Sayfa 152 Toplam 154 Sayfadan BirinciBirinci ... 52 102 142 150 151 152 153 154 SonuncuSonuncu
Toplam 3839 adet sonuctan sayfa basi 3,776 ile 3,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beraberliğin de hayırlı tarafları var elbet.
    Konu Badaloğlu tarafından (25.04.2011 Saat 14:03 ) değiştirilmiştir.

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kimse kızmasın ama Şenol hocamızıda hiç anlamıyorum. Maçın ikinci yarısında gördüğüm şey ofansif oyuncularımızın koşmadığı ve sadece 6 kişi ile mucadele ettiğimiz. yani ortasahayı Eskisehir'e teslim ettik. Ben bir Ceyhun degişikliği beklerdim Colman cıktı Yattara girdi.

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Bucada yenildi ama kendi adıma onlara hiç kızmadım..

Buca belki küme düşecek ama onların sahadaki dik duruşu esese ders verdi..

Bülent uygunla birlikte hak etdiğiniz yere gideceksiniz..
    ömür umuttan önce bitmeli

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

her ne olursa olsun
    bizlere kimler ibnlik yapmadı
    3 kardeşe kimler yatmadı.
    kimler hangi formanın üzerine hangi formayı giydi.

bunları bu taraftar biliyor ve yaşıyor..

sen atacaksın kardeşim

fırsat buldun mu atacaksın
    BMN KOCAELİ

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sizede ancak bu yakisirdi...!

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Size çamur atmaya gerek varmı..

Her tarafınızdan pislik akıyor be..

Futbolcu pazarlıyarak para kazanan bir teknik adam var başınızda..

Hak ettiğiniz gibi yönetiliyorsunuz..

Tarih sizide yazacak bizide iki yüzlüler..
    ömür umuttan önce bitmeli

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bu başlığı sabit tutun da arada sırada girip küfredeyim

i....e eses satılmışlar..... trabzona gelmeyin sakın topoşlar
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

Fanatik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eeeee kardesim, sen TV´ye cikip "Mustafa´nin attigi golü yan hakem (pozisyonu görme ihtimali %0 iken) nasil iptal edebiliyor..." diye sormazsan, adamlar yapar.

Nasil bir Ülkede yasiyoruz? Rüsvet, haram kol geziyor. Sizler kendi baskanimizin devrearasi yapmadigi veya uyduruk transferlerini belkide bu gücün baskisiyla yaptigini düsünmüyormusunuz??? Evet sorunun cevabi belli ama delilimiz var mi? Yok..sadece kanaat getirebiliyoruz
    “Bugün ki Dünya, Elit Kesimin, kendini akilli zannedenleri kullanarak olusturdugu bir Düzen maalesef "

Eski Kullanici Adi: Fanatik28

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zekeriyya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her ne olursa olsun
    bizlere kimler ibnlik yapmadı
    3 kardeşe kimler yatmadı.
    kimler hangi formanın üzerine hangi formayı giydi.

bunları bu taraftar biliyor ve yaşıyor..

sen atacaksın kardeşim

fırsat buldun mu atacaksın
    Attık hocam daa attık.2 tane attık vermiyor golü ne yapalım!..

fener 4 deplasmanını da penaltıyla çeviriyor.(manisa,gençler,bjk,buca)
    bizim net 3-4 penaltı pozisyonumuz var es geçilen.

Mustafa'nınki buz gibi goldü.Pozisyon 20 metre önümdeydi.Kolunu kendini korumak amaçlı koydu ama adama basıp da yükselmedi.Burak da daha birşey yapmadan öndeki oyuncu kendini yere atmanın hesaplarını yapıyordu.Bütün oyuncuları artniyetliydi.Yere yatan kalkmadı,ellerinden geleni yaptılar.
    O golleri fenerbahçe atsaydı bakın o zaman nasıl nizami oluyordu.

Arkamız,ensesi kalınımız yok ki bizi koruyacak,medyamız da yok sesimizi duyuracak,on milyonlar da değiliz yaptırım uygulayacak.Hakem odası,yedek kulübesi basan başkan da yok.

Futbolla mücadeleyle bir yere kadar, buraya kadar!..

Ümit Küçük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ulan lale adalar rüşvetin belgesimi olur
    !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizede ancak bu yakisirdi...!

