Sayfa 13 Toplam 201 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5003 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 28.Hafta | Galatasaray 0 - 1 Trabzonspor

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Alıntı KrAl_TsLi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stadda maç başlamadan boşluklar vardı ama sonradan stad tamamen doldu.Başkanın ağlamalarına bakmayın siz.Başkan aslında kendini küçük duruma düşürüyor ama neyse.Kısaca Trabzondaki taraftar işini gayet iyi yapıyor.Ben çok adam tanıyorum cebindeki 50 liranın 40ını Trabzonspora harcayıpta aylık 10 liraya geçinen.Klavyeden yazmak kolay olmalı.
    ben ozaman baska bir mac izlemisim , bana macin ozet goruntulerini yollarmisiniz??? Aydinlatin beni cok merak ediyorum maraton kenarlarin hangi tarafi doluydu??????

trabzonun nufusu yaklasik 1milyon hepsi 50 lirayla geziyorsa 20bin kisilik stadi dolmuyorsa , ozaman baskandanda milyon dolarlik yildiz oyunculari beklemeyin!
    Konu nesta61 tarafından (04.04.2011 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Eses benim en guvendigim takim Fenevi kesin yenecek biz cinconu yenersek artik o ruzgarla ipi rahat gogusleriz Barosun olmayidi cok iyi
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Eren Karaahmetoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cumartesi günü oynanacak olan Es es- Fener maçının skoruna aldırış etmeden vurup geçmeliyiz. Fener yense de yenilse de umursamamalıyız. Çünkü artık her şey kendi ellerimizde.

Hepinize güveniyorum.

Haydi Fırtınam. Haydi.

Bu sene bitecek bu hasret.
    -------BİZE HER YER TRABZON-------

http://twitter.com/#!/eren_1967

Sinan Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maratonun sol tarafının boş olmasını sebebi deplasman taraftarının sol üst bölümde olması ve o bölgeyi taraftarların tercih etmemesi herkes ortaya yığılıyor bence deplasman taraftar bölümünü kale arkasına çekmeliyiz böylelikle boşluk görüp moralimiz bozulmaz

Nereden
    İzmir

Alıntı nesta61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ozaman baska bir mac izlemisim , bana macin ozet goruntulerini yollarmisiniz??? Aydinlatin beni cok merak ediyorum maraton kenarlarin hangi tarafi doluydu??????
    Konya macindaki taraftar bence gayet iyidi En azindan burada homurdanan elestriyi abartip bu takimdan su futbolcudan bu futbolcudan birsey olmaz diyen arkadaslar gibi soylenmeyip Macin basindan sonuna kadar desteklediler
    Akustigi olmayan o stadda yeterincede ses cikardilar

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bursa,antep,ibb içerdeki maçlarımız gerçekten zor.seyirciye çok iş düşüyor.27 senenin hasretini bitirecek 270 dakika.bitirin bu hasreti
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Eto'o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eses benim en guvendigim takim Fenevi kesin yenecek biz cinconu yenersek artik o ruzgarla ipi rahat gogusleriz Barosun olmayidi cok iyi
    fenerli bulent uygyn var orda ben pek guvenmiyorum es es e insallah yanilirim

Nereden
    Belçika

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya macindaki taraftar bence gayet iyidi En azindan burada homurdanan elestriyi abartip bu takimdan su futbolcudan bu futbolcudan birsey olmaz diyen arkadaslar gibi soylenmeyip Macin basindan sonuna kadar desteklediler
    Akustigi olmayan o stadda yeterincede ses cikardilar
    taraftar bolum bolum iyi oluyor , eger 80+larda 2 kere anons yapiliyorsa ben yaniliyorum ozaman , merdiven bosluklari takip edin cogu bosdu ozaman millet iki kisi bir koltukdami oturdu

fırtına4161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Yaw anlamıyorum ben bu avni akerdeki maclara inanamiyorum ligtv mac öncesi stad önünden röportaj yapıyo etrafta 5 veya 10 kisi ya nerdesiniz siz takım kocaeline geldi biz hem takımın kaldıgı otele hem antereman yaptıgı ismetpasaya hemde o gün maca gittik trabzonda bilet fiyatı 15 lira falanmıs ve 1800 bilet satılmıs izmitte kale arkası 70lira bilet bulamadık hani destek Taraftar uyuma destek ol avni aker uyan artık

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

trabzonun nufusu yaklasik 1milyon hepsi 50 lirayla geziyorsa 20bin kisilik stadi dolmuyorsa , ozaman baskandanda milyon dolarlik yildiz oyunculari beklemeyin!
    Sen benim söylediğimi anlamak istemiyorsun.Boşver sabaha kadar söylesem boş.Burada bazı arkadaşların ağzına torba olmuş laflar var.Yok çekirdekçi yok takıma destek yok bilmem ne... saçma sapan laflar.Kimse kusura bakmasın ama böyle laflar söyleyen kişilerin Trabzonsporlu olduğundan şüphe ediyorum ve aynı takımı tuttuğumuz içinde utanıyorum!!!!

