Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anadolu?

Yako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek gercek tek buyuk TS. Gerisi hikaye, artik babami tanimam bu liglerde. bi sehirden FB BJK GS Ist.Spor Sariyer i varken ne guzel ne ala. Biz her yere deplasmana... Ne ala idi, simdi kremasi bitti tabi pastanin. Durun durun az sabir ama uyumayin ...

Bizim de tezgahimiz calismaya abslayacak elbet...

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

insanoglu cig sut emmis die bosuna dememisler.akliniza konya maci gelsin.hani bi ............., satilik peze.engin yattaraya nasil girdigini hatirlayin bariz kirmizi kartlik pozisyon sari kartla gecistirildi, hos adamlar ona bile itiraz etti.sonra ne oldu?anelka gitti elle,faulle bise yaparak atti goldu, icim acidi mi?kesinlikle hayir.ilahi adalet diye bi se var, buyugunu taniyip ona saygi gostermezsen, gun gelir buyugun yanindan bile gecemezsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben hatirliyorum da gaziantep sampiyonluk mücadelesi verdigi tek sezonda fener karsisinda 3-0 öndeydi bizde arkadaslarla kahvede seyrediyorduk,kahve kalabalik ve bu sene sampiyon anadolu'dan tezahüratlari yapiyoruz kahvehane yikiliyor sanki.aptalca kaybedip sampiyon olamiyorlar ve biz çok üzülüyoruz.ya sonra ne oluyor antep bizim yayin gelirlerimize gözünü dikiyor ve azicik sivrilen digerleri.simdi de sira kayseride bunlarin biri gider biri gelir ama trabzonspor'umuzun büyüklügü altinda ezilmeye mahkumlar.bize kümeye diye bagiranlar bir daha iflah olmuyor.altay,kocaeli,bursa simdi sira samsun'da sonra kayseri mi erciyes mi hangisi oldugu belli olmayan takimlarda.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı mini FaNaTiK Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonsorun Trabzonspordan baska dostu yoktur!!!

Aynen katiliyorum baska söze gerek yok ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zedboysts Nickli Üyeden Alıntı

Yaw Rizelilere laf atmak gibi olmasin ama Rize kent olarak bize gicik bir sehir. Trabzon'da 1.si K.T.Ü. var 2.si Havaalani var 3.sü Büyük bir Trabzonspr Kulübü var neden kiskanilmayalim ki. Ilk tas Rize'den geldi. Millet Rize'den cesaretlenip taslamaya basladi. Allah sonumuzu hayirki eylesin...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Evet bayramda rizedeydim. sehirde söyle pankarlar asmislardi. Basbakanimiz var , yolumuz var , üniversitemiz var guruluyuz. Halen daha gülüyorum. BU kadar kiskançlik olmaz ya. Yada bu kadar küçük düsünmek.(rizeli arkadaslar yanlis anlamsinda) bizi yanimizdaki kendi hemseirmiz bildigimiz adamlar kiskanirken diger anadalu kluplerini elestirmeye hiç hakkimiz yok. ne anadolsu ya artik öye bir kavram olduguna inanmiyorum.

ancibranoz
    Ziyaretçi

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı

kupa maçinda kayseri bizi 3-0 yendigi zaman.3. golden sonra kayserili futbolculari alkislayan taraftarlarimiz bugün karsiligini nasil aldigimizi sanirim görmüslerdir.

BöyleceTrabzonsporun Trabzonspordan baska dostu olmadigini insallah ögrenmislerdir.

Anadolu takimlari gider istanbul takimlarina yalanir ancak.[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Bizim dostumuz yoktur. Dosta ihtiyacimizda yoktur.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hepsinin gozu bizim sanli tarihimizde ,iste bole kotu günlerde dostda düsmanda belli oluyor ,daha düne kadar 2.ligde sürünen takim kayseri,hel bir tarihine baksin da konussun kaç kere yenmis trabzonu ve trabzon onlari kackere yenmis,

takmayin kafaniza evvellalah bununda üstesinden gelecegiz,

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene bu iltifata! birkaç kez daha muhatap olan futbolcu müsveddeleri sürüsü hirslanip 2 farkla önde oldugu bir maçta farki arttiramiyorsa ve karsinizda sizin basarilarinizi hiçbir zaman elde edemeyecek takimlarin lagim çukuru bir taraftar gurubununda içindekini disariya vurmasindan daha dogal ne olabilir?

