Sayfa 51 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3906 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 2 Trabzonspor

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý calik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI ve
    BÜYÜK TAKIMIN KÜÇÜK TARAFTARLARI (Sürekli olumsuz þeyler yazan, takýma inanmayanlar)

GS-FB maçý için
    Ýlk yarý bitiminde tüm FB 5 km nin altýnda koþmuþ idi (bence kondisyon olarak FB aþaðý iniþine devam ediyor). Oyun zaten kötü.
    Selçuk yine sakatlandý. Onlarda da çatlama patlamalar olacaktýr.
    FB þu anda %100 kapasitesi ile oynuyor. Böyle sürdürmesi imkansýz bana göre.
    Hakem bariz þekilde kartlarda FB yi kayýrdý, GS yi biçti.
    GS nin 1 golünü yedi, faul diye vermedi
    GS 11. sýrada
    Hagi nin 2. yarý deðiþiklikleri FB nin ekmeðine yað sürdü
    FB ye karþý psikolojik olarak bir ezikliði var
    FB yine %100 oynadý ve Alex ile maçý aldý

Þimdi 11. sýradaki GS yi yenen FB yi göklere neden çýkarýyorsunuz. Maçtan önce çoðumuz GS nin yenileceðini düþünüyorduk. Öyle deðil mi? Sonra maç sýrasýnda FB nin HÝÇBÝR VARLIK GÖSTEREMEMESÝ, GERÝ DÜÞMESÝNE RAÐMEN kazanmasý fikrinizi mi deðiþtirdi? Siz GS yi býrakýn. FB nin dün
    -kondisyonu ne?
    -ne oynamýþ?
    -hakem kayýrmýþ mý?

bunlara bakýn. Böyle lig sonuna kadar gidilmez. Hepi topu 11. olan ve zaten kendisine karþý ezik olan GS yi yendi.

Maç sonu açýklamalarý,
    Alex hala TS nin 9 puan kaybettiðini vurguluyor SÝZCE NEDEN SÖYLÜYOR BUNU arkadaþlar. 9 puan kaybedeli çok olmuþ, olmuþ bitmiþ, þu an puanlar eþit gibi neden sürekli TS 9 puan kaybettiyi tekrarlýyorlar?
    Aykut, TS 9 puan kaybetti diye yine vurguluyor !

Sonra sizler de foruma saldýrýp 9 puan kaybettik diye aðlayýp duruyorsunuz !
    YETER ARTIK YETER !
    Býrakýn þu FB nin aðzýndan konuþmayý. Aykut ve Alex sizi yönlendiriyor, bu oyuna gelip burada konuþuyorsunuz ! Siz TS taraftarý mýsýnýz? Ýnsan biraz dik durur, inanýr ... Bu ezikliðin sebebi nedir?

TRABZONSPOR
    Allah tan futbolcularýmýz bu forumdaki birçok taraftar gibi deðil ve çok inanýyorlar þampiyonluða !
    Siz inanmayan taraftarlar ! Gölge etmeyin. Gidin MADEM FENERÝN ÞAMPÝYON OLACAÐINA ÝNANIYORSUNUZ antu ya yazýn ! Böyle bir þeyi kabul edemiyorum ben. Výr výr výr sürekli bir eziklik içerisinde FB yi anlatýp duruyorsunuz.

Biz puan da kaybedebiliriz. Asýl sorunumuz motivasyondu. Ýlk yarý çok ileride olduðumuz için, yeterince konsatre olamadýk oyunlarýmýza. Sakatlýk, 1-2 hakem hatasý puan farkýný sildi. Ama takým direniyor ! Eþit puana düþtüðünden beri
    -futbol hýrsý ve istekte hiçbir sorun yok
    -puan da kaybetmedik

Sakatlarýmýz geri gelecek

Bu mücadeleyi sonuna kadar verecek TS. Hele ki GB ni yenersek yarýn, yine +1 öndeyiz. Yenilirsek de herþey bitmiþ deðil !

En büyük TRABZONSPOR. Ýnanmayan, desteklemeyenler lütfen gölge etmesin, yazmasýn.

Saygýlarýmla,
    Her þey ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi.

Ýmza: Okan Meral

robinhood61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

Arkadaþlar samimiyetimle söylüyorum býrakýn þu angutlarý sadece bizim maça bakalým muhakkak puan kaybedecekler önemli olan bizim maçlar .
    gençberliði maçýna odaklanalým
    KOÞAN VE ÝYÝ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ÞEY ÝSTÝYORUM?

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Stratejik acidan cok önemli bir mac olarak görüyorum bunu.

Sampiyonluk yolunda kirilma maclarimizdan birisi.

Bu maci alirsak önümüz tekrardan acilacaktir,takim maca adeta klitlenmeli,isi siki tutmali.

