Sayfa 200 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 100 150 190 198 199 200 201 SonuncuSonuncu
Toplam 5003 adet sonuctan sayfa basi 4,976 ile 5,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

Napoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İtalya

Alıntı Canberk ARSLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antep'in rakibi 8taş olsaydı her türlü satıştan bahsederdik ama kolay kolay satılacak maç değil o bu haftaki maç ...

Sedat reyiz büyüksün !! :meşale1: ççç

Yahu adamlar bundan 6-7 yıl once kendi samiyonluklarını sattılar,yenseler feneri sampiyondular : )

Şu ligde en son guveneceğin takımlar

1)Kayseri
    2)G.antep
    3)Bulent Uygunun çalıştırdıgı her takım
    4)Antalya
    5)Manisa
    6)Ankaragücü.

Çoğunun begenmedi bu ligde istemediği İstanbul Belediye sunlarıın hepsinden bin kat daha adam gözümde.
    Konu Napoli tarafından (11.04.2011 Saat 21:50 ) değiştirilmiştir.
    ENDÜSTRİYEL FUTBOLA KARŞI YAŞASIN TRİBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRİYEL FUTBOL YAŞASIN SEHİR TAKIMLARI

msukas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı foxx61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer hala Galatasaray yattı diyen varsa gidip beyin fonksiyonlarını kontrol ettirsin. Zira tam anlamıyla işlemiyo olma ihtimali çok yüksek...
    Burda sonuçta herkes Trabzonspor taraftarı Gs yatmış yatmamış herkes fikrini söylüyorda size hakaret etme hakkını kim veriyor ayıp değilmi arkadaşım...

msukas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünkü Antep maçında Dani bir ara omuz üzerine düştü.Tolunay hoca yutkundu endişelendi..Bir ara maç 3-1 oldu hemen popovu çıkardı..Sarıkart görse cezalı olacaktı..Antebin seyircisi çok ilgi gösterdiler maça...Kupa maçına güçleri yetmeyebilir ama..Fenere ciddi hazırlanacakları bir maç bekliyorum..Bu antep feneri en az bursa kadar zorlar..Bursa da mücadele vardı organizasyon yoktu..Antepte ikiside var..Bizim maçtan önce bir darbe yiyecek feneri Bülent te ayakta tutamaz.Ben yinede Fenerin ipini karabük çekecek diyorum..
    Karabükmü çekecek karabük Başkanının bir araştırsana tam bir aziz uşağı

yakın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uğur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahat oynayamıyoruz.İlk yarıyı hatırlayın çok pas yaparak rakibi beklerdik.Rakibin ufak bir hatasında hemen sonuca gidecek pası yapardık.Şimdi ise direk ileri yöneliyoruz ve pas hatası yapıyoruz.

Kısaca top çevirmemiz lazım ve sabırlı oynarak rakibi bunaltmalıyız yoksa böyle her aldığın topla ileri çıkılmaz çıkarsanda böyle olursun
    Aynen öyle...
    Öğrenilen her bilgi, bir bilinmeyene açılan kapıdır.

yakın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaşım kadar mesaj yazmışım
    Öğrenilen her bilgi, bir bilinmeyene açılan kapıdır.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı msukas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda sonuçta herkes Trabzonspor taraftarı Gs yatmış yatmamış herkes fikrini söylüyorda size hakaret etme hakkını kim veriyor ayıp değilmi arkadaşım...
    Olayı ikili atıştırmaya dönüştürmeden şunu söylüyorum; o cümleden hakaret içerikli anlamlar çıkardıysanız sizin bakış açınızla alakalıdır. Gayet açık ve gerçek anlamlarıyla kurulmuşbir cümleydi. Gitsin beyin fonksiyonlarını kontrol ettirsin ısrarcıyım hala...

Ayrıca; bir insanın beyin fonksiyonlarının çalışmaması ayıp sayılacak bir durum değil hastalıktır.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor un sampiyon olmamasini en istemeyen adam sinan engin lavugudur herhalde
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor un sampiyon olmamasini en istemeyen adam sinan engin lavugudur herhalde
    Yazarsak roman olur. He de geç. Biz sezon sonu has gonuşacuk
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ömer Sak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen Sinan Engin'e aziz abisi galiba para verdiki bizi savun diye yok herkez Ts'ye oynadigi gibi fb'yede oynuyormusta yok Bülent Uygun ve defansin hic sucu yokmusta

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nasıl yendik ama

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İBB'yi çok temiz bir camia olarak düşünmeyin. Bu hafta Sivas'a yedek kadroyla çıkarak iyi kıyak geçtiler. Hani şu Aziz'in sağ kolu Mecnun'un Sivas'ı. Hani son hafta fenerle oynayacak olan Sivas.

