Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara’da Niçin Ts Club Yok?

Standart Ankara’da Niçin Ts Club Yok?

Evet bence bu konu çok önemli Türkiyenin baskenti olan Ankara da TS CLUP in olmamasi 2 sene öncesine kadar atakulede vardi ama neden kapandi bilmiyorum.Ben sahsen kulübün lisansli ürünlerini ordan almak isterim ama yok mesela simdi TRABZONSPORUMUZUN formasini almak istedigimde acaba kulübe parasi gidiyormu diye içimde bir süphe uyaniyor en kisa zamanda açilir umarim bizde ordan bol bol alisveris yapariz.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bende senin arkandayim ankarada bir ts club açilmasi sart. yönetime acil duyurulur ankarada bir ts club istiyoruz !!!

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ewet istiyoruz..............

Evet baskentte böyle bir büyük takimin magazasi olmazmi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

oldu da nerede oldu* atakule de .. atakule artik popüler bir yer degil adamlar gitti oraya açtilar.. tabi is yapmadi...

merkezi bir yere açilmaliydi bu hatayi nasil yaptilar hala anlamadim ilk açildii gün demistim ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı 61-firtina Nickli Üyeden Alıntı
    Evet bence bu konu çok önemli Türkiyenin baskenti olan Ankara da TS CLUP in olmamasi 2 sene öncesine kadar atakulede vardi ama neden kapandi bilmiyorum.Ben sahsen kulübün lisansli ürünlerini ordan almak isterim ama yok mesela simdi TRABZONSPORUMUZUN formasini almak istedigimde acaba kulübe parasi gidiyormu diye içimde bir süphe uyaniyor en kisa zamanda açilir umarim bizde ordan bol bol alisveris yapariz.

Ankarada neden TS Club yok sorusunun cevabini ben sana vereyim 61-firtina, çünkü daha Ankaraya 3-3,5 saat mesafedeki Kayseriye bile gidecek adam bulamiyoruz, Maçlari beraberce izledigimiz Büyük Liman dernegini Istanbul takimlari ile yaptigimiz maçlar disinda yarisini bile dolduramiyoruz.Böyle basliklar açacaginiza organizasyonlar topigine bakin da deplasmanlara gelin.Haaa bu arada bizi tanimayanlar olabilir adam filan yemiyoruz....

bende atakuledeki ts club'a gitmistim ama virane bir yer gibi duruyor arkadas,o atakule denilen yerde 50 dükkan varsa 25 tanesi zaten bos,,

Nereden
    Ankara

Himm, bir Ankara'da-ikamet-eder-taraftar olarak, deplasman konusunda yedigimiz ayari yüzüm kizararak kabul ediyorum. Galiba Baskent'te sayimiz az, ya da hulkumuz mu yokbir araya gelip atraksiyon yapmaya nedir?

Ben sahsen, FMD'de bir grup fenerbostan taraftarinin lüzumsuz samatasi arasinda maç izlemekten biktim. Kahvelere zaten gidemiyorum son iki yildir,adim 'deli'ye çikti civarda. Maç izlemek için düzenli gidilen bir yer varsa kosarak gelirim. Deplasman isi biraz zor, aile saadetimin sularinda dalgalanmalar oluyor zira deplasman denince.

Neticede TS Club Ankara'da daaçilsin, Digitürk de hep bizim maçlarimizi versin istiyor deli gönül...Maruzatim budur. Açilsin diyorum yani, hemen gidip o kedili bordo-mavi kupayi aliciim.

Evet evet aliciim kendisini...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı surfiveus Nickli Üyeden Alıntı

Maç izlemek için düzenli gidilen bir yer varsa kosarak gelirim. Deplasman isi biraz zor, aile saadetimin sularinda dalgalanmalar oluyor zira deplasman denince.

