Sayfa 103 Toplam 113 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2818 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 27.Hafta | Trabzonspor 1 -0 Konyaspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konya defansındaki zencinin maçın son dakkalarına doğru, deniz tarafı kale arkasına yaptığı hareketi kimse görmedi mi ? Kameralar çekmedi mi ? Bir resim bile yok mu yahu ?
    Hamiş

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluğa oynayan bir takım son yarım saat böle top oynayamaz hakkı yok..Lig 17.si Konya ile oynuyorsun..Gökhan Emreciksini durduramadık adam tek başına oynadı..Ceyhun ve Umuta kaç maç daha sabredeceğiz..Egemen cezalı duruma mı düştü..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Canberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Evet Egemen cezalı.
    Maçın sadece son 5 dakikasını izledim.
    O sıkışmamız varya bitirdi beni.
    Sanki Antep'le Bursa'yla Fener'le filan oynuyoruz yaa.
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarına uymayan mesajları lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalım

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı lazsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ünal Karaman'ın dediği gibi
    ''Herkes 96daki Vanspor maçında Trabzonspor 1-0 yenildi diyor.'' Anlayana
    Geride kalmasın.
    Özkan SÜMER

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs gelir gelir bize oynar...Böle oynarsak puan kaybetme ihtimalimiz yüksek..ki son haftaları bizim açımızdan göz önüne alırsak gs kendini taraftarına affettirmek için bizim maça feci asılacaktır..bizim açımızdan puan kaybı muhtemel...
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

nesta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

macin istatikslerine baktim eger biz bu kotu futbolu 2 hafta daha devam ettirsek 2 macta 1 puan alirsak iyi... onemli olan 3 puan tamam hos guzel gunu kurtarma adina guzel ama bir gs veya bs konyaspor deyil isimiz cok zor ALLAH yardimcimiz olsun..
    14 eylul 2011 milano'nun fethi

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hakeme ragmen kazanmasini bildik.

coren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyasporu bile zorla yeniyosak vay halimize! Konyaspordan bile baskı yedik. 1 farkla öndeyken her takıma kapanmak yakışmıyor Trabzonspora. Kazara bir gol yesek kafamızı taşlara vurucaz sonra.
    Matematik tümevarımsal bir bilimdir ve bu tümevarımsal bilim sonsuz kümeler için geçerli. Bu sonsuzlukları tümevarımsal bir şekilde kavrıyoruz ve kavradığımız zaman da o sonsuzluğu hissediyoruz , sınırsızlığı. Ve bu bize mutluluk veriyor, çünkü ölümü unutuyoruz... Herkes ölümsüz olduğunu hissettiği alanda çalışmak ister. Ben de matematikte kendimi ölümsüz hissettim...

BALKAN 06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

olmaz abi olmaz,böyle gitmez,
    3 puanın tadını bile çıkaramıyoruz döktüğümüz ecel terleri yüzünden.
    şenol hocam senin de çok garip işlerin var anlamak mümkün değil
    90 artı da pawel i almak neyin nesi allahını seversen
    süre doldurup skoru koruyacaksan forvet çıkar al sezeri
    yok pawel i almakla golü düşündüm diyorsan iyi aklına gelmiş,bravo
    allahım sen bize yardımcı ol,şampiyonluğumuz sana bağlı yoksa bizden olmuyacak gibi...
    YAVUZ SULTAN SELİM

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öncelikle
    "Allah ım bu maçı kazandığımız için sana şükürler olsun"
    İyi ki varsın TRABZONSPOR

silentpain61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı comandante85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birisi bana umut ve colmanin niye oynadigini anlatsin lütfen
    bknz: colman ara pası...gol umut ... TS: 1 Konya: 0

Nereden
    İstanbul

AVNİ AKER TARAFTARINA

Kusura bakmayın, belki bana kızanlarınız olacaktır. Takımı destekleme, arkasında taraftar olduğunu göstermede çok sıkıntılarımız var !
    İç saha avantajı nedir?

