Sayfa 11 Toplam 174 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4343 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilgisayar - Donaným (Haberleþ - Yardýmlaþ)

TheCrow - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý TheDayAfter61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Laptop.Darbe;biraz pataklamýþtým ondan olabilir yani.
    Büyük ihtimalle hard disk çalýþýrken yumruðu yeyince bad sector oluþmuþtur.Format atarsan düzelir.
    Yelkenimizdeki rüzgarý çaldýlar, yýlmadýk...

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Acil yardým S.O.S.

Sevgili arkadaþlar bakýn þimdi ben normal bildiðiniz televizyona takýlan dvd de izlenmek üzere dvd formatýnda bir video çekmek istiyorum dvd cd'imi pc ime taktým ama nerodan hangi seçeneði seçeceðimi bilmiyorum veri dvd'si yarat desem acaba gösterir mi dvd ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Abi bir kiþi yardým etsin da kaldým böyle cd içerde ben dýþarda kaldým böyle !

Nereden
    Ankara

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi bir kiþi yardým etsin da kaldým böyle cd içerde ben dýþarda kaldým böyle !
    Yani pc de olan bir videoyu dvd ye mi yazdýrmak ve bunu dvd playerda mý izlemek istiyorsun?...

Nereden
    Ankara

Þimdi kardeþ Neronun çok farklý versiyonlarý var ve seçenek yerleri farklý,ama temelde aynýdýr...Önce VCD yaratma seçeneðini seçerek sonra yine seçeneklerden cd yerine dvd seçersen olur (yazdýrma ekranýnda aþaðý doðru ok olan "more" sekmesinden).

Eðer playerýn divx destekliyor ve çekeceðin video da divx formatýndaysa,veri dvd si yarat seçeneði ile de yazýp izleyebilirsin...

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Acil yardým S.O.S.

Sevgili arkadaþlar bakýn þimdi ben normal bildiðiniz televizyona takýlan dvd de izlenmek üzere dvd formatýnda bir video çekmek istiyorum dvd cd'imi pc ime taktým ama nerodan hangi seçeneði seçeceðimi bilmiyorum veri dvd'si yarat desem acaba gösterir mi dvd ?
    Emirhan eðer boþ DVD'ye divx dosyasý yazacaksan veri dvd'si yaratýp filmini DVD playerdan seyredebilirin...önce bunu bir açýklýða kavuþturalým divx mi dvd mi???

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

dvd !......

Çaðatay Özmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

arkadaþlar ligtv com tr deki gol videolarýný bilgisayara kaydedebilir miyiz bunun için bi program var mý

Nereden
    Ankara

Pekala Emirhan DVD'ye yazacaðýn dosyalarýn formatý ne...Veya þöyle sorayým baþka bir dvd'yi mi kopyalamak istiyorsun yoksa bilgisayarda mpg veya baþka formatta olan bir dosyayý DVD formatýnda mý yazmak istiyorsun..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

bilgisayarda avi uzantýlý bir video var ben bunu dvd cd sine yazýp dvd palyerimde televizyonda izlemek istiyorum veri dvd si yarat deyip yazdýrdým bi tane dvd okumadý !

Nereden
    Ankara

Bende þu anda bulunan Nero sürümünde maalesef DVD yapma bölümü yok o yüzden yardýmcý olamayacaðým........

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bende çektim cd yi olmadý þimdi ise digital fotoðraf kamerasýna videoyu atýp tv ye baðlayýp izlemeyi deneyecem ama o videoyu digital kamera çekmediði için gösteremiyor

Bir çakallýk yapýp kamerayla bir video çektim sonra o videoyu bilgisayara atýp onun ismini izleyeceðim asýl videonun ismi olarak deðiþtirdim kameraya attým yine bu video gösterilemez diyor yani bu gece izleyemeyeceðim þu videoyu bilgisayarda.

Nereden
    Ankara

Emirhan,Nero olmazsa nette çok sayýda dvd maker programlarý var,onlarý deneyebilirsin.dvd maker diye arat download sitelerinden,sana en kolay geleni kullan.