Maç izleyecegimiz yer konusunda organizasyonlaraltinda BMN Ankara bütün maçlarda Büyük Limandayiz diye bir topic var degerli kardesim, safkan Trabzonsporludur herkes orada, Yasar Oguz Kirci'nin kendisinin bizim gibi holigan(!) olmadigini ispat için arasira getirdigi fenerliarkadaslarini saymazsak. Bayan arkadaslarin deplasmana gittigi zaten bahsi geçebilen bir mevzu degildir. Ilaveten içim de elvermez malum bazi yerlerde itlen göpeklen ugrasabiliyoruz.Yine de Büyük Liman dernegine bekleriz, Google Earthden adres tarifi bile var kimse bulamiyorum demesin.[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: selçukabi

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir üyemiz israrla benimle ugrasip üstümden prim yapmaya çalisiyor. Anlam veremiyorum.. Gelmeyin bu oyuna arkadaslar..

Ankara'da TS Club neden yok sorusuna gelince, Ankara'da kaç tane Trabzonsporlu var diye sormak daha akilci bence.. Hesap yapalim mi? Diyelim ki 250.000[img]smileys/smiley5.gif[/img]Hadi 500.000 diyelim.. Güzel rakam degil mi.. Villereal diye bir takim var. Köy takimi.. Hadi abartmayalim kasaba takimi.. Statlari her maçta full.. Kadrolarinda dünyaca taninan bir çok oyuncu var.. Kelleyle olmuyor bu isler.. Kaç kisi TS Club ürünleri almak için can atiyor.. TS Club açildi da ne oldu.. Bir arkadasimiz dükkanin açildigi yerin çok islek olmadigini söylemis.. Bu isler gönül isleridir.. Trabzonspor ürünleri Ülkealan Pasajinda da satiliyor.. Kizilay'in göbeginde.. Kizilay merkezi bir yer oldugu için mi orada TS üsünleri satiliyor.. Gidin sorun esnafa kaç tane forma satmis bu sene.. "Allah'tan kokmaz çürümez mal, bu sene olmasa seneye satilir" diyor..Ürün almak isteyen arkadas Atakule'ye mi gitmeye eriniyor.. Hikaye hepsi..

Iyi bir Trabzonsporlu TS Club olup olmadigini bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu TS Club'in nerede oldugunu da bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu eger lisansli ürün almak istiyorsa gider Sincan'da bile olsa alir.. Kandirmayalim kimseyi.. Umursayan olmadi diyelim, olsun bitsin..

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

4 saat istanbul 1.5 saat de Cevahire gidiyorum bir flama için bunlari bahane kabul etmem...

Bi de internet var tabi...

ben atakulede oldugunu biliyorum yokmu yoksa yoksa buyuk bir ayip

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kirci Nickli Üyeden Alıntı

Bir üyemiz israrla benimle ugrasip üstümden prim yapmaya çalisiyor. Anlam veremiyorum.. Gelmeyin bu oyuna arkadaslar..

Ankara'da TS Club neden yok sorusuna gelince, Ankara'da kaç tane Trabzonsporlu var diye sormak daha akilci bence.. Hesap yapalim mi? Diyelim ki 250.000[img]smileys/smiley5.gif[/img]Hadi 500.000 diyelim.. Güzel rakam degil mi.. Villereal diye bir takim var. Köy takimi.. Hadi abartmayalim kasaba takimi.. Statlari her maçta full.. Kadrolarinda dünyaca taninan bir çok oyuncu var.. Kelleyle olmuyor bu isler.. Kaç kisi TS Club ürünleri almak için can atiyor.. TS Club açildi da ne oldu.. Bir arkadasimiz dükkanin açildigi yerin çok islek olmadigini söylemis.. Bu isler gönül isleridir.. Trabzonspor ürünleri Ülkealan Pasajinda da satiliyor.. Kizilay'in göbeginde.. Kizilay merkezi bir yer oldugu için mi orada TS üsünleri satiliyor.. Gidin sorun esnafa kaç tane forma satmis bu sene.. "Allah'tan kokmaz çürümez mal, bu sene olmasa seneye satilir" diyor..Ürün almak isteyen arkadas Atakule'ye mi gitmeye eriniyor.. Hikaye hepsi..

