Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 96 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haftanin Alkis alanlari

A. Sebat spora bizimle ayni (2-0) skorla ezikbahce den yenildigi icin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Yönetimin Hükümete Ragmen Ulusoya Destek vermesi.Dik durusu sayesinde M.ALI SAHIN in oyununu bozmasindan dolayi bu hafta Alkisalanacak en büyük olay olmustur.

metinulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün aksam R.Madrid-Cadiz maçinda Real'in gollerinin hepsi harikaydi.Özellikle Beckham'in frikigi bi harikaydi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Kayseri Erciyesi yaptigi mücadeleden dolayi tebrik ediyorum.Cenk e yaptigi centilmenlikten dolayi alkis,ve BJK ya tek basina yettigi için gene alkis.

Vestel manisaya DEPLAMAN GALIBIYETINDEN DOLAYI ALKIS

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Kayseri Erciyesi yaptigi mücadeleden dolayi tebrik ediyorum.Cenk e yaptigi centilmenlikten dolayi alkis,ve BJK ya tek basina yettigi için gene alkis.

Vestel manisaya DEPLAMAN GALIBIYETINDEN DOLAYI ALKIS

Cafer52 ben de aynen görüslerine katiliyorum. Cenk'in Samsunlu oldugunu biliyor musun Cafer .Cenk iyi topcudur.

M.Vestel'de alkislar.....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

CENK in Samsunlu oldugunu biliyorum.Cenk gibi bir oyuncumuuzn olmasini isterdim.

Galatasaray'in cikarmis oldugu yeni yildiz Aydin ve attigi gol haftanin alkislanmasi gerekeni..[img]smileys/smiley32.gif[/img]

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cenk isler in fair play hareketi ve Aydin (GAYSE li) in golü hafta nin en iyi ve alkislanmasi gereken hareketleri [img]smileys/smiley32.gif[/img]

CENK'I TAKIMININ GALIBIYETINDEN ÇOK RAKIP OYUNCUNUN SAGLIGINI DÜSÜNDÜGÜNDEN DOLAYI KUTLUYORUM...

CENK'I YAPTIGI HAREKETTEN DOLAYI KUTLUYORUM,

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cenk taktiri hak etmistir bu hafta.bunun tartismasi bile yapilamas.Bole gusel oyununu birde bole fair play ruhu ile susledi.Onun gibi futbolcular lasim bise ama neyse...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Tüm Trabzonspor takimini bu yasadigi olaylara ragmen ANKARA deplasmaninda aldigi galibiyetten dolayi alkisliyorum.

Fatih Tekkeyi attigi gollerden dolayi alkisliyorum.

Yattarayi oynadigi futboldan dolayi alkisliyorum,

Yönetimi Yattarayi getirdiginden dolayi alkisliyorum.

Rize Spor Türkiyenin en Çirkef takimi FB Voleybol Takimindan Futbol oynayarak berabere kaldigi için kutluyorum.

Samsun spor u deplamanda aldigi 3-0 galibiyetten dolayi kutluyorum.

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haftaninalkis alan futbolculari: Ali Güzeldal ve Ergin Keles

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar a. gücünden NIYAZI ' YI attigi muhtesem gol için alkisliyorum....

öyle uyduruk falan degil sol çaprazdan yaklasik 40 metreden nereye attigini bilerek vurdu ve 90 a takdi topu....

kutuluyorum...

