Sayfa 12 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2818 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz takım oyunu oynuyoruz kuş beyinliler alex sayesinde...
    alex kötüyse fener bir hiç.
    az akıllı olup alexi oynatmasın rakipleri yada kaçırmasın çelmei takar bu eziklere.

Bizde biri kötüyse diğeri çıkıp çakıyor golü. takım oyunu oynuyoruz.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

son maç kim öndeyse o şampiyon olur. bu yıl önde olan son maç kaybetmez.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana göre bu hafta fener bursaya puan kaybetme durumu olabilir. ve bencede çok büyük ihtimal kaybeder çünkü yenmek zorunda olan takım fener bursa rahat oynamanın avantajını kullanabilir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim anlamadığım bu takımlar bir alex i nasıl durduramaz bakıyorum kimse ikili mücadeleye bile girmiyo.

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ezikbahce muhakkak bir dusus yasiyacaktir bu milli aradan sonra. Bursa olmazsa bile Antep, ESES maclari onlari cok zorlayacaktir bence ve kesin puan kayiplari yasayacaklar.

Biz nerdeyse tam kadro (Onurumuz haric) bu arayi iyi kullanip ilk yaridaki iyi futbola kavusacagimizi dusunuyorum. Her ne kadar FB biraz daha avantajli gozukse de en son gulen TRABZONSPOR olacak Insallah.

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benim anlamadığım bu takımlar bir alex i nasıl durduramaz bakıyorum kimse ikili mücadeleye bile girmiyo.
    bizde durduramadik!hatirla
    bi anket sorusu gibi sorayim sizce Senol hocamiz buyuk supriz yapip Umutu yedek soyundururmu?

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Psikolojik savas

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikolojik savaşsa psikolojik savaş!

Demeçse demeç!

Sevgili Trabzonsporlu kardeşlerim, gönüldaşlarım!

Bu yazımı forumun her daim en çok takip edilen sayfası olan "gelecek hafta maçı" konusu içerisine yazıyorum. Yazıyorum ki her birimiz bu durumdan nasiplensin ve bilinçlensin.

İçinde bulunduğumuz şu zorlu günlerde, zirve ortağımız FB futbolu sahada oynamayıp verdikleri demeçlerle hem futbolcularımızı hem de biz seyircileri etkileme çabası içindeler.

Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen başkanından teknik direktörüne, kaptanından futbolcusuna kadar her bir FB' li birey ağız birliği etmiş sürekli aradaki kapanan puan farkını temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktadırlar. Bu durum: hem yönetimimizi hem teknik direktörümüzü hem de futbolcularımızı sürekli açıklama yapma çabasına zorlamaktadır. Sanki daha dün öne geçmişler gibi, sürekli biz Trabzonsporluları gerecek açıklamalar yapmaya devam etmektedirler. Hatta ve hatta oynanmamış bir maç için FB teknik direktörü -eminim ki bir uzmanla çalışıyorlar çünkü demeçler gerçekten çok zekice ve ileriye etki etecek cinsten- ligin ilk yarısında oynanan maçı örnek vererek yaşanan pozisyonu odamın duvarına astım diyecek iğrençliğe ulaşmışlardır.

Hatta bu durum geçen günlerde forumumuza kadar sıçradı. GS-FB maçı sonrası yine aynı açıklamaları tekrarlayan FB teknik direktörü ve kaptanı aynı olaydan bahsettikten sonra, bazı arkadaşlar forumumuzda da şampiyon olamayacağımızı niteleyecek yazılar yazdılar.

ARKADAŞ RESMEN UYUYORUZ TEHLİKENİN FARKINDA MISIN!

BİZİM de bu duruma ultimatom niteliği taşıyacak çalışmalar yapmaya başlamamız LAZIM!

Geçen gün facebook' ta artık FB' nin son dakikada şampiyonluğu kaçırmasına ilişkin videolar aradım fakat bulamadım.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine üye olan arkadaşları bir çalışmaya davet ediyorum. Bu dakikadan sonra biz de FB' nin son dakikada şampiyonluğu nasıl kaçırdığı, nasıl MADARA olduğu, nasıl STADLARINI YAKTILARINA ait videoları paylaşmaya başlasın.

