Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 130 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Liglerdeki Karadenizli Oyuncular ve 61 No'lu Formayı Giyenler

Nereden
    Amasya

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Arkadaslar Almanyada da bir61 li var ben yeni esortam valan hepsi iste nr 61 aldim herkes biliyo nicin 0ldunu trabzon yunanli bile

Nereden
    İstanbul

[

Tugay'in su an trabzonspor'la alakasi olmadigi dogru ama: ilk ve orta okulu trabzonda okudu.(24 subat/cumhuriyet)

okulun futbol,voleybol,basketbol ve hentbol takimlarinin kaptaniydi, hepsini de super oynuyodu kerata... ilerde bir yildiz olacagi o zamandan belliydi yani.trabzonsporda'da minikler ve yildizlardaoynadi ama, istanbula nasil gittigini tam olarak bilmiyorum.degisik hikayeler anlatildi o zaman.

[/QUOTE]

Agabeyi, karadenizde bir takimi çalistiriyor.Aslen HOPALI olabilir.

GS ye ÖZKAN SÜMER aldi babasinin adida ÖZKAN .babasinin banka memuru olarak istanbul'a tayini çikti ve GS yi ÖZKAN çalistirdigi dönemlerde genç takima TUGAY'i aldi . GS liler biz yetistirdik diyor. nerde yetismis bu filiz. TRABZON da .

Nereden
    İstanbul

Alıntı fan-atik Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Nihat Giresunun espiye ilçesinden bizim karsi köyden ve yildizi giresun yolsporda oynarken parladi gökdenizinde ilk oynadigi takimdir yolspor

NIHAT ISTANBUL ESENLER genç takimindan BJK ye geldi .GIRESUN YOLSPOR ???

Diyarbakirsporlu SINAN DEMIRCIOGLU-SÜRMENE-BALIKLIFormasi 61

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Tugay benim de bildigim kadariyla,babasinin tayini ile Trabzon'dan ayrildi.Cumhuriyet Ortaokulunda çok basarili bir spor yasantisi olmasina ragmen,o okulda çalisan bir yakinimdan ögrendigime göre, orta 1'i 2 sene de geçememis.

Ayrica cuma günü izledigim gs-diyarbakir maçinda,61 numarali Sinan'i da çok begendim,gelecek için iyi sinyaller veren bir oyuncu,yönetimimizin de bu oyuncuyu takibe almasinda yarar var,Trabzon'lu olmasi da bizim için ekstra bir avantaj.

Ne kadar dogru bilmiyorum ama,Okan Buruk'da Akçaabat Salacikliymis.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

orasi kesinlikle dogru çünkü bunu bir tv kanalinda okanin kendi agzindan duydum...

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı GenTLeMaN Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

orasi kesinlikle dogru çünkü bunu bir tv kanalinda okanin kendi agzindan duydum...

cnn de dedi , hatda benim cooook uzaktan akrabam olur...saka degil ha ! [img]smileys/smiley1.gif[/img]

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vayyyyyyy sendemi akçaabatlisin [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı fan-atik Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar Nihat Giresunun espiye ilçesinden bizim karsi köyden ve yildizi giresun yolsporda oynarken parladi gökdenizinde ilk oynadigi takimdir yolspor

özçilingir abide belirtmis nihat esenlerden gitti hatta esenlerde çogu zaman yedek beklerdi biz bejeke nihatin yerinde oynayan baska bir çocugu önerdik ama onlar nihati aldi ve ver elini ispanya oldu.

ben minikler ve 14-16da oynarken nihat genç ve a takimda oynuyordu [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Istanbulspor da davar galiba bi kaç tane...

Nereden
    Bursa

Alıntı ts-saral-of Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı mataraci Nickli Üyeden Alıntı

yurtdisindaoynayan trabzon asillilar:

nihat ( trabzon sürmene )

emre ( ahmet agaoglu bir reportajinda söylemisti )

tugay kerimoglu

ayrica süperligde oynayan - bildigim:

bülent korkmaz - mert korkmaz

Okan buruk ta trabzonlu

YanLIs HatirLamIyorsam Ve Eminim Ki Nihat Kahveci GiresunLu ArTI ToLga Seyhan gokdeniz KARADENIZ de GiresunLudur.

