Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara’da Niçin Ts Club Yok?

Nereden
    Hakkari

Geçen sene değil ondan önceki sene Ata kulede vardı fakat yeterli müşteriyi sağlayamayınca mecburen kapandı... eğer bu konuda girişim olursa harika olur tabi... tırı beklemeye ihtiyacımız olmaz..

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bende ankarada yaşayan bir trabzonsporlu olarak burdada ts club olmasını isterim ama trabzondaki şube bile yeteri kadar iş yapamazken ankarada ticari kaygılardan dolayı açılmamasına hak veriyorum. başlı başına bir ts club yerine ürünler bazı spor mağazalarından satılabilir. bence daha mantıklı. eğer açılacaksa anka mall gibi büyük alışveriş merkezlerinden birine açılırsa daha karlı olur.
    Tek Büyük TRABZONSPOR !!!

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaw yok mu atakulede hala.bence kızılayın merkezine,armadaya yada en kötü ihtimal arcadiuma açılmalı.
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

TS Clubun gecen yil yaptigi cirosunu bilen varmi?
    Herhalde Istanbul takimlarindan düsüktür (öyle düsünüyorum)
    Bence sadece bir Kulübün ürünlerini pazarlayan bir yatirimci olanaklarini kisitlamis olur....Bundan 1-2 yil önce Malatyaspor baskani Istanbulda tüm Anadolu takimlarinin ürünlerini pazarlayacak ortak bir magazadan bahsediyordu. Gerceklesdimi acaba??

Bayern Münihin bile Münih disinda sadece kendi ürünlerini satan bir magazasi yok...Bunlari Spor magazalari üstleniyor....

Önemli olan TS Club Magazasi degil, TS Club ürünlerine olan taleptir.
    Talep yüksek olduktan sonra , Ankarada olsun, Samsunda olsun , her kaliteli spor magaza sahipleri bu ürünleri satmak icin yaris yapar...

Illede ürün icin can atan kisi orda veya burda bulur. Intenet üzerinden de alabilir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bağzı yerler varki senede 3-5 tane forma satısı olan buralara ts clu acmak su an ıcın paraları sokaga atmak demek.

her markayı satan buyuk spor magzaları vardır.buralarla anlasılıp cesıtlı urun gonderılırse her sehırdekı taraftarlarımız urunlere sahıp olur.hatta ayrıntılı kataloglar berılırse bu yerlere taraftarlar ıstedıklerı urunu secıp sıparıs bıle verebılırler.

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ankarada bizim formalarımız armada alışveriş merkezinde ki puma mahazasında satılmaktadır.
    GÖZLERİNDEKİ KARADENİZDE BOGULMAK İSTİYODUM AMA OLMADI BİZE DÜŞEN GÖZLERİNDE DEGİL YOKLUGUNDA KAYBOLMAK MIŞ

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

formaları bulmasına buluyoruz zaten ama diğer ürünlerde çook zorlanıyoruz . atkı , t-shirt , vb. çeşitli ürünler malesef bulunmuyor. bulunsa bile ürün çeşitliliği olmuyor . koca türkiye nin başkenti ankarada ts club olmalı . tabi onu açacak şahsiyet bulunmadığı için malesef yok . nasıl bir çözüm buluncak o da aşikar .

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ülküalan pasajında t-şort falan herşey var

Nereden
    Ankara

Alıntı thematrax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülküalan pasajında t-şort falan herşey var
    bakdım ülkü alan pasajına . çeşitlilik yok . 2 çeşit t-shirt var .

Nereden
    Ankara

Unhappy

Alıntı solmazkvsr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gene bir önerim var
    beğenmeyenler olabilir belki ama öneri öneridir

ankarada ts club yoksa

bir arkadaş

bir mağaza kiralayabilir , kafasına göre korsan ürünler üretip bunlara ts club markasını basabilir ve bu ürünleri de burada satabilir.

satamaz. yasak mı diyorsunuz?

ben de satabilir diyorum. kulüp yakalarsa paranın bir kısmını onlara verirsiniz
    bence kabul ederler. zaten gelir getiren bir satışımız olmadı
    bu işin denemesini yapmak ilginç olabilir mi?
    siz ne dersiniz?

abi o nasıl teklif anlayamadım . basbaya korsan oluyor bu . kulübün olmayan ürünün bize ne faydası olcak . ben kulübün kendi orjinal ürünlerini almak istiyorum . ya sonuçda burda tartışılacak pek birşey yok koca başkent e ts club şart . tek sorun bunu hangi Allahın kulu açacak . o kişide bir türlü çıkmadı koca ankara dan . her yerde 3 er 4 er tane var burda 1 tane yok yaa kafayı yiyecem

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Avrupa da da sart ! Yeni urunlerimizi almak icin cok sabirsizlaniyorum... Ama Turkiye ye gitmeden alamiyorum..

