Sayfa 11 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2818 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son maç fener Sivas deplasmanında.. Sivas için kümede kalma maçı olur inşallah

Düşünsenize son haftaya puan puana giriliyor. Denizli-fener maçı gibi bir maç oluyor ve
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Düşünsenize son haftaya puan puana giriliyor. Denizli-fener maçı gibi bir maç oluyor ve
    ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    Ya fener son dakikalarda atar da sampiyon olursa.

Hayal etmesi bile ürkütücü,aman Allah iim.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya fener son dakikalarda atar da sampiyon olursa.

Hayal etmesi bile ürkütücü,aman Allah iim.

Cafer Abi ne adamsın?Bende böyle hep en kötü ihtimali düşünürüm ama iyi bir şey değil.Biraz etrafa pozitif enerji lazım
    "Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    iş oralara kalmamalı..
    sivasspor kmede kalma maçına çıksa fenerbahçenin şampiyonluğunu kümede kalmaya tercih edecek bir camiadır kendileri..
    sivasın düşmesi bir şey ifade etmez önemli olan fenerin şampiyonluğudur onlar için.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı REMEDY_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize kıyağı yapacak iki takım var Es Es ve Antep..bursa fenerden fark yer rezil top oynuyolar
    Hic sanmiyorum, zaten istemiyorumda. Ikiside avrupa icin oynuyor. Birinin basinda üstelik bülent uygun var. Bursada sallaniyor 51 puandalar ve bir sürede öyle kalacaklar galiba. Hem ücüncülük hem dördüncülük imkani mevcut.

Sampiyonlukda ise ilk puan kaybina ugrayan yarisdan kopar. Daha nereye toparlanacak geriye ne kaldiki. Liderde sonra puan verecegini sanmiyorum, o gaz ile gider herhalde. Hatta ikinci duruma düsen daha cok puan kaybedebilir. Gelecek 3 hafta icinde cözülecek herhalde durum.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Tunay ERDEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yine uyuz olacağımız maçlardan biri, gol kaçırma rekoru kırarız.
    Darağacında olsak bile son sözümüz: "şikebahçe düşecek."

Sezer Soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

konu dışı olacak ama geseye bu alemciler yüzünden saha kapama cezası gelirmi? gelirsede bizim maça denk gelirmi
    O SENE BU SENE

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

enginden haber varmı bu maçta oynayabilecekmi ?
    AL STADINI ÇAL BAŞINA

Nereden
    Almanya

Alıntı sosyalci08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu dışı olacak ama geseye bu alemciler yüzünden saha kapama cezası gelirmi? gelirsede bizim maça denk gelirmi
    Normal sartlarda gelmesi lazim ama cok farketmez seyircili,seyircisiz bu gs yi yenmekten baska caremiz yok.

Ha ne olur,seyircisiz daha kolay olur.

Nereden
    Almanya

Alıntı Volkan Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enginden haber varmı bu maçta oynayabilecekmi ?
    Bu maca yetistirilmeye calisilacagi söylendi ama sanmiyorum bu mac engin icin erken olur.

Ben enginin gs macina özel olarak hazirlanip o macta servetin belini kirmasindan yanayim.

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sosyalci08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin gelecek bizim maç %100 seyircisiz..

iril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

ŞAMPİYON TRABZONSPOR
    Fenerasyon Sivasın kümede kalma mücadelesini son maça bırakmayacağını dün oynanan buca-sivas maçında gösterdi. 26. dakikada uyduruk bir penaltı ve uyduruk bir kırmızı kartla son haftadaki fener maçını garantiye aldı fenerasyon.
    Sivasın iddiası kalmazsa son hafta fenere yatar bu kesin. fenerasyon bunu bildiği için sivası son haftaya bırakmayacaktır.
    Trabzonda 70 yaşındaki nine bile Trabzonspor'u konuşur. Bu durum dünyanın başka hiç bir yerinde yok. JOHN BENJAMIN TOSCHAK

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Cafer1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normal sartlarda gelmesi lazim ama cok farketmez seyircili,seyircisiz bu gs yi yenmekten baska caremiz yok.