Eskifenerspor'lu taraftarlar kendilerine yakışanı yapmışlar...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Gordon Freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şu ligde tek sempati duyduğum ve başarılı olmasını istediğim takım Eskişehirspordu..
    Ama tribünde o Fener bayrağını açtılar ya benim ıcın bıtmıstır Eskişehirspor camiası.
    Eskişehirspor takımını ise yaptıgı mücadeleden ve aldıgı 1 puandan dolayı tebrık ederım..
    Bız puan kaybettıysek forvetı Umut olan kendı takımımıza kızabılırız ancak..
    Fransanın Cezair Halkına, Amerikanın Vietnam ve Irak Halkına Uyguladığı Sistematik Soykırımı ve Katliamları, İsviçrenin Bütün Dünya Suçlularını ve Terör Örgütlerini Finanse Ettiğini Tanıyor ve Kabul Ediyorum.

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Insallah küme düsüp bir daha cikamazsiniz, kendinize bank asyada bir sahip bulup onada yatarsiniz.Siz hic bir zaman büyük olmadiniz olamiyacaksinizda.Size atilan 7 gol azmis keske lig rekorunu kirsaydik.Kuyruk acisi varmis demek ama biz hep sizin gibi itlerin kuyrugunu koparacagiz. seneye eses kümeye düser insallah. bülent uygunu bunbdan sonra hic bir gercek saglam anadolu klübü almaz herhalde.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sifuni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insallah küme düsüp bir daha cikamazsiniz, kendinize bank asyada bir sahip bulup onada yatarsiniz.Siz hic bir zaman büyük olmadiniz olamiyacaksinizda.Size atilan 7 gol azmis keske lig rekorunu kirsaydik.Kuyruk acisi varmis demek ama biz hep sizin gibi itlerin kuyrugunu koparacagiz. seneye eses kümeye düser insallah. bülent uygunu bunbdan sonra hic bir gercek saglam anadolu klübü almaz herhalde.
    Bunun nedeni asla 7-1 falan değil.Aynı sezon fener 6-0 yenmiş bunları.

Dertleri başka.Diğer bütün Anadolu takımlarında olduğu gibi bunun sebebi kıskançlıktır.Hasetlerinden çatlıyorlar.Vay efendim biz nasıl büyük kulüp olmuşuz,başarıdan başarıya koşmuşuz da onlar geride kalmış.Bütün mesele bundan ibarettir.

Sanıyorlar ki bize çelme takarak bizim seviyemize çıkacaklar.Bunu yaparken istanbul'a uşaklık yaptıklarının farkında değiller.

Özkan Sümer'in söylediği gibi:Büyüklük,büyük kulüplerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır!

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı bASTURk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .

Özkan Sümer'in söylediği gibi:Büyüklük,büyük kulüplerle sevişerek değil,savaşarak kazanılır!

Bak bunu sevdim iste....
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bunun nedeni asla 7-1 falan değil.Aynı sezon fener 6-0 yenmiş bunları.

Dertleri başka.Diğer bütün Anadolu takımlarında olduğu gibi bunun sebebi kıskançlıktır.Hasetlerinden çatlıyorlar.Vay efendim biz nasıl büyük kulüp olmuşuz,başarıdan başarıya koşmuşuz da onlar geride kalmış.Bütün mesele bundan ibarettir.

Sanıyorlar ki bize çelme takarak bizim seviyemize çıkacaklar.Bunu yaparken istanbul'a uşaklık yaptıklarının farkında değiller.

haklisin kardes yediremiyorlar Trabzon gibi kücük bir kentin Trabzonspor gibi büyük bir klübü oldugunu. Ama bilmiyorlar ki Trabzonspor bu büyüklügünü Istanbul takimlarina yatarak kazanmadigini.

Şeref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fenerli olanlar ayağa kalksın!

Deplasman otobüsü gibiydi Başkent Ekspresi.Saat 3 gibi vardık eskişehire.Hemen ileride polisler bizi çevirdi.Biletimizi alamamıştık,güç de olsa ayrıldık onlardan.Polisten yediğimiz tehditlerle...

