Sayfa 156 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 56 106 146 154 155 156 157 SonuncuSonuncu
Toplam 3906 adet sonuctan sayfa basi 3,876 ile 3,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 2 Trabzonspor

Onur Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    32

Fenerbahçe taraftar forumlarýnda gezerken okuduðum bir yorum;

"Trabzonspor´un son dakika golleri irdelenmelidir.. "

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

Alýntý Onur Keskin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Onlar ilk önce kazandiklari sampiyonluklari irdelesinler, özellikle 96 ve 04 sezonlarinda aldiklarini.
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

güneyli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    57

Rakibinde,oyuncununda,hakeminde mert olanýný özledim.Kancýklýk þahsiyet olmuþ..Þahsiyet uçmuþ.
    Son maçlara doðru fenerin beyni ayaklara hükmetmeyecek..Göreceksiniz..Delirecekler...Kolay mý son maçlar sendromunu yaþamak..Milyonlarca seyircinin kaygýsý oyuncularda da olacak...Maçlarýmýzda(duruma göre)...Medyada yer alcak bir pankart..."Beklenen vakit geliyor.Korkunun ecele faydasý yok.Yine kaybedeceksiniz.."Fener camiasýnýn bütün korkusu bu..Þimdiye kadar ensede nefes..Paranoya görüyorlar...Kabus yaklaþýyor..

ONUR BEKAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

þimdi bu anguta takýlanlara ve orda bazý laflar için ( bir müddet bende okudum) sövmem lazým ama akrabalarda fenerli var ama bu angutça yaptýklarý yorumlardan dolayý onlara sadece gülüyorum bu kadar þeref yoksunu insanlar bir araya gelemez heralde...
    trabzonspor bunlara çok acý çektirdi, geçen sene kupayý ellerinden aldýk bursaya verdik bu sene alacaz ve müzemize götüreceðiz nerelerini yýrtarlarsa yýrtsýnlar bu aynen böyle olacak
    Emekleri çaldýn yine.
    Günahkarsýn Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayýz Fenerbahçe !

blacksea35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý ONUR BEKAR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þimdi bu anguta takýlanlara ve orda bazý laflar için ( bir müddet bende okudum) sövmem lazým ama akrabalarda fenerli var ama bu angutça yaptýklarý yorumlardan dolayý onlara sadece gülüyorum bu kadar þeref yoksunu insanlar bir araya gelemez heralde...
    trabzonspor bunlara çok acý çektirdi, geçen sene kupayý ellerinden aldýk bursaya verdik bu sene alacaz ve müzemize götüreceðiz nerelerini yýrtarlarsa yýrtsýnlar bu aynen böyle olacak
    Onur kardeþ o akrabalarýnýda TS li yapsan..........

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Ýlk devre sönük futbol oynadýk. 2.Devre canlandýk. Taraftar Muhteþemdi. Öldük öldük dirildik. Son dakika da attýðýmýz gol muhteþemdi. Yukarýlardan aþaðýlara çocuk, kadýn varmý yokmu diye düþünmeden Koltuk fýrlatanlarý KINIYORUM. ÝLHAN CAVCAV 50 milyon bilet parasý vicdanýn eðer varsa RAHATMI.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Haftalardýr Jaja ve Colman oynayacak diye bekliyoruz fakat ikisi de sahada geziniyor.Haftalatdýr Umut Bulut gol kaçýrma kitabý çýkarýrcasýna kendini aþýyor.Burak-Selçuk-Alanzýnho-Serkan ve defans oyuncularý her maç ölümüne savaþarak takýmý zirvede tutuyor.
    Þenol hocam artýk birþeleri deðiþtirmek zorunda.
    Tgrt Haber Kemal BELGÝN: 'Trabzonspor orta sahada tek önlibero Selçuk ile oynamaya devam etsin,Ceyhun ile ikisi beraber oynamasýn ligi 6 puan geride tamamlar.Benden söylemesi'...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan ARSLAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Allah'a þükürler olsun böylesine kötü bir zeminde 3 puaný almasýný bildik
    Teþekkürler Alanzinho (:
    "3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.
    Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR."

ftunsal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Yaþ
    55

kayseri yönetimi volkaný iade etti kesinlikle irdelenmeli
    fenerbahçe dünya pisliðidir..
    her þeyin hesabý sorulur bir gün.....