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bugün saha içiyle degil, bir tribün güzelligiyle yazima baslamak istiyorum. Görevim geregi bazen Süper Lig bazen de alt kategorilerin maçlarini izliyorum. Hava sartlarindaki olaganüstülük bir Süper Lig maçina gitmemi engelledi. Ben de bos duracak degilim, “ver elini Sakarya” dedim. Hani herseyde bir “hayir” vardir derler ya, iyi ki de gitmisim.
    Pazar günü Sakarya’da iki centilmen takimin sportmence mücadalesini izledik. Ama bu mücadeleden daha güzel bir olay tribünlerde oldu. Hava karli ve soguk mu soguk. Bir avuç taraftar Usak’tan kalkip gelmis, açik tribünde takimlarini destekliyor. Birden Sakaryaspor’un meshur Tatangalari’nin oldugu kapali tribünden bir tezahürat, “Yönetim uyuma, Usak’i kapaliya al”. Gerçekten yillardir duymadigim ve de ilkinde saskinliktan anlayamadigim bir tezahürat... Saskinligimin sebebi; böyle bir hareketi Sakaryaspor taraftarinin yapmasi degil. Gerçek sebebi hep alismisiz vurdulu - kirdili sloganlara, o nedenle böyle bir olumlu tezahürata kulaklarimiz bile hazir degilmis, onu anladim. Ve ardindan yönetim bu güzellige ayni güzellikte karsilik verdi. Güvenlik güçleri Usakspor taraftarini maç oynanirken sahanin içinden geçirerek kapali tribüne yerlestirdi. Inanin o kadar mutlu oldum ki, bilemezsiniz. Bize bu güzelligi yasatan ve gösteren Sakaryaspor taraftarini kutluyorum. Ve maç sonrasi iki takim taraftari yiyip - içip, dostça vedalasti. Belki bazilari diyebilir, “nasil olsa galip gelecekleri bir maçti” diye. Bence burada insanlik yatiyor. Gerçekten de biliyorum ki, sonuç ne olursa olsun, Sakaryaspor taraftari bu jesti yapardi. Peki bu hareketi baska takim taraftarlari yapmaz mi? Bence bundan sonra yapacaktir. Çünkü Türk insanin içinde iyilik ve merhamet duygusu her zaman galip gelir. Yeter ki dogru yönlendirilsin. Sakarya seyircisi belki de bir ilki gerçeklestirdi ve bütün Türkiye’ye önemli bir fair play mesaji verdi, darisi diger tribünlerin basina diyelim.
    Keske bu iki takim da Süper Lig’de olsaydi, niye biliyor musunuz? Eger ki, bu olay bir Süper Lig maçinda yasansaydi, pazar aksami ve takiben o hafta bütün kanallar bangir bangir yayin yapardi. Ne yazik ki, 2. liglerimize verilen önem(!) yüzünden, böyle fair playlik bir olay, bizlerin satirlari arasinda, “baki kalan gök kubbede hos bir seda” misali, kaybolup gidecek. Ama her iki takim taraftari unutmasin ki, bulundugum her platformda bu güzelligi elimden geldigince yasatmaya ve duyurmaya devam edecegim...
    http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbo...?PID=1965&HID= 11&HaberID=358199

oradaydim,usakspor taraftarinin numaraliya alinmasina neden olan taraftarlarin arasinda.Ben Türk futbolunda tribünlerde bu kadar centilmen bir hareket daha görmedim.Anlatilmaz yasanir derler ya öyle bir olaydi.

bravo SAKARYASPOR taraftari,bravo tatangalar...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haftanin alkis alan Takimlari :Trabzonspor ve Denizlispor

Haftanin alkis alan oyuncusu : Ali Güzeldal

Trabzonspor taraftarlari da alkislari almistir.Edited by: gerçekefsane

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZON SPOR bu hafta oynadigi futbolla alkis haketmistir.

Nereden
    İstanbul

Lucas Zelenka: Eger Vestel Manisa bu adam yerine Denilson'u alsaydi daha fazla sükse yapacak olmasina ragmen bu kadar faydali bir is çikaramazdi. Nasil ki geçen sezonun enbüyük transferi Anelka olduysa bu sezon içinse Lucas Zelenka'yi listenin basina yazabiliriz. Sivas maçindaattigi gol "komple futbolcu" kavramini tamamen dolduracak güzellikte.

