Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 63 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN?den Egitime %100 Destek

DÜN BENI ARADILAR KARGONUZU TESLIM EDEMIYORUZ DIYE. BEN DE SIZINCEP NUMARANIZI VERDIM ULUSABILSINLER DIYE.

SELAMLAR

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı
    hocam benim kargomda geri döndü[img]smileys/smiley5.gif[/img]teslimat alani disinda bir yerdeymisin valla hocam telefon numaranda yok diye geri yollamislar bi telefon numarasi yollarsan tekrar gönderebilirim.

Kargonu teslim aldim çok tesekkür ederim.Allah sizden razi olsun.

Nereden
    Ankara

Alıntı OmeR Nickli Üyeden Alıntı
    DÜN BENI ARADILAR KARGONUZU TESLIM EDEMIYORUZ DIYE. BEN DE SIZINCEP NUMARANIZI VERDIM ULUSABILSINLER DIYE.

SELAMLAR

Kargonu teslim aldim.Allah sizden razi olsun

Nereden
    Ankara

Arkadaslar geri dönen kargolar için çok üzgünüm.Kusuruma bakmazsiniz insallah.Çalistigim köy biraz dislanmis bir yer oldugu için kargo firmalarinin bazilari oraya gelmiyor.Bana daha rahat ulasmalari için buradan telefon numarami veriyorum.(Yasak degildir umarim)-05442326198-

Hocam kitaptan baska ihtiyaçlarda varsa basta ben olmak üzere tüm arkadaslarim yardimci olucaklardir,baska ihtiyaçlarda varsa yardimci olmaya çalisalim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bu topike geç farkina varma gafletinde bulundugum için özür dilerim.kitap yollayacak arkadaslara kargo konusunda yardimci olabilirim.ellerinde kitabi olan varsa özelden adresini biraksin yeter.

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar, gördügüm kadariyla hepimiz ihtiyaci olan çocuklara özellikle egitim konusunda yardimci olmak istiyoruz..asagidaki siteden haberiniz olsun istedim.. ben henüz kendime bir kardes seçemedim ama belki içinizde buna hazir olan arkadaslar vardir.

http://www.kardesinisec.com/

Konuyu yeni gördüm.Birçok üniversitemizde Bordo-Mavi net üyeleri var ve buralarda satandlar açiliyor.Bu standlarda bu konuda gündeme getirilirse büyük faydasi olur.Hem kitaplar toplu halde gider,hem de daha fazla kitap toplanabilir.

Bence kampanyanin adini degistirip sabitleyelim.Sadece sizin okula degil baska okullara da faydasi olur gerektiginde.

Kampanya'nin BIR ÜYE-BIR KITAP olarak degismesini ve sabitlenmesini öneriyorum.Üniversitelerde ve taraftar organizasyonlarinda konunun gündeme gelmesini bekliyorum.

Egitime BMN'den de % 100 destek

Çok güzel bir fikir. Bu tür kampanyalara her zaman haziriz.

Nereden
    Ankara

Sevgili bmn üyeleri öncelikle baslatmis oldugum bu yardim kampanyasina göstermis oldugunuz ilgiden dolayi sizlere minnettarim.Basta da söyledigim gibi bmn beni yaniltmadi.Göndermis oldugunuz kitaplar okuluma fazla bile geldi.Inanin böyle birseye vesile olmak çok güzel bir duygu.

Artik benim okulumun yardima kitap konusunda yardima ihtiyaci kalmadi.Bu nedenle bu topicin basligini degistirdim.Artik bu baslik altinda egitime destek amaciyla yapacagimiz organizasyonlari tartismayi uygun gördüm.Bu hususta da bmn'nin beni yaniltmayacagindan adim gibi eminim.Saygilarimla...

Niyetler halis oldukça,akibetlerin de hayri olacagina inancimiz tamdir.Rabbim utandirmasin.

murat55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EGITIM SART.ISTANBULDAKI ORGANIZECI ARKADASLAR BU KONU ILE ILGILENSIN.TOPLU OLARAK KITAP GÖNDERILIRSE 20 ADET KITAP ALIP YARDIMCI OLURUM. SAYGILARIMLA.

ÖGRETMENE NOT:ÇOCUKLARIMIZA DIN EGITIMI KONUSUNDA DAHA ÇOK BILGI VERIN LÜTFEN.

Nereden
    Ankara

Alıntı murat55 Nickli Üyeden Alıntı

EGITIM SART.ISTANBULDAKI ORGANIZECI ARKADASLAR BU KONU ILE ILGILENSIN.TOPLU OLARAK KITAP GÖNDERILIRSE 20 ADET KITAP ALIP YARDIMCI OLURUM. SAYGILARIMLA.

ÖGRETMENE NOT:ÇOCUKLARIMIZA DIN EGITIMI KONUSUNDA DAHA ÇOK BILGI VERIN LÜTFEN.

BU ISTEGINI DIN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BILKISI ÖGRETMENINE ILETIRIM.BEN ÇOCUKLARA TÜRKÇE ÖGRETMEKLE MESGULUM.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)