Çözüm önerileri elbette arttırılabilir. Önerisi olan arkadaşlar da buyursun bizlerle paylaşsın. Biz de tek vücut olup karşı duralım.

Her şey Trabzonspor için arkadaşlar.

Böylesine kritik bir dönemde, şampiyonluğa gerçekten bu kadar yaklaşmışken, bu kadar inanmışken biz de elimizden geleni yapalım.

Saygılarımla,

Okan Meral

Okan arkadaşımız çok güzel demeçte bulunmuş.kutluyorum kendisini,trabzonsporlu arkadaşlarımız artık gözünüzü açın şu fb li eziklere kanmayın.adamlar bizim üzerimizde psikolojik baskı uygulayarak kendileri gibi ezik duruma düşürmeye çalışıyorlar.başkanlarının,futbolcularının nasıl bir adam oldukları her yönde belli oluyor.böyle bir takıma böyle bir taraftar olur zaten.oyüzden renkli taraftarımıza SESLENİYORUM.eziklere kanmayın.çünkü bu takım fb seviyesine düşecek kadar küçülmedi.taraftarımız biraz duyarlı olursa hem ŞAMPİYONLUK rahat gelir,hemde fb trabzonun üstünlüğünü kabul eder.yeter artık yıllardır bizim takımımızı ezmeye çalıştılar.bu saatten sonra karşılarında bilinçli bir taraftar vardır.kimsenin bunların saçma sapan oyunlarına kanacak değildir.ŞAMPİYON YİNE TEKRARLIYORUM TRABZONDUR.BAŞKA ŞAMPİYON YOKTUR.
    Evet psikolojik savaş var arkadaşlar.

Bakın FB nin her bireyi her galip geldikleri maçtan sonra
    9 puanlık farkı kapattık diye başlıyorlar söze. Sürekli olarak bunu TS li oyuncuların aklında tutabilmek için. Örneğin kendinizi bizim futbolcuların yerine koyun, HERHANGİ BİR MAÇIMIZ BERABERE GİDERKEN 2 türlü düşünebilirler:

1-"Allah ım 9 puanlık farkı verdik, ya şimdi gol atamaz isek ne olacak? Maç bitiyor"

2-"Öyle ya da böyle bu golü atacağız arkadaş, kalan maçları da alacağız

FB nin istediği bizim kafa olarak sürekli GERİDE KALMAMIZ. BİRÇOĞUNUZ DA BU OYUNLARA GELİYORSUNUZ !!!

FB bizden önce 1 maç kaybetsin, belki 3. bitirecek, 9 puan onlar kaybedecek ! Böyle bir ihtimal yok mu yani? Gayet de var.

Bakın antu sitelerine, ezikler, bizi kendimizden daha çok ciddiye alıyorlar ve çok korkuyorlar. Daha şimdiden Konya ile GS TS yi yenemez, TS bunları yener demişler. Onlar FB nin şu anda bu yarışta olmasına İNANAMIYORLAR Kİ.

Oysa biz hala KONYA maçını yenebilir miyiz diye konuşuyoruz? NE DEMEK YENEBİLİR MİYİZ?
    NE DEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEK (Bağırıyorum burada hepinize)

YENEBİLİR MİYİZ NE DEMEK !

Avni Akera çıkıldığında taraftarda ÖYLE BİR İNAMIŞLIK OLMALI Kİ, Konya nın zaten dizlerinin bağı çözülmeli. Konya nın üzerine çullanıp 5 gol atıp gönderilecek motivasyonda olmalıyız. Hem taraftar, hem futbolcu olarak.
    Bu şekilde olur. Bizim gibi titreyerek taraftarlık yaparak olmaz.

SIRA TRABZONDAKİLERDE.

Konya maçında o stadı yakın-yıkın-yeniden yapın ne yapın ne edin KONYA yı yenin ! Bekın 2 deplasman galibiyetiyle takımımızı oraya gönderiyoruz.

KESİNLİKLE FUTBOLCULARA SAHA KENARINDAN OLUMSUZ LAF ATMAYIN !
    KESİNLİKLE. Söyleyecekleriniz

"YÜRÜ KOÇUM, PARÇALA ONU, GEÇERSİN SEN, HADİ ASLANIM"

gibi motive edici moral verici cümleler olmalı.

