Sayfa 111 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 11 61 101 109 110 111 112 113 SonuncuSonuncu
Toplam 2818 adet sonuctan sayfa basi 2,751 ile 2,775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

17 takıma da kümeye diye mi bağırdık ki hepsi düşman bize.
    Kayseri bizden aldığı 1 puan ile ikinci sezonu bitirdi neydeyse ..
    Umarım seneye de onlar gider kümeye
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı TSelif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17 takıma da kümeye diye mi bağırdık ki hepsi düşman bize.
    Kayseri bizden aldığı 1 puan ile ikinci sezonu bitirdi neydeyse ..
    Umarım seneye de onlar gider kümeye
    son iki maçtada bağırdık malesef..

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı joeBur@k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tevazu güzel bir ahlaktir ama tabelaci tavazulukda kendini kandirmaktir arkadasim nasil diyeceksin söyle anlatayim biz berabere kalsaydik ki allah korusun veya yenilseydik sampioynluktan olsaydik o zaman buraya cikip delikanli gibi diyeceksin konyaya yenildik sampiyonluk gitti ama yinede konya gönlümüzdeki yeri bambaskadir diye o zaman derim sana iste tevazu sahibi birisin diye simdi sen benim gözümde sirf yendik diye burda öyle sempatik merhamet dolu mesajlar atiyorsun.....
    herkesi kendile karıştırma güzel kardeşim.
    3 puandan, şampiyonluktan değerli şeylerde vardır bazıları için dimi ama.

iki oyuncu agresi tutum gösterdi diye konya da yaşanan güzellikleri hiçe saymak yakışmadı deniyor. bunu neden bu kadar dert edindiniz. maçın heyecanıyla yaşanan yaşanmıştır demek bile birşeyken maçın üstünden 24 saat geçmiş hala daha akli selim düşünemiyorsanız o sizin sorununuz.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Biz Trabzonspor'uz, Trabzonspor taraftarıyız. 6 şampiyonluğu, bir sürü kupası olan bir takımız. İlk maçta 'Şampiyon Trabzon' diye tezahürat yapan Konyaspor taraftarını ve oyuncularını rencide edecek 'Konya kümeye' tezahüratı bize yakışmamıştır.

Sivas olsa rakip anlarım ama Konya ile bizim ne alıp veremediğimiz var onu anlamıyorum.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

fırtına4161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kocaelide trabzonspor kasımpasa macını körfezli taraftarlarla birlikte izledik bize konya falan gerek degil konyaya sorarlar fb macında döküldün ts macında sahlandın hayırdır sivasla aranla 11puan var sivas 4hafta yenilip konya 5mac galip gelecekte sivası gececek pardonda sorarlar aklın nerdeydi lig 26 hafta önce basladı sana basarılar konya bank asyada

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bizim Konyaspor tribünleri ile hic bir alip veremedigimiz yoktur.
    Hatta Konyaspor tribünlerinin Süper lig takimlarinin en mert tribünleri oldugunu "Konyaspor" isimli baslikta daha önce yazmistim.
    Söz konusu ciliz tezahürati duymadim ama böyle bir sey olmus ise ayip olmustur elbette. Konyasporlu taraftarlarin bunu cok büyütmemeleri gerekiyor, zira bunu tribünlerimizin hepsi koro halinde söylememislerdir.
    Yillardir her türlü haksizliga ugrayan Trabzonspor'un taraftarlarinin hassasiyetini anlamak gerekiyor. Hele hele yillarca rakip takimlari satin alarak yenen bir rakiple zirve mücadelesi yapiyorken. Cilizca cikan bir ses icin Trabzonspor taraftarinin dostlugunu kaybetmemeliler. Konyaspor tribünleri mütevazi tribünlerdir ve benim o tribünlere saygim vardir.

Adnan Güngör'e gelince, kendisinin pozisyon ile hic bir ilgisi yok iken Burak Yilmaz disariya cikarken ona vurmasi terbiyesizlikten öte, serefsizlik ve ahlaksizlik ile aciklanacak bir harekettir.

