Sayfa 104 Toplam 154 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3839 adet sonuctan sayfa basi 2,576 ile 2,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 30.Hafta | Eskişehirspor 0 - 0 Trabzonspor

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

fb : cumartesi - pazar (7gün) Ts : pazar - Cuma (4gün)
    bunu yazdim bir kaç kere, biz de hiç üzerine gitmedik bu konunun, 2-3 hafta önce açiklanmisti bu, pek sözü geçmedi, o ara zaten cezaliydim yazamamistim sonradan unuttum.... ancak biz diyelim unuttuk, yönetimimiz ne yapti ??? Baskan az utan yaaa az utan yaaaaaaa baslatma tv programlarina da gelirlerine de bilmem neyine, sampiyon yap bizi cehennem'de yak bizi, sonra istersen borç batagina sürükle takimi...... istersen tüm paralari çal cebine sok, ama hakkimizi ara takimimizi savun gereksiz yere gülme ona buna güveniyorum diyerek yalandan yere yalakalik yapma....
    Bmn ise sitesin girisinde 2haftadir bu 4gün arayla oynamamizin sebebini sormasi lazimdi güzel bir sekilde, gündem yaratabilirdik, Cumartesi'ye alabilirdik, veya pazar gündüze, Piotr Serkan Engin de sahada olabilirdi, simdi ne yapiyoruz hayiflaniyoruz kazanamadik diye.....

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne beddua edecek, ne de sovecek halim mecalim var.. Uzgunum, kirginim, yorgunum..
    Her sey gecsin, bitsinde, unutayim istiyorum..
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

cimlagava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yavşak Eskişehir camiası şunu unutmasın!
    "Gün gelir, herkes payına düşeni öder!"

Dostum hiç bunlarla uğraşmaya değmez bence . O tribünleri görünce kafayı yedim , yanlış maç izliyorum sandım ama değmez gerçekten . Bizim bunların dostluğuna ihtiyacımız yok . Akıllarınca bize rakip olacaklar .

Bugün bizi yenseydiniz de hiç problem değil adam gibi oynayın hakedin kazanın ama sahada basmadık yer bırakmayan adamlar fener maçında neredeydi ulan ?
    Çektiği her şut yarı gol olan pepe neredeydi ? Bugün o stadı inleten tribün neredeydi ?

Biz 30 sene önce de şampiyonluğa oynuyorduk şimdi de oynuyoruz . Seneye küme düşüp karşıma geçip ağlarsanız kötü bozuşuruz . bir de küme düşerken bizden 7 yerseniz dikkat edin de fenerden 6 yemeyin .

Değmez dedik ama çok üzgünüm gerçekten , yine söylüyorum beni 7-0 yen o statda hiç problem değil ama adamlığı çöpe atma .

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

mustafe denizli fosili ilk dönem 75 puan yapan şampiyon olur demişti.4 maç kaldı ve 70 puana sahibiz önümüzde 12 puan var,herşeye rağmen şampiyonluğu hakeden,elinden gelen herşeyi yapan bir takımımız var.herşeyi yaptık yapacağız olursa ne ala olmazsa bu takımı ayakta alkışlamak lazım.hele Şenol hocaya hakaret edenler ;onur,burak gibi iki adamı bu klube kazandıran,Türkiyede konuşulan iki takımdan biri yapan adama,bunu yapanlar azcık dursunda bi düşünsün.kaçan şampiyonluklar büyüklüğümüzden önemli değil, duruşumuzdan,vefamızdan. kolbastımız,bize her yer trabzon sloganımız bütün türkiyede dalga dalga herkesin dilinde biz kendi kendimize bu haksızlığı etmeyelim yazık..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Şimdi geldim eve,geldiğim gibi içimi dökmeden rahat edemeyeceğim sanırım.

Eskişehirspor'un NEFER adlı grubu diye bildiğimiz taraftar grubu aslında ismi yanlış yazılmış.FENER olması gerekir.