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yuh ya insaf koca ankarada Ts cLup nasıl olmaz yav
    Konu Kobalas61 tarafından (20.10.2006 Saat 10:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yazım
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

cicero9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Angry

TS Club'ı Trabzon'da birkaç defa gezme fırsatım oldu:

- Tekstil konusundaki tasarımları, bence, çok başarısızdı. (Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz)

Umarım, Ankara'da da en kısa zamanda açılır ve de en azından şu feneriumun üçte biri kadar iş yapar. Şu fenerium'un önünden her geçişimde çıldırıyorum. Bi sürü adam, ne İstanbul'da ekmeğini kazanıo ne de İstanbul'da doğmuş, bu sarı-lacivert kargalara para yatırıo!!!

61>34 !!!!

Nereden
    Rusya

arkadaşlar ts club lar zarar ediyor özellikle yeni yönetim pumayla anlaştıktan sonra bu iş böyle oldu
    ellerinde büyük parti mal kalmış
    kesinlikle eskiye dönülmeli

Arkadaşlar hepinize katılıyorum ankarada bencede bir lisaslı ürünlerimizi satan yer olmalı en azından klüp kazanır elaleme boşuna para vermeyiz. lütfen yetkili arkadaşlar bu konuyu dile getirsinler.

Nereden
    Hakkari

Ts-club de olmasın ama bu klubün lisanslı ürünlerini satan bir yer olsun bari... İzmircaddesinde ki pasajlara halen bu senenin forması gelmedi( çubuklu ) beklemekteyiz..zaten sadece forma veya nadiren sweet tarzı birşeyler oluyor..Onu da bulamıyınca mecburen deli oluyor insan..

Sevgili Arkadaslar, su gercegi ilk önce anlayin...
    Trabzonspor ManU , Real Madrid , Barcelona, AC Milan , Juve gibi bir kulüp degil..... BU kulüplerin bile kendi sehirin disinda pek fazla "kendi Ofisleri" yok...

Talep o kadar büyük olsa , TS Yönetimi neden bu gibi olaylara acik olmasin??

Avrupada su anda büyük kulüplerin pazarlayisi sadece Fenerium var , ve ordada bekleneni almadigindan duyumlar geliyor....

Trabzonspor kulübü , eger öyle talepler olursa , neden Ankara veya Izmirde subeler acmasin??
    Bunu Trabzonspor acmasada yatirimcilar acabilir, o zaman soru sormali neden acmadiklarini....

Ben Almanyada yasayan bir sahis olarak sunlari söyleyebilirim..

En "fanatik" taraftarin cocugunda bile "Sahte ürünler " görüyorum...
    Tabiki ilk etapta yüzüne vurmuyorum, ama zamani gelincede söylüyorum..

BU nedir??? bir seyler eksik bizim Ülkemizde veya bizim insanimizda, yani ne kadar köfte , o kadar ekmek.......

Cubuklu Forma , veya "sadece iki cesit T-Shirt" bence bahane..

Burda 3-5 kisi sunu bunu istemis ve kendi yasadigi sehirde yokmus...
    Kusura bakmayin ama "bunlar kuru kalabalik" ....
    Isteyen her kisi , su Global Dünyada , herseyi bulur....

TS-Cluba gerek yok...

Nereden
    Ankara

Alıntı Hattrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaslar, su gercegi ilk önce anlayin...
    Trabzonspor ManU , Real Madrid , Barcelona, AC Milan , Juve gibi bir kulüp degil..... BU kulüplerin bile kendi sehirin disinda pek fazla "kendi Ofisleri" yok...

Talep o kadar büyük olsa , TS Yönetimi neden bu gibi olaylara acik olmasin??

Avrupada su anda büyük kulüplerin pazarlayisi sadece Fenerium var , ve ordada bekleneni almadigindan duyumlar geliyor....

Trabzonspor kulübü , eger öyle talepler olursa , neden Ankara veya Izmirde subeler acmasin??
    Bunu Trabzonspor acmasada yatirimcilar acabilir, o zaman soru sormali neden acmadiklarini....

Ben Almanyada yasayan bir sahis olarak sunlari söyleyebilirim..

En "fanatik" taraftarin cocugunda bile "Sahte ürünler " görüyorum...
    Tabiki ilk etapta yüzüne vurmuyorum, ama zamani gelincede söylüyorum..

BU nedir??? bir seyler eksik bizim Ülkemizde veya bizim insanimizda, yani ne kadar köfte , o kadar ekmek.......

Cubuklu Forma , veya "sadece iki cesit T-Shirt" bence bahane..

Burda 3-5 kisi sunu bunu istemis ve kendi yasadigi sehirde yokmus...
    Kusura bakmayin ama "bunlar kuru kalabalik" ....
    Isteyen her kisi , su Global Dünyada , herseyi bulur....