Atkılarımız,formalarımızla şehri dolaşmaya başladık.eskişehirle aramızın iyi olduğunu duymuştuk,abilerimizin anlattıklarına göre.Haset ve nifak tohumları oraya da ekilmişti meğer...

Bizi gören herkeste alaycı bir bakış ve zaman zaman sözlü sataşmalar vardı.Cevap vermedik,aldırmadık.

Stada girdik,yerimizi aldık.Bir küfürdür başladı.Durmadan küfrediyorlar ve sadece alkışlayarak bu ayıplarına cevap veriyoruz.

Sonra tek bir söz söyledik hep bir ağızdan:Fenerli olanlar ayağa kalksın!

Tüm eskişehir ayaktaydı tabii.Pankart açmışlar ''7-1'in intikamını alacağız.''

Aynı sezon fenerbahçeye aynı farkla,6-0 yenilmişler.İki hafta önce böyle bir pankart yoktu.İki hafta önce sahada,kulübede,protokolde ve tribünde böyle bir coşku da yoktu.Sahada yürüyen sezer yoktu,bülent uygun öylece izlemiyordu takımı,kadro farklıydı,oyuncular bambaşka mücadele ediyordu,etmiyordu...

İlk yarı bitti.Kapalıda hamsi eskişehirde yenir pankartının biraz üstünde bir fenerbahçe bayrağı açıldı.

Maç bitti ve müthiş bir sevinç tufanı koptu.Çiftetelli çalmaya başlandı.Yine küfür,yine sataşmalar.

Peki ya ne oldu?

İstanbul'a uşaklık yapınca ne oldu?

Kına yak eskişehir!O satılmış kıçına kına yak!..Boynundaki tasmaya kına yak!

Hakkımıza geçtiniz.Omurgasız oluşunuz,ettiğiniz küfürler,yaptığınız oyunlar.Ama hakkımız helal olsun.Olsun ki bir daha öbür tarafta dahi karşılaşmayalım.
    çok güzel yazı eline sağlık kardeşim aynen katılıyorum.

Вы попали по адресу!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bu şampiyonluk giderse birileri suçludur benim suçlu listem de şudur kimse laf söylemesin cevap yazmasın lütfen
    1 - Sadri başkan ve yönetim
    2 - Şenol Hocam
    3 - Umut Bulut

Sadri başkan bu takımın golcüye ihtiyacı varken golcü almamanız en büyük hatadır
    Mehmet çakır ve brozeki oynatmayarak, hazırlamayarak umudu her maç 90 dk sahada tutarak en büyük hata ortağı şenol hocadır
    Beceriksiz olduğunu bile bile inat edip oynadığı için bir diğer ortak da umuttur

ama inşallah belediye veya başkent eziklerden gerekli puanı alacaklardır inşallah şampiyonluk hak ettiği yere TRABZON a gelecektir benim tek inancım budur ama şunu da bilin ki bu takım şampiyon bile olsa umut bulut gitmelidir
    es es ellerimiz kırılsaydı da siz bu lige çıktığınız da bordo mavi bayraklarla kutlamasaydık sevincimizi küme düştüğünüz gün ilk kutlayan ben olacağım yaptığınız şerefsizlik yanınıza kar kalmayacakkkk oynamanıza değil tribün deki kahpeliğinize dir bu serzeniş
    Konu kudu_61 tarafından (25.04.2011 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    Eskişehir

tribünden dikkatimi çeken başka bir terbiyesizlikte foto muhabirlerinin pişmiş kelle gibi fotoğraflarımızı çekmesiydi.2 tanesi it gibi gülüyordu.polislerin arkasına geçerek kafalarına bir şey geçmemesi için iyi çabaladılar.işte şu ceza almak yokmu!o ceza verilmeyecekki ineceksin aşağıya kafasında kıracaksın makinasını pişkinlerin.

Uluç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Satılmış eses !
    Gurur sana yakıştığı gibi yakışmaz hiç kimseye Trabzon'um !...