Ortamı germek için elinden gelenleri sağolsunlar yaptılar,maçın başında "Hamsi Eskişehir'de yenir" ve 19.05.1996'yı unutmadık pankartları özenle seçilmiş olmalı.61.dakikada "Burası Her Yer Değil" pankartıda üstüne cila niyetineydi sanırım.

Şimdi sormak lazım bu insanlara her maça böyle 3-4 tane pankart yapıp geliyormusunuz?

Cevabı yoktur,eminim.

Takımla ilgili söylenecek tek şey Tolga sen adamsın,adam!!!

cimlagava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cenk Zihni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut'a pas verse daha mı iyiydi ki? Ben jaja'nın vurmasını tercih ederim.
    Takım arkadaşları bile artık güvenmiyor umut'a. Ama hoca ısrarla güveniyor. Garip tabi.
    Sol tarafta Burak bekliyordu maçın en net pozisyonuydu . Umut ne yapardı bilemiyorum şu günlerde ama o noktadan çok golü var.

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir maç berabere bitti diye bu kadar da takım kötülenmez ki. Aksine daha çok takımı bağrıımıza basıp, inancımızı yitirmemiz lazım. Evet 90 dakika sonunda hepimiz çok üzüldük ancak şu unutulmamalı ki trabzonsporumuz liderse bu kadro lider yaptı. kimsenin sayesinde lider olmadık. Ve henüz daha birşey yitirmedik. Önümüzde koskoca 4 maç var. İçimdeki şampiyonluk inancından zerre kadar bir düşüş olmadı. Bu sezon şampiyon olacağız.

Arkadaşlarımızdan bazıları sinirinden kızacak bir şey bulamadı ortalığı siyaset meydanına çevirmeye çalışıyor. "Ama bizim millet değişmez... Gider gene kendisine semeri vuran, duygularını sömüren partiye mührü basar!" bunu söylemekte amaç ne acaba!
    Murat & Yeşim
    FATİH
    GÖKDENİZ---Loading
    BAYRAKTAR

Tunay ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

manevi anlamda çok büyük sarsıntıya uğradım. her şeye olan inancım sarsıldı resmen.
    Darağacında olsak bile son sözümüz: "şikebahçe düşecek."

cihayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Ah ah bu 96 neden bu kadar aklima geliyor. Neden ne bucasina, ne ibbsine, ne ankarasina, ne karabukune, ne de sivasina zerre kadar guvenemiyorum. iki tane uyku hapi aldim uykunun u'su yok gozlerimde... Sikintinin daniskasi. En azindan bmn'miz var. 96 da cok yalniz, kizgin, uzgun, parcalanmis bulmustuk kendimizi. Simdi en azindan daha iyimser olanlar benim gibi tum umitlerini yitirenleri yukariya, isiga dogru cekmeye calisiyorlar. Umarim sonunda onlar hakli cikar ve karadenizin hircin isik huzmeleri altinda kutlariz sampiyonlugumuzu...
    Konu cihayan tarafından (23.04.2011 Saat 03:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Samsun

Herkes hüzünlü dokunsan ağlayacak kadar veya biraz insafın varsa önce mendil uzatman gerekecek kadar...oysa ne yollar aşıldı neler geçildi ama başımızı kaldırıp arkaya bakacak halde yok kimsede...kime söz söylesek boş herkes anlaşıldıki onurunu bile satmaya hazır güzel ülkemde...vay es es sendemi geldin oyuna o stadda .....trabzon diye bağırıp sendemi haysiyetini sattın el gördüğümüz şeref yoksunlarına hani o oyunlara karşı başımız dik duracaktık yanımızda olacaktın yine yıkacaktık kağıttan saltanatlarını bu oyuna bi (hz) ömer adaleti getirecektik başındaki bizanslıyla elin oyuncağı namertin kölesi oldun...
    tam 30 maçlık serüvende hep yanınızda olduk ailemizden çok sizden konuştuk bazen olmayacak şeyler yapıp güldürdünüz yüzümüzü ne tezattır ki yine olmayacak şeylerle yıktığınız zamanlar oldu bugünki gib olasun yenilmekte vardı ve bu bi oyundu kızmıyoruz buraya kadar getiren bundan sonrasınıda getirecek olan sizlersiniz ama kendi namıma bi kalp kırıklığım var hepinize olmasada elinden geleni yapmayan kardeşlerime...
    ey uyunsuz herif yatacak yerin varmı senin nerdeydin iki hafta önce kalbinlemi sattın fenere yada paraylamı oynattın takımı bugün hangisine inanaım şimdi sen bu musun yoksa 2 hafta önceki al gülüm ver gülüm uygunsuzmusun...yahu nerde görülmüş ön liberoya adam adam oynamak hemde öldüresiye ,nerde görülmüş futbolcunun sahada kustuğu ey uygunsuz herif ne dedin hangi emirleri ilettin askerlerine...o peleyi nasıl oynattın öyle hayatında koşmadığı kadar nasıl koşturdun batuhanı burhanı nasıl markaj yaptırdın hiç bi zaman adam peşinden koşmayan sezere...sen şimdi doğrusu bu dersen 2 hafta öncekimi yanlıştı uygunsuz...konuşmaya bile değmezsin adam değilsin satılmış ligin satılmış teknik (...)

