Sayfa 11 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1146 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ömer Kerim Ali Rıza

bence trabzonsporda oynayamamiyor istedigi paslari da alabilmesine ragmen gol atamiyor bence gençleri oynatmali hoca

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inanmazsiniz ama maçta m.yilmazi aradim. maçi izlerken alttan geçen yazida gol attigi yaziodu. saka tabi o kadar da deil...

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Geçmis olsun Ömer Riza 10 gün yok mussun sakatligin dolayisiyla, sana sahada vuranlara gözyuman hakeme ve penaltimiz verilmedi diyenlere ........ En kisa zamanda dönmeni diliyorum sivas maçina yetisebilseydin keske.

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Tamam GüzeL Kosuyorsun Iyi hizlaniyorsun da Golleri Kim atacak

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bide golcüyüm diyor 4 tane yüzde yüz golü kaçirdiktan sonra hangisini atacaksin neyse Insallah düzelir diyorum baska bir sey demek istemiyorum.

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Evet çok gol kaçiriyor hizli fakat son vurus becerisi yok. Heyacanlimi beceriksizmi anlamadim gitti. Ama fatih tekkeyle yan yana oynarsa 2-3 maç basarili olacagindan süphem yok. Antremanda vahid hoca kaleciyle karsi karsiya kalma antremani yaptirsin buna sabahtan aksama kadar. Azmetmek basarmanin yarisidir hadi bakalim riza simdi kalici olma zamani...

Arkadaslar Barcelona Macini seyrettim ET´O nasil goller kacirmis Kafayi yedim Sanssizlik iste olmayinca olmuyor.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben omeri begeniyorum bi gol atsa gerisininde gelecegini dusunuyorum gol herkes kacirir fatih ankara macinda 2-1 ondeyken bi golm kacirdi evklere senlik dondu mac 3-2 oldu bunlar futbolda olur brn once mucadeleine bakarim futbolcunun ve omeri ben bu konuda begendim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ya gol kacirirsin tamam cok dogalda son vuruslar bu kadar mi kötü olabilir ya...Bize golcü lazim pozisyona giren degil..Gelistir kendini ömer...Tamam hakkini veriyorum vücuduyla pozisyona girisi topu önüne alisi topun nereye düsecegini koklamasi süper sprinti de harika ama son vurus olmayinca hepsi gidiyor ya..Ancak bide fatihle ikisini yanyana izlemek istiyorum belki isler degisir adam asist yapar bol bol belki fatih son vurusu yapar bakip görücez..

lopsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Yapacak bir sey yok, bizim Mehmet Yilmaz'a verdigimiz tepkiler yüzünden Allah'in bir cezasi olacak bize Ömer Riza. Bir insan nasil iki metreden topa vuramaz hepsini görecegiz. Tamam iyi mücadele ediyor, karsi tarafi yipratiyor ama topa vuramiyor, eee malum football yani ayak topu muhakkak ayakla topu dürtüklemek lazim, ama Ömer Riza bir türlü yapamiyor, Denizli de bu yüzden çok tepki görmüs kendine olan güvenini kaybetmis,demoralize olmus, moralini düzeltmeye Trabzon'a gelmis, nasi olacak sa. Yanina nobre tarzinda bir belesçi almak lazim. Ömer Riza mücadele edecek ve golü belesçiye attiracak. Gerçek anlamda faydali olamsi için tek çare bu, yoksa çok saç bas yolariz...benden söylemesi

geronimo_61
    Ziyaretçi

aman ha mehmet yilmaz demeyin sakin mehmete 4 yil dayandik dur bi bakalim ömer riza düzelecektir kafanizi yormayin(insalalah)

sadce biraz zaman verelim

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

walla ömer riza sivas maçinda mücadele etti kallayla

Ömer in yetenekleri ve de futbol zekasi mükemmel.Bence adaptasyon sürecini de atlarmak üzere tek eksigi gol.Ama Trabzonsporda gol atmak o kadarkolay is degil.Eger bunu yenerse gollereinin devami gelecektir.Ona güveniyoruz ve ileride Fatih le sürekli oynamasini isterim hem gol attirir hemde güvenini kazanincarahatlikla atar.

Mehmetten kurtulduk ya yeter.Takimda Tayfun göze batiyor.Daha çok yapacak isi var maalesef

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

bencede ama tek eksigi gol atmasi

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

açik futbol oynayan takimlara karsi iyi oynayacagini saniyorum. onun için bulunmaz bir firsat manisa maçi açik ve hizli futbol

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kaliteli bir oyuncu ingiltere altyapisi var bence tek forvet oynadigi zaman etkisiz kaliyor ve üzerinde gol atamama baskisi olusmayabaslarsa sonu çok kötü olutipki bushi,augustin,tomas jun gibi

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

ferrari gibi adam bugün öldürdü manisalilari. Hiziyla nefes kesti yattaraya bi pasi vardiki enfes. Yanliz yine son hareketlerde acemi ama bugün alkisi en fazla hakeden adam [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Almanya

top kontrolu iyi becerse dört dörtlük oyuncu, bügün neydi yaw, her herde Ömer Riza vardi, 90 dk hirs kosma. Süper daha iyi olacak insallah. Insallah Fatihlen beraber len de böyle devam eder Forvete.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

<DIV align=right>04.03.2006 15:01:00</DIV>

trabzonspor.org.tr

V.manisa maçindaki gol sevinci

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bugün kalitesini gosterdi, gs'ye de bekliyorum..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oh be isinmissindir artik açik futbol oynayan takimlara karsi etkili oluyor ama biraz daha teknik olsa çok daha iyi olur

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]maçin YILDIZI bastan sona kadar ÖMER RIZA idi [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alıntı ktuTS Nickli Üyeden Alıntı
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]maçin YILDIZI bastan sona kadar ÖMER RIZA idi [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gerçekten çok basariliydi.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hep söyledim bu adam iyi futbolcu diye.Iyi golcü olmayabilir ama müthis özelliklere sahip ki en önemlisi asist özelligi bir forvet oyuncusu.Dikine gidebilen iyi baslar atabilen biri.Bu özelliklerini gösterdigi için ona tesekkür ediyorum.Alkislar onun için olsun[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] Edited by: of_divranli

Nereden
    Almanya

Seviyorum ben bu cocugu yaa))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)