Sayfa 112 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 62 102 110 111 112 113 SonuncuSonuncu
Toplam 2818 adet sonuctan sayfa basi 2,776 ile 2,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

UtopyaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O Değilde Bu Vakiitee Şu Geldi Aklıma ŞAAAAMPPPİİİYON OOLLAACAAĞĞIIZ TRRRAABBZZOONUUM BUU Sennee.Gerisini Herkes Biliyooorrr

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Takım oynamıyor oynayamıyor ama sistem işliyor.. Baksanıza Ceyhun kaç maçtır yetersiz diyoruz ama gelgör ki adam bjk maçında bizi ipten aldı resmen.. Belki o maçta da olumlu bişeyi yoktu. Sadece o an orada olmak zorundaydı oldu ve golünüde attı.. Çok ilginç şeyler oluyor ligimizde.. Fener daha çok puan kaybedecek bunu net bi şekilde görüyorum ama Trabzonumun önünü göremiyorum. Böylesi daha iyi. Şimdilik gördüğüm galatasarayıda yeneceğiz olmamız.. Burası da net benim için.. Şu bursayıda devirirsek olacaklara benim yüreğim artık dayanmaz..

UtopyaTs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Vallaha ben 90 dakika izlemeyedim takımı ne Tv den ne canlı artık Gs maçını izliyeceğiz Tv den.Onuın için stres yapmıyorum ama inanın ŞAMPİYON OLUCAĞIZ hep birlikte Trabzonda kutlayacağız.O günleri göreceğizzzz.(Sadece özetleri izledim o kadar).
    Konu UtopyaTs tarafından (04.04.2011 Saat 01:46 ) değiştirilmiştir.

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadar çok gol pozisyonuna girip sadece birini atarak taraftara 90 dakika ecel terleri döktürmek ayıp değil mi?
    )))))))))))
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün liderliği geri alıp bir daha bırakmayacağız Allah'ın izni ile.

Şampiyonluk yaklaşıyor. Fener iyice strese girecek bundan sonra. Saha içinde kalır gerisine kulak tıkarsak olacak bu iş.

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bizde kaç haftadır 1 farkla yeniyoruz umarım çuvallamayız.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır vivanet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

fenerbahçe yüzde yüz puan kaybedicek yine eskişehir deplamanında emre ve selçuk yine oynamayacakmış..artık bizimde gs maçını almamız şart oluyor..

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her maç gibi bu maçıda aşırı becerikli oyuncularımız sayesinde ve teknik direktörümüzün müthiş anlayışıyla zorla kazandık. Tebrikler.

Bravo Umut Bulut.. Bravo Şenol Güneş.. Aynı kafa devam.
    Konu Reha Demirbaş tarafından (04.04.2011 Saat 12:05 ) değiştirilmiştir.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Umut iki pozisyonu kaçırdıktan sonra nazar duası okudum, Allah'ıma çok şükür kabul etti duamı ve o gol liderliği getirdi)
    TrabZonguldaklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökçebey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha sık oku Erdinç abi.
    hepsi bu kadardır; adı yaşamak...

Nereden
    Giresun

maçtaydım.özellikle şenol güneş'e dikkat etim klubeden bir kez olsun dışarı çıkmadı..çok gereksiz hareketler yapıyorsun hocam kendi kendini geriyorsun kafanda birşeeyler tasarlıyorsun ne gerek var bunlara,şurda 7 maçımız kalmış biraz daha dişini sık..senin gerginliğin takımı yansıyor ama anlatamıyoruz burdan doğru..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı vivanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçtaydım.özellikle şenol güneş'e dikkat etim klubeden bir kez olsun dışarı çıkmadı..çok gereksiz hareketler yapıyorsun hocam kendi kendini geriyorsun kafanda birşeeyler tasarlıyorsun ne gerek var bunlara,şurda 7 maçımız kalmış biraz daha dişini sık..senin gerginliğin takımı yansıyor ama anlatamıyoruz burdan doğru..
    ...yüzde 1 milyon katılıyorum...biryerlere mesaj vermeye felan gerek yok...bu bizans basını tavırdan mavırdan anlamaz...bunlara en büyük tavır,en büyük tokat sezon sonu şampiyonluk kupasını kaldrımaktır...bu türden davranışları biraz çocukca oluyor gibi

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Şenol Hoca gol sevincinde Ünal Karaman'a gel gel çok sevinme gibi bir hareket yaptı , çok gereksiz şeyler bence.

Nereden
    Zonguldak

Alıntı Gökçebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha sık oku Erdinç abi.
    Bundan sonra tüm takım için okuyacağım her maç
    TrabZonguldaklı...