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yok konya küme düsecegini yenimi anladi diyerek ne bekliyorsunuz ? Konya üstelik bizim gibi 0:2 kaybetti kadiköyde ya biz o macda nasil tip oynadik, beraberlik bile yeterli sayilirken dogru dürüst pozisyonumuz yokdu.

En büyük trabzon konya sampiyon.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Gerizekalı Adnan niye benim futbolcumu yumruklayacak. Niye 2 hafta önce kuzu gibi oynadılar . Fb den 3 puan aldılar da benim mi haberim yok.

Nereden
    Ankara

Gerizekalı Adnan niye benim futbolcumu yumruklayacak. Niye 2 hafta önce kuzu gibi oynadılar . Fb den 3 puan aldılar da benim mi haberim yok.
    valla kayseri gibi de oynamadılar.. sonuna kadar izledim maçı.. dakika 70lerde buldu fener ikinci golü ve aykut nasıl sevindi o gole.. kör gözlerle izlemeyin şu maçları rica ediyorum

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar oynamadılar,oynadılar hikaye...maalesef biz oynattık...maçın 10 uncu dakikasında 2-0 yakalamamız işten bile değildi...eğer yakalasaydık,lale gibi açılan rakibi gole boğardık ama maalesef işi zora sokup rakibi pompalıyoruz,cesaretlendiriyoruz,tempoyu yükseltemiyor,boş alanlar bırakıyoruz...ondan sonra niye bize karşı böle oynadılar diyoruz...

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya su son 1 sayfayı okudum ne bıze ne maca daır mantıklı bı yorum var...Sanırım bu baslıkda tartısılacak bırsey kalmadı artık...

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonlu futbolcular Trabzonspor karşısında aşırı bir hırsla oynuyorlar. Bu şahıslara sormak lazım, o hırsın onda birini neden diğer maçlarda ya da Trabzonspor'dayken göstermemişler? Adnan Güngör, sana ne vaad edildi ki oyundan çıkan bir futbolcunun kırmızı görmesi için saldırdın? Bu tip karaktersizler yüzünden Anadolu takımlarının kıymetli taraftarlarıyla papaz oluyoruz ya, bu beni çok üzüyor.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı joeBur@k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyi koyacam nere burasi futbol takim forumu degilmi tabiki saha sonuclarini koyacam sen ne bekliyordun anlayamadim tam kusura bakma renkdas
    Arkadasin derdi dost kazanmak galiba. Sampiyonluga ne gerek var dost camialarimiz varken demeni beklerdi herhalde...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Ankara

Alıntı Ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasin derdi dost kazanmak galiba. Sampiyonluga ne gerek var dost camialarimiz varken demeni beklerdi herhalde...
    ya konyaya küme demeyi savunmayın ne olursunuz?? geçen haffta da kasımpaşa kümeye dedik.. ayıp bence

sindoma61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

biz olayın terbiyesizlik yapan 2 3 futbolcuyla alakası yok şampiyon trabzon diye bağıran tribünleri ve konyaspor camiasını rencide edilmesinden duyduğumuz rahatsızlıgı dile getirmeye çalışıyoz 1 kaç arkadaş ise 2 3 fulbolcunun yaptığı terbiyesizligi konyaspor camiasının üstüne yıkıp değişik değişik yorumlar yapıyor siz devam edin kardeşim sanki biz sizin kadar istemiyoruz şampiyonluğu inşallah konya ligte kalırda o konya tribünleri bizim yüzümüzü kızartırlar...
    ---- HER ZAMAN HER YERDE FORZA TRABZON ----

Nereden
    İstanbul

Trabzon Feneri 61 Kenara ^^

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Küme lafı TRABZONda bağırılınca sorun oluyor ama dışarda bağırılınca sıkıntı yok di mi ... güzel

EROS87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bazı arkadaşlarda okuduğu anlama sorunu olmasa bu konu 2 dkda kapanacakta o nasıl hallolur muamma.

