Sayfa 165 Toplam 165 Sayfadan BirinciBirinci ... 65 115 155 163 164 165
Toplam 4111 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,111 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Gaziantepspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tatar Kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caner erkin doğru söylemiş. Trabzonspor, fener,bjk ve gese ile aynı kategoride değil. aslında bjk'yi de aynı kategoriye koymamak lazım. fener ve gese tüm şampiyonlukları şikeyle kazanmış yegane iki takımdır. bu iki takımın tarihinde bir tane bile temiz şampiyonlukları yok. o sebeple Trabzonsporun ismi bu iki şikeci takımın ismi anıldığı yerde anılması doğru olamaz. evet onlar büyük ama şikede büyük takım. Trabzonspor'un 6 şampiyonluğu da tertemiz şampiyonluklardır. o sebeple caner erkin doğru bir noktaya parmak basmış. inşallah en kısa zamanda Trabzonspor taraftarı da kendisine güzel bir parmak basacak.
    Bencede bu Caner denen çok afedersiniz "oğlan kılıklı" adama haddi bildirilmeli. Bu adamın bir zamanlar Trabzonsporla adı anıldığında da baya bir küçümsemişti şanlı Trabzonsporumuzu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Esiroglu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emenike inşallah kart görmemek için çıkmıştır.Karabük'te takılcak inşallah fener.
    fenerli caner erkin şu açıklmasına bakın;
    'TRABZONSPOR'UN 3 BÜYÜKLERİN İÇİNE GİRDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM''

Şampiyonluk mücadelesi yaptıkları Trabzonspor ile aralarındaki rekabetin bu sezonluk olduğunu dile getiren Caner Erken, ''Trabzonspor'un '3 Büyüklerin' içine girdiğini düşünmüyorum. Galatasaray ve Beşiktaş bizim ezeli rakiplerimiz. Onların düşük bir sezon geçirmeleri ve yarıştan erken kopmaları, Trabzonspor'un bu kadar öne çıkmasına sebep oldu. Ben inanıyorum ki; Trabzonspor puan kaybedecek ve biz inşallah Ankaragücü maçında taraftarımızın karşısına hem lider hem şampiyon olarak çıkacağız'' şeklinde konuştu.
    Tüm Trabzon da sana girsin mi Caner iti ?
    Hamiş

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

es es ten alper potuku alıyormuşuz iyi bir oyuncu mu?
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğruluğu tartışılır ama iyi bir oyuncu bildiğim kadarıyla

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tatar Kemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    caner erkin doğru söylemiş. Trabzonspor, fener,bjk ve gese ile aynı kategoride değil. aslında bjk'yi de aynı kategoriye koymamak lazım. fener ve gese tüm şampiyonlukları şikeyle kazanmış yegane iki takımdır. bu iki takımın tarihinde bir tane bile temiz şampiyonlukları yok. o sebeple Trabzonsporun ismi bu iki şikeci takımın ismi anıldığı yerde anılması doğru olamaz. evet onlar büyük ama şikede büyük takım. Trabzonspor'un 6 şampiyonluğu da tertemiz şampiyonluklardır. o sebeple caner erkin doğru bir noktaya parmak basmış. inşallah en kısa zamanda Trabzonspor taraftarı da kendisine güzel bir parmak basacak.
    caner doğru demiş, bizim onlarla aynı safta olmamamız lazım. kendilerini üç düdükler olarak adlandırsalar daha anlamlı olur.

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milan baros olayı nedir?

eğer öyle durum varsa trabzonspor en iyi transferini yapmış olur...
    kaynak nedir?

eğer transfer edersek Türkiye nin en iyi forvetini transfer etmiş oluruz.

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı theo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    milan baros olayı nedir?

eğer öyle durum varsa trabzonspor en iyi transferini yapmış olur...

Iyi Futbolcu ama Trabzon'daki macta yaptiklarini unutmadim, o yüzden gelmesini istemem.

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Esiroglu_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emenike inşallah kart görmemek için çıkmıştır.Karabük'te takılcak inşallah fener.
    fenerli caner erkin şu açıklmasına bakın;
    'TRABZONSPOR'UN 3 BÜYÜKLERİN İÇİNE GİRDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM''
    Şampiyonluk mücadelesi yaptıkları Trabzonspor ile aralarındaki rekabetin bu sezonluk olduğunu dile getiren Caner Erken, ''Trabzonspor'un '3 Büyüklerin' içine girdiğini düşünmüyorum. Galatasaray ve Beşiktaş bizim ezeli rakiplerimiz. Onların düşük bir sezon geçirmeleri ve yarıştan erken kopmaları, Trabzonspor'un bu kadar öne çıkmasına sebep oldu. Ben inanıyorum ki; Trabzonspor puan kaybedecek ve biz inşallah Ankaragücü maçında taraftarımızın karşısına hem lider hem şampiyon olarak çıkacağız'' şeklinde konuştu.

Cok "ezikce" bir aciklama, zaten biz üc eziklerden biri olmak istemiyoruz, zira bizde "ezik" oluruz sonra.

Istanbul saltanatini yikan "Trabzonspor"'a laf söylemek ne sana ne baskasina...

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Özellikle isimleri geçen ''Serdar Kesimal ve Alper Potuk'' taransferlerinin yapılmasını kesinlkle istemiyorum. Bu iki futbolcunun kulüplerine en az 3-4 milyon Euro para kazandırmaktansa, o paraları çöpe at daha iyi.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı lazsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle isimleri geçen ''Serdar Kesimal ve Alper Potuk'' taransferlerinin yapılmasını kesinlkle istemiyorum. Bu iki futbolcunun kulüplerine en az 3-4 milyon Euro para kazandırmaktansa, o paraları çöpe at daha iyi.

Aynen bende böyle düsünüyorum.

Semih GÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ilteriş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk 'un daha yeteneklisi diyebilirim, eğer alınırsa onun yerini çok rahat dolduracaktır.
    Benim bu sezon en çok beğendiğim türk oyuncuların başında geliyor...
    Umarım alırız, ama açıkçası alamayız gibime geliyor...
    38 yıldır olduğu gibi yine buradayız,
    Küllerinden doğmanı bekliyoruz...?
    " Gülüşümüzü astık intehar koğuşlarına,ya ölelim yada görelim artık...?.."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)