Sayfa 51 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5022 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 29.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı kaptans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bundan sonrası herşey bizim elimizde ipi göz göre göre feneve vermek büyük aptallık olur.....çok olgun olmalıyız her türlü tezgah dönebilir taraftarlarımızın bu maçta gelebilecek tahriklere ani cevap vermemeleri geleceğimizi belirleyecek en önemli etkenlerden biri...herşey olabilir çok sayıda komplo teorisi sayabilirim burada ve çoğu taraftarlarımız üzerinden uygulamaya konulmak istenecek teoriler çünkü bizim taraftarımızın etkiye tepkisinin şiddeti ve tepki ivmesi biliniyor kullanabilirler...birde emniyetide daha uyanık olmaya davet ediyorum o stadda olay çıkmamalı olay çıkmamalı olay çıkmamalı....1. sorumlu bana göre valilik olur ALLAH akıl vermiş göz nizam vermiş niye kullkanmadın diye sorarlar...hadi hayırlısı ALLAHIM YARDIMINI BİZDEN ESİRGEME...
    Şimdi olay vs cıktı ıslıkladık bursayı onlar daha ateşli Oynadı yenildik yada puan kaybettik Sorumlusu Taraftarmı ? Kaç haftadır berbat Futbol oynayan Yüreklerini ortaya Koymayan(birkaç oyuncu hariç) onlar değilde taraftar yani mantığınıza hasta kaldım..
    Biz Bursayı Çiçeklerle karşılıcaz kısacası yağcılık yapıcaz adamlar hem bursadaki taraftarımıza sataşıcak orda bayanı dövücek basket otobüsümüzü taşlıcak dünya kadar küfür edicek biz ise hoşgeldin Bursaspor diyicez Hayal aleminde Yaşıyorsunuz Benim Bildiğim Taraftarımız Böyle Birşey Yapmaz yapmamalıda..

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Lazman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fb bu hafta takildi takildi, takilmadi hersey bizim napcamiza bakar.bari bursaya 3-5 atsakta fble averaji duzeltsek

Ne 3-5 yahu, galibiyeti aldin birde averaj düzeltmesi kaldi.

Bu mac cok zor gececek.

İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

irfanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gaziantep yaninda ben Fenerbahce`nin 33.hafta Ankaragücü`ne de takilacagini düsünüyorum.Insallah yanilmam.

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam kafayı bozdum, maça gitme kararı aldım. Uçak bileti gidiş-dönüş 253 TL olunca usulca yerime oturdum.

Sağlık olsun...
    sky havayollarına baktın mı renktaş...

Tunay ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok canımı sıkıyor bu maç.
    Darağacında olsak bile son sözümüz: "şikebahçe düşecek."

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaziantep yaninda ben Fenerbahce`nin 33.hafta Ankaragücü`ne de takilacagini düsünüyorum.Insallah yanilmam.
    ben de tam bunu diyecektim...

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı antagonist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam kafayı bozdum, maça gitme kararı aldım. Uçak bileti gidiş-dönüş 253 TL olunca usulca yerime oturdum.

Sağlık olsun...

Pegasus'a da bak.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

ramazan-54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı irfanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankaragücü hani şu fenevli başkanın olduğu klüp? biz kendi işimize bakalım altı maçı alalım 7 yi kutlayalım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

bursaspor inşallah maçı bize bırakır.aksi halde şansımız çok zor.çok etkili kontra atak oyuncuları var.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bursa zor maç kesinlikle orta sahada colman ve selçuğun yanına ceyhun veya engini oynatmalı şenol hoca