Nereden
    İstanbul

Eskişehir ve Bülo ilke imza attı bi takımın 2 önliberosuna adam markajı vererek. Madem oyun tarzı bu adam markajı yaptırıyorsun bu ligin en fazla gol atan adamı Alex'e neden markaj yaptırmadın. Her şey bi yana da bu adam bi de gelip bizim takımımızda top oynadı para kazandı bizden yazıklar olsun...

werg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu maç yıllar geçsede unutulmayacak Eskişehirspor taraftarının Anti Bizans ! duruşuyla daima hatırlanacak.mersin bize aslan kesildi gs ye maçı verdi diyen sayın Anti Bizans taraftarıda bi zahmet es-fb ,es-ts maçlarınıda bi zahmet unutmasınlar

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gordon Freeman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ligde tek sempati duyduğum ve başarılı olmasını istediğim takım Eskişehirspordu..
    Ama tribünde o Fener bayrağını açtılar ya benim ıcın bıtmıstır Eskişehirspor camiası.
    Eskişehirspor takımını ise yaptıgı mücadeleden ve aldıgı 1 puandan dolayı tebrık ederım..
    Bız puan kaybettıysek forvetı Umut olan kendı takımımıza kızabılırız ancak..
    Buna bende çok kızdım ama sakin düşündüğümüzde o bayrağı açan provakatör bir şerefsiz olma ihtimali fazla diyorum şimdi kendime.

İyi niyetli olarak böyle düşünürkeeen, maça giden arkadaşların paylaştığı gözlemleri dinleyince .. burada okuyunca aslında tribünlere hangi niyetle geldikleri konusunda da fikir sahibi oldum..
    Farzedelim ki o bayrak açılmamış olsun.. diğer yaptıkları zaten ne niyetle geldiklerini belli etmiş..
    aşağıdaki gözlemleri okuyalım..

Fenerli olanlar ayağa kalksın!

Deplasman otobüsü gibiydi Başkent Ekspresi.Saat 3 gibi vardık eskişehire.Hemen ileride polisler bizi çevirdi.Biletimizi alamamıştık,güç de olsa ayrıldık onlardan.Polisten yediğimiz tehditlerle...

Atkılarımız,formalarımızla şehri dolaşmaya başladık.eskişehirle aramızın iyi olduğunu duymuştuk,abilerimizin anlattıklarına göre.Haset ve nifak tohumları oraya da ekilmişti meğer...

Bizi gören herkeste alaycı bir bakış ve zaman zaman sözlü sataşmalar vardı.Cevap vermedik,aldırmadık.

Stada girdik,yerimizi aldık.Bir küfürdür başladı.Durmadan küfrediyorlar ve sadece alkışlayarak bu ayıplarına cevap veriyoruz.

Sonra tek bir söz söyledik hep bir ağızdan:Fenerli olanlar ayağa kalksın!

Tüm eskişehir ayaktaydı tabii.Pankart açmışlar ''7-1'in intikamını alacağız.''

Aynı sezon fenerbahçeye aynı farkla,6-0 yenilmişler.İki hafta önce böyle bir pankart yoktu.İki hafta önce sahada,kulübede,protokolde ve tribünde böyle bir coşku da yoktu. Sahada yürüyen sezer yoktu,bülent uygun öylece izlemiyordu takımı,kadro farklıydı,oyuncular bambaşka mücadele ediyordu,etmiyordu...

İlk yarı bitti.Kapalıda hamsi eskişehirde yenir pankartının biraz üstünde bir fenerbahçe bayrağı açıldı.

Maç bitti ve müthiş bir sevinç tufanı koptu.Çiftetelli çalmaya başlandı.Yine küfür,yine sataşmalar.

Peki ya ne oldu?

İstanbul'a uşaklık yapınca ne oldu?

Kına yak eskişehir!O satılmış kıçına kına yak!..Boynundaki tasmaya kına yak!

Hakkımıza geçtiniz.Omurgasız oluşunuz,ettiğiniz küfürler,yaptığınız oyunlar.Ama hakkımız helal olsun.Olsun ki bir daha öbür tarafta dahi karşılaşmayalım.
    O bayrağı açılmamış yada açanın provakatör olduğunu farzedelim. iyi niyetli olmaya devam edelim.
    peki eskişehir tribünleri hangi niyetle o pankartları hazırlamışlardı?
    Onlaı kendimize en yakın camia olarak kabul ederken biz..
    Artık değil o arı konu..