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Aynı Şenol Güneş Alanzinho'ya yapılan faul sonrası hakemin yakasına yapışacaktı! Bunları da görelim arkadaşlar! O da bizler gibi heyecanlı! Futbolcusuna gaddarca yapılan müdahaleye kayıtsız kalamıyor!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Nereden
    Zonguldak

Alıntı samets61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Hoca gol sevincinde Ünal Karaman'a gel gel çok sevinme gibi bir hareket yaptı , çok gereksiz şeyler bence.
    Ziya Doğan yapıyordu bir ara aynısını
    TrabZonguldaklı...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol Hoca şampiyonlukların peşinde olduğu kadar bozuk düzeni de değiştirmek peşinde.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonspor, rekor puanla şampiyonluğa koşuyor

04.04.2011 - 11:35

Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Fenerbahçe'nin Bursaspor'a puan kaybetmesiyle 4 hafta sonra rakibinin 2 puan önünde liderliğe yükselen Trabzonspor, bu sezon şampiyonluğun yanı sıra bir rekora da koşuyor.
    AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, 1974-75 sezonunda lige yükselen ve aralıksız olarak ligde 37. sezonunu geçiren bordo-mavililer, söz konusu sezonların lig sonundaki puan cetvellerine bakıldığında rekor puanı elde etme fırsatı yakaladı.

Ligde 63 puanı bulunan bordo-mavililer, son 7 maçını da kazanması halinde 84 puan ile şampiyonluğa ulaşacak ve ligi ikinci sırada bitirdiği 1995-96 sezonunda toplandığı 82 puanı geçerek lig tarihin en fazla puanını elde edip, rekor kıracak.

Ligde 1975-76, 1976-77, 1978-79, 1979-80, 1980-81 ve 1983-84 sezonlarında olmak üzere 6 şampiyonluğu bulunan bordo-mavililer, 7 haftayı kayıpsız atlatması halinde şampiyonluğa en fazla puan ile ulaştığı dönemi de yaşamış olacak.

-ŞENER: ''7 MAÇI DA KAZANMAK İSTİYORUZ''-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ligde kalan 7 maçlarını da kazanarak, şampiyonluk hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.

Bu sezon başarılı bir performans sergilediklerini ve iyi bir puana ulaştıklarını ifade eden Şener, ''Amacımız ligde kalan 7 maçımızı da kazanıp ligi en tepede bitirerek mutlu sona ulaşmak. 27 yıl sonra şampiyonluk özlemine son vermek istiyoruz'' dedi.

Bunu başaracak bir kadroya sahip olduklarını anlatan Şener, ''Bugüne kadarki gösterdiğimiz performansımız bu konudaki güvencemiz. Taraftarıyla, kadrosuyla camiasıyla bu kulüp şampiyon olmayı hak ediyor. Şampiyonluk kolay iş değil. Her maçı kazanmaktan başka çaremiz yok. Buna göre motive oluyoruz ve hazırlanıyoruz'' diye konuştu.

Nereden
    Giresun

ortalığı karıştırmak gibi olmasında, arkadaşlarım sanki şenol hoca sezon sonu bırakıcak gibi bir izlenimmi veriyor yoksa ben yine saçmalıyormuyum..?

Alperen Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ortalığı karıştırmak gibi olmasında, arkadaşlarım sanki şenol hoca sezon sonu bırakıcak gibi bir izlenimmi veriyor yoksa ben yine saçmalıyormuyum..?
    Saçmaladığını zannedip sonra bu konuları konuşmaya başlasak daha güzel olur
    BÜTÜN HERKESİ SEVEBİLİRDİM, SEVMEYE SENDEN BAŞLAMASAYDIM...

Nereden
    Giresun

tamam.. o zaman şöyle söyleyim 7 geliyor 7

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Reha Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her maç gibi bu maçıda aşırı becerikli oyuncularımız sayesinde ve teknik direktörümüzün müthiş anlayışıyla zorla kazandık. Tebrikler.

Bravo Umut Bulut.. Bravo Şenol Güneş.. Aynı kafa devam.
    ...sene sonunda şampiyon olunca sen sevinmeyeceksin galiba...eee tabi eleştirmekten sevinmeye vakit kalmıyor tabi...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çaktırma ama var öyle şeyler. Ben herşeye rağmen Şenol Hocam ile bir şampiyonlar ligi tecrübesi yaşamak isterim
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Giresun

bilemiyorum valla,bizde gelenektir bu işler herşey iyi giderken macera ararız buda bunun gibi bişey.allah hayırlsını versin ne diyelim..

asimavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

....arkadaşlar hiç birimiz bu işleri şenol hocadan iyi bilmiyoruz...bu yüzden şenol hocam yaşına ve tecrübesine de bakılırsa ne yapıyorsa bir bildiği vardır demek lazım...

....şu da bilinsinki...eğer sene sonunda şampiyon olacaksak bu sadece şenol güneşin yüzü suyu hürmetine olacaktır...

...yoksa çok yi kadro kurduk takım olduk ...falan hikaye..bunlar işin teknik boyutu...bu takımı şampiyon yapacak olan ..tekniği kalitesi kapsitesi falan değildir ...inanmış olmasıdır...bu yüzden şenol hocadaki inanmışlık bizi şampiyon yapabilir ancak...
    deha: imkansizda mumkunu gorebilmektir..
    ....gemilerin karada da yuzebilecegini gormek
    ....mehmetlerden birini fatih yapar.......

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)