- Top rakipteyken ıslıklarsın
    - Top kendi takımında iken coşkuyu verirsin
    - Hakem yanlı kara verince ÇOK ŞİDDETLİ YUHLARSIN
    - Rakip oyuncular bir terbiyesizlik, kötülük yapınca ÇOK ŞİDDETLİ YUHLARSIN
    - DAİMA OYUNUN İÇİNDE OLMALISIN, POZİSYON POZİSYON
    - Skor garantilenince MARŞLAR ŞARKILAR söylersin, ciddi bir olumsuzluk olunca yukarıdakileri tekrar uygularsın

Avni Akerde bunları yapabiliyor muyuz? HAYIR !

FB-TS maçında hakem 1 tane Trabzonspor umuzun lehine karar verince "Bünyamin noluyor, ...ün başın oynuyor" diye tüm tribünlerin bağırmasını ve hemen arkasından hakemin GLO
    yu oyundan atmasını hatırlayın. Taraftar etkisine örnek budur işte.

Bunları yap(a)maz isek iç saha görüldüğü üzere avantaj değil dezavantaj oluyor.

Biz Avni Aker de yukarıda saydıklarımın sadece marş ve şarkı kısmını maç boyunca belli belirsiz yapabiliyoruz.

Ben Konya lı futbolcuların Burak ı ittirip kaktırmasını, HAKEMİN GÖZÜ ÖNÜNDE OLANA KART GÖSTERMEMESİNİ taraftar olarak bizim etkisizliğimize bağlıyorum (Hakem de kasıt var, orası kesin).
    Dün akşam hakemin tüm kararlarını yanlı vermesini de buna bağlıyorum. ALAN ı arkadan harektle indiriyorlar-devam, ALAN rakibe dokunuyor FAUL !
    Hakem rezalet ötesi idi.

Benim buradan gözlemim budur arkadaşlar.

Avni Aker hala destek değil baskı yeri ! Maçı yaşamayan, yuhlayıp ıslıklamayan taraftar ile destek olunamıyor maalesef (böyle destekleyenler var elbet ama bütün stat olarak bir uyum yok, sesleri hiç duyulmuyor)

Nacizane kanaatim bu yöndedir.
    Konu Alper Calik tarafından (03.04.2011 Saat 09:23 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

JAJA konusunda, alemlerine bakmayız sahada konuşur dedik, ama fos çıktı. Benim de demek istediğim budur arkadaşlar. Şampiyonluk yolundaki takımın oyuncusu ciddiyeti, mücadelesi YOK ! JAJA oyunda kalsın diyorsunuz (maç bittikten sonra). Kaç tane gol yedik bu adamın laubali top kaptırmaları yüzünden ! Siz dada maç oynanırken bunu bile bile niye oyunda tutasınız ki bu adamı? Belki 1 gol atar diye. Belki 1 gol atar. Ancak KESİN olarak maçın kalanından takımı 10 kişi oynatacak. Ne yapacaksınız? Oyunda mı tutacaksınız. Zor bir karar bence. Hele de skoru bulmuş iken, artık zorlamaya gerek yok, en az risklisini seçtiler, Jaja-Ceyhun yaptılar. O an mantıklısı bu idi.
    Ancak Ceyhun un kötü oyunu, MAÇ BİTTİKTEN SONRA, sizlere bu yorumları yaptırıyor. Nereden bilecek kenar yönetimi, Ceyhun un birşey yapmayacağını. Onlar
    -orta sahayı tutar
    -savunmada ve hücümda kafa topuna çıkar
    -belki şut çeker
    diye Ceyhun u aldılar. O kadar da hatalı olduklarını düşünmüyorum.

Serkan sakatlandı, sağ tarafta Piotr oynadı ! Bu da önemli bir değişiklik oldu ve oyunumuzu etkiledi. Giren CALE de hiçbirşey yapmayınca, defanstan topları ALAN filan çıkardı. Ceyhun ile CALE ne yaptığını bilmez haldeydiler.

Selçık-Colman zaten yapayalnız kaldılar orta sahada. Yapabilecekleri birşey yok.

