Sayfa 11 Toplam 86 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2142 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ferhat Çökmüþ

Özsu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý frango Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iþte ne kadar ön yargýlýyýz buradan belli oluyor maç býtmýþ aradan býr buçuk gun geçmiþ ama dunmu maçýn en ýyýlerýnden ferhat hakkýnda bý yorum var ama ayný ferhat kotu oynasaydý burda en az 15 yorum yazýlýrdý biz böyleyiz iþte

dunku maçta zýya hocanýn yaptýðý en iyi iþti ferhatý oyuna almak hem rakýbýn oyununu bozdu dahada onemlýsý ýzlemeyen veya kendi penceresýnden ýzleyen arkadaþlar bý daha ýzlesýn maçý ferhat 3 goldede vardý ama ne olacak ýsterse 5 goldede katkýsý olsun bu sayfaya ancak ferhat kotu oynadýgý zaman yazý yazýyo bazý arkadaþlar
    Bende yorumlara bakmak için yeni girmiþtim ama aynen dediði gibi arkadaþým. Ferhatý sevmeyenler iyi futbolunda yorumsuz kalýrken en ufak hatalarýný gördüklerinde çocuðu yerden yere vuruyorlar.

Bu adam gerçekten iyi her zaman söyledim. Destek çýkýlmalý herzaman..
    Þampiyonluk için bekliyoruz..

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet arkadaþým herkes bu gözle bakmýyolarký önyargýlýyýz ýyý oynadýgý zaman hiçbirimizin sesi yorumu çýkmaz ama bý maçta kotu oynasýn hata yapsýn hemen ferhatla ilgili yorumlarý yazarýz

ikinci yarý ferhatýn gosterdýgý performansý musampa gosterseydý yemýn edýyorum en az 50 yorum yapýlýrdý burda ama bu oyuncu ferhat olunca 2 yorum çok bile anlayan anlamýþtýr arkadaþlar
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

topalkaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

2xHasan+3xHüseyin= Ferhat Çökmüþ

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý topalkaplan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2xHasan+3xHüseyin= Ferhat Çökmüþ
    kaldýn matematikten

piþmeye baþladý yavaþ yavaþ,bir iki yýl içinde çok deðerli bi oyuncu olabilir iyi çalýþýrsa..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ferhat ziya hocayla birlikte formuna girdi 1 2 yýl içinde çok daha iyi olur
    -1461 TRABZON-

zky_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Hiç kimse senin farkýnda deðil Ferhat. Bu akþam seni bir kere daha tebrik ediyorum. Aklýn fikrin yüreðin gerçekten sahadaydý. Ýsteyerek severek oynadýn.
    OnUrUnLa TaKtIðIn TeK YýLdIz OnUrSuZcA TaKýLaN YýLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

Yaþ
    43

evet gercekten kýmse bu çocugun farkýnda deyýl bugunde çok ýyý mucadele ettýn sagda oyna dedýler oynadýn ýkýncý yarý ortaya aldýlar gene oynadýn gene 90.dakkaya kadar mucadelený gosterdýn 1 tanede asýst yaptýn tesekkurler ferhat ayný mucadee hýrsý ýle oynamaya devam
    sorma neden...

Her zaman mücadeleci savaþçý azimli.saðda solda ortada her yerde elinden geleni yapýyor
    Runjeeee Runjeee Runjeeeeeeeee

Fanatik28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    50

Bugün sahanin gizli kahramaniydi.

Dikkatimi ceken birsey var. O da Ferhat`in yaninda Hüseyin yokken cok iyi oynuyor. Bunu GS macindada gördük.
    Ama Hüseyin`de yaninda ofansi güclü oyuncularla oynadi mi, güzel oynuyor.

ibrahim_yattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

yok bence ferhat trabzonspora yakýþmýyor. bir iyi maç çýkardý diye tekniði bu kadar zayýf adamý ben olsam kulübeye bile sokmam. o mevkide vasatýn çok üzerinde adam lazým bize..
    Bir Güneþ Doðar Neler Deðiþir!

diskus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    49

ferhat baska takimda oynasaydi bu adam isimize yarar derdik,ama bizim futbolcumuz oldugu icin digerlerine de yaptigimiz gibi sadece kötülüyoruz.

ferhat fena degil ya valla ii bence yasi da 22 daha en azindan rahat yedek olur
    "Hayatta Yegane Üstünlüðüm Türk Doðmaktýr" K.Atatürk

Nereden
    Ýstanbul

harbiden genç yaþta çökmüþ baya

Nereden
    Trabzon

bence çok faydalý bir futbolcu orta sahada mücadeleci. tekniði de o kadar fena deðil.

zky_ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

gerçekten o formayý hakettiðini düþünüyorum...
    OnUrUnLa TaKtIðIn TeK YýLdIz OnUrSuZcA TaKýLaN YýLdIzLaRdAn DaHa BüYüKtÜr TRABZONSPOR'um...
    TSira TRABZON

Nereden
    Ýstanbul

özellikle son maç iyi oynadý
    -1461 TRABZON-

Yaþ
    43

bazýlarýnýn sahada yurudugu hatta gezdýgý yerde adam her seyý ýlemucadele edýyo býz zaten bu futbolculardan muthýs bý performans beklemýyoruz ama sahada formalarýný terletsýnler yeter buda ferhatta var
    sorma neden...