başbakanım ne diye bu zamanda ortaya çıkarsın ne diye etkilersin göz göre göre yarışı...hiç mi aklına gelmez yoksa bilerekmi girersin işin içine yada rengini alanen belli mi edersin şu bir gerçekki başbakanım isterseniz orda azizin yüzüne bu sene trabzonsporun şampiyon olmasını istiyorum diyin yinede geçen haftaki kabullerden hediyeleşmelerden dolayı suçlusunuz bu yarışa müdahil olduğunuz için yeri ve zamanı değildi bak adnan sıkıntıda gidip onunla konuşsaydın kimse bişey demez ve tüm içtenliğimle söylüyorum sizi çok severken bu talihsiz yaklaşımınız derinden yaralamıştır kim ne derse desin ve bu taraftara nezdinde ki yeriniz tehlikeye girmiştir....

benim yoldaşlarım aynı çizgide yürüyen aynı renklere tutkun arkadaşlarım unutmayın ki adalet bi gün herkese lazım olacak gücün yanında duranlar bi gün yine adalete sarılacak o zaman ancak anlayacaklar bizi...tek fenere karşı savaşmıyoruz bu belli çok maskeler düştü bu zamana kadar ama savaştan hiç yılmadık yine yılmayacağız biz RABBİMİZE inandık yazılmışsa şampiyonluk olacağız kimse engelleyemeyecek bunu yazılmamışsa bu renklerle şampiyonluğa hasret genç yürekler yaşını son hanesine bir daha ekleyip yola devam edecek aynı tutkuyla aynı hırsla aynı başkaldırışla....