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

inegöl

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

[img]uploads/fincherse7en/2006-05-17_035130_64F90029.jpg[/img]
    Ingiltere de gördügümüz bir tablo bu haftasonu ilk kez Türkiyede de gerçeklesti.Bursaspor çikis tünelinden çikarken Sakaryasporlu as ve yedek futbolcular bir koridor olusturarak rekabet halinde oldugu sampiyon takimi alkislayarak güzel bir centilmenlik örnegi verdiler.bu tip görüntülerin Türkiyede artmasini dileyerek Sakaryasporu haftanin alkis alanlari listesine koyuyorum...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

asigo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Alıntı fincher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün saha içiyle degil, bir tribün güzelligiyle yazima baslamak istiyorum. Görevim geregi bazen Süper Lig bazen de alt kategorilerin maçlarini izliyorum. Hava sartlarindaki olaganüstülük bir Süper Lig maçina gitmemi engelledi. Ben de bos duracak degilim, “ver elini Sakarya” dedim. Hani herseyde bir “hayir” vardir derler ya, iyi ki de gitmisim.
    Pazar günü Sakarya’da iki centilmen takimin sportmence mücadalesini izledik. Ama bu mücadeleden daha güzel bir olay tribünlerde oldu. Hava karli ve soguk mu soguk. Bir avuç taraftar Usak’tan kalkip gelmis, açik tribünde takimlarini destekliyor. Birden Sakaryaspor’un meshur Tatangalari’nin oldugu kapali tribünden bir tezahürat, “Yönetim uyuma, Usak’i kapaliya al”. Gerçekten yillardir duymadigim ve de ilkinde saskinliktan anlayamadigim bir tezahürat... Saskinligimin sebebi; böyle bir hareketi Sakaryaspor taraftarinin yapmasi degil. Gerçek sebebi hep alismisiz vurdulu - kirdili sloganlara, o nedenle böyle bir olumlu tezahürata kulaklarimiz bile hazir degilmis, onu anladim. Ve ardindan yönetim bu güzellige ayni güzellikte karsilik verdi. Güvenlik güçleri Usakspor taraftarini maç oynanirken sahanin içinden geçirerek kapali tribüne yerlestirdi. Inanin o kadar mutlu oldum ki, bilemezsiniz. Bize bu güzelligi yasatan ve gösteren Sakaryaspor taraftarini kutluyorum. Ve maç sonrasi iki takim taraftari yiyip - içip, dostça vedalasti. Belki bazilari diyebilir, “nasil olsa galip gelecekleri bir maçti” diye. Bence burada insanlik yatiyor. Gerçekten de biliyorum ki, sonuç ne olursa olsun, Sakaryaspor taraftari bu jesti yapardi. Peki bu hareketi baska takim taraftarlari yapmaz mi? Bence bundan sonra yapacaktir. Çünkü Türk insanin içinde iyilik ve merhamet duygusu her zaman galip gelir. Yeter ki dogru yönlendirilsin. Sakarya seyircisi belki de bir ilki gerçeklestirdi ve bütün Türkiye’ye önemli bir fair play mesaji verdi, darisi diger tribünlerin basina diyelim.
    Keske bu iki takim da Süper Lig’de olsaydi, niye biliyor musunuz? Eger ki, bu olay bir Süper Lig maçinda yasansaydi, pazar aksami ve takiben o hafta bütün kanallar bangir bangir yayin yapardi. Ne yazik ki, 2. liglerimize verilen önem(!) yüzünden, böyle fair playlik bir olay, bizlerin satirlari arasinda, “baki kalan gök kubbede hos bir seda” misali, kaybolup gidecek. Ama her iki takim taraftari unutmasin ki, bulundugum her platformda bu güzelligi elimden geldigince yasatmaya ve duyurmaya devam edecegim...
    http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbo...?PID=1965&HID= 11&HaberID=358199

oradaydim,usakspor taraftarinin numaraliya alinmasina neden olan taraftarlarin arasinda.Ben Türk futbolunda tribünlerde bu kadar centilmen bir hareket daha görmedim.Anlatilmaz yasanir derler ya öyle bir olaydi.

bravo SAKARYASPOR taraftari,bravo tatangalar...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Cok güzel günlerdi, cok özledik..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)