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcay Çakır:
    "Bakıyorsunuz, maça sayılı dakikalar kalmış ama Avni Aker tribünlerinde boşluklar var. 'Bir terslik var' diyorsunuz.
    Hani 'yayla zamanı' desek değil. 'Karne zamanı' desek hiç değil. 'Gündüz' desek, 'mesai' desek, hiçbiri değil. 'Trabzon şehri, Trabzonspor'un farkında değil' diyoruz hep. Sürekli söyledik, söyletmeye de devam edecekler; "Şehirlerine gelen takım Trabzonspor ama onlar farkında değiller!" Gerilimi üretirken son derece cömert olan şehir, şampiyondan önce kendisi 'sakin'.
    Şehrin ilgisini stadyuma çekme konusunda eksikler nedir acaba?
    Kulüp bu aşamadan sonra lig bitene kadar kalan tüm biletleri lise ve dengi okullar başta olmak üzere üniversite öğrencilerine vermeli."

Olcay abi aydınlat bizi bunun sebebi yönetimin kombineler bitsin diye trabzonda önüne gele kuruluşlara vermesimidir nedir ben anlamadım,böylesi bid durumda dışarıda en az 10 bin kişi falan kalmalı..
    Bir diğer sorumda Umut Bulutun,da dinlenme hakkı yokmu?

Nereden
    İzmir

Alıntı Eto'o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerli bulent uygyn var orda ben pek guvenmiyorum es es e insallah yanilirim
    Ama iyibir antistanbul durusu olan Eses taraftarida var

Nereden
    Trabzon

Evet bencede aramızda çok gereksiz insanlar var.

Nereden
    Belçika

Sen benim söylediğimi anlamak istemiyorsun.Boşver sabaha kadar söylesem boş.Burada bazı arkadaşların ağzına torba olmuş laflar var.Yok çekirdekçi yok takıma destek yok bilmem ne... saçma sapan laflar.Kimse kusura bakmasın ama böyle laflar söyleyen kişilerin Trabzonsporlu olduğundan şüphe ediyorum ve aynı takımı tuttuğumuz içinde utanıyorum!!!!
    ozaman sizde bir cekidekcisiniz onu anliyorum .

Nereden
    Trabzon

ozaman sizde bir cekidekcisiniz onu anliyorum .
    Trabzonsporluluğundan şüphe ettiğim ve aynı takımı tutmaktan utandığım diye bahsettiğim kişiler sizlersiniz.Kusura bakmayın.Kendi içimizde birlik ve beraberliği sağlayamassak yüce Allah belasını versin öyle şampiyonluğun ben şahsımca istemiyorum öyle gelecek şampiyonluğu.

kemaLAZ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bence bu is bugün bitti arkadaslar, fener haftaya eskisehirden en fazla 1 puan alir, bizde galatasarayi yenersek sampiyonlugumuz ilan ederiz; INSALLAH!
    .

Nereden
    Belçika

Trabzonsporluluğundan şüphe ettiğim ve aynı takımı tutmaktan utandığım diye bahsettiğim kişiler sizlersiniz.Kusura bakmayın.Kendi içimizde birlik ve beraberliği sağlayamassak yüce Allah belasını versin öyle şampiyonluğun ben şahsımca istemiyorum öyle gelecek şampiyonluğu.
    siz benim trabzonsporlugumu tartisamazsiniz , ister utan , ister nefret et , ister suphe et. siz ve sizin gibiler oldukca asil trabzonspor basarili olamaz bunu bilmenizde yarar var

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Seyircisiz bir maç zevksiz çok soluk görünebilir, galatasaray da oynayan fenerli futbolcular maça asılacaktır.

Arda, Trabzonspor'a karşı her zaman golü vardır. İnşallah oynamaz.

Galatasaray 1 - 2 Beşiktaş
    Galatasaray 1 - 2 Fenerbahçe

....
    ......

Galatasaray 1 - 2 Trabzonspor
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

fırtına4161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Avni akerde taraftar olarak cok kötüyüz sadece 61.dakikada taraftar konfeti atiyo o kadar 1 dakikalık baskı var trabzondaki taraftarlar biraz deplasmana gidip takım nasıl motive edilir görsünler bi zahmet

Nereden
    Trabzon

siz benim trabzonsporlugumu tartisamazsiniz , ister utan , ister nefret et , ister suphe et. siz ve sizin gibiler oldukca asil trabzonspor basarili olamaz bunu bilmenizde yarar var
    Bu atışma uzar giderrrrr.Ama sözümün arkasındayım.Birlik beraberlik olmassa daha nice 27 senelere deriz.Ne yazıkki.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avrupa fatihiymiş galatasaray
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fırtına4161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avni akerde taraftar olarak cok kötüyüz sadece 61.dakikada taraftar konfeti atiyo o kadar 1 dakikalık baskı var trabzondaki taraftarlar biraz deplasmana gidip takım nasıl motive edilir görsünler bi zahmet
    Bunun tek nedeni farklı taraftar gruplarıdır. Kümeleşmeler olduğu sürece bu böyle devam eder. Tüm taraftarları tek çatı altında toplamak gerekir.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burhan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rakibi motive etmeye başlamışsınız bile. Devam edin.
    Şampiyonluk süreci devam ed(em)iyor..!

vectra29

https://twitter.com/caglarts

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Puan kaybina tahammülümüz yok.
    Zor, cok zor bir mac bizleri bekliyor ama kazanacagiz.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mustafa Yüksek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göklerde yıldız imiş gönüllerde aaayyy
    laylalalaylay galatasaray..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)