Iyi bir Trabzonsporlu TS Club olup olmadigini bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu TS Club'in nerede oldugunu da bilir.. Iyi bir Trabzonsporlu eger lisansli ürün almak istiyorsa gider Sincan'da bile olsa alir.. Kandirmayalim kimseyi.. Umursayan olmadi diyelim, olsun bitsin..

evet dogru söylüyorsun bu isler gönül isi bulmak isteyen bulur . ben mesela ülke alan pasajindan alirim her zaman. ama ts club olsa daha iyi olur . bunun içinde herkesin bizim gibi düsünmesi lazim ki is yapabilsin ts club .

Alıntı selçukabi Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı 61-firtina Nickli Üyeden Alıntı

Ankarada neden TS Club yok sorusunun cevabini ben sana vereyim 61-firtina, çünkü daha Ankaraya 3-3,5 saat mesafedeki Kayseriye bile gidecek adam bulamiyoruz, Maçlari beraberce izledigimiz Büyük Liman dernegini Istanbul takimlari ile yaptigimiz maçlar disinda yarisini bile dolduramiyoruz.Böyle basliklar açacaginiza organizasyonlar topigine bakin da deplasmanlara gelin.Haaa bu arada bizi tanimayanlar olabilir adam filan yemiyoruz....
    Adam yenmedigini bende biliyorum çünkü orda en son federasyonu protesto gösterisine katilmistim ayrica deplasmanada gitmek isterim ama final haftasina denk geliyor okulun ayrica ben ts clup in açilmasini isterim çünkü fenerbahçe sirf magazalarindan milyarlarca para kazaniyor burdada açilsa kazanacagimizdan hiç süphem yok çünkü geçen seneki Trabzonspor gençler maçinda ts clup tirina izdaham yüzünden insanlar giremedi hatta yogunluk çok diye 2 gün daha kaldi tirimiz ankarada bu gibi örnekler dururken niçin bu konuda israr ettiginide anlamadim dogrusu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

efendim ankaradaki ts club'in (clup degil club) kapanma nedeni merkeze uzakligi ve maalesef yönetimin bu magazaya siperis edilen ürünleri göndermemesidir.bunu bizzat kapatmadan bir gün önce magaza sahibi sahsima söylemis bende niye mal getirmiyorsunuz buraya diye çikistigim için yüzümün hafif pembelesmesine imkan tanimisimdir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

ikinci konu baslikla alakasi yok ama selçukabi adam yemiyoz demis tamamen dogru simdiye kadar birini yedigini hiç görmedim.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ankara'daki Ts Club'in Trabzonspor taraftarlarinca yeterli ilgiyi görmedigi dogru bir saptama, buna bir diyecek yok... Ancak konunun baska bir yönüne dikkat çekmek isterim ki, bu da Ts Club'in yanindaki Galatasaray Store sahipleri tarafindan isletilmesiydi... Dükkana girdigimde genelde içerde kimse olmuyordu, birisinin içeri girdigini görenler yan dükkandan gelip ilgileniyordu... Yani açikçasi komiksel ve bize yakismayan bir durum vardi...

Ts Clubkapandiktan sonraayni dükkana Trabzon, febe ve bjkninüçünün birden ürünlerinin satildigi FanatikStore diye birsey açtilar... Hala açik mi bilmiyorum da, bizzat Trabzonspor'un Ankara temsilcilerinden diger iki ezigin ürünlerinin de ayni dükkanda satilmaya baslanmasindan sonra buraya mal gönderilmemesi karari alindigini ögrenmistim. Tigin'in dedigi olay bu olmali...

Bununla birliktearkadaslaraKizilay'daki Trabzonspor Irtibat Ofisi'nde Trabzonspor'un lisansli ürünlerinin satildigini yani burasinin Ts Club gibi islev gördügünü de hatirlatalim. Ancak Trabzonspor'un itibari için mutlaka bir Ts Club mutlaka ayri olarak açilmali ve bu da yönetim tarafindan kurulup onun belirleyecegi kisiler tarafindan idare edilmelidir.Zira Ts Club'in kâr etmiyor diye kapatilmasi Trabzonspor gibi büyük bir kulübe yakisan durum degil...Edited by: Can basten