Hem niye bilgisayarda izlemiyorsun ki?..
    Konu TheCrow tarafýndan (24.11.2008 Saat 21:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

milleti bilgisayar baþýna toplamak daha zor herkes salonda ama olmadý ya halledecem ama ben.

Nereden
    Ankara

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar teþekkürler,java ve biosu update edeyim bakalým ne olacak.

@panther

Evet o linkteki yazýyý okumuþtum,orada sorunun Windows updateden kaynaklandýðýný söylüyor.

Kasým'ýn dediði gibi BIOS'tan olma ihtimali yüksek.

Tam bir bela bu problem,çok kiþi muzdarip ama çözümü yok...Muhtemel sebepler RAM,ekran kartý sürücüsü,BIOS,Java,Windows Update,ses kartý,power supply,ýsýnma problemi,vs,vs,...Ama hiçbiri de olmayabilir.

Ben Windowsu tamir edip ekran kartýnýn son sürücüsünü yükledim,registry yi temizledim.Þimdi Java update ve BIOS update kaldý.Format bile çözüm olmayacak gibi.Peki ben demoyu nasýl oynuyorum o zaman,ya da daha aðýr oyunlarda niye ayný hatayý vermiyor?..

Java Update ve BIOS update de çözüm olmadý...Problemin RAM'den kaynaklanma olasýlýðý yüksek,büyük ihtimal sistem RAMi ile ekran kartý RAMi uyumsuz,ya da anakart ile RAMlerin frekansý uyumsuz.Daha yeni 2GB RAM almýþtým ama ne yapalým yenisini deneyeceðiz artýk...O da olmazsa aklýmda bir çare daha var,elime bir balyoz alýp giriþecem kasaya mönitöre,ben de rahat edecem,bilgisayar da rahat edecek...

Celâl Emre Samancý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

arkadaþlar yardým lütfen..

webcam ile ayný anda görüntü ve ses kaydý yapabileceðim bir program varmý acaba? bende A4Tech kamera var ama sadece görüntü kaydedebiliyorum.. ses yok.. böyle bir program varmý acaba??

Nereden
    Ankara

Alýntý Celâl Emre Samancý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar yardým lütfen..

webcam ile ayný anda görüntü ve ses kaydý yapabileceðim bir program varmý acaba? bende A4Tech kamera var ama sadece görüntü kaydedebiliyorum.. ses yok.. böyle bir program varmý acaba??
    Programdan daha çok webcam ile alakalý bir özellik o.Sesli kayýt yapan bir webcam almak en iyi çözüm sanýrým.

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý TheCrow Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Programdan daha çok webcam ile alakalý bir özellik o.Sesli kayýt yapan bir webcam almak en iyi çözüm sanýrým.
    webcamda mikrofonda var kablolarýda yerlerine takýlý.. sesi ve görüntüyü ayný anda kaydetmiyor?? görüntü kaydederken ses olmuyor, baþka mic olmadýðý halde diðer bir program ile ses kayýt da yapabiliyorum..

Nereden
    Ankara

Camtasia Studio ile görüntüyü ve sesi ayný anda kayýt edebilirsiniz..

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý AristotLe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Camtasia Studio ile görüntüyü ve sesi ayný anda kayýt edebilirsiniz..
    teþekkürler.. iþe yaradý

TheDayAfter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Önceden de yazdýðým gibi aniden kapanýyor laptop,bunun neden olduðuna dair araþtýrdým biraz netten.TheCrow abime ve diðer renkdaþlarýma yardýmlarý için teþekkür ediyorum fakat bad sector deðil,tam olarak anlamasamda genel anlamda.Sýcaklýktan dolayý kapandýðýný düþünüyorum,artýk daha iyi huylu oldu ve oyundayken kapanýyor-sýcaklýðýnýn arttýðý anlarda,sesten anlaþýlýyor.Peki format attýktan sonra sýcaklýktan dolayý kapanýrmý?