Kazanmamiz fb yi de etkileyecektir,sinir olacaklar.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

20 kisilik kadroya bakarsak...sezer, ve baris yok demeki ceyhun yedek kalacak yani söyle olur..

Tolga
    serkan-giray-glo-cale
    -----selcuk-colman---
    burak---jaja----piotr
    ---------pawel(umut)--

Ben olsam paweli oynatirdim...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý Samet Yildirim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    20 kisilik kadroya bakarsak...sezer, ve baris yok demeki ceyhun yedek kalacak yani söyle olur..

Tolga
    serkan-giray-glo-cale
    -----selcuk-colman---
    burak---jaja----piotr
    ---------pawel(umut)--

Ben olsam paweli oynatirdim...
    Bence de böyle cikmaliyiz sahaya.

cenk52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    48

Çok ama çok belkide en zor maçýmýz... Bu maçta puan kaybetmezsek önümüz çok açýk...

Nereden
    Trabzon

3 puan þart..Allah kalemize can versin.Toplar girmesin inþallah..

apachi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bizim bi tane zor maçýmýz var (g.antep) fenerin ise 2 tane (g.antep&sivas) özellikle sivas kümede kalma mücadelesi son maça kalýrsa o zaman ne olacak? Daha hiçbirþey bitmiþ deðil bakýn bursa taraftarý bile hala daha þampiyonluk þansýmýz var derken biz neden erken havlu atma gereði duyuyoruz? Neden buraya kadarmýþ diyoruz gerek yok moral bozmaya ÝNANMAYA DEVAM.

Yarýn akþamki maça gelirsek alacaðýmýz galibiyet 3 puandan ibaret olmayacak rakibimizinde bir nevi direncini kýracak belkide.
    Ayýk Olun, Ayýk Olmak Ýyidir.

ergin cesit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    44

yarýn 3 puan bizimdir.þampiyonluktan zerre kadar þüphem yok
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

þampiyonluðu bu olumlu hava getirecek belkide ..

Berat Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý calik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI ve
    BÜYÜK TAKIMIN KÜÇÜK TARAFTARLARI (Sürekli olumsuz þeyler yazan, takýma inanmayanlar)

GS-FB maçý için
    Ýlk yarý bitiminde tüm FB 5 km nin altýnda koþmuþ idi (bence kondisyon olarak FB aþaðý iniþine devam ediyor). Oyun zaten kötü.
    Selçuk yine sakatlandý. Onlarda da çatlama patlamalar olacaktýr.
    FB þu anda %100 kapasitesi ile oynuyor. Böyle sürdürmesi imkansýz bana göre.
    Hakem bariz þekilde kartlarda FB yi kayýrdý, GS yi biçti.
    GS nin 1 golünü yedi, faul diye vermedi
    GS 11. sýrada
    Hagi nin 2. yarý deðiþiklikleri FB nin ekmeðine yað sürdü
    FB ye karþý psikolojik olarak bir ezikliði var
    FB yine %100 oynadý ve Alex ile maçý aldý

Þimdi 11. sýradaki GS yi yenen FB yi göklere neden çýkarýyorsunuz. Maçtan önce çoðumuz GS nin yenileceðini düþünüyorduk. Öyle deðil mi? Sonra maç sýrasýnda FB nin HÝÇBÝR VARLIK GÖSTEREMEMESÝ, GERÝ DÜÞMESÝNE RAÐMEN kazanmasý fikrinizi mi deðiþtirdi? Siz GS yi býrakýn. FB nin dün
    -kondisyonu ne?
    -ne oynamýþ?
    -hakem kayýrmýþ mý?

bunlara bakýn. Böyle lig sonuna kadar gidilmez. Hepi topu 11. olan ve zaten kendisine karþý ezik olan GS yi yendi.

Maç sonu açýklamalarý,
    Alex hala TS nin 9 puan kaybettiðini vurguluyor SÝZCE NEDEN SÖYLÜYOR BUNU arkadaþlar. 9 puan kaybedeli çok olmuþ, olmuþ bitmiþ, þu an puanlar eþit gibi neden sürekli TS 9 puan kaybettiyi tekrarlýyorlar?
    Aykut, TS 9 puan kaybetti diye yine vurguluyor !

Sonra sizler de foruma saldýrýp 9 puan kaybettik diye aðlayýp duruyorsunuz !
    YETER ARTIK YETER !
    Býrakýn þu FB nin aðzýndan konuþmayý. Aykut ve Alex sizi yönlendiriyor, bu oyuna gelip burada konuþuyorsunuz ! Siz TS taraftarý mýsýnýz? Ýnsan biraz dik durur, inanýr ... Bu ezikliðin sebebi nedir?

