Sayfa 172 Toplam 174 Sayfadan BirinciBirinci ... 72 122 162 170 171 172 173 174 SonuncuSonuncu
Toplam 4343 adet sonuctan sayfa basi 4,276 ile 4,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilgisayar - Donaným (Haberleþ - Yardýmlaþ)

Petrushka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    25

2gb ram
    1.6 Ghz Genuine 2140 @ 1.60 1.60 iþlemci
    Nvidia GT9500 ekran kartý ( 1.750 gb )
    NEC AccuSync LCD193wm monitör.

a4 tech klavye var (multimedia deðil öyle basit bir klavye)

Bu bilgisayar ne kadara gider arkadaþlar/abiler satmak istiyorum
    TRABZONSPOR - HC AK BARS KAZAN

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Asus marka monitörümde bazý yerlerde ekran bu þekilde nokta nokta oluyor. Bunu nasýl düzeltebilirim bileniniz var mý ? Þimdi fark ettim resimde noktalar görünmüyor. Turkuaz rengi olan kýsýmda küçük küçük siyah benekler var.

Konu Emrah Akcagöz tarafýndan (30.04.2017 Saat 16:15 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su yeni Internet tariferini gördünüz mü? beni etkilemiyor aralik kadar taahütüm var ama bittinde taahütsüz olana gececem. bu ne be utanmadan bi de kota astinda 1-2 tl her gb icin ödüyecekmisin.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Ertan1982 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Su yeni Internet tariferini gördünüz mü? beni etkilemiyor aralik kadar taahütüm var ama bittinde taahütsüz olana gececem. bu ne be utanmadan bi de kota astinda 1-2 tl her gb icin ödüyecekmisin.
    Turknet'e geçmenizi tavsiye ederim. BTK'nýn bu iþgüzarlara yaptýrým uyguamasý lazým.

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Emre Çömez Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    madvr kullanan var mý? ayarlar nasýl olmalý?
    bak bakalým bu ýsýný gorecekmi ??

https://www.youtube.com/watch?v=AxKflKWqRHg
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

1
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Petrushka61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    2gb ram
    1.6 Ghz Genuine 2140 @ 1.60 1.60 iþlemci
    Nvidia GT9500 ekran kartý ( 1.750 gb )
    NEC AccuSync LCD193wm monitör.

a4 tech klavye var (multimedia deðil öyle basit bir klavye)

Bu bilgisayar ne kadara gider arkadaþlar/abiler satmak istiyorum

ýkýncý el pýyasasý cok deðiþkendþr ve fýyatlar cok duser ýkýncý el sýtelerýnden takýp edip ona gore bir fýyat verebýlýrsýn bence

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Emrah Akcagöz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Asus marka monitörümde bazý yerlerde ekran bu þekilde nokta nokta oluyor. Bunu nasýl düzeltebilirim bileniniz var mý ? Þimdi fark ettim resimde noktalar görünmüyor. Turkuaz rengi olan kýsýmda küçük küçük siyah benekler var.

monitorun garantili ise eðer garantiye gonderip duzeltilmesini isteyebýlýrsýn eðer garantili deðilse tek sansýn var sac kurutma makýnesý tutabýlýrsýn ama bu konudada uzman olman gerekýyor ýyý ayarlayamazsan monýtorun canýný okuma olasýlýgýn cok yuksek

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Pikseller bazý renkleri yakamýyor olabilir Emrah. Ölü piksel olarak deðerlendirebilirsin bunu... Garanti varsa servis, yoksa tamirci
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    monitorun garantili ise eðer garantiye gonderip duzeltilmesini isteyebýlýrsýn eðer garantili deðilse tek sansýn var sac kurutma makýnesý tutabýlýrsýn ama bu konudada uzman olman gerekýyor ýyý ayarlayamazsan monýtorun canýný okuma olasýlýgýn cok yuksek
    Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pikseller bazý renkleri yakamýyor olabilir Emrah. Ölü piksel olarak deðerlendirebilirsin bunu... Garanti varsa servis, yoksa tamirci
    Ekranýn renk ayarlarý ile oynadýktan sonra normale dönüyor tuhafýma giden de bu. Herhalde iþin en garanti yöntemi teknik servise göndermek.
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Ekranýn renk ayarlarý ile oynadýktan sonra normale dönüyor tuhafýma giden de bu. Herhalde iþin en garanti yöntemi teknik servise göndermek.
    tabiki, bu sorun uretim hatasý oldugu cok bellý garanti suren devam edýyorsda ozellýkle hýc dusunme

Bilâl ÇOBAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Merhabalar. Alienware 17 kullanýyorum bir süredir iþ sebebiyle. Maruzatým þöyle ki, oyun oynarken laptop þarj almayý kesiyor. Prizden çýkartýp takýnca geri geliyor lakin kýsa süre sonra tekrar kesiyor. Adaptör kaynaklý olduðunu düþündüðümden adaptör sipariþi verdim lakin alternatif fikirlerinize de açýðým
    “Mum eðer yanmýrsa yaþamýr demek, onun yaþamaðý yanmaðýndadýr."