Peki Konya? BU SENENİN EN DİRENNÇLİ OYUNUNU OYNADILAR ! 2 haftadrı deli gibi bu maça hazırlandılar. Kayseri, Manisa, Kasımpasa, Antalya takımları gibi. Hedef Trabzonspor. Sorarım Yılmaz Vurala, bütün enerjini Trabzonspor a harcadın ligde kalacaksın diye. Kalan 7 maç ne olacak? Gördük şişirilen premier lig Kayserisini bizim maçtan sonra, 3 hafta üst üste yenildiler.

Arkadaşlar haksızlık etmeyin. Elbette bu takım her zaman söylediğimiz gibi 2. yarı KENDİNE GELEMEDİ. Tamam kabül. İstediğimiz oyunu oynamıyor. Ancak Konya nın da oyununa bakın lütfen. Geberen kadar kıra döke oynadılar. HAKEM DE ETKİLEDİ.

Son söz olarak, iş forvetlerimizde bitiyor. 2-3 yapamayınca, karşı takımın direnci artar iken, biz düşüyoruz. Belki de ilk yarı gibi olmamamızın sebebi budur. Ancak hatırlayın ilk yarıda takımımız çok daha SAKİN ve SİSTEMATİK oynuyor, gerekirse 70 de ilk golü bulup, sonra 3 yapabiliyordu. Tabi TÜM TAKIM OYNUYORDU. Jaja gibi laubalilik yapan yoktu. Şimdi gereksiz bir panik ile 1-0 yapıyorlar, bütün maç boyunca çuvallıyorlar.
    Tersine ilk 10. dk da 1 gol yeseler, bütün maç daha derli toplu ve iyi oynuyorlar !

Bunu da Şenol hocanın düzeltmesi lazım.

LÜTFEN ACIMASIZ ELEŞTİRİLERİMİZİ KENARA KOYALIM. ELBETTE HATALAR VARDIR. ANCAK ÇOCUKLARIN ÇOĞU EN AZINDAN KALPLERİ İLE MÜCADLE EDİYORLAR.

HEP DESTEK TAM DESTEK.
    Konu Alper Calik tarafından (03.04.2011 Saat 09:38 ) değiştirilmiştir.

orkun kır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu saaten sonra gelen her rakip şampiyonluk maçına çıkıyomuş gibi oynıcak bizle..ona göre oyun planını yapıp ilerlemek lazım çok zorlu 2 haftaya giriyoruz umarum alnımızın akıyla çıkarız. söylemeden geçemicem o konyadaki zalyad şerefsizine ettiğim küfürün haddi hesabıda yoktur.......sırf adam sakatlamaya gelmiş karektersiz herif..paramı aldı istanbul naptıysa bilmiorum artık... sırf burakı tahrik edip kırmızı görsün die maç sonlarında durduk yereolay çıkarmaya çalıştı.hakemde seyretti.. hem onu hemde adnanı oyundan atması gerekirdi dün...
    TRABZONGULDAK

Nereden
    İstanbul

Maalesef öyle. Hakem seyrediyor.

Bursa nın geçen haftaki maçı, Ömer Erdoğan kart sınırında. Rakibi ile ikili mücadele, hakem devam diyor, rakibi gidip hakeme "sarı kart göstersene" diye hareketler yapıyor, hakem önce o oyuncuya sonra Ömer Erdoğan a sarı kart gösteriyor ! Ömer Erdoğan FB maçında yok ! Sebepsiz yere. Belki aynı şet FB maçında olacaktı, biz de olmayacaktı.

Zalyad mıdır nedir o ise at koşturuyor BİZİM SAHAMIZDA ! Adnan desen öyle. Şerefsiz herifler. FB stadında oyuncu kenara gelirken, tribünlere alkış tutuyor, şov yapıyor, ne hakem ne rakip oyuncular birşey demiyor. O zaman neredeymiş Zalyad kazması, Adnan ı. FB ye oynadıkları oyunu da gördük bunların.

Diken üstünde giderken, her türlü pis oyun etkili olabilir. Bu pis oyunları ancak takımımız ilk yarıdaki gibi oynar ise aşabileceğiz. İnşallah düzeliriz.
    Konu Alper Calik tarafından (03.04.2011 Saat 10:08 ) değiştirilmiştir.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Konyaspor maç sonu görüntüleri var mı ?