TRABZONSPOR
    Allah tan futbolcularýmýz bu forumdaki birçok taraftar gibi deðil ve çok inanýyorlar þampiyonluða !
    Siz inanmayan taraftarlar ! Gölge etmeyin. Gidin MADEM FENERÝN ÞAMPÝYON OLACAÐINA ÝNANIYORSUNUZ antu ya yazýn ! Böyle bir þeyi kabul edemiyorum ben. Výr výr výr sürekli bir eziklik içerisinde FB yi anlatýp duruyorsunuz.

Biz puan da kaybedebiliriz. Asýl sorunumuz motivasyondu. Ýlk yarý çok ileride olduðumuz için, yeterince konsatre olamadýk oyunlarýmýza. Sakatlýk, 1-2 hakem hatasý puan farkýný sildi. Ama takým direniyor ! Eþit puana düþtüðünden beri
    -futbol hýrsý ve istekte hiçbir sorun yok
    -puan da kaybetmedik

Sakatlarýmýz geri gelecek

Bu mücadeleyi sonuna kadar verecek TS. Hele ki GB ni yenersek yarýn, yine +1 öndeyiz. Yenilirsek de herþey bitmiþ deðil !

En büyük TRABZONSPOR. Ýnanmayan, desteklemeyenler lütfen gölge etmesin, yazmasýn.

Saygýlarýmla,

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Siz zannediyomusunuz ki sadece biz stres altýndayýz. Etrafýnýzda kaç fbli''biz kesin þampiyon oluruz'' diyebiliyor? Biz kazandýkça onlarda ''Bu adamlar pes etmeyecekler galiba'' diyeceklerdir. Üstelik geçen seneki son maç sendromlarý da haftalar ilerledikçe baský onlarý baský altýna alacaktýr.
    Þu bir gerçekki kimsenin beklemediði kadr iyi gidiyorlar ama bizde de bjk maçý dönüm noktasý oldu.
    Beni endiþelendiren fb nin kazanmasý deðil bizim kötü oynamamýz.
    Ama bu haftayý atlatýrsak önümüzdeki hafta takýmdaki tüm ''winner'' oyuncular (Egemen, Engin, Burak'' takýmda olacak. Bu da maçlarda pes etme ihtimalimizi daha da azaltýyor. Ayrýca takýmý her anlamda bozan YATtara'nýn da kadroda olmamasý çok olumlu bir geliþme bence.
    Bizim için de olumlu geliþmlelerden biri de muhtemelen gs maçýný seyircisiz oynayacak olmamaýz. Ne olursa olsun 50.000 kii önünde oynamak kolay olmayacaktýr. Bu nedenle verecekleri bir ceza bizim çok iþimize gelir. Ben fb nin fikstürüne baktýðýmda hala kaybedebilecekleri bir çok maç görüyorum. Bir de zor maçlarý kazanmak þampiyonluk için yeterli deðil. fb nin son haftaki sivas maçý bile çok çok zor olabilir onlar için.
    Yani umutsuzluða kapýlmak için daha çok erken.
    Biz maçlarýmýzý kazanalým yeter.

Kasým BEKTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

bizde her ne kadar yýllardýr gelmeyen þampiyonluk nedeniyle acabalar varsada
    þu an yarýþtýðýmýz fenerbahçenin de son haftalarda kaçýrdýðý þampiyonluklar nedeniyle acabalarý var

biz kendimize inanmazsak bize kim inanýr?

ben bu takýma inanýyorum bu sezon þampiyon olacak

ha oldu da þampiyon olamadý

canlarý saðolsun

biz bu takýmý karþýlýksýz sevdik... yeter ki adam gibi mücadele etsinler...
    elbet bir gün... (belki yarýn, belki yarýndan da yakýn) ...PARAYA KARÞI EMEÐÝN SAVAÞI...

...KONSANTRASYON...

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý Mustafa ÖZDEMÝR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yattara neden alýnmadý kadroya...
    Alýnmasýný mý bekliyordun abi ?
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý omermk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siz zannediyomusunuz ki sadece biz stres altýndayýz. Etrafýnýzda kaç fbli''biz kesin þampiyon oluruz'' diyebiliyor? Biz kazandýkça onlarda ''Bu adamlar pes etmeyecekler galiba'' diyeceklerdir. Üstelik geçen seneki son maç sendromlarý da haftalar ilerledikçe baský onlarý baský altýna alacaktýr.
    Þu bir gerçekki kimsenin beklemediði kadr iyi gidiyorlar ama bizde de bjk maçý dönüm noktasý oldu.
    Beni endiþelendiren fb nin kazanmasý deðil bizim kötü oynamamýz.
    Ama bu haftayý atlatýrsak önümüzdeki hafta takýmdaki tüm ''winner'' oyuncular (Egemen, Engin, Burak'' takýmda olacak. Bu da maçlarda pes etme ihtimalimizi daha da azaltýyor. Ayrýca takýmý her anlamda bozan YATtara'nýn da kadroda olmamasý çok olumlu bir geliþme bence.
    Bizim için de olumlu geliþmlelerden biri de muhtemelen gs maçýný seyircisiz oynayacak olmamaýz. Ne olursa olsun 50.000 kii önünde oynamak kolay olmayacaktýr. Bu nedenle verecekleri bir ceza bizim çok iþimize gelir. Ben fb nin fikstürüne baktýðýmda hala kaybedebilecekleri bir çok maç görüyorum. Bir de zor maçlarý kazanmak þampiyonluk için yeterli deðil. fb nin son haftaki sivas maçý bile çok çok zor olabilir onlar için.
    Yani umutsuzluða kapýlmak için daha çok erken.
    Biz maçlarýmýzý kazanalým yeter.
    Katiliyorum abi,biz tempo ve cosku olarak yukari cikarsak bu isi sonuna kadar götürecegiz,bu kesin.