Bir ara bir topikte kardes takim falan tartisiliyordu oradada belirtmistim.Kardes takim veya Anadolu birligi beraberligi hikayedir bir yarismada rakipler hiçbir zaman dost olamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONA uzanan elleri ters çevirip onlarin bi taraflarina sokmak lazim[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

anadolu falan hikaye
    gelen küme düssün umurumda bile degil
    varsa yoksa biraz karadeniz gerisi hikaye
    Anadolu diyorsunuz en yakin komsu illerimizi bile bize düsman gibi davraniyorsa yemisim anadolusunu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bence bu bagirislarin hiçbir anlami yok ve bizim de bunlarin üzerinde fazla durmamizin geregi yok. Kayserililere sadece sunu hatirlatayim, zamaninda BUrsa ve Kocaeli taraftarlari da böyle bagirmisti. Onlarin nerede olduguna bakmalari yeterli.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Anadolu deyince aklima diyojen geldi. Diyojen Sinopta yasamistir ama Trabzon dogumludur.Neyse Anadolu çocugu diyelim.

Bu anadolu çocugunun Gölge etme baska ihsan istemem anektodun daha baska isleride vardir.Asil felsefesi mümkün oldugu kadar azmaddeye ihtiyaci oldugudur.O yüzden bir fiçida yasadigi hikayeleri anlatilir.Hatta bir gün çesmeye su içmeye elinde tas ile giderken birisinin eliyle su içtigini görüp elindeki tasi firlatip attigi rivayet edilir.

Ama asil hikaye sudur Diyojen eline gündüz vakti feneri alir ve gezmeye baslar.Sorarlar na yapiyon diye "Adam Ariyorum" der

O fener bu gün Trabzonsporun elindedir.Ve bizde adam aramaktayiz. Bizim fenerin isiginda kaybolanlar ise bizi hiçbir zaman çekemeyeceklerdir.Olay budur.

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı atemre Nickli Üyeden Alıntı

Kayserilelerin kümeye diye bagirmalari biliyorum hepimizi derinden yaraladi ama üzülmeyin Özkan Sümer baskanken Bursa'da bize kümeye diye bagirdilar deli omustuk maç 2-2 bitmisti aht etmistim usan bu ............leri küme düsürmezsek rahat etmem diye ertesi sene nemi oldu tahmin edin Bursa'yi orda yendik bu sefer biz bagiriyoduk Bursa kümeye diye hepsi düser elimize meraklanmayin bu küçük takimlarin taraftarlarinida fazla kaale almayin kikendilerini bizimle kiyaslamaya kalkmasinlar.

Helal olsun valla duygularimiza tercüman oldun. Insallah bunlar da elimize düsecek eninde sonunda...Edited by: isko

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

na anadolusu yaw.arakli ,of arsin degirmendere ,akçaabat vs..

gerisi hikaye.yerim anadoluyu.25 milyon taraftar istanbullumu sanki.hepsi bu anadolu ........leri iste.

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Adamlara bu firsati biz veriyoruz arkadaslar. Bikere hemen hemen her takimda en az 4-5 tane direk oynayan trabzonlu yada trabzonspordan gitme topçu var. Bir çoguda bizde bisey beceremezken oralarda iyi top oynuyor. Bunun sebepleri arastirilmali.

Ikinci olarakta sen 2-0 dan 4-2 maç verirsen ne o eski karizma kaliyor nede güç. Bu heriflerin trabzonsporu görünce dizlerinin titredigi yillara geri dönemedigimiz sürece bütün anadolu takimlari karsinda kral kesilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı smertkan Nickli Üyeden Alıntı

Anadolu deyince aklima diyojen geldi. Diyojen Sinopta yasamistir ama Trabzon dogumludur.Neyse Anadolu çocugu diyelim.