Ha ne olur,seyircisiz daha kolay olur.
    seyirci olsun be seyircisiz maç kadar berbat maç yoktur
    AL STADINI ÇAL BAŞINA

Nereden
    Almanya

Alıntı Volkan Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seyirci olsun be seyircisiz maç kadar berbat maç yoktur
    Yendikten sonra her mac güzel oluyor.

Bize seyir zevki veren maclar degil 3 puanlar lazim.

Sezer Soykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

niye seyircisiz ki seyircili olsun biz doldururuz neresı olursa olsun. kocaeli bursa ankara samsun ferkedermi bize
    O SENE BU SENE

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aklima hep Ersun Yanal ile Sampiyonlugu kacirdigimiz sene geliyor...

Konya ve Denizli maclari
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mr.danger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Egemen ve Engin'in oynama olasılıkları ne , ayrıca Mehmet Çakır orta sahanın neresinde oynuyor tam olarak renkdaşlar ?
    Gerekirse forveti ikile gerekirse sağ,sol açık en olmadı orta saha merkezde her yöne çek bu kadar çok yönlü ve bence bir o kadarda teknik oyuncuyu oynatmıyoruz ne diyim sonu Zafer Yelen'e benzemesin.

Hepimiz tanıyoruz ama birkez daha hatırlayalım

Mehmet Çakır

http://www.youtube.com/watch?v=wZXhVbLFxsA
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

selyas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son maça kalmayacaktır şampiyonluk, zaten Fener Bursa, Antep, Es-Es maçlarını da alırsa hayalden oteye gecmez bizim şampiyonluk...

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bursanın beraberliği bizim işimize gelir arkadaşlar son haklarını fenere karşı oynayacaklar eğer o maçı da kaybederlese tutunamazlar ben sevindim 0-0 bize gelince artık ya 1. ya 2. olacağız

Nereden
    İstanbul

Psikolojik savaşsa psikolojik savaş!

Demeçse demeç!

Sevgili Trabzonsporlu kardeşlerim, gönüldaşlarım!

Bu yazımı forumun her daim en çok takip edilen sayfası olan "gelecek hafta maçı" konusu içerisine yazıyorum. Yazıyorum ki her birimiz bu durumdan nasiplensin ve bilinçlensin.

İçinde bulunduğumuz şu zorlu günlerde, zirve ortağımız FB futbolu sahada oynamayıp verdikleri demeçlerle hem futbolcularımızı hem de biz seyircileri etkileme çabası içindeler.

Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen başkanından teknik direktörüne, kaptanından futbolcusuna kadar her bir FB' li birey ağız birliği etmiş sürekli aradaki kapanan puan farkını temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktadırlar. Bu durum: hem yönetimimizi hem teknik direktörümüzü hem de futbolcularımızı sürekli açıklama yapma çabasına zorlamaktadır. Sanki daha dün öne geçmişler gibi, sürekli biz Trabzonsporluları gerecek açıklamalar yapmaya devam etmektedirler. Hatta ve hatta oynanmamış bir maç için FB teknik direktörü -eminim ki bir uzmanla çalışıyorlar çünkü demeçler gerçekten çok zekice ve ileriye etki etecek cinsten- ligin ilk yarısında oynanan maçı örnek vererek yaşanan pozisyonu odamın duvarına astım diyecek iğrençliğe ulaşmışlardır.

Hatta bu durum geçen günlerde forumumuza kadar sıçradı. GS-FB maçı sonrası yine aynı açıklamaları tekrarlayan FB teknik direktörü ve kaptanı aynı olaydan bahsettikten sonra, bazı arkadaşlar forumumuzda da şampiyon olamayacağımızı niteleyecek yazılar yazdılar.

ARKADAŞ RESMEN UYUYORUZ TEHLİKENİN FARKINDA MISIN!

BİZİM de bu duruma ultimatom niteliği taşıyacak çalışmalar yapmaya başlamamız LAZIM!

Geçen gün facebook' ta artık FB' nin son dakikada şampiyonluğu kaçırmasına ilişkin videolar aradım fakat bulamadım.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine üye olan arkadaşları bir çalışmaya davet ediyorum. Bu dakikadan sonra biz de FB' nin son dakikada şampiyonluğu nasıl kaçırdığı, nasıl MADARA olduğu, nasıl STADLARINI YAKTILARINA ait videoları paylaşmaya başlasın.

