Sayfa 4 Toplam 174 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4343 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilgisayar - Donaným (Haberleþ - Yardýmlaþ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

LÜTFEN YARDIM!!!

bilgisayarimda p4 3.0 islemci var. fakat hastasi oldugum cm 01-02 oyununu oynayamiyorum. bu oyunu oynamak için en fazla p4 2.66 islemci olmasi lazim. bunun üstü bu oyunu çalistirmiyor. elinde p4 2.66 islemci olan biriyle islemcimi takas etmek istiyorum. ilgilenen renkdaslar lütfen bana özelden ulassin. (istanbul avrupa yakasinda olursa çok sevinirim [img]smileys/smiley4.gif[/img])

3 haftadir virüs programi kullanmiyorum. Bilgisayarim hiç çökmedi [img]smileys/smiley1.gif[/img]

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý erdinç67 Nickli Üyeden Alýntý
    Alýntý selimberkan Nickli Üyeden Alýntý

güvenli kipte açmak için f1 e basmak gerekior degilmi

?

Güvenli kipte[/B] açmak için bilgisayar[/B] açildiktan sonra F8 tusu ile gerekli menüye gelebilirsiniz. Buradan Windows u güvenli[/B] kipte [/B]baslat seçenegini seçtiginizde sistem düzgün sekilde açilacaktir

Dikkat etmeniz gereken nokta,güvenli kipteyken printer,usb cihazlar,vb. bilgisayar tanimaz...O yüzden isinizi hallettikten sonra bilgisayari tekrar normal kipte açmalisiniz...

Kaan var yaaa

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Ya arkadaslar zaman zaman benim bu zaten mesajimin ayarlarinda da görüldügü gibi bozukluklar oluyor.Araligi çok fazla veriyor , yazi karakteri degisiyor,font boyutu degisiyor.bu ayarlari nasil düzelte bilirim.Bazen kendiliginden düzelip tekrar oluyor bende kaynaklandigi konusundada süphe duyuyorum.Acaba forumun dan kaynaklaniyor olabilirmi ki böyle mesaj atanlara zaman zaman rastliyorum forumda.....

Gökhan Kutlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

arkadaslar merhaba size bi kaç sorum olcak ben avast kullaniyorum ama su aralar güncelleme süreniz bitmek üzere gibi bi mesaj almaya almaya basladim.virüs programini silip tekrar yüklesem olur mu ?setup'i hala bende yüklü [img]smileys/smiley2.gif[/img]..

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

FIRTINA_61

Kullandigin Avast programinin sürekli kullanim için sifresini alip güncelleme yapmismiydiniz? Belkide deneme sürümü yüklemisindir?
    Böyle sormamasi lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bende de ayni seyi yapti deneme sürümü oldugu için. ben tekrar kurdum kullanmaya devam ettim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Alýntý FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alýntý
    arkadaslar merhaba size bi kaç sorum olcak ben avast kullaniyorum ama su aralar güncelleme süreniz bitmek üzere gibi bi mesaj almaya almaya basladim.virüs programini silip tekrar yüklesem olur mu ?setup'i hala bende yüklü ..

Gökhan Kutlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

arkadaslar bi sorum olcak bendekisorular da bitmiyor eskiden javascript programi vardi netten indirmistim..bu superonline,yahoo vb sitelerdeki oyunlari açarken gerekli..simdi ise yükledigim siteyi bulamiyorum bi yardimci olsaniz güvenilir bi javascript sitesi verseniz bi zahmet ilgilenirseniz sevinirim tesekkürler

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

selamun aleyküm bilgisayarýmda bi sorun varda þöle anlatýyým bilgisayar saatinin olduðu bölgede bi sembol çýkýyor üstüne geldiðimde mouse'la Critical System Errors!! yazýyor týkladýðýmda http://www.virusbursters.com/?aff=334 bu site açýlýyor ama bilgisayarda bi sorun yok.açýlmasý kapanmasý normal virüs programýyla da virüs taramasý yapýyorum(avast antivürüs) virüs yok diyor bi sorun var mý yoksa....ilginiz için teþekkürler arkadaþlar...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Alýntý CaRTeR_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslar bi sorum olcak bendekisorular da bitmiyor eskiden javascript programi vardi netten indirmistim..bu superonline,yahoo vb sitelerdeki oyunlari açarken gerekli..simdi ise yükledigim siteyi bulamiyorum bi yardimci olsaniz güvenilir bi javascript sitesi verseniz bi zahmet ilgilenirseniz sevinirim tesekkürler
    www.java.com burdan java yükle arkadaþým.

turkercan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Alýntý ÇAYKARALI_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    selamun aleyküm bilgisayarýmda bi sorun varda þöle anlatýyým bilgisayar saatinin olduðu bölgede bi sembol çýkýyor üstüne geldiðimde mouse'la Critical System Errors!! yazýyor týkladýðýmda http://www.virusbursters.com/?aff=334 bu site açýlýyor ama bilgisayarda bi sorun yok.açýlmasý kapanmasý normal virüs programýyla da virüs taramasý yapýyorum(avast antivürüs) virüs yok diyor bi sorun var mý yoksa....ilginiz için teþekkürler arkadaþlar...
    arkadaþým çözümünü yazýyorum %99 kurtulursun bu sorundan.

Hijack This: http://www.thespykiller.co.uk/files/HJTsetup.exe
    Smitfraud http://siri.urz.free.fr/Fix/SmitfraudFix.zip

bu programlarý indir.