Bu anadolu çocugunun Gölge etme baska ihsan istemem anektodun daha baska isleride vardir.Asil felsefesi mümkün oldugu kadar azmaddeye ihtiyaci oldugudur.O yüzden bir fiçida yasadigi hikayeleri anlatilir.Hatta bir gün çesmeye su içmeye elinde tas ile giderken birisinin eliyle su içtigini görüp elindeki tasi firlatip attigi rivayet edilir.

Ama asil hikaye sudur Diyojen eline gündüz vakti feneri alir ve gezmeye baslar.Sorarlar na yapiyon diye "Adam Ariyorum" der

O fener bu gün Trabzonsporun elindedir.Ve bizde adam aramaktayiz. Bizim fenerin isiginda kaybolanlar ise bizi hiçbir zaman çekemeyeceklerdir.Olay budur.

Aslında başka bir şey yazacaktım ama bu anektodun bir kez daha okunması için alıntı yaptım: Harika!

Bir de şunu söyleyeceğim. Nostalji arşivleri ile adımız "eski"ye çıktı ya hakkını verelim.

Sanırım 1990-91 senesiydi. Urbain Breams zamanı. Beşiktaş ile çekişiyoruz. Kayserispor ile maçımız var ve maç Kayseri'de. O dönem ki Kayserispor Başkanı açıklama yapıyor maç öncesi. Diyor ki:

"- Trabzonspor bizim de gururumuz. Trabzonspor'u yenersek sevinmeyeceğiz, yenilirsek üzülmeyeceğiz".

Aslında Trabzonspor'u çok seviyorlar. Maç öncesi tribünlere çağırmaları da belki bunun bir göstergesi. Ama ne oluyorsa oluyor bir andan sonra "Trabzonspor'u yenmenin" büyüsüne kapılıyorlar. Ben onun için yadırgamıyorum.

Bence Trabzonspor gibi bir takımı, Şimek'in, Fatih Tekke'nin, Hüseyin'in, Ömer Rıza'nın oynadığı bir takımı 2-0 geriden gelip de 4-2 yeniyorlarsa, maç içinde hakeme sığınmayıp varlarıyla yoklarıyla oynuyorlarsa o zaman galip gelince bu kadar "sapıtmaları" doğal.

Taraftarakızmıyorum da,Kayserispor'da yönetimde olup da maç sonuna İsmail Türüt'ün Akçaabat Horununu çalmayı planlamış yönetimleri Trabzonspor'dan başka bir şeylerin hesabını soruyor gibi geldi bana. O taraftarı yönlendirenleri.

Onlar dün de vardı, bugün de var, yarın da var olacaklar.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Her zaman söylüyorum Anadolu Istanbul'un 1 numarali köpegidir. Kendileri basari elde edemedikleri icin bizim de basarisiz olmamizi istiyorlar. Yöneticisinden taraftarina kadar hepsi ama neredeyse hepsi bizim basarimizi istemezler.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olay tamamen federasyon seçimlerinin intikamidir..onlar açisindan öyleydi...

kayserili biçakçi'dan sonra kuklalari olabilecek birini seçtiremedikleri için ve buna engel oldugumuz için çildirdilar...

geleneksel trabzon-kayseri dostulugu/dayanismasi bitmistir....

Nereden
    Ankara

95-96 yilinda Avni Aker'de eziklere yenilmeden önceki hafta, ligde tek galibiyeti olmayan Vanspor ile oynadik. 1-0 yenildik! Maçtan sonraki ropörtajlardan birinde Vanspor'un golünü atan oyuncu vardi. "Trabzonspor'a gol attigim için ve yendigimiz için çok mutluyum. Çünkü ben Fenerbahçeliyim." 10 sene geçti. Hiç unutamayacagim olaylardan biridir.

