Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 163 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 163 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KRC Genk Maçi

Bizim Adem yine uzaktan sut çekip bi gol atti,Adem Koçak toplara manyak sert ve isabetli vuruyor attigi iki suttan bir tanesi gol oluyor ama maçlarda vurmuyor topa belki kenardan öyle istiyorlardir bilemiyorsun ki,,?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı

Bizim Adem yine uzaktan sut çekip bi gol atti,Adem Koçak toplara manyak sert ve isabetli vuruyor attigi iki suttan bir tanesi gol oluyor ama maçlarda vurmuyor topa belki kenardan öyle istiyorlardir bilemiyorsun ki,,?

evet ankara maçindada çaprazdan vurdu tam doksana gidiyordu diregi yaladi geçti. ayrica geçen yil anakaragücü maçinda nefis 2 golü vardi onun.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı

evet ankara maçindada çaprazdan vurdu tam doksana gidiyordu diregi yaladi geçti. ayrica geçen yil anakaragücü maçinda nefis 2 golü vardi onun.

bu kadar iyi sut çeken baska adam yok takimda ama adam maçlarda uzaktan sut çekmiyo.nedenini anliyamiyorum.hele bu sene bi maçta deli olmustum.3 kisiyi geçip ceza sahasina çaprazdan girdi ama sut çekmek yerine topu çizgiye birakti.neden[img]smileys/smiley5.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Evet bu özelligi gerçekten iyi de kendininde bir istikrari olsa takima gerçekten büyük faydasi olacak....

Bakin görün allahtan bi mani olmazsa gelecekte trabzonspor'un lokomotiflerinden bir tanesidir ADEM KOÇAK.

[img]uploads/coach/2006-01-16_140716_adem_koçak.JPG[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

yakisiklida maasallah.....

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ISIMIZ GÜCÜMÜZ YOK fatih akyelle ugrasiyoruz,yok efendim ,,vs.vs..

gerekjsiz laflar o artik trabzonsporlu saygi duymak gerekir,

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zafercalikoglu Nickli Üyeden Alıntı

ISIMIZ GÜCÜMÜZ YOK fatih akyelle ugrasiyoruz,yok efendim ,,vs.vs..

gerekjsiz laflar o artik trabzonsporlu saygi duymak gerekir,

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı #10 Fietra Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı
    Kimsenin fatih akyel transferine sevindiginisanmiyorum evet herkes bu adama karsi ama kendi kalesine gol attigi zaman sevinen bi trabzonspor taraftarininda fatih akyelden geri kalir yani yok bence...

Ben katilmiyorum.

Bence Fatih Akyel'i sindirenlerin Fatih Akyel'den asagi kalir yani degil fazla kalir yani var.

Su yazdigina sender inanmiyirsun ama farkli görünmek istegi seni kendi düsüncelerinden bile saptirmis....Farkli olmak(ki sen öyle oldugunu zannediyorsun)veya böyle görünme isteginle heralde hatirlanmak,konusulmak,aykiri olmak,herkezin dilinde olmak,gündem yaratmak isteginle duygularini bastiriyorsun heralde.....

Bence bos bir çaba içindesin.....[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Yanlis düsünüyorsun.Senin gibi düsünmeyenleri marjinal olmakla suçlama.Önceden de bana bunlari demistin.Ama inan sen bos çaba içindesin.Benim fikirlerimi böyle mesajlarla degistirebilecegi yanilgisinda olma.

Söyle bakalim o zaman ben fatih akyeli içime sindiremiyorum ama o adamsu anbenim takimimda, bu durumda ben ve benim gibi olanlarin yapmasi gereken ne:

Maçami gitmeyelim,gidipte yönetimimi protesto edelim,her ayagina top geldiginde isliklayalim,digitürk'ü iptal ettirelim......vs nedir yani

Evet ben karsiyim ama olmayanada fatihten asagi kalir yani yok demekte ne sana düser, nede bana.Düz mantikla gidersek yani profesyonel olarak birikiminden ve tecrübesinden faydalanalim diyen adama Fatih Akyele yakistirilan sifatlarin hepsini reva görüyorsun ki bu olmaz

Kimse nederse desin sen zaten zittini söylersin farkli görünmek ugruna bence baya siradanlastin,söyleyeceklerini zaten herkes öncedende anlaya bilir söyle bir topiçe bakip zittini düsünmesi yeterli bunun içindirki bos bir çaba içersindesin,yoksa kimseye görüsünden dolayi bendenart niyet olmaz.