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi olay vs cıktı ıslıkladık bursayı onlar daha ateşli Oynadı yenildik yada puan kaybettik Sorumlusu Taraftarmı ? Kaç haftadır berbat Futbol oynayan Yüreklerini ortaya Koymayan(birkaç oyuncu hariç) onlar değilde taraftar yani mantığınıza hasta kaldım..
    Biz Bursayı Çiçeklerle karşılıcaz kısacası yağcılık yapıcaz adamlar hem bursadaki taraftarımıza sataşıcak orda bayanı dövücek basket otobüsümüzü taşlıcak dünya kadar küfür edicek biz ise hoşgeldin Bursaspor diyicez Hayal aleminde Yaşıyorsunuz Benim Bildiğim Taraftarımız Böyle Birşey Yapmaz yapmamalıda..
    nankörlük milli spor olmuş. yüreğini ortaya koymayan futbolcularmış, herhalde tekmeye kafa atan giray, egemen, başına hertürlü şey gelen burak, sakatlanan onur, sakatlanma pahasına müdahaleler yapan tolga, ciğeri patlarcasına koşan umut selçuk colman, maç kazandıran jaja alanzinho ve diğerleri yüdeğini ortya koymuyor diyen nankördür.

tatmin edemedeiği duygularını da trabzonspor üzerinden, rakip takımları taciz etmek, aşalamak, dövmekle tatmine kalkan ahmaklar, bu ucuz kahramanlıklara bu camianın ihtiyacı yok. kendinizi tatmin etmek için başka yöntemler bulun.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursaspor maçında özellikle tribünlerde herkese büyük görevler düşüyor. Bursaspor taraftarı maça gelecekse, stada kesinlikle çok iyi bir şekilde aranarak alınmalı...Tribünlerde Bursaspor'lular tarafından yakılacak meşalelerin Trabzonspor taraftarının olduğu kısma atılma ihtimalini unutmayalım!!! Herkes uyanık olsun, yanındakine sahip çıksın.

Bunu Fener maçında Kadıköy'de yaptılar. Ne hikmetse yayıncı kuruluş bu görüntüleri tv'den vermedi. Ama eminimki Trabzon'da aynı görüntüler olsa, olayı farklı yerlere çekip bu görüntüler üzerine bir kaç proğram yaparlardı.

Az kaldı sıkın dişinizi, şampiyon olacağız. Oyuna gelmeyelim...
    Konu Badaloğlu tarafından (13.04.2011 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakikaten germeye halen devam eden arkadaşlar var.şampiyonluk hiç mi önemli değil sizin için

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Yunus Emre AYAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şampiyon olacağız ötesi yok işte o kadar !

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3.lükleri gidiyor, ne maçı bırakmaları. Onlara çicekte vermeyelim ama sövmeyelim de.

Bülent Dizman 53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

sky gidiş dönüş ank trabzon 180
    HEMŞİNLİ TRABZONSPORLULAR...53

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un Eskişehir deplasmanında çok zorlanacağını düşünüyorum. Çünkü Eskişehir gerçekten kaliteli bir kadroya sahip.

Emre Belezoğlu

Eskişehir maçını kazandıktan sonra puanlar 64-63 Fenerbahçe önde. Hiç bir Fenerbahçeli Trabzon Galatasaray karşısında puan kaybedecek demedi Eskişehir maçını hedef gösterdi.

Mutlaka takım içinde konuşulmuş. Büyük beklenti söz konusu. Bu maçta yüksek oranda sıkıntı, şaibe söz konusu.
    Şaibe var ya da yok. Onlar Es es maçında bizim puan kaybedeciğimize bu kadar inanırken şöyle müthiş bir galibiyet alırsak yaşayacakları travmayı düşünebiliyor musun ?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede antep normal şartlarda yatar ama tolunay kafkasın böyle bir şeye izin vereceği zannetmiyorum. eğer maçı sat derlerse istifa eder. açık ve net söylüyorum!
    Saçma sapan laflar yazmayalım lütfen.Bizim diğer taraftarlardan farkımız olmalı.Maç satmak ne demek.Antepli adamların paralarını fenermi veriyor.Bu aynı şekilde bizim içinde geçerli.Kimse bizim için oynamaz veya bizde kimse için oynamayız geçen sene fener maçında olduğu gibi.Sadece fener taraftarının sitesinde bu satma,yatma işi var zannediyordum ama bizim taraftardada görünce üzüldüm açıkcası.Yüce Allah önünde millete sattı,yattı diyipte iftira atmayalım.Biz hakederek kazanalım gerisi traş.