Tabi bunları dillendirince bu sefer rakipleri motive etmiş oluyoruz, gene iş bizi vuruyor.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta çok önemli zor bir maç bizi bekliyor. olayı restleyelim 6 hafta kaldı. düne takılmayalım. yendik çok güzel oldu sevindik coştuk ve bitti futbol böyle bir şey bu hafta ya dönelim sinerjimizi 1 maçta bitirmeyelim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Almanya

Alıntı mehmet yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..valla kimse kusura bakmasın,eleştireceğim...dün takım olarak berbattık ve uzun zamandır berbatız...gs-ts maçını hiçbişeyden habersiz bir futbol otoritesine izletseniz ve deseniz ki "bu 2 takımdan biri 27 senelik şampiyonluk özlemi olan bir büyük camianın takımıdır,hangisidir ? bul" kesinlik gs derdi...dün yendik diye herşey sütliman oldu ama ben dün takımda cansiperane,varını yoğunu ortaya koyan bir takım görmedim...dikkat edin,futbol kalitesine değinmiyorum,arzulu ve ısıran oyun bakımından kızıyorum...Futbolcular olursa olur,olmazsa napalım duygusunda gibilerdi...yenince bu tür eleştirilere herkes kızar ama yaşım 40.. 7 yaşımda Zafersporda top oynadım,o gün bugündür futbol izleyicisiyim...bu futbolla ve bu santraforlarla Avrupa da averaj takımı oluruz...

hocam ankaragücü macindan bu yana bu futbol var artik iyi futbol oynamak zor gercekten 90 dakika iyi oyun artik oynamamiz cok zor oyunun belli beölümlerinde fena degildik orta sahasi iyi olan takimlara hep zorlaniyoruz... iyi derken kasap gibi sert oynayan takimlara yani... fener macindada orta sahalari yildirmisdi bizi ne selcuk nede colman defansif orta saha degil o yüzden kontrollü sabirli mümkün oldugu kadar rakibi hataya zorlayan bir oyun oynamaliyiz gecen senede bursa cok ahim sahim oynamiyordu.. ama cok akilli oynuyordu bu kadroyla eger sampiyon olursak...seneye insallah daha kaliteli daha yeni futbolcularla ligi domine edecegimizi düsünüyorum....

Nereden
    Almanya

..eyvallah kardeş...ama rakibi hataya zorlamak,tempoyu yüksletmekle olur...tempoyu yükseltmek hem fizik gücü hem teknik gerektirir...teknik yoksa tempo yükseltirken hatayı rakip değil sen yaparsın....teknik var,fizik güç yoksa pek anlamı yok...bizdeki sıkıntı şu ki,tekniği iyi olanların fizik güçleri düşük,fizik gücü olanların da tekniği düşük...zaten ikisi birarada olan futbolcun ne kadar çoksa o kadar hedefe emin gidersin....dediğin gibi yerinde takviyelerle çok daha iyi olacağımıza inancım tam

ikisi bir arada su an burak var ligde hatayi zorlamakda hirsiyla brak ve umut teknigiylede selcuk jaja colmana düsüyor... sadece su kadar diyorum burak jaja selcuk normal oynadiklari zaman pek fazla zorlanmiyoruz... kötü olduklari zaman zorlaniyoruz ama sedece zorlaniyoruz iste jaja ve burak gelecek sene takimda kalirlarsa gs macindaki gibi organizasyonlar bekliyorum acikcasi muaazamdi golümüz....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