Muhammet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý TheDayAfter61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önceden de yazdýðým gibi aniden kapanýyor laptop,bunun neden olduðuna dair araþtýrdým biraz netten.TheCrow abime ve diðer renkdaþlarýma yardýmlarý için teþekkür ediyorum fakat bad sector deðil,tam olarak anlamasamda genel anlamda.Sýcaklýktan dolayý kapandýðýný düþünüyorum,artýk daha iyi huylu oldu ve oyundayken kapanýyor-sýcaklýðýnýn arttýðý anlarda,sesten anlaþýlýyor.Peki format attýktan sonra sýcaklýktan dolayý kapanýrmý?
    Ayný sorun bende de vardý. Dediðin gibi, tamamen sýcaklýkla alakalý bir durumdu.

Aniden kapanýyor makine, hatta açarken disk taramasý da yapýyordur bilgisayarýn eminim.

Ben bilgisayara iþlemcinin sýcaklýðýný ölçen bir program yüklemiþtim, 100'ü geçince yavaþlamaya baþlar, bir süre sonra kapanýrdý. Buz koyardým makinenin altýna, sürekli kapanmasýn diye.

Formatla düzelmez sanýrým, yani benimki düzelmemiþti, sorun fandan kaynaklanýyordu çünkü.

Bilgisayar'ý servise yollamýþtým, hard diski kýrmýþtým ki hikayesi çok komiktir , serviste kapanma problemini de halletmiþlerdi sað olsunlar.

O gün bugündür saðlamdýr, tepe tepe kullanýrým, ayný anda hem cd yazýp hem müzik dinleyip hem de COD serilerini oynarým, bütün hýrsýmý alýrým.
    A Revolution without dancing is a Revolution not worth having.

Nereden
    Ankara

Benim mavi ekran sorununa çözüm bulamadýk hala uþaklar

Servise götürecem de,nasýl söylesem,gururuma dokunuyor servisten bilgisayar için yardým istemek

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Muhammet'in de dedigi gibi büyük ihtimalle fandan dolayi kapaniyor laptop.
    Fakat bilgisayarda virüs var ise asiri isinmasina sebep olur bu da kapanma sebebidir.
    Eger fan kaynakli degilse problem formatla düzelecek bir durum.
    Önce format atarsin olmazsa servise gidersin.
    Konu seyyah61 tarafýndan (30.11.2008 Saat 22:29 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Imla hatasi düzeltildi.
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

TheDayAfter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý Muhammet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ayný sorun bende de vardý. Dediðin gibi, tamamen sýcaklýkla alakalý bir durumdu.

Aniden kapanýyor makine, hatta açarken disk taramasý da yapýyordur bilgisayarýn eminim.

Ben bilgisayara iþlemcinin sýcaklýðýný ölçen bir program yüklemiþtim, 100'ü geçince yavaþlamaya baþlar, bir süre sonra kapanýrdý. Buz koyardým makinenin altýna, sürekli kapanmasýn diye.

Formatla düzelmez sanýrým, yani benimki düzelmemiþti, sorun fandan kaynaklanýyordu çünkü.

Bilgisayar'ý servise yollamýþtým, hard diski kýrmýþtým ki hikayesi çok komiktir , serviste kapanma problemini de halletmiþlerdi sað olsunlar.

O gün bugündür saðlamdýr, tepe tepe kullanýrým, ayný anda hem cd yazýp hem müzik dinleyip hem de COD serilerini oynarým, bütün hýrsýmý alýrým.
    Ýlgi ve alakanýz için saðolun.Disk taramasý yapmýyor,Bazen nasýl açýlsýn diye soruyor 4-5 seçenek sunuyor önüme.Oyun açmadýðýmýzdan dolayý bugün sadece abimin elindeyken 1 kere kapanmýþ,yaklaþýk 2.5 senedir bende,garantisi doldu.Eðer bir tahmininiz varsa bilgisayarcý yaklaþýk ne kadara yapar?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)