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir'li futbolcusuna, hocasına bir şey dediğim yok. Futbol bu, kim kaç paraya tamah ederse etsin, seni ilgilendirmeyecek, atacaksın kardeşim. Türkiye'nin gerçeği bu. Üç ezik kulüp Türkiye'yi işgal etmiş vaziyettedir. Ben genede her şeye rağmen 1 tane atacaktık diyorum. Şartlar ne olursa olsun, yakaladın mı atacaksın...

Eskişehir-Trabzonspor maçı berabere bitmesi bize bir gerçeği çok net bir şekilde gösterdi. Asıl önemli olan bence bu... O gerçek yıllardır saygı duyduğumuz (en azından benim için öyle idi) bir camianın bizi ancak bu şekilde hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim. İnanın maç berabere bitmesinden çok Eskişehir tribünlerinin bize takındığı tavıra daha çok üzüldüm. Eskişehir'in bizimle ne derdi varmışta haberimiz yokmuş

İnanın maç berabere bitti diye yazmıyorum bunları. Eskişehir tribünleri meğerse üç ezik takıma takılıyormuşta haberimiz yok. Eskişehirspor onlar için ikinci planda, yani hobileri bir nevi. Onuda kullanarak asıl gönül verdikleri fener üzerinden seviniyorlar.Benim üzüldüğüm nokta bu...

Eskişehirspor tribünleri belkide haklılar. Zamanında kendilerinin yapamadığı ihtilali Trabzonspor'un yapması onları bize karşı bu şekilde davranmayada itmiş olabilir. Ancak bir camia nasıl olurda geçmişini bu şekilde inkar edebilir? İşte bunu aklım almıyor. Eskişehir'in eğer bu lig'de hedefleri, idealleri, şampiyonluk hayalleri varsa, bunu ancak ve ancak Trabzonspor üzerinden yapabilir. Ama son maçta böyle bir şeyin olmasına imkan olmadığını bizlere gösterdiler.Tıpkı Sivasspor gibi...

Eskişehir tribünlerinin ben Fenere bu şekilde yalakalık yapacağını, ya da yaptığını şimdiye kadar ne gördüm, ne duydum. Yalandan 1996 yılından gelen bir intikam muhabbetidir gidiyor. Öncelikle Eskişehir bizim rakibimiz değil, söylemek isterim. Ayrıca son hafta biz 7-1 yendiysek bunun nedeni Şota'nın gol kralı olma durumundan dolayı idi. Birde biz 7 tane attık diye Eskişehir küme düşmedi (!) Eskişehir son hafta zaten küme düşmesi kesinleşmişti.

Herşeyi geçtim, Eskişehir tribünlerinde bu 7-1'lik maçın intikamıyla ilgili açılan panakarta sadece gülüyorum. Komik durumlara düşüyorlar. Yalakalığı da meşrulaştırma çabası bu olsa gerek... Bu kadarına pes doğrusu... İnsan bunu yazarken birazcık utanır. O sene Fenerbahçe'de, Eskişehir'i 6-0 yenmişti. Bunu neden yazmamış yalaka Eskişehir tribünleri?

Bizim Fener'e bakış açımızı tüm Türkiye çok şükür biliyor. Bilmeyenler için geçen sene bir kez daha son hafta bunu herkese göstermiş olduk. Geçen sene Bursa'nın yerinde Eskişehir olsaydı, gene biz Fenere karşı bu şekilde çıkar oynardık. Bizim kimseyle işimiz olmaz. Bizim gözümüzde artık saygı duyduğumuz bir Eskişehir yok. En azından benim için öyle, bundan böyle benim için Eskişehirspor taraftarı diye bir kavram yok, ben sadece Eskifenerspor taraftarı olarak algılayacağım tribünlerini...

Eskişehir'in bu lig'e nasıl çıktığını herkes biliyor. Normalde Boluspor'un çıkması gerekiyordu. Hakem daha maçın başında(4.dakikada) haksız yere kırmızı kartını çıkartıp, Boluspor'u 10 kişi bırakmıştı.Sonrası malum...