Cemalettin Taþkýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

bilgisayardaki gereksiz dosyalarý silmek için hangi programý kullanýyorsunuz?
    EN IYISI BIZIZ:

Deniz Telci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    32

Alýntý Cemalettin Taþkýn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bilgisayardaki gereksiz dosyalarý silmek için hangi programý kullanýyorsunuz?
    Ücretsiz istiyorsan Ccleaner yüklenmenizi öneririm. 30 gün boyunca ücretsiz istiyorsan Advanced SystemCare 10 öneririm.
    Yar o gözlerin kanlý yaþ döksün
    Bu dünyada ben yandým sende yanasýn.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Kingston 16GB (2x8GB) HyperX PREDATOR Black DDR4 3200MHz CL16 1.35V xmp Ram

ASUS PRIME B350-PLUS AMD B350 AM4 Ryzen™ DDR4 3200+(O.C.) MHz USB 3.1 Anakart

AMD Ryzen 5 1500X Soket AM4 3.6GHz - 3.7GHz 16MB 65W 14nm Ýþlemci

Bu parçalarý tavsiye eder misiniz? Bunlarla uyumlu ekran kartý ne önerirsiniz? Ayrýca nereden ve ne kadara temin edebiliriz?
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (15.07.2017 Saat 15:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Bilâl ÇOBAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhabalar. Alienware 17 kullanýyorum bir süredir iþ sebebiyle. Maruzatým þöyle ki, oyun oynarken laptop þarj almayý kesiyor. Prizden çýkartýp takýnca geri geliyor lakin kýsa süre sonra tekrar kesiyor. Adaptör kaynaklý olduðunu düþündüðümden adaptör sipariþi verdim lakin alternatif fikirlerinize de açýðým
    laptopunun marka modelini yazarmýsýn... teknýk sorunlarýnýzda muhakak marka model yazýn

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

laptopunun marka modelini yazarmýsýn... teknýk sorunlarýnýzda muhakak marka model yazýn
    pardon ya yazmýssýn ))

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Bilâl ÇOBAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

oncelikle bilgisayarýna diagnostic yaptýr acýlýs menulerýnýn içinde gorebilirsin... bios update lerini kontrol et kullandýgýn cihazda butur sorunlarý genelde bios updfate ýle cozumlene býlýyor.. nasýl yapacagýnda burada ;

https://www.dell.com/support/article...%B1rma?lang=tr
    Konu demir tarafýndan (16.07.2017 Saat 20:07 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kingston 16GB (2x8GB) HyperX PREDATOR Black DDR4 3200MHz CL16 1.35V xmp Ram

ASUS PRIME B350-PLUS AMD B350 AM4 Ryzen™ DDR4 3200+(O.C.) MHz USB 3.1 Anakart

AMD Ryzen 5 1500X Soket AM4 3.6GHz - 3.7GHz 16MB 65W 14nm Ýþlemci

Bu parçalarý tavsiye eder misiniz? Bunlarla uyumlu ekran kartý ne önerirsiniz? Ayrýca nereden ve ne kadara temin edebiliriz?
    sen zaten donaným olarak kararýný vermýssýn sadece ekran kartýnda uyum olurmu acabaya karar veremýyorsun internetten her donaným sýtesýnden satýn alabýlýrsýn ekran kartýna gelince amd sýstemlerde Ati cipseti bulunan ekran kartlarýný onerýrým buda buýtcene ve býlþgýsayarda ne yapacagýna gore deðiþir 3. nesil olan hemen hemen her ekran kartýný kullanabýlýrsýn

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Arkadaþlar
    Bir niþan videomuz var çeken kiþi nasýl yaptýysa 24 dk sonra kayýt göstermiyor ama süre akýyor bu videoyu kurtarma þansýmýz var mý
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

bi mallýk yapýp sorun çýkarttým ve sorunu çözemiyorum nettede istediðim sonucu bulamadým bilen varsa çok makbule geçer.

að paylaþým merkezinden geniþ að baðlantýsýnýn baðlantýsýný kestim þimdi tekrar baðlanmak istediðimde hata 651 diyor bilen var mý ?
    sadece aþk bizimkisi

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bi mallýk yapýp sorun çýkarttým ve sorunu çözemiyorum nettede istediðim sonucu bulamadým bilen varsa çok makbule geçer.

að paylaþým merkezinden geniþ að baðlantýsýnýn baðlantýsýný kestim þimdi tekrar baðlanmak istediðimde hata 651 diyor bilen var mý ?
    að baðlantýsýný saðladýðýn kartýn driverini kaldýrýp yeniden yukle sorunun cozumþlenecektir

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

eðer oyle bir durum varsa videoyu xceken kýsý o anda bunu gormus olmalý kayýt cýhazýnda videonun kalan kýsmý gorunmuyorsa hýc býr sey yapmazsýn ama gorunuyorsa biþeyler denenebilir

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý Bayraktaroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar
    Bir niþan videomuz var çeken kiþi nasýl yaptýysa 24 dk sonra kayýt göstermiyor ama süre akýyor bu videoyu kurtarma þansýmýz var mý
    eðer oyle bir durum varsa videoyu xceken kýsý o anda bunu gormus olmalý kayýt cýhazýnda videonun kalan kýsmý gorunmuyorsa hýc býr sey yapmazsýn ama gorunuyorsa biþeyler denenebilir

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

að baðlantýsýný saðladýðýn kartýn driverini kaldýrýp yeniden yukle sorunun cozumþlenecektir
    eyvallah hocam saol senin yorumunu görmeden önce sistem geri yükledim sorun çözüldü.
    sadece aþk bizimkisi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)