Yaþ
    43

ferhat maça sað bekde baþladý daha sonra orta sahada gorev yaptý sonra sol beke dondu maçýn sonlarýndada forvette gol aradý merak edýyorum zýya hoca onu ne zaman kalede oynatacak olurmu olur
    sorma neden...

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

özverisini ve hýrsýný tebrik ediyoruz fakat þampiyon olmasýný beklediðimiz en azýndan hayal ettiðimiz trabzonsporda ancak yedek our ilk 11 de yer bulursa trabzon þimdiki konumunda olur onun ayarýnda 5 tane daha var takýmda çünkü.

sarsari61
    Ziyaretçi

Yorumlarý okudumda onun ayarýnda ve üstünde çok topcu var dedinizde..düþündüm düþündüm bulamadým..gökdeniz falan filan onlarý geçin..acaba kimdi onun ayarýnda veya üstün topcu onlarýda bi yazýnda net anlayalým bu iþi...öylesine bi laf söylüyorsunuz ortaya...tahminen üstünde topcu vardýr diye iþte..bir kere takýmýn en kondüsyonlu oyuncusu...eskiþehir maçýný izlemedim...ama antalya maçýnda ondan kondüsyonlusunu görmedim..son beþ dakika en az 5 defa defanstan ofansa ofanstan defansa gitti geldi..tekniði yok diyen arkadaþlar her halde yattara ile karýþtýrýyorlar..daha nasýl teknik olacak...bütün sað ve sol bindirmelere katýlýyor...bütün ataklarý kesmeye çalýþýyor..herhalde maçý izlemeden ahkam kesiyorsunuz burada...gazeteyi alýyorsun ferhata bir yýldýz vermiþler..herhalde onlarda masa baþýnda ancak bu topcu bir yýldýzlýk oynar diye iþaretlemiþ gitmiþler iþte..onlarda izlemeden karar veriyorlar..þu anda takýma en faydalý oyuncu..daha ne yapsýn artýk...böyle topcumuz var yaþ 21 ferhat harbiden çökmüþ diye cümle kuruyorsunuz..laf olsunda ne olursa olsun...futbolu izlemeden anlamadan birþeyler yazmak için burada yazmayýn..insanýda sinir etmeyin...hep böyle oyna ferhat..baþka takýmda olsan kýymetini ancak anlarlar...ondan iyi topcu var diyen arkadaþlar söylesinler bakalým kimlermiþ..gökdeniz haric...birde nedenleriyle...ben aradým bulamadým..beni aydýnlatýn...

Nereden
    Ýstanbul

dün bence iyi oynadý maçý izlerken bi forvete geçmediði kaldý dedim en sonunda orayada geçti yani
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

saga koysan musadan kesinlikle daha iyi solda keceliden daha iyi ortasahada hasandan daha iyi adam tam bi joker gercek yeride stoper boyle adamlarin takimda mutlaka olmasi lazim ayrica dunde iyi oynadi heryere gitti daha napacak bu adam

Þentürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý chovy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    saga koysan musadan kesinlikle daha iyi solda keceliden daha iyi ortasahada hasandan daha iyi adam tam bi joker gercek yeride stoper boyle adamlarin takimda mutlaka olmasi lazim ayrica dunde iyi oynadi heryere gitti daha napacak bu adam
    kesinlikle katýlýyorum.

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Alýntý firari Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kesinlikle katýlýyorum.
    katilayrum da teknigini gelistirmeli. Biraz da uyaniklik dersi almali. Ne kadar cabuk piserse o kadar katkisi artar.

sarsari61
    Ziyaretçi

Ben yýllardýr futbolun içindeyim...iyi bir izleyici olduðumu düþünüyorum...bir çok maça giderim...takýmýma maddi olarak katký saðlamaya çalýþýrým..ve alýcý gözle trabzon futbolcusunu izlerim...güzel iþler yaptýðýnda mutlu olurum...ve beni mutlu edebiliyorsa bir futbolcu verdiðim maddiyatý sonuna kadar takýma helal ederim...ve ferhat hergün üzerine birþeyler katan bir futbolcumuz olarak ve bunu sürdürmen kaydýyla sonuna kadar aldýðýn paralar helal olsun..sahada 90 dakika koþabiliyorsan bütün her yerde olmaya çalýþýyorsan..arkadaþlarýna yardýma gidiyorsan ve sahada kafaný kaldýrýpta kim nerede bakýp oyun okumaya çalýþýyorsan ki bunlarý son zamanlarda üstüne birþeyler katarak yapýyorsun...biz sadece teþekkür edebiliriz...aynen devam ferhat...birileri seni beðenmeye bilir...ama yaptýklarýný çok iyi görüyorum...adýndan çok söz ettireceksin...inþallah bir aksilik olmaz...teþekkürler ferhat..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)