol lazim olsaydi, bu maç en az 5 olurdu. Ama melesef 3 gol, bütün herseyi altüst etti. Ve gol geciktikçe de, kronik rahatsizligimiz nüksetti, turu kaybettik.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hirs yok bence tek eksik bu degil ama göze batan su anda hirs yok syzmek deki hirs baska çogu futbolcuda yok kardesim anlamiyorum...

Hasan Cubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benher zaman yaziyorum bizim futbolcular profesyonel degiller ve yinede yaziyorum degiller degiller .................

Bunlarin piskologu yokmu yaaaa bunlari maclara hazirliyan yokmu , sen dünyanin parasini aliyorsun iki üc mac iyi oynuyorsun ondan sonra foosss .

canimiz sagolsun....

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bi maç iyi oldumu hirsli olmadimi hirssiz hatta ruhsuz. Bunu anlamakta zorluk çekiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bunu bu aksam bir daha gördük bu takimda HIRS filan yok.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet telk maclikm yorum yapilmaz ama sahada mucadele yok hirs yok bunlar olamadiktan sonra gerisi hikaye herkes sahada geziyo yok bole bisey

bence mevzu hirs deil..hava çok önemli..hava yakalandiginda hirsda gelicektir..emin olun..ki su sartlarda o hava yakalanamaz..cunku sampiyonlar ligi gibi bi yarisdan kopmus durumdayiz..eksikler..vs..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

havayi yaka|adigini dusunu0rdum takimin..

deniz|i antep ma|atya a.gücünü yeni0rsun..

bu takim havayi yaka|ar bence...

m0ra| kazanir kendine güvenir..

ama a|tay macinda "tanim|anamayan bir nesne" takima mani 0|du..

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar ne yaziyim bilmiyorum, canim o kadar aciyorki yüregimden bir parça koptu sanki artik dayanamiyorum,yoruldum!!! Ne zamana kadar sürücek böyle??? Neden neden bunlarda hiç ruh yok[img]smileys/smiley7.gif[/img] hiç azim hirs yok[img]smileys/smiley7.gif[/img]en önemlisi gurur yok,utanma yüzleri hiç yok,yok yok...Bizim canimiz aciyor biz üzülüyor biz agliyoruz!..Ahhhh Trabzonspor'um ahhh ne hallere düstün!!! Öyle utaniyorum,günah olmasa canima kiyicam ama birde bunun hesabi var...Bizi bu hallere düsürenlere yaziklar olsun!!!!!!![img]smileys/smiley19.gif[/img]

Evet arkadaslar bende size katiliyorum hirs yoksa basarida yok onun için takimin iki yl önceki gibi istekli futbol oynamasini ve oynadigindada daima kazanacagini düsünüyorum

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Simdiye kadar hep : "kendi evladimiz dedik, yeni geldi alisir dedik, heyecandandir dedik, galip gelince de görmezden geldik..."ARTIK YETER...

Arkadaslar bu takim 2 senedir ligi 2. bitidi... ama asla bir takim gibi oynayamadi.... her maçimizda bir kahraman çikip maçi kurtariyordu, ve kimse laf söyleyemiyordu.... Iste bu futbol meyvasini vermeye basladi( maalesef)....

Artik bu takimda kim olursa olsun ( buna yöresel futbolcular da dahil) eger o forma için savasmayacaksa DEFOLSUN GITSIN....

Nereden
    Belçika

Lig olsun Kupa olsun gol yollarinda cok sikinti cekiyoruz bu sene...Kaptanda olmasa neredeydik acaba simdi?

Forvet eksikligi vardi halen daha var altay macinda 1 kafa topu alamadik[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

dencek hiç bisey bulamiyorum. kader mi desem ne desem.

Nereden
    İstanbul

Gurur agirda utanma olmadigi kesin bizlere karsi...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya sanki altay macinda 3 tana gol atmamaiz gerekmiyordu öle bi top oynuyorladiki sanki biz elenmeye raziyiz mac bitsede gitsek gibi eger bu takimda biraz ruh olsa hirs olsa simdi böle olmazdi..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

beyto belki de kupayi angarya görüyorlardir[img]smileys/smiley2.gif[/img]hani biz zaten ligi 3.bitiririz, uefaya gideriz, kupaya ne gerek var? gibi düsünmüslerdir insallah. yoksa......

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mcgyver_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Simdiye kadar hep : "kendi evladimiz dedik, yeni geldi alisir dedik, heyecandandir dedik, galip gelince de görmezden geldik..."ARTIK YETER...

Arkadaslar bu takim 2 senedir ligi 2. bitidi... ama asla bir takim gibi oynayamadi.... her maçimizda bir kahraman çikip maçi kurtariyordu, ve kimse laf söyleyemiyordu.... Iste bu futbol meyvasini vermeye basladi( maalesef)....

Artik bu takimda kim olursa olsun ( buna yöresel futbolcular da dahil) eger o forma için savasmayacaksa DEFOLSUN GITSIN....

2 senedir takimi kendi becerisiyle kurtaran oyuncular kim arkadasim bi açilarmisin ya..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

takimi hirslandiracak bir olguda bizleriz....

pazar aksami bunu bizimkilere yansitmaliyiz.

BURAK DOGU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatih akyel gibi bi adamin trabzon için sahaya hangi ruhu katmasini bekliyoruz? onlarin ruhu para bize de öyle ruh yaramaz

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Takimda Ruh Yok Ama Ruh da basarli ile birlikde gelir. Ayrica Trabzonspor da bir kaç futbolcu disinda diger futbolcular Sampiyonluk mücadelesi verecek kaliteye sahip degiller. Bence önce bu konuya deginmek Lazim..

bu gün takim hirsli olacaktir helede gökdeniz hem cezasi bitiyor hemde 2005 yilini hiç birimiz unutmadik degimi onlar bizi yakti bizde onlari yakacagiz onularda çeksin o aciyi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı baracuda Nickli Üyeden Alıntı
    fatih akyel gibi bi adamin trabzon için sahaya hangi ruhu katmasini bekliyoruz? onlarin ruhu para bize de öyle ruh yaramaz

özü olmasa bile takimin en iyilerindendi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)