ESER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

o yorumu yapan fblinin hayati irdelenmeli.

kendisini dunyaya getiren ebeveynlerinin neden korunmadiklari ve neden boyle bir kus beyinlinin dunyaya gelisine sebep olduklari sorgulanmali herseyden once..
    Konu ESER tarafýndan (21.03.2011 Saat 22:40 ) deðiþtirilmiþtir.

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý hodlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Haftalardýr Jaja ve Colman oynayacak diye bekliyoruz fakat ikisi de sahada geziniyor.Haftalatdýr Umut Bulut gol kaçýrma kitabý çýkarýrcasýna kendini aþýyor.Burak-Selçuk-Alanzýnho-Serkan ve defans oyuncularý her maç ölümüne savaþarak takýmý zirvede tutuyor.
    Þenol hocam artýk birþeleri deðiþtirmek zorunda.
    Tgrt Haber Kemal BELGÝN: 'Trabzonspor orta sahada tek önlibero Selçuk ile oynamaya devam etsin,Ceyhun ile ikisi beraber oynamasýn ligi 6 puan geride tamamlar.Benden söylemesi'...
    Jaja yi anladimda colman in haftalardir sahada gezindigi konusuna katilmiyorum.

Evet colman belki cok iyi oynamadi ama istegi,mücadelesi yerinde bence hatta dünkü macta ilk devre en fazla sorumluluk alanlarin basinda geliyordu.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Efendioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konuya cevap atmayý unutmuþum Alanzinho(adamým) golü attý ve aðlamaya baþladým koltuklardan yerlere zýpladým halýyý üstüme doladým yerde yuvarlanýrken hala duygulanýyorum golü izleyince
    Konu Fatih BALTA tarafýndan (22.03.2011 Saat 00:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Yusuf BALCI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    38

Alýntý demiradam57 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýrdýr benmi göremiyorum.Yedek kulübesinde MESSÝ mi oturuyor.Tövbe tövbe...
    Benim yazýmda Umut yerine yedek kulübesinden baþka birisi oynamalý gibi bir ifade mi gördünüz? Ben tekrar okudum yazdýklarýmý ama böyle bir ifadeye rastlamadým.

Ben Umut'un özelliklerinden ve sahip olmadýðý özelliklerden bahsettim. Öyle veya böyle sezon sonuna kadar muhtacýz bu adama. Pawel oynatýlýr da beklenti içinde olanlarý haksýz çýkartmazsa ayrý mesele ama pek ihtimal vermiyorum. Muhtemelen Þenol ve Ünal hoca takýmý kurarken ilk olarak Umut'u yazýyorlardýr oraya.

Sezon baþýnda Teofilo'nun güzel goller atarak ilk 11 i Umut'tan kapmasý sonrasý Þenol Güneþ'in "Umut için üzülüyorum" açýklamalarýný hatýrlayýn. Teofilo performansý ile haketmiþti o formayý, ama bizim hocamýz duygusal anlamda Umut için üzülmüþtü.

Ayný þey bu hafta oldu. Hami Mandýralý'nýn açýklamasýnda geçen "Umut Bulut adýna üzülüyorum. Çok çalýþýyor ama kaçýrýlmayacak goller kaçýrýyor. Hem taraftarý hem de kendini üzüyor. Ýþte bu anlarda taraftarýn Umut'a sarýlmasý gerekiyor. " kýsmý tam anlamýyla kaos. Eðer son 3-4 maçta bir kahraman çýkýp maçý kurtarmasa (Burak - Alanzinho - Jaja) Umut'un kaçýrdýðý gollerin kýymeti çok daha iyi anlaþýlýrdý. Üzülüyorum açýklamasý yerine adama soðuk kanlý olmayý, topu kontrol ederken nasýl yapacaðýnýn inceliklerini falan anlatýn ki, maç içinde saçmalamasýn. Bu tip bilgiler sonradan öðrenilebilir. Yetenek dediðimiz þeyler deðildirler. Tecrübe ile kapanacak özelliklerdirler.

Umut için benim þahsi alternatifim ise olsa olsa þöyle olurdu, Umut forvette Burak kanatta þeklinde olacaðýna, bu ikili forvet oynatýlýr, rakip defans alt üst edilebilir. Bunu bir tarafýmdan uydurmuyorum. Son maçlarda attýðýmýz son dakika golleri, hocanýn saha içinde böyle bir deðiþikliðe gitmesinden kaynaklanýyor. Burak son dakikalar sýkýntýlý geçerse forvete monte ediliyor hemen. Bu þekilde de bir çok gol attý, pozisyon hazýrladý.

