Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelin Canlar Bir olalim - Özlenen Tablo

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basarininsac ayaklarindan biribu birlikteligi saglamak tabii ki.Trabzonlu ve Trabzonlu olmayan tüm yöneticilik yapmis büyüklerimiz her alanda Trabzonspor'u ve temsil ettigi degerleri her platformda anlatmali,savunmali.Çok istendigi halde Özkan Sümer'in baskanligindan beri tüm yönetimler bu konu üzerinde duruyor.

Sorunun teshisi önemli ama çözüm içinde adimlar atilmali.Bu birlikteligi saglamak insallah bu yönetime nasip olur.Artik kaybedecek ne zamanimiz nede enerjimiz var.Hayirlisi olsun,lafta kalmamasi temennilerimle...

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

yaw neyse...

kafam karisti simdi [img]uploads/coach/2006-01-18_112600_iiimmm.gif[/img]zisinoli biraz önce bi seyler yaziyordu burda kayboldu simdi anlamadim valla ??

Darlandim yazdim ama ortami bozmak istemedim anlayacagin.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Silmeseydin keske güzel seyler yaziyordu.

kutoz
    Ziyaretçi

@cafer52, böyle bir konuyu buraya tasidiginiz için sahsim adina tesekkür ederim.

Tartismanin olmadigi yerden, ne yenilik çikar, ne de fikir. Önemli olan, tartismayi adap ve edep çerçevesinde yapmak.

Biz, biriz ve yoktur birbirimizden farkimiz... Hepimiz, Trabzonspor'u üst kimlik kabul etmeliyiz. Inaniyorum ki, yönetim kurulumuz sehirle bütünlestigi an, bizi kimse yikamaycaktir.

Umarim, basin sözcümüzün bu demeçi, özlenen birlikteligin ilk harci olur...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

BMN çatisi altinda yapilan güzel organizasyonlarin artmasini ümid ediyorum. Benim dilim yandigindan öyle bir olaya kalkismam zor. Güzel seyler yapan/yapmaya çalisan ya da "iyi niyetli" biçimde bunlari elestiren herkesin yanindayim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)