Çözüm önerileri elbette arttırılabilir. Önerisi olan arkadaşlar da buyursun bizlerle paylaşsın. Biz de tek vücut olup karşı duralım.

Her şey Trabzonspor için arkadaşlar.

Böylesine kritik bir dönemde, şampiyonluğa gerçekten bu kadar yaklaşmışken, bu kadar inanmışken biz de elimizden geleni yapalım.

Saygılarımla,

Okan Meral

Okan arkadaşımız çok güzel demeçte bulunmuş.kutluyorum kendisini,trabzonsporlu arkadaşlarımız artık gözünüzü açın şu fb li eziklere kanmayın.adamlar bizim üzerimizde psikolojik baskı uygulayarak kendileri gibi ezik duruma düşürmeye çalışıyorlar.başkanlarının,futbolcularının nasıl bir adam oldukları her yönde belli oluyor.böyle bir takıma böyle bir taraftar olur zaten.oyüzden renkli taraftarımıza SESLENİYORUM.eziklere kanmayın.çünkü bu takım fb seviyesine düşecek kadar küçülmedi.taraftarımız biraz duyarlı olursa hem ŞAMPİYONLUK rahat gelir,hemde fb trabzonun üstünlüğünü kabul eder.yeter artık yıllardır bizim takımımızı ezmeye çalıştılar.bu saatten sonra karşılarında bilinçli bir taraftar vardır.kimsenin bunların saçma sapan oyunlarına kanacak değildir.ŞAMPİYON YİNE TEKRARLIYORUM TRABZONDUR.BAŞKA ŞAMPİYON YOKTUR.

Eto'o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

saha kapatma olacak ama seyircili bizim kasimpasa maci gibi

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

Offff yaaaa 2 nisan a cok var daha
    Heyecanin tam ortasinda heyecanini sifirladiklari milli mac arasi cekilmez

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Psikolojik savaşsa psikolojik savaş!

Demeçse demeç!

Sevgili Trabzonsporlu kardeşlerim, gönüldaşlarım!

Bu yazımı forumun her daim en çok takip edilen sayfası olan "gelecek hafta maçı" konusu içerisine yazıyorum. Yazıyorum ki her birimiz bu durumdan nasiplensin ve bilinçlensin.

İçinde bulunduğumuz şu zorlu günlerde, zirve ortağımız FB futbolu sahada oynamayıp verdikleri demeçlerle hem futbolcularımızı hem de biz seyircileri etkileme çabası içindeler.

Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen başkanından teknik direktörüne, kaptanından futbolcusuna kadar her bir FB' li birey ağız birliği etmiş sürekli aradaki kapanan puan farkını temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koymaktadırlar. Bu durum: hem yönetimimizi hem teknik direktörümüzü hem de futbolcularımızı sürekli açıklama yapma çabasına zorlamaktadır. Sanki daha dün öne geçmişler gibi, sürekli biz Trabzonsporluları gerecek açıklamalar yapmaya devam etmektedirler. Hatta ve hatta oynanmamış bir maç için FB teknik direktörü -eminim ki bir uzmanla çalışıyorlar çünkü demeçler gerçekten çok zekice ve ileriye etki etecek cinsten- ligin ilk yarısında oynanan maçı örnek vererek yaşanan pozisyonu odamın duvarına astım diyecek iğrençliğe ulaşmışlardır.

Hatta bu durum geçen günlerde forumumuza kadar sıçradı. GS-FB maçı sonrası yine aynı açıklamaları tekrarlayan FB teknik direktörü ve kaptanı aynı olaydan bahsettikten sonra, bazı arkadaşlar forumumuzda da şampiyon olamayacağımızı niteleyecek yazılar yazdılar.

ARKADAŞ RESMEN UYUYORUZ TEHLİKENİN FARKINDA MISIN!

BİZİM de bu duruma ultimatom niteliği taşıyacak çalışmalar yapmaya başlamamız LAZIM!

