Sayfa 2 Toplam 129 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3211 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milan Stepanov

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu transferin vahid hocamizin istegiyle gerçeklestigi ve yugoslav futbolunun yetistirdigi defans oyuncularina baktigimizda bence çok isabetlii bi transfer...henüz 22 yasinda ve ümit milli takimda ayrica son maçlarda a milli takim kadrosunda...fizik olarak bir defans oyuncusunda bulunmasi gereken özelliklere sahip...uzun ve güçlü ..bana psv li alex i hatirlatti...yildiz bekleyen arkadaslarda o kadar uçmasinlar...bizim yapmamiz gereken gelecek vadeden bu tip oyunculari kadromuza katmak...aynen yattra örneginde oldugu gibi ..trabzonumuz bir oyuncuya 10 milyon euro verecek kadar zengin bi kulüp degil...22 yasinda a milli takimda oynayan ve gelecegi olan bi r oyuncu benim gzümde daha makuldür...özetle bu transferde vahid hocama sonuna kadar güveniyorum..ve yugoslavlarin en kötü defans oyuncusunun bizim en ii defans oyuncumuzdan daha ii olacagini bildigimden isabetli bi transfer oldugunu düsünüyorum...

insallah trabzonsporumuza hayirli bir transfer olur....

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

abi bu bizim taraftarda harbi problem var komikler ya dalen yildiz bekliyolar abi devre arasi yildiz almak imposible (türkçeden anlamiyonuz bari ingilazca diim dedim) ayip ya yeni transfere gelince hayirli olsun hele su üsteki toprak saha da [img]smileys/smiley36.gif[/img]mucadeleye bakarsak ii olacaktir hele bide kaptan mis o zaman daha iidir de.... sag bek etti 4 ne olacak[img]smileys/smiley5.gif[/img]

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporumuz için hayirli olur insallah.

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı

bu transferin vahid hocamizin istegiyle gerçeklestigi ve yugoslav futbolunun yetistirdigi defans oyuncularina baktigimizda bence çok isabetlii bi transfer...henüz 22 yasinda ve ümit milli takimda ayrica son maçlarda a milli takim kadrosunda...fizik olarak bir defans oyuncusunda bulunmasi gereken özelliklere sahip...uzun ve güçlü ..bana psv li alex i hatirlatti...yildiz bekleyen arkadaslarda o kadar uçmasinlar...bizim yapmamiz gereken gelecek vadeden bu tip oyunculari kadromuza katmak...aynen yattra örneginde oldugu gibi ..trabzonumuz bir oyuncuya 10 milyon euro verecek kadar zengin bi kulüp degil...22 yasinda a milli takimda oynayan ve gelecegi olan bi r oyuncu benim gzümde daha makuldür...özetle bu transferde vahid hocama sonuna kadar güveniyorum..ve yugoslavlarin en kötü defans oyuncusunun bizim en ii defans oyuncumuzdan daha ii olacagini bildigimden isabetli bi transfer oldugunu düsünüyorum...

insallah trabzonsporumuza hayirli bir transfer olur....

yildiz bekleyen yüceeee taraftar bu yaziyi okuyun. saol kardesim ancak böyle aktarilirdi bilgi bunlara...

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

hayirli olsun

</TD></TR>
    <TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca isteditse bir bildigi vardir.Hayirli olsun

Vahid hoca demisse akan sular durur.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun demekten baska çare yok..ara transferde yildiz beklemeyelim arkadaslar!!!!!!!!!!!!!!!1

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Hayirli olsun.. fizik olarak iyi görünüyor..defansin ortasinda oynayan oyuncular için4 seye bakmaliyiz... hava hakimiyeti,hiz,pozisyon alma ve geriden oyun kurma.. bu özelliklerden 3 ü bile varsa yeterli.. benEller'den iyi olacagini umuyorum.. en azindan sirp oyuncularin mücadele gücü daha yüksektir ve yasi da genç... hazir sirbistan a el atmiskenKizilyildiz forveti Nikola Zigic'i de alip gelselerdi süper olurdu[img]smileys/smiley2.gif[/img]

hayirli olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adam 22 yasinda masallah kaya gibi [img]smileys/smiley32.gif[/img]

hayirli ugurlu olsun diyelim..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hayirli olsun diyecegiz ve oynamasini bekleyecegiz.vahid hoca istediyse her sey tamam problem yoktur insallah.

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Vatana millete hayirli ugurlu olsun.

Vahid hoca demisse akan sular durur.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Masallah adam kaya gibi kaya.Ama biseyi anlamiyom.Bu bizim taraftarimiz kadar muhalif olan bi grup daha yoktur.Adami daha görmeden baslamislar yok tecrübesiz yok öyle yok böyle.

Arsenal de oynayan SENDEROS veya Barcelona da oynayan MESSI çok mu tecrübeli adamlar ki DÜNYA devi olmus takimlarda banko oynuyolar.

Yani kesinlikle ama kesinlikle tecrübe olayina katilmiyorum.Insallah iii çikar ve hayalini kurdugumuz sampiyonlugun mimarlarindan biri olur.

daha sezon basina kadar sirbistan 2.liginde oynayan,bu sezon ilk defa birinci ligde oynayan bir oyuncu insallah faydali olur.aradigimiz yildiz(!) oyuncu bu olsa gerek.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hayirli olsun..hayirli olsunda bize simdi bu futbolcu mu lazimdi???

simdi bu futbolcudan neler beklenir??? daha yasi 22..simdi bunun uyum saglamasini bekleyecegiz..cünkü daha cok genc ve ilk kez takim degistirdi yanilmiyorsam...

yani bu mu bizi simdi kurtaracak??? daha kac defans futbolcu alacagiz??? bizim asil sikintimiz forvette..

OfluMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben bu oyuncuyu tanimiyorum. Ama burda (Almanyada) Sirp arkadaslarima sordum ve hepisi aynisini dedi. cok ama cok mükemmel bir oyuncu diye. Sadece savunmada degil maca topu iyi sokan bir oyuncudur diye. Kafa toplarinda iyi müdahale eden bir topcu.
    Insallah ülkesindeki gibi bizede yardimci olur.
    Genc olmasi beni cok sevindirdir. 22 yasinda olan ve bu kadar tecrübeli bir oyuncu olmasi cok iyidir. Ileride dahada iyi olacagina inaniyorum.
    Simdi bir forvet eksik kaldi.

Arkadaslarimin birisi bana iki isim daha önerdi.
    Ikiside 19 yasinda - biri Bosnali biri Bulgar.

Bosnali oyuncunun adi Emir Janjos - 19 yasinda ve Fk Sarajevo takiminda oynuyor - ülkesinde gelecek olan orta saha majestrosu olarak gösteriliyor. Sene sonundada kontrati bitiyor.

Bulgar oyuncunun adi ise Valeri Domovchiski - yine 19 yasinda Levski Sofya takiminda oynuyor ve yine ülkesinde gelecek orta saha majestrosu olarak geciyor. Ikiside 19 yasinda olmalarina ragmaen cok mücadeleci ve cok tecrübelidir. Takimlarinda banko oynayanlardandilar.

Bu oyuncular bence alinip ve TR´de takimlara kiralik verilmeli - iki sene sonra bu cocuklar acayip topcu olacaklar - ama iki sene beklenilirse ozaman is isten cekmis olcak. Cünkü ozaman onlarin maliyeti karsilanamicaktir. Benden demesi.

Bu arada önce bir arkadas demisti: ZIGIC diye - aynen bendene okadar. 2.02m olan ve teknigi yüksek olan bir topcu - ama Kizilyildiz onu ucuza verecegini sanmiyorum. Ama olsa tam isabet olur.

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Hamburg Zigic'i almaya calisiyor 6milyon Avro civarinda fiyati.ayni zamanda Bojinovuda istediler Florentinadan oda 15 milyon Avro..

Bizim Bunlari alip yillik 2 milyon Avro verme sansimiz olmadigina göre yukaridaki arkadasin önerdigi gibi yildizi parlamis ama pismesi gereken yada aynen yattarada oldugu gibi iyi bir transfer calismasiyala oyuncular alirlar ancak . takimin taban yillik ücreti olan 1milyon oldugunu unutmayalim...

HAMBUGO
    Ziyaretçi

Taban degil tavan olacak

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeni transferimiz hayirli ugurlu olsun...

Aldigimiz futbolcu çok genç tipki Tomas Jun gibi yani daha önce hayatlarinda hiç gurbete çikmamis futbolcular insallahMilan Stepanov,Szymek gibi takima uyumu saglarda bizde basarili olur... Milan Stepanov'u fenerliler hiç sevmeyecek spiker her ismini söylediginde akillarina "Shevchenko" gelecek... Hadi hayirlisi...

fotomaç in ilkasli olan haberi tüm sporseverlere duyurulur

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top>Stepanov bitti gibi</TD></TR></T></TABLE>

Trabzon, Vojvodina'nin genç defans oyuncusunu dün Istanbul'a getirdi, bugün imza bekleniyor.

<DIV align=center>***</DIV>

Ilk bomba

Bordo-mavililer, Vojvodina'nin genç yildizi ile anlasma sagladi 22 yasindaki Sirp futbolcunun bugün imza atmasi bekleniyor.

Haciosmanoglu isi bitirdi
    Trabzonspor'un yeni yönetimi, yabanci transferinde ilk bombayi patlatiyor... Bordo-mavili yöneticiler, dün gizlice Istanbul'a getirdikleri Sirp futbolcu Milan Stepanov ile söz kestiler. Baskan yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu'nun ofisinde gerçeklesen 3 saatlik görüsme sonunda el sikisildi. Siki bir pazarligin ardindan her konuda uzlasmaya varildi. Son anda bir pürüz çikmazsa, Vojvodina takiminin 22 yasindaki savunma oyuncusu bugün saglik kontrolünden geçip, imza atacak ve takimin Antalya kampina katilacak.

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

<DIR>

hayirli olur insallah

</DIR>Edited by: perhaps

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

artik söylencek bise yok. bence olan olmus olumsuz seyler yazmayalim

INSALLAH BASARILI OLUR[img]smileys/smiley32.gif[/img]

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

yeni transferimiz hayirli olur insallah...

bu kadar muhalif olmayalim herseye düne kadar transfer yok diye söylenenler simdi alinan topçu yildiz degil,genç,tecrübesiz diye memnun degiller. Trabzona gelen kaç yabanci futbolcuyu taniyo oluyoruz? gelmis geçmis en iyi yabancimiz dedigimiz Sotayi da 21-22 yaslarinda Güürcistan liginin Dinamo Batum takimindan almistik. Simkoyu, Yattarayi da hiçbirmizi tanimiyorduk. bu kadar önyargili olmaya,yapilan yapilmayan herseye laf etmeye gerek yok biraz da destek olalim....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)