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evet Can Basten arkadasin görüsüne katiliyorum.. TS CLUB acilacaksa ,bunu ciddi olarak isletebilecek ve iyi bir mekanda TrabzonSpor kulübümüze ve taraftarlarimiza yakisacak sekilde olmasi gerekir..Aslin Ülkemizin baskentinde de olmamasi büyük eksiklik diye düsünüyorum...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ankarada atakuledeki ts club ün kapanma sebebinin malzeme bulunamamasindan oldugunu duymustum. bana pek inandirici gelmemisti. adam satmak için malzeme istiyoda klüp nasil yollamaz diye düsünmüstüm. pek inandirici gelmemisti. ve yaklasik 1 hafta önce basimdan geçen bi olayi anlatmak istiyorum.

geçen hafta marmaristeydim. bjk store gs store ve fenerium adi altinda bi magza gördüm çarsida. 3 klübün magazasi birlesmis tyek magazada satis yapiyordu. önünden geçerken bizim ki neden yok acaba diye düsündüm. vitrinde bizimde formalarimizin oldugunu gördüm. ve aklima uzun zamandir almak istedigim idmanda giyilen uzun sort geldi. ve almaya karar verdim. içeri girdigimde aradigim seyin olmadigini sadece ts formasisttiklarini sölediler. niye yok dedim. bana verdikleri cevap aynen atakulenin kapanmasina sebep bi açiklamaydi. adamlarin demesine göre trabzonspora verdikleri siparisler oraya yollanmiyormus. onlar konç sort akliniza gelen bütün ts clubdaki ürünlerin siparislerini veriyolarmis ama klüp yollamiyormus. bu sadece bizim degil diger takimlarlada yasadiklari sorunmus. ama bizde hiç gitmiyor gibi biseymis. yani atakulenin kapanis sebebinin aynisini burdada kendim canli olarak yasadim. adamin dmesine göre organizasyon eksikligi var. onlar satmak istiyor ama klüp yollamiyor. yetistiremiyor belki. saçma geliyor bunlar ama gerçekler.

hatta klüpten yöneticiler bile gidip magazayi görmüsler ama bi gelisme olmamis. sonuç olarak sorun trabzonspor klübünde gibi görünüyor. siparisleri zamaninda yada hiç yollamiyorlar. profesyonel bi çalisma yok.

adamin en son dedgi sey ise burda trabzonspora ilgi oildukça fazlaydi. ama son anortosis maçindan sonra büyük bi ilgisizlik basladi. bende ona o maç bi kazaydi dedim. yani orda potansiyelimiz iyi. ama klüp üstüne düseni yapmiyor!!!

sheva
    Ziyaretçi

bagiracksiniz muhtemelen de simdi ben Ankara'da lisansli ürünleri nereden bulacagim? illa internet üzerinden mi siparis vermek gerek ( ki hiç güvenmem [img]smileys/smiley5.gif[/img])

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

izmirde de yok öncelikle ankaraya acilmali

İskender66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet istiyoruz

buyuk eksiklik

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

magazadan klüpe bana bunu bunu yollayin dediklerinde klüp o magazaya birsey yollamazsa tabiki o magaza kapanir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya da 0 magaza ankaranin m0dasi gecmis bir yerinde aci|irsa 0 magaza tabi kapanir...

bu arada ankarada ts c|ub ürün|eri nerede sati|iyr ?

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı
    magazadan klüpe bana bunu bunu yollayin dediklerinde klüp o magazaya birsey yollamazsa tabiki o magaza kapanir.

Istanbul Anadolu yakasinda Maltepe'de Zeyland isimli lisansli taraftar malzemeleri satan bir magaza var,magaza tüm takimlarin malzemelerini satmak için tüm kulüplere fax çektiklerini bu fax'lara önce trabzonspor'un cevap verdigini,48 saat içinde tüm malzemeleri yollayarak aninda satisa hazir hale getirdiklerini bana söyledi.

4 Takimin taraftar ürünlerini sattiklarini ve içlerinden bu konuda en çok Trabzonspor'un hassas davrandini söyledi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)