Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadeniz TV

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Arkadaslar simdilik bir Trabzonspor TV kuramayiz öncelikli daha ciddi problemlerimiz (Transfer, stad...)varken Trabzonspor TV nin kurulmasi zor ama elimizin altinda olduguna inandigim Karadeniz TV ye sahip çikarak bunu yapabiliriz daha fazla Trabzonspor haberi için Karadeniz TV ye destek olalim herseyin bir zamani var belki ileride bir gün Trabzonspor TV olabilir ama simdilik Karadeniz TV olmali neler yapabiliriz mesela spor müdürüne Karadeniz takimlarindan baska takimlarin haberlerini vermemesi için bir istekte bulunabiliriz uydudan yayin yapan bir kanal ismi Karadeniz neden destek vermeyelim ki...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

olbilir güzel ama eksik düsünceler......

bence bütün takimlarin haberi olmali ama öncelik karadeniz takimlarinda olabilir....

sadece karadeniz takimlarinin haberlerini verirsek cimri ve ist. medyasi gibi davranmis oluruz,ama öncelikle karadeniz takimlarinin haberlerini verirsek statü elde etmis oluruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı coach Nickli Üyeden Alıntı
    sadece karadeniz takimlarinin haberlerini verirsek cimri ve ist. medyasi gibi davranmis oluruz,ama öncelikle karadeniz takimlarinin haberlerini verirsek statü elde etmis oluruz.
    aynen abi sana katiiyorum

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

hayirli olur insallah

yeni yeni basladilar spor programida guzelen sevmedim seyi ise 1 pop 1karadeneniz sarkisi vermesi hep karadeniz sarkisi verse daha iyi olur cunku kemence icin dinliyoruz birde cay tv var oda guzel sabahlari yerel gazeteleri okumasi guzel trabzon dakiler icin belki bir anlam vermiyo orda olduklari icin ama disaridaki gurbetciler icin cok onemli

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

karadeniz tv benm bildigim hala test yayini yapiyo

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Evet sabahlari biz gurbettekiler gazete haberleri gerçekten güzel oluyor tabii sarkilarda cabasi[img]smileys/smiley4.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben spor programlarini izledem arkada trabzonspor samsunspor rizespor bayraklari vardi ama biseyi anlayamadim tanjunun orda ne isi var sanki karadenizde futboldan anlayan adam kalmamisti[img]smileys/smiley7.gif[/img]

tunganyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaslar;

Karasal yayindan Dijital yayina geçildigi için kiralanan 1 frekans üzerinden10 tane Tv kanali 8-10 tane radyo kanali yayin yapabiliyor.

Karadeniz Tv nasil olsa bir frekansa sahip. sadece stüdyo içindeki kamera, yayin odasindaki aletler oldugu takdirde en az 10 tane daha Tv kanali yayin yapabilir ayni frekansta.yani karadeniz tv sahibi isterse bir Trabzonspor Tv'ye izin verir.is bizimkilerin yayin cihazlarini almasina kalir.Edited by: tunganyan

Nereden
    İzmir

Eger dedigin gibi ise çok mantikli tabiki alinip kurulmasi gerekiyor ama ben diyorum ki eger bize maddi külfeti olacaksa önce içine düstügümüz su kötü gidisattan kendimizi kurtarmak için para harcayalim bu da transferlerle olur e istanbul medyasi da bizim ile ilgili dogru dürüst haber vermediklerine göre simdilik karadeniz tv bizim için yeterli olacaktir yönetimin çikip açiklama yapmasi gerekmiyor mu karadeniz tv de baksaniza internetten okuyorum yerel medyamizi karadeniz haber farkli yaziyor güne bakis farkli yaziyor karadeniz gazetesi farkli yaziyor resmi bir kanaldan tek açiklama olsa da net bir bilgi alsak daha iyi olmaz mi iste bu yüzden karadeniz tv bizim için önemli ayrica diger karadeniz takimlari ile aramizdaki bagi kuvvetlendirebilmemiz için de cok ciddi araci olabilecek bir kurum olarak düsünüyorum karadeniz tv yi tabi kullanabilirsek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

evet bencede mevcut bir kanalin adinin degistirilmesi çok daha mantikli ileridede böyle olmali aslinda.

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

[QUOTE=lazikopat61]karadeniz tv benm bildigim hala test yayini yapiyo[artik normal yayina basladi artik sadece müzik kilipleri yayinlanmiyor gece prime time da eglence ve spor programlarina basladi mesela sali aksamlari recebum un programi var ayni gecemi yoksa pazartesi aksami mi onu bilemiyorum spor tartisma progrma ida var, tanju çolak bile katildi geçen haftaki programa sevmem adami ama sasirmistim

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı
    evet bencede mevcut bir kanalin adinin degistirilmesi çok daha mantikli ileridede böyle olmali aslinda.

Karadeniz Tv'nin adinin degismesi sözkonusu degil.