Ey haysiyetten yoksun bahçeliler sizde untmayınki başınıza gelen bu 2 büyük tokat boşuna olmadı lüt kavminden beter oldunuz ama hala haksızlıkla yalan mutluluklar peşindesiniz şunu bilinki 2 yi atan 3 de atar hemde bu sefer ayağa kalkamayacak şekilde şiddetli olur aklınızı başınıza alın sadece sahada oyun oynayın ama nerde sizde adaletin yanında olacak kadar haysiyet ve şeref...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ana - baba memleketidir ya bizler için memleket.
    İşte o hesap ben de nasıl Trabzonsporluysam az biraz da Eskişehirsporluydum.
    Hatta; Eskişehirliler tarihin kendilerine en büyük kötülüğünü yapan Galatasaray'ın peşine düşerken, İki defa ikinci kümeye büyük haksızlıklarla gönderen Beşiktaş'ı tutarken, Eskişehir'de Fenerium mağazası açılırken de ben çok Eskişehirsporludan daha Eskişehirsporluydum.
    Bu gece Eskişehirspor içimdeki son kırıntıları da aldı götürdü. İkinci ligdeyken Sergen'e yalamalık yapacağız diye o dönem Türkiye'nin en başarılı hocası Metin Dİyadin'i kapının önüne koydular. Ardından onca alt yapı takımları ve kadroları varken İstanbul eskilerini topladılar. Siyasetin, populizmin esiri oldular. O 'efsane' taraftarlarının kılı kıpırdamadı.
    Faruk Özak'ın baskı ve telkiniyle Trabzonspor'un sponsoru Nike olunca onların da bakanları gitti ve anlaşmaya çalıştı. Yüzüne tokadı yedi; çinki biri Trabzonspor, diğeri Eskişehirspor'du. Arada dağlar kadar fark vardı.
    Elbette Trabzonspor puan kaybettiği için çok üzgün, çok kırgınım. Eskişehirspor'u hayatımdan ilelebet silmemin sebebi bu değil.
    Eskişehirspor bize karşı fenere oynadığı gibi oynasa bozulurdum: "Ne o lan, bizim buna ihtiyacımız mı var?" diye. Çünkü fenerin ilacı olmuş, KUZU ya da SERÇE gibi oynamışlardı. Taraftarı da sus pus olup seyretmişti olan biteni.
    Bu maçta anladık taraftardaki suskunluğu: "... Trabzon, olamazsın şampiyon". Hey yavrum hey...
    Anadolu'nun efsanesi değiller artık. Önce geçen sene Bursaspor'a karşı sattılar fener maçlarını, bu sefer de Trabzonspor'a karşı. Geçen sene Bursaspor'un hakkını teslim edebilecek bir Trabzonspor vardı. Şimdi öyle bir babayiğit olacak mı bilmiyorum. Ama şunu biliyorum: Eskişehir bu ligi ciddi ciddi kirletmiştir.
    Şimdi zannetmeyin ki bu satırları kazanamadık diye yazıyorum. sinirimin sebebi, beraberlik değil, Eskişehir'in hiç bir işine yaramayan beraberliğe sevinmesi, bizi yenmemesidir. Delikanlı adam yenmeye oynardı. Yenerdi.
    Kaybedilen iki puan şimdilik. Çok önemli iki puan. Ama hala bizim 12, fenerin 15 puanı var toplaması gereken. Ben fenerin Ankaragücüne puan vereceğine, İBB'ye puan vereceğine eminim; iş biz kalan maçlarımızı kazanalım.
    Takım bugün istediğimiz gibi değildi. Oyun olarak öyle. Skor olarak da.
    Ama bazı şeyler vardır ki insanı kaybederken bile duygulandırır.
    İki sene önce kaleye geçmeye korkan Tolga'nın, kırık burunla doktoru eliyle iterek saha dışına göndermesi de benim için bu şeylerden biridir.
    Alınlarından öpülesi futbolcularımız, haklarını sonunda alacaklar. Kesinlikle inanıyorum. Ve yazın bir kenara, tıpkı Trabzonspor'un 'ah'ını almış diğerleri gibi, o tezahüratın 'ah'ı da çıkacak Eskişehirspor'dan.

Allah sizi beter etsin demeyeceğim; çünkü lakabı Anadolu Yıldızı olan bir kulübün fenere yalakalık yapar hale gelmesinden daha beter olamazlar.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı foxx61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep maçında Umut'a veya herhangi bir futbolcumuza verilecek olumsuz tepki yapılabilecek en büyük hata olur. Elde olan bu. Tek yapılacak şey sonuna kadar destek !

http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1917569521
    o anı sabırsızlıkla bklıorum umutun bu tkımda yerı yok ve halaa söluyorum bu adam gonulden sampıon olmamızı ıstemıyor