yahu her deplasmanda trabzonspora denilmeyen laf kalmazken konyada iyi ağırlanmışız, yapılan ayıp oldu diyoruz.
    hala daha şampiyonluk diyorlar. ayıp oldu, olmasaydı keşke demek bir yerlerinizden birşey eksitmezdi.
    Konu EROS87 tarafından (04.04.2011 Saat 01:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Küme lafı TRABZONda bağırılınca sorun oluyor ama dışarda bağırılınca sıkıntı yok di mi ... güzel
    sana yapılmasını istemediğini başkasına da yapma...kötü örnek ,örnek olmaz...kümeye diye bağırdığın takımın taraftarını kırmanın bize zerrece faydası yok ama gün gelir zararı dokunabilir...akıllı olan düşman değil,dost kazanır

Nereden
    Almanya

Alıntı EROS87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşlarda okuduğu anlama sorunu olmasa bu konu 2 dkda kapanacakta o nasıl hallolur muamma.

yahu her deplasmanda trabzonspora denilmeyen laf kalmazken konyada iyi ağırlanmışız, yapılan ayıp oldu diyoruz.
    hala daha şampiyonluk diyorlar ayıp oldu olmasaydı keşke demek bir yerlerinizden birşey eksitmezdi.

polemigin icinde oldugum icin cevap verme hakkim var bizim gibi düsünenlerde vede bizim gibi düsünmeyenlerde okudugunu anlama sorunu var sende yok ve polemige dahil oluyorsun prova vallaha

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Söylemeden geçmeyeyim.Maçın ilk yarısına damga vuran bir oyuncumuz vardı.Hakkını vereyim.. Colmanın attığı müthiş toplar pozisyon yarattı. İlk yarıda öyle dakikalar vardı ki colmanın her attığı top pozisyon oluyordu.. Uzun zamandan sonra colman aramıza hoşgeldin dedim kendimce..

Nereden
    Almanya

Alıntı mehmet yıldırım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana yapılmasını istemediğini başkasına da yapma...kötü örnek ,örnek olmaz...kümeye diye bağırdığın takımın taraftarını kırmanın bize zerrece faydası yok ama gün gelir zararı dokunabilir...akıllı olan düşman değil,dost kazanır
    peki bis konya maclarini cirkeflik lemi kazaniyoruzda bu macda cirkeflik yaptilar cimleri dövdüler hirslarindan.... simdiye kadar hangi anadolu takima cirkeflik yaptik peki de bizim maclarda her türlü cirkefligi yapiolar berbaerlik icin bile ?????

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı uzunismail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Söylemeden geçmeyeyim.Maçın ilk yarısına damga vuran bir oyuncumuz vardı.Hakkını vereyim.. Colmanın attığı müthiş toplar pozisyon yarattı. İlk yarıda öyle dakikalar vardı ki colmanın her attığı top pozisyon oluyordu.. Uzun zamandan sonra colman aramıza hoşgeldin dedim kendimce..
    Colman cezasahasına ne kadar yakınsa o kadar etkili oluyor. Şu Jaja'yı santrafor denesek bir sefer Colman da o bölgede oynasa. Fantastik bir hücum hattı olur gibime geliyor. Tabi bunlar kağıt üzerinde güzel, teoride hoş ama pratikte nasıl olur görmek gerek.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

uzunismail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne

Alıntı foxx61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Colman cezasahasına ne kadar yakınsa o kadar etkili oluyor. Şu Jaja'yı santrafor denesek bir sefer Colman da o bölgede oynasa. Fantastik bir hücum hattı olur gibime geliyor. Tabi bunlar kağıt üzerinde güzel, teoride hoş ama pratikte nasıl olur görmek gerek.
    Maç esnasında benimde aklımdan aynı şeyler geçti.. Bu sene önceki senelere göre biraz daha arkada kalıyor colman.. Taktik gereği herhalde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konya kümeye tezavratı Adnan'ın hareketinden sonra olmuştur. Futbolcular birbirinle dalaşınca Taraftar da anlık tepki olarak o şekil bağırmıştır. Olayı büyütmeye gerek yok.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)