..valla kimse kusura bakmasın,eleştireceğim...dün takım olarak berbattık ve uzun zamandır berbatız...gs-ts maçını hiçbişeyden habersiz bir futbol otoritesine izletseniz ve deseniz ki "bu 2 takımdan biri 27 senelik şampiyonluk özlemi olan bir büyük camianın takımıdır,hangisidir ? bul" kesinlik gs derdi...dün yendik diye herşey sütliman oldu ama ben dün takımda cansiperane,varını yoğunu ortaya koyan bir takım görmedim...dikkat edin,futbol kalitesine değinmiyorum,arzulu ve ısıran oyun bakımından kızıyorum...Futbolcular olursa olur,olmazsa napalım duygusunda gibilerdi...yenince bu tür eleştirilere herkes kızar ama yaşım 40.. 7 yaşımda Zafersporda top oynadım,o gün bugündür futbol izleyicisiyim...bu futbolla ve bu santraforlarla Avrupa da averaj takımı oluruz...
    yüzde yüz haklısın. ama rakibimiz fener kendi sahasında ilk kornerini 53 dakkada atıyor maç boyu sağa sola koşup stresten dolayı buda kaçarmı diyeceğimiz tek pozisyonu yok. çok iyi oynadı deniyor. ben şahsen takımı futboldan ötürü eleştirmiyorum. çünkü malüp duruma düştüğümüz maçları hatırlıyorum fener maçı hariç hepsini ezdik. yani hedef 3 puan ama bir gerçek var hep bu futbolu oynarsak bursa ve eskişehir maçlarında sıkıntı yaşarız. çünkü bu takımlara geriye düşünce biraz zor çevirirsin.

Trapzone61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Napoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu adamlar bundan 6-7 yıl once kendi samiyonluklarını sattılar,yenseler feneri sampiyondular : )

Şu ligde en son guveneceğin takımlar

1)Kayseri
    2)G.antep
    3)Bulent Uygunun çalıştırdıgı her takım
    4)Antalya
    5)Manisa
    6)Ankaragücü.

Çoğunun begenmedi bu ligde istemediği İstanbul Belediye sunlarıın hepsinden bin kat daha adam gözümde.

Hattini bil Hattini !!!

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

dün ilk yarinin ortalarinda 9 yasinda kizim ile evde seyrederken yorumu:

"Baba kötü oynuyoruz. Topu kaybediyoruz. Iyi degiliz."

Ben 94 dakikayi nasil izledim hatirlamiyorum. Maca zaman ayirip izledigime pismanda oldum baya. Keske webden arasira scora bakip gol bekleseydim. Daha cok sevinirdim kazandigimiza.

Umarim bu futbol ile devam etmeyiz. Trabzonspor gibi oynar sampiyonluga ulasiriz.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Nereden
    İstanbul

edit edit
    Konu Yaşar tarafından (12.04.2011 Saat 02:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün ilk yarinin ortalarinda 9 yasinda kizim ile evde seyrederken yorumu:

"Baba kötü oynuyoruz. Topu kaybediyoruz. Iyi degiliz."

Ben 94 dakikayi nasil izledim hatirlamiyorum. Maca zaman ayirip izledigime pismanda oldum baya. Keske webden arasira scora bakip gol bekleseydim. Daha cok sevinirdim kazandigimiza.

Umarim bu futbol ile devam etmeyiz. Trabzonspor gibi oynar sampiyonluga ulasiriz.
    Şampiyon olduktan sonra gerisi teferruat. Bu mesajdan ''çekirge'' tanımı çıkardım. Benim bildiğim çekirge 3 defa sıçrar en fazla. Ben buna ilahi adalet diyorum. Kaçan, elimizden alınan şampiyonlukların adaleti. Rakiplerimize Eziyet çektire çektire, acı çektire çektire şampiyon olacağız. Belki biz de çekiyoruz o eziyeti ama sonunda başarı ve mutluluk olan her eziyet çekilesi eziyet olsun.

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

iyi oynamanın kuralı taktik tir. taktikler genelde ; kanatlardan oynama-derinlemesine oynama- pas trafiği ile oynama- uzun paslarla oynama v.b. trabzonspor kendisine uygun taktiği seçmeli. ama en önemlisi çok defa yazdım. ver-kaç olayını çalışmalıyız. gerisi teferruat

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Detayları okuyunca, tam Zaytung haberi olmuş..

Şaka gibi ya. Üzüldüm şimdi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=80655

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zapatanın burağı düşürdüğü pozisyona eski hakemler ne dedi?
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı AKSOY_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zapatanın burağı düşürdüğü pozisyona eski hakemler ne dedi?
    erman toroğlu ile ahmet çakar kaleci topa dokunuyor penaltı değil dediler.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçta umut pozisyona bile giremedi.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)