Hijack this programýný kur, Smitfraud programýný arþivden çýkar (zip)
    Bilgisayarýný kapat ve güvenli modda aç (Güvenli modda açmak için bilgisayar açýlýrken f8 tuþuna bas ve güvenli modu seçip devam et)

Normal kullanýcý hesabý ile giriþ yapýn, Gelen kutucuða Evet de ve Arþivden çýkardýðýn Smithfraud klasörünün içinden SmitfraudFix.cmd yi
    çalýþtýr. Enter a bas 2 yi tuþla ve Enter a bas. Sürücü sýkýþtýrma iþleminin bitmesini bekle, Çýkan kutucuða y yazýp Enter a bas...
    Restart etmeni isterse bilgisayarýna restart at ve Normal olarak baþlat...
    Hijack this programýný çalýþtýr full sistem taramasý yapýn ve sorunun halledilsin.
    inþ sorunun gider

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Alýntý golasaliyim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    LÜTFEN YARDIM!!!

bilgisayarimda p4 3.0 islemci var. fakat hastasi oldugum cm 01-02 oyununu oynayamiyorum. bu oyunu oynamak için en fazla p4 2.66 islemci olmasi lazim. bunun üstü bu oyunu çalistirmiyor. elinde p4 2.66 islemci olan biriyle islemcimi takas etmek istiyorum. ilgilenen renkdaslar lütfen bana özelden ulassin. (istanbul avrupa yakasinda olursa çok sevinirim [img]smileys/smiley4.gif[/img])
    Hiç öyle iþ olurmu. Ýþlemci güçlü oyunu açmýyor diye bir sorun olabilir mi! Ýþlemci den önce oyunlarý Ekran kartý oynar.

Bir diðer konuda virüs yazýlýmlarý. Hiç bir Anti virüs yazýlýmý sizi virüslerden kurtaramaz.
    Öncelikle Windows XP denen virüs ile uðraþmanýz gerekiyor.
    XP-AntiSpy yazýlýmýný bir inceleyin.

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ayný sorun bende de vardý.
    Ýnternet Explorer'ý, Java'yý ve bilimum herþeyi kaç defa silip kurdum olmadý. Sonunda vazgeçtim. Mozilla'yla idare ediyordum
    Kaspersky kurunca geçti. Silmiþtim onu, makine de tam o sýralarda bozulduydu. Son zamanlarda Kaspersky'i silmiþsen belki o yüzden olabilir. Sildiðin þeyleri tekrar kur bence...
    Sâhipsiz olan memleketin batmasý haktýr;
    Sen sâhip olursan bu vatan batmayacaktýr!
    - Eomer -

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

arkadaþlar bu vista ne zaman çýkýyordu yoksa çýktý mý???

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

vista ekim ayýnda çýktý.
    Özkan SÜMER

Özgür Öztürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Alýntý mehmetf Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar bu vista ne zaman çýkýyordu yoksa çýktý mý???
    Çýkmasýna çýktý da hemen kýrdýlar.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanýyým, baþka kaptanlarýn arkasýnda sahaya çýkmam." Dozer Cemil

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    37

arkadaslar merhaba size bi kaç sorum olcak ben avast kullaniyorum ama su aralar güncelleme süreniz bitmek üzere gibi bi mesaj almaya almaya basladim.virüs programini silip tekrar yüklesem olur mu ?setup'i hala bende yüklü [img]smileys/smiley2.gif[/img]..

olmaz bilgisayarýnýn kimliði vardýr ve sen her programý yükleyiþinde bi þekilde tanýr istersen hemen sil süren bitene kadar bekle tekrar yükle çalýþmaz ben de 7,5 yýllýk serial var özel mesaj yoluyla istersen yollayabilirim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    45

Þu Vista 2GB Ram, 15 GB boþ hardisk alaný istiyor. Herkes biliyormu Pc ciðini

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    45

@inferno.999

Böyle þeyleri teklif etme forum içinde. Madem yardým edeceksin özel mesaj ile yardýmýný ilet

Yaþ
    37

Alýntý bordobluex Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @inferno.999

Böyle þeyleri teklif etme forum içinde. Madem yardým edeceksin özel mesaj ile yardýmýný ilet

gözlerini kocaman aç ve mesajýmý iyi oku tamam mý senin kadar kurallardan haberim var bana admincilik oynama!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Yaþ
    45

Alýntý inferno.999 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    7,5 yýllýk serial var özel mesaj yoluyla istersen yollayabilirim...
    Okuyorum

Yaþ
    37

Alýntý bordobluex Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Okuyorum

ii o zmn forumda crack serial paylaþýmý yapýlmaycaðýný bildiðimi bilmeyerek üzerime çullanmaný hoþgördüm...

sheva
    Ziyaretçi

biri bana yardým edebilir mi pdf formatýnda bir dosyadaki bir tabloyu worde kopyalamak istiyorum. pdf yi programla worde çevirdik (biraz uðraþtýktan sonra) ama bu sefer de tablo minicik kaldý. çok önemli valla kalacam yoksa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Sanýrým benim bir sorunum var. Bilgisayarimdaký klasörler kendilerini kendi içlerine tekrar kopyalýyor.

Mesela Belgelerim klasörü içinde bir tane daha belgelerim klasörü var. Siliyorum 2 dakika sonra tekrar kendi kendine kopyalanýyor. Müziklerim klasörü içinde bir tane daha müziklerim klasörü, resimlerim klasörü içinde bir tane daha resimlerim klasörü var. Ne kadar silersem sileyim hemen kopyalýyor kendi kendine

Umarým anlatabildim derdimi
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

arkadaþlar benim mikrofon çalýþtýrmam lazým ama yapamýyorum sanýrým denetim masasýnda bir þeyler yapmam lazým bana yardým ederseniz sevinirim çünkü önemli

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)