Hangi Anadolu'dan bahsediyorsunuz siz! Bu ligde olmasi gereken Anadolu takimlarini ben size söyleyeyim : Eskisehirspor, Zonguldakspor, Karsiyaka! Bu takimlar ve taraftarlari kendi takimlari için mücadele edenler iste. Yoksa onun destekledigi d.bakir, bunun memleketlinin takimi kayseri ile olmaz bu lig zaten. Bir yerlere gelecekse futbolumuz, mücadele eden futbol klüpleri ile olmali bu lig. Yoksa 2 milyon YTL ye kurulan bir takimla degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı noname Nickli Üyeden Alıntı

95-96 yilinda Avni Aker'de eziklere yenilmeden önceki hafta, ligde tek galibiyeti olmayan Vanspor ile oynadik. 1-0 yenildik! Maçtan sonraki ropörtajlardan birinde Vanspor'un golünü atan oyuncu vardi. "Trabzonspor'a gol attigim için ve yendigimiz için çok mutluyum. Çünkü ben Fenerbahçeliyim." 10 sene geçti. Hiç unutamayacagim olaylardan biridir.

O golü atan Erkan o sene sonunda Vanspor'dan Beşiktaş'a transfer olmuştu. Ama Vanspor ile ilgili bugün yarın nostalji bölümünde bir başlık açacağım. Anadolu'nun belki de tek yüz karası varsa o da VANSPOR'dur. Nedenleriyle vereceğim.

Ama şunu söyleyeyim, ben Kayserisporluları kesinlikle onlarla aynı kefeye koymuyorum. Diğer dediklerine de aynen katılıyorum.

Ancak EsEs, KafKaf, Bursa gibi benliği olan Anadolu takımları bu ligi"SÜPER" yapar.

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel ülkemde bir istanbul ezikleri var

istanbula usaklik edip onun bunun takimlarini? tutmaya merakli istanbul ........leri

birder anli sanli büyük trabzonum var gün gelir bu devran döner

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kayseri benim bildigim kadariyla 90,95 yillari arasinda bizim dostumuzdu hatta cok iyi hatirliyorum o senelerde taraftarimiz yanyana mac seyrediyordu bizim avrupa maclarinda ve kupa maclarinda herzaman derneklerinin flamasi bulunurdu ve bizleri cok seviyorlardi

peki ne oldu bu takimlara neden bu kadar degisti bize bu kin neden

notkayserisporun kale arkasindaki grubun adi ÇILGINLARDIR bu ismide bizim çilginlardan aldi ortaklasa ozamanlar dostukya)Edited by: zafer6161

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet onu bende biliyorum ancak bu durum bizden degil baskalarinin 3-4maçi kazanip sürekli trabzonsporumuzun büyüklügüne laf etmesinden kaynaklaniyor.

Alıntı zafer6161 Nickli Üyeden Alıntı

kayseri benim bildigim kadariyla 90,95 yillari arasinda bizim dostumuzdu hatta cok iyi hatirliyorum o senelerde taraftarimiz yanyana mac seyrediyordu bizim avrupa maclarinda ve kupa maclarinda herzaman derneklerinin flamasi bulunurdu ve bizleri cok seviyorlardi

peki ne oldu bu takimlara neden bu kadar degisti bize bu kin neden

notkayserisporun kale arkasindaki grubun adi ÇILGINLARDIR bu ismide bizim çilginlardan aldi ortaklasa ozamanlar dostukya)

ne oldu ne degisti....bu sorunun cevabi sanirim kayserinin iki takimini da birinci lige çikartan ve iki kulübüde kendine baglayan istiklal mobilyalarinin sahibi verebilir....kendisi fenerbahçe yönetimindede bulunmustu hatirladigim kadariyla.....

yalniz isin ilginci bizim baskanin particiligini ayyuka çikaran medya ve bazi mihraklar nedense kayseri takimlariyla ilgili pek bi sey söylemiyor....ve daha ilginci medya ile trabzonspora karsi ortak hareket ediyorlar.....

yani degisen su ki kayserispor un tüm kurumsal maddi yapisi ve tabiki yönetenler.....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

anadolu takimlari sadece kendilerine kemik veren sahiplerini kolluyorlar bosverin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)