Her neyse... Allah büyüktür, bir gün gelir bir bakarsınız Eskifenerspor'un kümede kalıp kalmama maçı bize nasip olur. İşte o zaman bizde sahada gerçek Trabzonspor gibi oynayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemde sadece Trabzonspor olduğumuz için oynayacağız.
    Ahmet abi dediğin gibi sıkıntımız bize karşı oyunları değil.. Fenere karşı neden oynamadıkları. ilk 11 adamları neden o maçta bülonun yanndaydı..
    buca akşam 3-1 den 5-3 kaybetti. biri çıkıp dedi mi bişe. demedi. diyemez. adamlar mücadele etti. ellerinden geleni yaptı. hakem yaktı onları. olmayan bir penaltı verdi bitirdi bucayı.
    buca herif gibi dik durdu. mücadelesini yaptı kaybetti ayrı konu. ama mücadele etti..

Alıntı unyelimetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskişehir'e maça gittim.Ts tribününde bilet kalmadığı için Eskilşehir tarafından bilet aldık.Tıpkı Eskişehir-Fb maçında bilet bulamayan Fb taraftarı gibi.Ama fb taraftarı ile aramızda bir fark vardı.Fb taraftarı rahatça stada girip takımını izlerken bizim elimizden biletimizi alıp atletimize varana kadar üstümüzü çıkarıp arama yaptılar ve "sen trabzonlusun,dışarı çık lan" diyerek zorla dışarı atıldık!Daha sonra zorla da olsa Trabzon tribününe girdik.800 km yol katedip tel örgü önünden maç izlettirdiler.Maç sonunda Eskişehir tribünü görünümündeki fb tribünleri ise 0-0 biten maç sonunda şampiyon olmuş gibi bayram ediyordu.Fb'ye karşı yatan bize normal oynayan Eskişehir spor kamuyou gözünde bitmiştir.Eskişehir'de sohbet ettiğimiz Gs taraftarı olduğunu söyleyen Eskişehir'liler de aynı konudan müzdarip.Takımlarına ve Bülen Uygun'a tepkililer.

Maç öncesi adam başı 50 milyar dağıtıldığı söyleniyor.Bunu Eskişehir'de bir arkadaşımın tanıştırdığı çocuk söyledi.Kendisi Digiturk'te çalışıyormuş.Bugün ise Ünye'de çok iyi bir Trabzonspor'lu kalp doktoru olan Muhammet Kandaz ile konuştuk.Bursaspor'da oynayan İsmail Haktan Odabaşı kayınbiraderiymiş.Avni Aker'de bizim maçtan önce Bursaspor'lu futbolculara bile kulüp verdi diye 50 milyar para verilmiş.Azize 50'den devam ediyor anlaşılan.

Bütün bunların arkasına sığınmak için anlatmıyorum.Haksız bir rekabet ortamında mücadele ettiğimizi anlatmaya çalışıyorum.Ve biliyorum ki Allah doğrunun yanındadır.

Esas kızılması gereken nokta futbolcularımızın kazanmak adına fb li meslektaşları kadar agresif olmamaları.A.Gücü maçında 60. dakikada gol yedik.Geri kalan yarım saatte pozisyona dahi giremedik.Antalya gibi bir takıma iki maçta da gol atamadık.Eskişehir maçında altı pastan topu kalecinin kucağına bırakırsan kimseye de kızmaya hakkımız yok.Şenol Güneş olmasa bu takımın kaçıncı olabileceğini Hugo Bross döneminde gördük.Ama hocamız bence Umut tercihinde artık yanlış yaptığını şampiyonluğu kaybederek görebildi.Yönetim ise 9 puan öndeyken şu takıma bir tane gol vuruşu iyi olan bir adam alamadı.

Buca maçını da gördükten sonra benim umudum kalmadı.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

bu sayfaya gelip yikama yagmala ceken kolpa eskisehirli kopekler nerede?

burada bize yagcilik yapip o stadyumda fbnin altina yatan kac tane karaktersiz varsa o salya sumuk 90 dk ettikleri kufurlerin 100 mislini yedi sulalelerine ediyorum cumadan beri...

serefinizi ebayda satin , tuttugunuz takimin stadinda degil.. hic olmaz ise serefiniz kac kurusmus gormus oluruz

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eser kızgınız hepimiz ama boş ver.
    Birde burada üyelikleri olan eskişehirsporlu arkadaşlar bence kızılması gereken kişiler değil.
    başkalarının yaptığı yanlış onları bağlamıyor bence. çünkü onların niyetleri açık ve net belliydi.
    şu son olaylar yüzünden onlarda çok üzüldü eminim..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)