Fatih Akyel'e küfür edilsin diye bisey demiyorum demem de.Gerekli sekilde Fatih Akyel'e tepki verilmeli sonuna kadar.

Senin görüsüne göre de bana bisey söylemek düsmüyor yahu susayim oturayim hi?Aha bi kere daha söylüyorum Fatih Akyel'i bu takimda isteyenlerin ondan arta kalan yani vardir.Trabzonspor'un ne oldugunu ya bilmiyordur ya da anlayamamistir.Fatih Akyel'e yakistirilan sifatlari reva görmüyorum.

Ben farkli görünmeye çalismiyorum bunu sana söyledim ama bazilari gibi sen de ayni seyleri tekrarlayip duruyorsun anladim anlamak istemiyorsun.Çünkü anlamak da problemin oldugunu sanmiyorum.Hadi farkli görünmek için yaziyorum bunlari farkli görünmeyi istemek kötü bisey midir ki böyle suçmus gibi yaziyorsun?Farkli görünmek için böyle yaziyorsam sanane.Bi zarari mi var?

Trabzonspor Kongre Üyesi

DİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı

ya arkakadaslar f. akyele biraz zaman vermek
    lazim. maçi izlemedim amagazetelerden takip edebildigim kadariyla
    iyi oynamis.....

artik ne desek bos. simdi takimin top toplayicisida dahil olmak üzere herkese sahip çikmak lazim desteklemek lazim.....
    Ben Genk maçini izledim...Çok da iyi degildi...Vasatti...Ayrica onun takimda olmasindan gurur duymuyorum...

Genk maçinda en iyi yine Symekti...Yanina Adem ve Aykutu
    koyabilirim...Ali Güzeldal çaliskan ama bal yapmayan ari
    gibiydi...Ergini anlamadim...Çok vasatti...Gökdeniz iyi çalismis...

Genk maçinda begendiklerim:

1.Symek

2.Adem

3.Feridun

4.Hüseyin

5.Aykut (Son 15 dk.kala oyuna girdi.Fizigi ve top tutusu iyi)

Vasat Olanlar:

1.Celaleddin

2.Emrah

3.Erdinç

4.Tayfun

5.Jefferson

6.Gökdeniz

7.Volkan

8.Tolga

9.Ufukhan

10.Ali Güzeldal

Kötüler:

1.Fatih Akyel

2.Ergin

3.Hasan Üçüncü

Edited by: bmteam

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Açik konusmak gerekirse ilk maçinda attigi gol hariç,hiç bir pozisyonda siritmadi yanindakilerle devamli konustugunu gördüm,kaleciyi yönlediriyordu bir pozisyon hariç kademe hatasida yapmadi...

Sonuç olarak...: ilk maçi olmasi,psikolojik durumu(baskilarla ilgili) olmasina ragmen vasatin üzeriydi.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

adam ilk maçinda hem de 61,dk. da kendi kalesine gol atti ya

Talihsizlikler insanoglunun hayatinda vazgeçilmez bir olgudur,bunu herkes hayatinin hemen hemen her günün de yasamaktadir,Fatih AKYEL içinde belkide olmasini istemedigi en büyük talihsizliktir bu maç.Resmi olmasa da takimla çiktigi ilk maçta bu kadar elestiri bence biraz fazla,butür elestiri veyazilanlaroyuncuyu takimdan uzaklastirmak için yeterde artar.bu takima sahip çikacaksak Trabzonspor'umuzu bir yerlerde görmek istiyorsak ayrimciliktan uzak,heryerde birlik beraberlik içinde olmamiz gerekir diye düsünüyorum.Hiç sevmiyorsak bile en ufak bir gülümseme en büyük doping olur.

Saygi ve sevgilerimle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)