Fb nin kazanmasindan daha önemli olan takimdaki durgunluk,bunu artik üzerimizden atmaliyiz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Ben üniversite yýllarýmda kýsa bir dönem at yarýþýna sardýrmýþtým. Tam da o dönemde Yavuzhan diye bir tay çýktý piyasaya.Çok uzun süre hiç geçilmedi. Arap atlarý arasýnda bir fenomen oldu. En büyük özelliði neydi biliyormusunuz hiç bir yarýþý açýk ara kazanmazdý. Gelir öndeki grubu yakalar geçer ama yanlýz kaldýðýnda temposu düþerdi. Sonra arkadan bir at sprinte kalkýp onu yakaladýðýnda (ki at yarýþýnad bu durumda sonradan hýzlanýp gelen %99 yarýþý kazanýr) o tekrar hýzlanýr ve yarýþý kazanýrdý. Rakip atlar ve jokeyler için sinir bozucu bir durum olsa gerek.Onun jokeyi bu durumu þu þekilde özetliyordu'' yanýna at istiyor'' yani onu zorlayan bir at olduðunda oda koþuyordu. Bir çok yarýþý fotofiniþte kazanmýþtý.
    Bizim durumumuz bana biraz onu hatýrlatýyor. Fener bizi yakaladýðýndan beri at baþý gidiyoruz. Yorulduklarý anda fotoniþte de olsa geçeceðiz gibi hissetmeye baþladým

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Alýntý 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þampiyonluðu bu olumlu hava getirecek belkide ..
    Bu resim bugundenmi?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

Klasik bi laf olacak ama sezon baþý deselerdi ki;26.hafta itibarýyla þampiyonluk yarýþýnda tek rakibiniz fb olacak ve puanlarýnýz da eþit olacak kimse hayýr demezdi heralde;o yüzden enseyi karartmaya gerek yok,olur bu iþ.

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Þu saat ten sonra kimin oynadýðý deðil,kimin ne yaptýðý önemli!Yattara falan bu muhabbetler boþ artýk.Takýma katký saðlamayacak kim olursa yedeðe çekilmeli Yattara bunlarýn en baþýnda.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir

yattarayý kenara almak ta geç bile kaldýk.

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

4 farklý kazanýp zirveye yerleþsek ne güzel olur

Ýþin þakasý bir yana zorluk derecesi yüksek bir maç umarým kazasýz belasýz atlatýrýz.
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaþlar Egemen Korkmaz Ankara'ya götürüldü mü acaba ?

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ApoCaN28 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    4 farklý kazanýp zirveye yerleþsek ne güzel olur

Ýþin þakasý bir yana zorluk derecesi yüksek bir maç umarým kazasýz belasýz atlatýrýz.
    Ýkili averajda Fener bizden üstün, nasýl olacak da ayný puanla Fenerbahçe'nin üstüne çýkacaðýz.

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Alýntý vivanet Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burada herkes fenerbahçenin puan kaybedeceðini umuyor.doðrudur illaki puan kaybý olur.ama bizde puan kaybý yaþýcaz arkadaþlar..biz fenerden daha kötü futbol oyunuyorruz buda bir gerçek..kim dört puan öne geçerse þampiyon o olur.hemde garanti olur..

+ Birþey daha demek isterim , þampiyon olmak istiyorsak hedefimiz tüm maçlarý kazanmak olmalý.Hiçbir zaman önceliðimiz onlarýn puan kaybýný beklemek olmamalý.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

ApoCaN28 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    32

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýkili averajda Fener bizden üstün, nasýl olacak da ayný puanla Fenerbahçe'nin üstüne çýkacaðýz.
    Öncelik genel averaja bakýlýyor , genel averaj ayný ise ikili averaja bakýlýyor .

3 hafta önce Fener liderliði ayný averaj ayný puan varken ikili averajla aldý .

Ve evet Egemen Ankara'ya getirildi .
    " Hayatýnýn anlamý senin bakýþ açýnda gizlidir. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)