TS-Cluba gerek yok...

yapma Allah aşkına abi ne demek global dünya . ben 18 yaşından küçüğüm ve öyle internet üzerinden de sipariş edemiyorum . ya bunu söylemen bile yanlış . koca türkiyenin başkenti ankarada ts club yok . istedii kadar global olsun ts club olmalı . bu tartışılmaz bişey . sadece buna çözüm bulmak gerekir .

bulunuyor demeklede olmuyor malesef bulunmuyor . en meşhur spor mağazasında bile formamızı bulamaz olduk . dağıtım kötü yapılıyor . forma bulsak başka ürünler bulunmuyor . zaten bulunsa bu başlık açılmazdı . hadi bulunuyor diyelim ama ne olursa olsun ts club diye bir şey varsa ankara dada olmalı . globallikle alakası yok bunun ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

TsClub, Trabzon dışında ilk Ankara'da açıldı. Hatta açılışa giden arkadaşlaımızda olmuştu. Şimdi bu yer kapanmış ve başka bir yerde TsClub yok ise bu çok acı. Ankara gibi Trabzonspor'lunun çok olduğu bir yerde TsClub'ın olmaması eksiklik değil hatadır hemde büyük bir hata.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Alıntı Fanatik Ozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapma Allah aşkına abi ne demek global dünya . ben 18 yaşından küçüğüm ve öyle internet üzerinden de sipariş edemiyorum . ya bunu söylemen bile yanlış . koca türkiyenin başkenti ankarada ts club yok . istedii kadar global olsun ts club olmalı . bu tartışılmaz bişey . sadece buna çözüm bulmak gerekir .

bulunuyor demeklede olmuyor malesef bulunmuyor . en meşhur spor mağazasında bile formamızı bulamaz olduk . dağıtım kötü yapılıyor . forma bulsak başka ürünler bulunmuyor . zaten bulunsa bu başlık açılmazdı . hadi bulunuyor diyelim ama ne olursa olsun ts club diye bir şey varsa ankara dada olmalı . globallikle alakası yok bunun ...
    Güzel kardesim , sözüm sana degil.......bunu anla...

Sen belki harcliginin cogunu Trabzonspor ve ürünlerine veriyorsun.
    Senin gibi cok kisiler olsa , Kulüpler hic bir zaman sIkIntI cekmeyecek, ama cogunluk öyle degil malesef........

Talep yüksek olursa , TS Klubta o kadar sunar...
    Burda konu sadece TS Clubun basari veya basarizligi degil....

Tekrar diyorum, ne kadar Köfte...O kadar ekmek

sözüm senin icin degil kardesim..........

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler iyi guzel konusmussuuzda şimdi TS Club demek extra külfet demek klüp daha önce acmıs fakat yeterli görülmediği için kapanmış o zaman Ankaradaki renkdaşlarımız taşın altına elini soksun.Siz klube TS Club Şubesi için başvurdunuzda talebiniz kabul edilmedimi..Klüp bas bas bağırdı TS Club bayilikleri verilecektir diye hatta İst da da Bahçlievler gibi paralı bi semtte babamın arkadaşı yer açtı fakat olmayınca olmuyor yaklaşık 1 sene sonunda iş olmadığından kapattı ve kendi mağazasıydı TS Club bayiiliği talep etmiş ve almıştı.Diyeceğim o ki maddi durumu iyi olan bi Ankaralı yada bikaçınız gelin bi araya kardeşim açın o zaman madem o kadar potansiyel var Ankarada hem siz kazanın hem Trabzon kazansın hemde şehir kazansın...
    Teşekkürler ADMIN!!!

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu andaki yönetim kesinlikle kurumsallaşmanın bir ayağı olan TS Club lara önem vermiyor forma satışlarımızdan ve bu işe verilen değerden belli değilmi bir çubuklu forma bile yaptıramadılar yada önemsemediler ki ankaraya bir mağza açmak akıllarına gelsin...

Nereden
    Ankara

önceden ankaradaki ts club ın yeri atakule deydi yani çok gidilen biyer değil orası artık . kızılay gibi biryere açılsa iş yapar gibime geliyor . ben siteden araştırıp bulmuşdum . herkes öyle aramaz internetden . göz önünde bi yer olsa geçerken bile uğrar taraftar . onun için önceden iş yapamadığını düşünüyorum . zaten orda ürün çeşitliliği yokdu. sormuşdum bunlar niye yok diye . kulüp göndermiyor demişdi bana adam . doğru mu söyledi orasını bilemem .

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atakule ye TS CLUB açarsan tabi kimse gitmez. Kızılay ya veya Ankamall gibi alışveriş merkezlerine açacaksın. Ayrıca Trabzonspor gibi bir klubün Mağaza açıp KAPATMASI hiç iyi olmamış.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olayın yerle ticari mantıkla veya hiç bir şeyle alakası yok!!daha önceki işletmeci ile bire bir kendisiyle görüştüm..bana ilettiyi şu olmuştu ben trabzonspor taraftarlarının ilgisinden taleplerinden çok memnunum fakat ürün siparişi veriyoruz siparişlerimiz elimize bir ayda geliyor vede ürün çeşitliligi çok az demişti o zaman yani atay aktug zamanında ts cluplar emekleme dönemindeydi ve yinede bir şeyler yapılmaya çalışılıyordu...şimdi o işletmeci ata kulede bjk store magazasını işletiyor inanmayan kardeşlerimiz gidip konuşabilirler...fakat şu andaki yönetimimiz bir önceki yönetimden aldıgı ts clup ların üstüne bir tugla koymamıştır ne yazıkki profesyonel zihniyet bu yönetide mevcut degildir...onun içindirki biz burda ne söylesek ne yazsak havada kalıyor!!saygılarımla....
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)