Ben aradım ama bir türlü bulamadım
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Nereden
    İstanbul

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyaspor maç sonu görüntüleri var mı ?

Ben aradım ama bir türlü bulamadım
    Bir sayfa geride var Zeki

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konyaspor maçı bir ayrı maçtı gerçekten.
    Arkamıza dönüp baktığımızda diğer 3 cücüklere ve özellikle Fenevbahçe'ye oynadıkları Futboldan eser yoktu. Resmen Adamlar hayatlarının futbolunu oynadılar sahada.

Satılmış takımlar böyle takımlar oluyor işte. Ama her ne olursa olsun isterse Şeyten isterse cin yolumuza çıksın biz yine şampiyon olacağız...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs gelir gelir bize oynar...Böle oynarsak puan kaybetme ihtimalimiz yüksek..ki son haftaları bizim açımızdan göz önüne alırsak gs kendini taraftarına affettirmek için bizim maça feci asılacaktır..bizim açımızdan puan kaybı muhtemel...
    - Valla insanın içindeki yaşama sevincini alırsınız içinden ...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu saatten sonra Barça çıksa yeneriz. Kötü oyuna bakmayın. Tamamen psikolojik. 2 yesek 3 atarız. Ama 4. yine atamayız.

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Armağan Dere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi böyle kara düşünürsek tabi ki...

Taraftarsak sonuna kadar inancımızı kaybetmemek zorundayız değil mi?

Ama böyle yorumlar Şampiyonluk yolunda yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmiş bir takıma yakışmadı bence...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Defans yapmak gerektiğinde gayet iyi becerebiliyoruz. İkinci yarı rakip baskısında geçtiği halde gol pozisyonu hatırlamıyorum. Aynı Konyaspor Fb ye karşı bir çok pozisyona girip atamamıştı. Rakibi de küçümsememek lazım. Çok ama çok kıymetli bir 3 puan.

Nereden
    İstanbul

Alıntı asimetrik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu saatten sonra Barça çıksa yeneriz. Kötü oyuna bakmayın. Tamamen psikolojik. 2 yesek 3 atarız. Ama 4. yine atamayız.
    İş artık çok enteresan bir hal aldı..ikinci yarı kazandığımız tüm maçlar tek farkla..Aynı düşüncedeyeim Gürcan abi tamamen psikolojik..

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Şükürler olsun 3 puanı aldık ama uzatma dahil son 10 dakika da vallaha da billaha da kalp krizi geçireceğim diye korktum,o derece kötüydüm.Böyle olmamalıyız,bir şeyler ters gidiyor sorun neyse bir an önce bulup gidermeliyiz çünkü böyle gideceğini zannetmiyorum.Tek golü 9 doğurarak atıyoruz ikinciyi atmak için insan üstü mücadeleler gerekiyor,Trabzonsporun 8-10 net pozisyon bulup bu denli zor gol atması bizi şampiyonluktan edebilir.Ah keşke şu Teo adam olaydı da kalaydı diye her an her dakka düşünmeden edemiyorum.Pawel'in son dakika oyuna girmesini de ben hazmedemiyorum o ne yapıyor bilemiyorum,inşallah o da çıldırıp ben gideceğim demez.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Trabzon34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İzlediğim en kötü Cüneyt Çakır yönetimiydi.. Belki o da avrupa da maç yönettiği için yorgundu.. Belki ilk yarıdaki buca maçında verdği yanlış kararun etkisindeydi.. Ama konya nın 10 hatta 9 kişi bitirmesi gereken bir maçtı ama olmadı.. İlk sarı kartı gösterdi, ikinciyi gösteremedi.. Konya nın hedefi bu maçı kazanmaktı ama olmadığı gibi 2 oyuncusunu da kaybetti manisa maçında cezalı..
    Muhtemelen konya son şansalarından biriydi.. Zorlanmamız normal.. Kazanmamız güzel.. Ama haftaya daha iyi oynamalıyız..
    20+10+20+11 = 61
    2+0+1+0+2+0+1+1 = 7

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)