Yoksa varsa hakkımı helal etmem size

TRANZONSPOR un BİZİMLE BİRLİKTE sahalarda esmesi gerek. Dosta düşmana
    birlikteliğimizi
    inandığımızı
    kalitemizi
    takımı

GÖS-TER-ME-Lİ-YİZ

Gözdağı vermeliyiz.

HERKES OLUMLU DÜŞÜNSÜN
    ETRAFINDAKİLERLE OLUMLU KONUŞSUN
    "BİZ İNANIYORUZ, ALLAH KISMET EDER İSE ŞAMPİYON OLABİLİRİZ" desin dosta düşmana
    BU OLUMLU HAVA İLE FUTBOLCULARA DESTEK OLUN.

Hergün mail atalım kulübe

Subject kısmına yazın

"ONUR a"
    "EGEMEN e"
    "UMUT a"
    vb.

TÜM futbolculara tek tek mailler yağdıralım.

"Biz size inanıyoruz, daima arkanızdayız, pes etmeyin, şampiyonluk için herşeyinizle oynayın"

diyelim. İnanın etkili olur. Bir antremanda okunsa yeter bu mailler.

Dünyanın dört bir yanından gelecek bu mailler.
    TR, Almanya, ABD vb...

Sadece içimizden geçenleri hissetsinler yeter, mücadeleyi bırakmadıkları sürece şampiyonluk bize daha yakın.

Bakın Kayserinin oyuncularını öve öve bitiremediniz forumda, bizle berabere kaldı diye ezikler, ne oldu? 3 maçtır yeniliyorlar? Nerede bizimkilerden daha iyi olan topçulaı?

LÜTFEN OLUMSUZ ELEŞTİRİLERİNİZİ LİG SONUNA SAKLAYIN.

HEP DESTEK TAM DESTEK
    Konu Alper Calik tarafından (22.03.2011 Saat 09:29 ) değiştirilmiştir.
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesinlikle Umut maça yedek başlamalıdır bir kaç maç yedek oturmalı..Umut istatistik yapacak diye olası şampiyonluğumuz gitmemeli maça Pawel ile başlamalı çok zor bir durum oluşmadıkça Umut oyuna girmemeli diye düşünüyorum.Kolay maç olmayacak Konya'nın son şansı bana göre bu maç ona göre hazırlanmalıyız.

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

konyasporun hali ortada .rahat bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum...

Nereden
    İstanbul

Konyaspor'un hali ortada olduğundan yine çok zorlanacağımızı, çok zor da olsa ite kaka kazanacağımızı düşünüyorum. Son üç sıradaki takımlarla diğerleri arasındaki makas açılmaya başladı. Puan durumu ve fikstüre baktığımızda bu maç Konya'nın son şansı olabilir.

Kadro konusunda Umut-Pawel, Jaja-Engin (Alanzinho) geyiklerine girmek istemiyorum. Ancak takım dizilişimiz tamamen asimetrik şekilde. Burak sağ veya sol açık gibi gözükse de santrafor gibi oynuyor. Son maça sağ açık başlayan Serkan bile yerini yadırgayınca forvette top beklemeye başladı. Garibim Seçuk ise arkayı boş bırakmamak için atak yaptığımızda ceza sahası çevresine dal(a)mıyor. Hırslıyız, kaliteliyiz ama ligin ikinci yarısından beri takım dengesini bir türlü oturtamadık.
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

dr.ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

birinci sayfadan başlamış umut geyikleri

çok ayıp arkadaşlar yaaa...
    futbol bir ayak oyunu değil bizim özümüzde

bir yaşam biçimi....bir felsefe

karaman6106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oflubektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor'un hali ortada olduğundan yine çok zorlanacağımızı, çok zor da olsa ite kaka kazanacağımızı düşünüyorum. Son üç sıradaki takımlarla diğerleri arasındaki makas açılmaya başladı. Puan durumu ve fikstüre baktığımızda bu maç Konya'nın son şansı olabilir.