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ellerine sağlık Tunga abi
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Köpek gibi oynadılar tamam ama biz kendimize bakmalıyız. Şenol Hoca bu Pawel'i yedek kulübesinde süs niyetine mi aldı arkadaş. Görüyorsun Umut'tan bir cacık olmuyor. Bir maçta Pawel'i oynat. Eminim bugün ki maçta oynasa daha verimli olacaktı. Birazda gol yollarında şansızdık. Hele o Umut'un kendini Hami sanıp 35 metreden kuş gibi şut çekmesi yok mu adamı kanser eder kanser. Neyse sağlık olsun. Fener takılacak elbet bir yerde.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Alıntı ultrafanatik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben takimi kotulemiyorum, sadece herzaman umuta destek veriyordum elinde sonunda benide cileden cikartti destege devam ama umutu artik sildim, artik su engini sahaya sursunler , istedigi kadar tartissin en azindan kazanmak icin oynuyor engin sakatlanali takim ilk yaridaki gibi hareketli degil
    Beni tahrik ediyorsun ama sene sonuna kadar hem kendime hem Trabzonuma söz verdim, sakin olmam lazım. Sene sonunda şampiyon olup yazmayı düşünüyorum.. Ama sene sonu şampiyon takımın önemli mevkisinde oynayan oyuncu için bir yıllık içimi dökecem...

eraytaskin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçen sene son haftada ki onurlu duruşumuz,burak,onur,tolganın sakatlık pahasına hatta beyin kanaması riskiyle canını ortaya koyan mucadelesinin bir ödülü olmalı,hak yeirini bulmalı..zihirli bir değnekle iki maç kazanamayan,yani malatya ya yenilen takımın haftalardır namağlup akla zarar gidişinin hiç bir mantıklı açklaması olmaz olamaz ya

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elinize sağlık Tunga abi. Sizin ne kadar Es Es'i sevdiğinizi biliyorum. Siz bile böyle düşünüyorsanız, diğer taraftarlarımızın tepkisi çok normal. Hatta az bile!

Nereden
    Edirne

Alıntı jaymz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satılmışlara ve şerefsizlere inat ..! İnanmayan gölge etmesin ..! Bordo yüreklerle Mavi göklere Şampiyon Trabzonspor yazacağız ..! kaldı 4.. hayde uşaklar haydeeeeeee

Budur işte

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bursa milletvekili olan bbİr renktasimiz silahli saldiri sonucu Ölduruldu adam ÇaykaraliymiŞ
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

Nereden
    Belçika

Alıntı uzunismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni tahrik ediyorsun ama sene sonuna kadar hem kendime hem Trabzonuma söz verdim, sakin olmam lazım. Sene sonunda şampiyon olup yazmayı düşünüyorum.. Ama sene sonu şampiyon takımın önemli mevkisinde oynayan oyuncu için bir yıllık içimi dökecem...
    sampiyon olsun bende icimi dokecem, ama kutluyarak , herhafta annemle babamla kavga ediyorum, dukkana bakmiyorum diye,

bu ara mustafanin golune belcikali musteri bile dedi yuzde yuzluk golu vermedi diye, zaten farkindaysaniz yan hakem iptal ettiriyor golumuzu, o nasil goruyor orda ikisininde sirti donuktu , ya aklima geldikce gene kufur atiyorum, ama artik kufurleri bazi spor sitelerin editorlere atiyorum adamlar okadar yuzsuz ki ne uyeligimi siliyorlar ne de ban veriyorlar, biz sampiyon olursak sadece fenere karsi kazanmis olmicaz tum turkiyeye karsi kazanmis olacaz bu savasi, medyasindan tak basbakana kadar kazanmis olacaz

cihayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

FB bu saatten sonra Kadikoy'de puan verir mi, deplasmanlari kimle, karabuk ve sivasla mi? Bu yonden sanslari vardi, bursa ve gantep maclari disarda olsaydi bir puan alamazlardi. karabuk ve sivasi buyuk-baglamaci-baskan aziz beyin baglayacagini saniyorum. kadikoy'de de gantep macinda oldugu gibi dove dove, sove sove, hakem odasi ziyareti vb maclarini alirlar herhalde. nerede puan kaybederler, hangi macta olur bu kestiremiyorum.

1996 boktan bir sekilde cok benziyor hersey. O zaman da ilahi adalet, takilirlar falan umutla beklerken oylece gonullerin sampiyonu olarak kalmistik oksuz cocuklar gibi...

Bir turlu bu duygudan kurtulamiyorum. Bu saatten sonra sunlardan puan alabilecek bir takim goremiyorum. Bursa'nin yaptigini yapabilecek kalite, istek ve gucte bir rakipleri yok acikca. Oyle biraz diklenecegide hakem, Lugano, Emre, vb hacamat ederler herhalde....