Guests
    Ziyaretçi

nihatin annesi giresun babasi trabzon.

tabiki esenler çocuguEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Nereden
    Bursa

EsenLerLi Ozgur Yaw anLamIyorum bIrakInda bir Futbolcuya biz sahip cikaLIm Gokdeniz dedik Hemen Anasini giresunLu yaptiniz babasini trabzonLu ama yanLIs hatirLamiyorsam Gokdeniz has GiresunLu Dogma buyume.

Nihat dedik hemen anasini giresunlui yaptiniz babasini trabzonLu Oda yanLIs hatirLamiyorsam babasi anasi giresunLu bIRakInda biri bizim olsun yakinda toLganinda anasi giresunLu babasi TrabzonLu dersin Sen

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Giresunlu aramiyoruz Trabzonlu ariyoruz...

Nereden
    Bursa

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]ofLu her yerde karsima cikiyorsun [img]smileys/smiley36.gif[/img]hep Bana Ters cevapLar veriyorsun bende anti birseyLermi var )

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ankarasporda oynayan 61 numarali bülent karaman isminden bahsedilmis. o bülent karaman gençlerbirliginde oynayan ve gecen sene samsuna kiralanan bülent karaman mi acaba. eger oysa ben ona gençlerde oynarken çok küfür etmistim. üzüldüm simdi..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı
    ankarasporda oynayan 61 numarali bülent karaman isminden bahsedilmis. o bülent karaman gençlerbirliginde oynayan ve gecen sene samsuna kiralanan bülent karaman mi acaba. eger oysa ben ona gençlerde oynarken çok küfür etmistim. üzüldüm simdi..

evet o...

Nereden
    Trabzon

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]ofLu her yerde karsima cikiyorsun [img]smileys/smiley36.gif[/img]hep Bana Ters cevapLar veriyorsun bende anti birseyLermi var )

Nereden
    Trabzon

.........

Nereden
    İstanbul

bülent korkmaz'la mert korkmaz'i da trazonlu yaptinizya artik sirtimiz yere gelmez.....[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

onlar malatyali[img]smileys/smiley9.gif[/img]

SERGEN YALCIN, HASAN VEZIR, HAKAN TECIMER, SENOL BIROL, SERDAR TOPRAKTEPE, TAKOS RECEP, MURAT HACIOGLU, ZAFER BIRYOL.Özellikle SERGEN YALCIN GIBISI ESI BULUNMAZ

Made in RiZE

sunlara bak, trabzonlular kendi kendileriyle yorum yapiyor [img]smileys/smiley36.gif[/img]

daha once vardi boyle bir topic..sivasspor'un 61 numarali oyuncusu kuzenim (dayimin oglu) yusuf adi..gerci ikinci yari kiralik olarak baska takima gidiyo ama neyse

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı LAZUSAGI_53 Nickli Üyeden Alıntı

SERGEN YALCIN, HASAN VEZIR, HAKAN TECIMER, SENOL BIROL, SERDAR TOPRAKTEPE, TAKOS RECEP, MURAT HACIOGLU, ZAFER BIRYOL.Özellikle SERGEN YALCIN GIBISI ESI BULUNMAZ

Made in RiZE

sunlara bak, trabzonlular kendi kendileriyle yorum yapiyor [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ula saydigin takimin hepsi ya artist ya da çirkef [img]smileys/smiley36.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Made in RiZE

La, seni kapidan atayruk, bacadan giriyorsun. Sen ne arlanmaz bi usaksun. Git da. Kendi sitende yap onlarin reklamini.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Made in RiZE

kestane geri dönmüs[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yolu biliyosun yavastan uza bakalim

gsde orhan ak bildigim kadari ile vakfikebirli,

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)