Kadro konusunda Umut-Pawel, Jaja-Engin (Alanzinho) geyiklerine girmek istemiyorum. Ancak takım dizilişimiz tamamen asimetrik şekilde. Burak sağ veya sol açık gibi gözükse de santrafor gibi oynuyor. Son maça sağ açık başlayan Serkan bile yerini yadırgayınca forvette top beklemeye başladı. Garibim Seçuk ise arkayı boş bırakmamak için atak yaptığımızda ceza sahası çevresine dal(a)mıyor. Hırslıyız, kaliteliyiz ama ligin ikinci yarısından beri takım dengesini bir türlü oturtamadık.
    mükemmel tespitler...
    kayseri maçını avni akerde izledim..malesef tek kenarı kullanmaya çalışan-sol kanat-ama bunda da başarılı olamayan bir tr vardı sahada.burak sözde sağ açık başladı maça, ama onu sağ açıkta hiç görmedim desem yalan olmaz.çoğu zaman umutun yanında, bazen de alan ve jaja ile birbirine çalım atarken solda gördüm. bazen de umutla karışıyorlardı birbirine, birara umut sağ açık gibi oynadı. tabi burak sağ açık mevkiini boşaltınca, amrabat ile hasan ali serkanı perişan etti, sol bek hasan ali birara sol açıkta oynadı.
    iç saha maçlarında oyunu kanatlara yayamayınca, kısır bir takım ortaya çıkıyor maalesef...

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...40.asp?gid=373 istanbul basını hakemleri baskı altına almaya başlamış.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Hıncal uluç: fenerbahce içerde hep kazanır, trabzonspor'da kazanır ama belli degil çünkü fenerin sigortası var trabzon'nun yok fenerin alex'Si var trabzon'nun yok...o yüzden fener daha şanslı diyo...
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Nereden
    Düzce

Alıntı Helvacı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkili mücadeleye nasıl girsinlerki Galatasaray maçında adama değsen yerde hakem hemen faul diyor. Fener le oynadığımız maçta jaja ya arkadan ne tekmeler atıldı ama devam . ki gollerden birini jajaya yapılan faulün çalınmayışının sonunda yemiştik.

Nereden
    Düzce

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son maç fener Sivas deplasmanında.. Sivas için kümede kalma maçı olur inşallah

Düşünsenize son haftaya puan puana giriliyor. Denizli-fener maçı gibi bir maç oluyor ve
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    inşallah öyle olur . Bence düşme hattı son haftaya kalmadan kesinleşir. Kasımpaşa ,Konya , Buca düşer diye düşünüyorum.

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konya nın bir golü garanti..

bizim kazanmak için en az iki gol atmamız gerek..

bu nasıl olur bilmiyorum..
    Olacal olacak, Biz şampiyon olacağız inşallah , sizede başarılar..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son maç fener Sivas deplasmanında.. Sivas için kümede kalma maçı olur inşallah

Düşünsenize son haftaya puan puana giriliyor. Denizli-fener maçı gibi bir maç oluyor ve
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    Konya bu kadar mallık yaptıktan sonra Sivas düşmez diye tahmin ediyorum,
    şampiyonluk ta son maça kalmaz diyorum.

Bari bu hafta rahat bir galibiyet alsak diyeceğim ama her maç bir öncekinden daha zor ve stresli geçiyor.Allah yardımcımız olsun,şampiyon olacağız ama saçlardaki ak çoğalacak gibi.
    Konu Ertan 51 tarafından (22.03.2011 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

kötü performansa sahip oyuncuyu 1 hafta dinlendirseler birşey kaybetmezler bence. umut-pawel değişikliği bekliyorum 11de...

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bende bu hafta umutun yerine pawelin oynaması gerektiğini düşünüyorum
    HAMİ_41

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ilk defa lige verilen ara bize yarayacak hissiyatındayım.
    Vurdu, gol olduuuu...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hırslı, motive ve enerjik oynamak zorundayız!
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Yasin T. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.hurriyet.com.tr/spor/futb...40.asp?gid=373 istanbul basını hakemleri baskı altına almaya başlamış.
    alayı şerefsiz bunların.inşallah şampiyon oluruzda bu yandaş medya kudurur
    ''Bir gün herkes ön libero olacak.''
    #Ziya Doğan

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı aaahmet61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu linkte geçen bir yazı şöyle:
    Trabzon aleyhine ligde tam 63 hafta ve 688 gündür penaltı düdüğü çalınmıyor........
    yani yuh diyorum az önce Mehmet Demirkol bu haber için anca fener dergisinde yazılır dedi

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

2 farklı galip gelmeyi özledim...
    Vurdu, gol olduuuu...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)