Burakta en azýndan soðuk kanlý bitiricilik var. Dünkü maçta atamadýðý golde de kötü top kontrolünün azizliðine uðradý.

Sonuç olarak, öyle veya böyle bizi bu günlere bu takým getirdi. Bugün hata yapan yarýn maç kurtarýr, bugün maç kurtaran yarýn kötü oynar, önemli olan ise takýmýn kazanmayý bilmesidir. Teknik yorum yapýyoruz diye bazý arkadaþlar futbolcularý afaroz ediyoruz sanmasýn. Umut'un genel performansý göz önüne alýndýðýnda þu anki takýma ben de takýmý kursam onu monte ederim farklý bir diziliþle de olsa Umut'a saldýranlar haddini bilmeli, savunanlar da adamý göklere çýkarmamalý. Eksikleri ile artýlarý ile mantýklý þekilde tartýþýlmalý. Benim görüþüm budur.
    Konu Yusuf BALCI tarafýndan (22.03.2011 Saat 00:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Cem Akyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Fenerbahçe'nin ebesi irdelenmeli.Ulan bu kadar aptal bir topluluk olabilir mi ya.Tövbe Yarabbim ya
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

ThePatriot61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kus beyinliler resmen paranoyak olmus. Su antudaki basliklari görseniz.

Yok bu hamsiler sansli. Yok genclerin oyunculari neden 1. golde kimseyi marke etmediler yok hakemler hamsilere yardim ediyor...

Ulan siz hamsilerin b.....
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    40

küçük bi sistem deðiþikliði benim iþim deðil yalnýz acaba takýmý rahatlatabilirmi diye düþünmeden edemiyorum....elimizde belkide þuanda türkiyede gol ve pas anlamýnda en kabiliyetli oyunculardan biri bulunuyor jaja ve bence biz bu adamý ceza sahasýndan çok uzakta topla buluþturup kendi var olan yeteneklerinden tam verim alamamýza sebep oluyoruz ve top kaptýrdýðýnda orta saha civarýndaysa eðer takým bi anda kontraya yakalanýyor bu þekilde takýma verdiði zarar göze çarpýyor....tahminimce jaja ceza sahasýna daha yakýn oynasa geriden top almayýp top ona ceza saasýna yakýn kýsýmlarda ulaþtýrýlsa yaptýðý hareketlerin adam geçmesinin verdiði paslarýn ve gollük þutlarýnýn bi manlamý olacaktýr diye düþünüyorum bunun yanýnda top kaptýrsa bile sahamýza uzak kýsmýnda olduðundan þimdiki gibi göze batmayacaktýr bu nedenle tam bi forvet özelliðini taþýyýp en uçta oynayabilirmi bence pekala yapabilir olmadý ikinci forvet olarak görev almasýndan yanayým enginin takýma döndüðünü düþünürsek umut bu takýmdan þu anda kesilip þöyle bi kadro olabilir....

..........................tolga................... .............

serkan...........giray..........egemen............ piotr

................selçuk..............colman........ ........

burak........................................engin (umut)

....................jaja........pawel(umut)....... .......

ama biþey varki en iyisini þenol hoca düþünür...

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý livera61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fenerbahçe'nin ebesi irdelenmeli.Ulan bu kadar aptal bir topluluk olabilir mi ya.Tövbe Yarabbim ya
    katýlýyorum.
    Bunlarý kim doðurdu. yada doðurmadý da baþka biþe mi yaptý araþtýrýlmalý.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    51

Az önce Cine 5 te 90+3 isimli spor programýný izledim, tek kelimeyle helal olsun diyorum son derece objektif ve seviyeli bir programdý, e-maille sorduðum soruyu bile dile getirdiler, üstelik Trabzonsporlu bir yorumcu olmamasýna raðmen

gbnin dile getirdiði küfür iddialarýný "biz spor hakkýnda konuþalým" diyerek gündeme getirmediler, yürekten alkýþlýyorum,

Serdar Dilekoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Arkadaþ bu Colman ne yapsa yaranamýyor.

Þu takýmda en verimli futbolcudur Colman.

Saha içerisindeki mücadelesi yeter o adamýn.