Nereden
    Edirne

Alıntı ultrafanatik61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sampiyon olsun bende icimi dokecem, ama kutluyarak , herhafta annemle babamla kavga ediyorum, dukkana bakmiyorum diye,

bu ara mustafanin golune belcikali musteri bile dedi yuzde yuzluk golu vermedi diye, zaten farkindaysaniz yan hakem iptal ettiriyor golumuzu, o nasil goruyor orda ikisininde sirti donuktu , ya aklima geldikce gene kufur atiyorum, ama artik kufurleri bazi spor sitelerin editorlere atiyorum adamlar okadar yuzsuz ki ne uyeligimi siliyorlar ne de ban veriyorlar, biz sampiyon olursak sadece fenere karsi kazanmis olmicaz tum turkiyeye karsi kazanmis olacaz bu savasi, medyasindan tak basbakana kadar kazanmis olacaz
    Kardeşim benimde içimde ne fırtınalar kopuyor ama anlatamıyorum,kimseyi de etkilemek istemiyorum.. O mevzuda çok dertliyim, sene sonunda pis patlayacam ona..

Bu arada ben mi taraflı bakıyorum bilmem iki gol de harika goller gibi geldi bana.. Zaten mustafanın pozisyona girdiği o çocuk nasıl kafayı vurdurdum diye üzülüyor orada... Faul kararına en çok o sevindi..

Nereden
    Belçika

Alıntı uzunismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benimde içimde ne fırtınalar kopuyor ama anlatamıyorum,kimseyi de etkilemek istemiyorum.. O mevzuda çok dertliyim, sene sonunda pis patlayacam ona..

Bu arada ben mi taraflı bakıyorum bilmem iki gol de harika goller gibi geldi bana.. Zaten mustafanın pozisyona girdiği o çocuk nasıl kafayı vurdurdum diye üzülüyor orada... Faul kararına en çok o sevindi..
    burakin golunde bence fazla bisey yoktu, tek farki fenerbahce formasi olmadigi icin faulu caldi , umuta verilen sariyi gordunmu fenerliler hepsi hakemi dovuyorlar bir kart bile cikaramiyorlar, bence cok buyuk patlama olacak sampiyonlugumuzda

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Haysiyetsiz eskişehir.
    Yalaka eskişehir.
    Şerefsiz eskişehir.
    TETİKÇİ eskişehir.
    AZİZİN YALAMALARI.

Bunları kendileri de çok iyi biliyor. Yaptıkları onursuzluğu sindirmenin iki yolu var. Ya intikam deyip vicdanları bir nebze kandırmaya çalışacaklar ya da Bize her Yer Trabzon a .ok atıp burası eskişehir diyecekler.

Nerdeydiniz lan 2 hafta önce. fbnize domalırken sesiniz çıkmıyordu yavşaklar şimdi kıçınızı yırtıyorsunuz fb fb diye bağırmaktan.
    Nerdeydiniz lugano 40 metre top sürerken. Alex'e refakat ederken. 3 kişi topu fbliye bırakmak için kıçınızı yırttınız gol de. Kendi içnizde bile rezil olduk diyordunuz. Sahada yürüyecek haliniz yoktu hepiniz afyon yutmuş gibiydiniz.

Yazdık ulan bunu bir kenara. Bundan sonra tetikşehirlilier gözümde bir başka. Bundan sonra yalakaşehirdir adları. Yavşakşehirdir. Tetikşehirdir.

Anti İstanbul muş. Sokayım sizin gibi İstanbul yalakarına. Sokayım sizin gibi parayla haysitini satanlara.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eskişehirliler içlerindeki ezikliği forumlarında dışa vuruyor, neredeyse hepsi, oh iyi oldu bunlara falan filan diyor.
    Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim, 2 hafta önce aynı stadda Fenerbahçe onurunuza, haysiyetinize tecavüz ederken o sesler niye çıkmıyordu anlamadım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)