Karadeniz Tv'nin sahibi ayni frekans üzerinde 9 tane daha kanal açabilir.tek maddi külfeti naklen yayin araci,kameralar,kumanda odasi vs.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tunganyan Nickli Üyeden Alıntı

Karadeniz Tv'nin sahibi ayni frekans üzerinde 9 tane daha kanal açabilir.tek maddi külfeti naklen yayin araci,kameralar,kumanda odasi vs.

Frekans ihalesi yapildiginda durum ne olacak, bu konuda düsünülmeli. sorular ve sorunlar çok Edited by: gerçekefsane

Nereden
    Kocaeli

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Frekans ihalesi yapildiginda durum ne olacak, bu konuda düsünülmeli. sorular ve sorunlar çok
    bizimkiler istekli olursa, kanal sahibide yardim ederse hiçbir sorun olmaz.her gün yeni bi kanal açiliyo.biz mi açamayacagiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

iyi bir altyapi olusturulduktan sonra kendi kanalimizi kurmaliyiz uyduda real madridinkini izledim cok kaliteli fenerinki de bence cok kaliteli yayinlar yapiyo bjk cumburlop atladi isin içineetti altindan kalkamadi kanal d ye devretti o yüzden cok iyi yapilanmali bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya Allah askina o yayla klipleri ne öyle.. Bu kadar kalitesiz bir görüntüler olabilir mi ? güzelim yaylalari palamut devrinden kalma makinalarla görüntülemisler, görüntüler kayiyor, net degil geçisler tam bi felaket. Su isden anlayan yokmudur orda ?

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı gerçekefsane Nickli Üyeden Alıntı

Frekans ihalesi yapildiginda durum ne olacak, bu konuda düsünülmeli. sorular ve sorunlar çok

bizimkiler istekli olursa, kanal sahibide yardim ederse hiçbir sorun olmaz.her gün yeni bi kanal açiliyo.biz mi açamayacagiz.

bu konuda örnek, bir kanalin yaptigi gibi saat 18'e kadar ekonomi, 18.00'den sonra dizi ve sinemaya yöneliyorlar,

en azindan 18'den sonra bu kanal böyle bir modeli örnek alabilir. 18-19'dan sonra spor agirlikli bir kanalolabilir.

Ayrica Istanbul Tv'de yakinda ulusal yayina geçerse, Trabzonspor agirlikli spor programlari olacagini tahmin ediyorumEdited by: gerçekefsane

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sadece Trabzonsporun'un haberLeriin veriLmesi söz konusu degiL.BöyLe birsey oLursa diger Karadeniz takimLari ayakLanir...

Ama bir kaç arkadasin verdigi fikirLer gayet güzeL.UyguLanabiLirLer...

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ilk oalarak kendi kanallarimiza sahip çikmaliyiz...Karadeniz tv kesinlikle izlenmeli....

Ama bize yönelik de program yapmali bence ....mesela spor programlarina taraftar gruplarinin temsilcilerini sirayla çagirabilirler.vs vs

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

karadeniz tvye çok gicigim umarim kapanir tez vakit alttan geçen
    mesajlari hiç okumuyormusunuz hep fenerlilerin gönderdikleri
    yayinlaniyo[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

bence karadeniz tv karadenize dinamit koydu...hep rize ve artvin gösteriliyor...rize artvin kültürü çok iyi lanse ediliyor...ama karadeniz rize ve artvinden ibaret degilki...karadeniz görüntüleri ile yapilan klipler çok hos...fakat bunun yaninda saçma saçma klipler veriliyor...saçma saçma popçularrin kliplerini yayinliyorlar...dün aksam spor haberlerini izliyorum ilk önce fb ardindan gs ardindan bjk ardindan trabzonspor haberlerini veriyorlar...altyazilar hep fenerlilerin...KARADENIZ TV KARADENIZDE AYRIMCILIK YAPIYOR....NERDESINIZ TRABZON LU IS ADAMLARI...TRABZONDAN BIR ULUSAL KANAL ISTIYORUZ...ÇAGRIMIZA KULAK VERIN...

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

evet bencede karadeniz tv resmen fenerli yav.. sürekli fener haberi sonra geyse sonra bjk ardindan ts. ve fenerin tribünleri falan gövde gösterisi yapar gibi. tövbe tövbe diyorum. kil oldum valla.

Nereden
    İzmir

elimize geçirelim öyleyse...spor programlarina samsun rize ordu giresun trabzon taraftar temsilcileri katilsin karadeniz birligi ciddi olarak içten bir sekilde kuralim samsun rize istanbul takimlarindan puanlar alsa yeter biz kazanalim gerisini onlara birakalim birbirimize sahip çikalim bunu simdilik tek yapabilecegimiz platform bu televizyon kanali arkadaslar bende çok istiyorum sadece trabzonsporun bir kanali olsun ama kanal kurmak ile is bitmiyor ona sahip çikmak destek olmak da lazim biz simdilik yeni bir kanal kuramayacagimiza göre elimizde mevcut olanla idare etmeli onu en güzel sekilde kullanmaliiyiz diye düsünüyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)