Geçen gün facebook' ta artık FB' nin son dakikada şampiyonluğu kaçırmasına ilişkin videolar aradım fakat bulamadım.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine üye olan arkadaşları bir çalışmaya davet ediyorum. Bu dakikadan sonra biz de FB' nin son dakikada şampiyonluğu nasıl kaçırdığı, nasıl MADARA olduğu, nasıl STADLARINI YAKTILARINA ait videoları paylaşmaya başlasın.

Çözüm önerileri elbette arttırılabilir. Önerisi olan arkadaşlar da buyursun bizlerle paylaşsın. Biz de tek vücut olup karşı duralım.

Her şey Trabzonspor için arkadaşlar.

Böylesine kritik bir dönemde, şampiyonluğa gerçekten bu kadar yaklaşmışken, bu kadar inanmışken biz de elimizden geleni yapalım.

Saygılarımla,

Okan Meral

Okan arkadaşımız çok güzel demeçte bulunmuş.kutluyorum kendisini,trabzonsporlu arkadaşlarımız artık gözünüzü açın şu fb li eziklere kanmayın.adamlar bizim üzerimizde psikolojik baskı uygulayarak kendileri gibi ezik duruma düşürmeye çalışıyorlar.başkanlarının,futbolcularının nasıl bir adam oldukları her yönde belli oluyor.böyle bir takıma böyle bir taraftar olur zaten.oyüzden renkli taraftarımıza SESLENİYORUM.eziklere kanmayın.çünkü bu takım fb seviyesine düşecek kadar küçülmedi.taraftarımız biraz duyarlı olursa hem ŞAMPİYONLUK rahat gelir,hemde fb trabzonun üstünlüğünü kabul eder.yeter artık yıllardır bizim takımımızı ezmeye çalıştılar.bu saatten sonra karşılarında bilinçli bir taraftar vardır.kimsenin bunların saçma sapan oyunlarına kanacak değildir.ŞAMPİYON YİNE TEKRARLIYORUM TRABZONDUR.BAŞKA ŞAMPİYON YOKTUR.
    Olay aynen bu şekilde..
    Bunu defalarca dile getirmeye çalışmıştım ama arkadaş saolsun çok güzel şekilde açıklamış..
    Psikolojik savaş içerisindeyiz belki farkında olmayan çok kişi vardır.
    Birine 40 defa deli dersen deli olurmuş derler..
    O misal..
    Zorla uydurdukları yalana bizleri inandırmaya çalışıyorlar.
    ama bir gerçek var ki ummadıkları şekilde son haftalarda şampiyonlukları kaybeden kendileri.
    her platformda her fırsatta bizim görevimiz bunları hatırlatmak onlara.
    bizden korkuyorlar. o sıcak nefesimizi enselerinde hissettikçe daha bir korkuyorlar. başka bir açıklaması yok bunun.
    ezeceğiz o kuş beyinlerini .

Kısacası yapmamız gereken şeylerin başında her platformda fenerbahçe nasılsa takılır deyip son hafta kaybettikleri şampiyonlukları haırlatmak..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı selyas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son maça kalmayacaktır şampiyonluk, zaten Fener Bursa, Antep, Es-Es maçlarını da alırsa hayalden oteye gecmez bizim şampiyonluk...
    1.derece
    bursa, eskişehir, gaziantep

ne olursa olsun, sonrasında

2.derece
    belediye, karabük, ankaragücü

mutlaka en az 1 maç olsa bile takılacak. 8 maçı kazanmalıyız.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Helvacı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fener son iki şampiyonluğunu son maçlarını yenemeyerek kaybetti üstelik birinde bizi yenemedi. fenerin son 8 haftada ayakları titremeye başlayacak ve puan kaybında devamı gelecek şampiyonluk yarışında bizim artılarımız var onların da artıları var ama bana göre bizim daha çok artımız var. onların maç kazanması alex e bağlı bizde ise oyun değişebilecek 4-5 oyuncu var. onların kadrosu bizimki kadar geniş değil psikolojik açıdan kim ne derse desin onlar daha çok yıprandı. özellikle bizim son dakka göllerimiz bizi psikolojik üstün hale getirdi. eğer biz iç saha daki maçlarımızı alırsak avantaj bizden yana fenerin bizden tek fazlası iç saha başarısı bundan sonra deplasman çok fazla farketmez iki takım açısındanda deplasman olacak tek yer buca diğerleri deplasman bile olmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)