Nereden
    İstanbul

Engin sanırım iyiymiş. Mr temiz çıkmış. Engin'in maç eksiğini de göz önünde bulundurarak değerlendirirsek; bu maçta Alanzinho'nun yerine ortasahayı sağlamlaştırmak amaçlı ilk 11 başlatılmalı mı ?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

halukozcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerbahçe 2-2 gaziantepspor
    Trabonspor 3-1 Bursaspor
    Aynen bencede böyle olucak...
    FOREVER

TRABZONSPOR

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5-0 yeneriz.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nankörlük milli spor olmuş. yüreğini ortaya koymayan futbolcularmış, herhalde tekmeye kafa atan giray, egemen, başına hertürlü şey gelen burak, sakatlanan onur, sakatlanma pahasına müdahaleler yapan tolga, ciğeri patlarcasına koşan umut selçuk colman, maç kazandıran jaja alanzinho ve diğerleri yüdeğini ortya koymuyor diyen nankördür.

tatmin edemedeiği duygularını da trabzonspor üzerinden, rakip takımları taciz etmek, aşalamak, dövmekle tatmine kalkan ahmaklar, bu ucuz kahramanlıklara bu camianın ihtiyacı yok. kendinizi tatmin etmek için başka yöntemler bulun.
    Dikkat edersen bazı Futbolcular dedim Bak bakalım İlk yarıdaki Gibimi Oynuyoruz Senin şekilde şampiyon olucaksak Hiç Olmayalım daha İyi yağcılık yaparak Trabzonun Şampiyonluğa İhtiyacı yok.

Nereden
    İstanbul

Fenerbahçe-Bursa maçından önce Galatasaraylı bir arkadaşımla konuşurken Fener bu maç gol atamayacak öyle hissediyorum demiştim. Öyle de oldu...

Bugüne kadar Fener'in takılacağı rakibin Antep değil Buca olacağını düşünüyordum ama içimde yine Fener'in bu maç gol atamayacağına dair bir his var, tıpkı Bursa maçındaki gibi. İç sahada yaşayacakları bir puan kaybında daha taraftarlarının tepkisi ne olur acaba ?
    Ayağa KALK!

Nereden
    Samsun

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen hayal aleminde değil ama taş devrinde yaşıyorsun birader...artık işler böyle yürümüyor anlamamız gerek artık diyorum oyuna gelmeyelim diyorum bütün gücümüzü sahada savaşan futbolculara itici güç olmak ve rakip takıma sahayı daqr etmek için kullanalım diyorum oyuna gelip sahamızı kapattırmayalım diyorum az kaldı şampiyonluğa kendi kendimize engel olmayalım diyorum çık artık o devirden kop gel....kimileri diyorki takım kötü futbol oynuyor evet kardeşim takımın oynadığı futbol göze hoş gelmiyor hele ilk yarıyı gördükten sonra ama şu varki ŞENOL HOCA bile ders almış eskiye bakıp düşünmüş ben 96 da büyük bi şansı geri teptim demiş 1 - 0 iken kalkıp yine hücum oynadım ne oldu 2 - 1 şimdi bence bu tecrübeyi sahaya yansıtıyor şenol hoca evet 1 farkla kazanıyoruz ama az yiyip hep üzeri sayıda gol atıyoruz ve sanırım bundan sonrada böyle olacak ve bu futbolu izleyeceğiz bunda da kisenin hakkı yok niye kötü futbol oynuyoruz demeye biz gerektiği gibi oynuyoruz şenol hoca gerektiği gibi oynatıyor...

saha dışında maçtan sonra veya önce herşey olabilir zaten burda ne konuşulursa konuşulsun olacaktırda gelecek bursa taraftarı orada abuk sabuk şeyler yapaacak ve ses çıkartılmayacak buna bende gülerim illaki karşılığı verilecektir ama ben saha içinden bahsediyorum...saha içinde takıma köstek olacak hiçbirşey yaşanmamalı dediğim bu

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı oflu_611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursaspor inşallah maçı bize bırakır.aksi halde şansımız çok zor.çok etkili kontra atak oyuncuları var.
    Onlar bize maçı bırakmaz söke söke alırız.Böyle civcivlerin tarzında mesajlar bize yakışmaz.
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)