Kendi sahamýzdan çýkarken topu kontrol edip oyuna sokmasý ve rahatlatmasý yetiyor.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlýðýn hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanýn ilk þartý da "Bize Heryer Trabzon" sloganýný benliðinde kabul etmektir.

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý samway Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tolga ya yuklenmemek lazým evet bazen fahiþ hatalar yapabýlýr ama bakýn lýg tv muhabýrý hemen ýlk soruyu yoneltýyo 'kentte sýze hýc guvenýlmýyor kalede bu etki yapýyo mu ' dusunun ký kalecýyý strese sokmaya calýsýyolar býzde bu serefsýzlere el verýrsek bu tarz yorumlarla daha cok strese gýrer ve daha cok hata yapar tolga ... bu saatten sonra tolga kalede herkes destek versýn kostek olan fener maclarýný ýzlesýn...

gerçekten tebrýk ederým mukemmel bir orum olmus sný saygýyla ve sebgýyle selamlýyorumm
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý kaptans Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    küçük bi sistem deðiþikliði benim iþim deðil yalnýz acaba takýmý rahatlatabilirmi diye düþünmeden edemiyorum....elimizde belkide þuanda türkiyede gol ve pas anlamýnda en kabiliyetli oyunculardan biri bulunuyor jaja ve bence biz bu adamý ceza sahasýndan çok uzakta topla buluþturup kendi var olan yeteneklerinden tam verim alamamýza sebep oluyoruz ve top kaptýrdýðýnda orta saha civarýndaysa eðer takým bi anda kontraya yakalanýyor bu þekilde takýma verdiði zarar göze çarpýyor....tahminimce jaja ceza sahasýna daha yakýn oynasa geriden top almayýp top ona ceza saasýna yakýn kýsýmlarda ulaþtýrýlsa yaptýðý hareketlerin adam geçmesinin verdiði paslarýn ve gollük þutlarýnýn bi manlamý olacaktýr diye düþünüyorum bunun yanýnda top kaptýrsa bile sahamýza uzak kýsmýnda olduðundan þimdiki gibi göze batmayacaktýr bu nedenle tam bi forvet özelliðini taþýyýp en uçta oynayabilirmi bence pekala yapabilir olmadý ikinci forvet olarak görev almasýndan yanayým enginin takýma döndüðünü düþünürsek umut bu takýmdan þu anda kesilip þöyle bi kadro olabilir....

..........................tolga................... .............

serkan...........giray..........egemen............ piotr

................selçuk..............colman........ ........

burak........................................engin (umut)

....................jaja........pawel(umut)....... .......

ama biþey varki en iyisini þenol hoca düþünür...

kotu bir fikir degil teoride cok güzel gibi gorunsede iþleyiþte cok mantýklý gorunmuyor nedenmý hemen anlatayým...

bizim kanat oyuncularýmýz tam olarak kanat gýbý oynamýyorlar, mesela sen burak yada engýnden hýc ýcerýye dogru orta yaptýkalrýný gördünmü ??? jaja topu ayagýna aldýgý anda kanat oyuncularýmýz carpraz býr sekýlde ceza sahasýna dogru gýrerken umutta ters yone dogru kosular yapýyor dogal olarak o anda kanatlarýmýz bosaldýgý ýcýn butun yuk colman ve selcugun uzerýne býnýyor sýmdý býz bu sýstemde oynarsak dýyelýmki pasý atacak olan selcuk olsun ceza sahasý ýcýnde 4 oyuncumuz (en az ) olacak, olaki bir top kaptýrýrsak o bolgede kaptýrdýgýmýz her top býze kontra atak gýbý geri doner iþte buyuzden jaja forvet arkasýnda daha etkýlý o bogede hem pres hem asist hemde uzaktan sut atabýlme yetenegýný daha ýyý sergileye biliyor uzakdan gollerýyle sýmdýlýk tanýmasakda nedense ýcýmdeký býr hýs o uzakdan attýgý golle sampýyonlugu kazanacagýmýzý dusunuyorum
    Konu demir tarafýndan (22.03.2011 Saat 12:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Serdar Dilekoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþ bu Colman ne yapsa yaranamýyor.

Þu takýmda en verimli futbolcudur Colman.

Saha içerisindeki mücadelesi yeter o adamýn.

Kendi sahamýzdan çýkarken topu kontrol edip oyuna sokmasý ve rahatlatmasý yetiyor.
    Ya býrak renktaþ. Sene baþýndan beri anlatýyoruz bunlarý da. Okumuyor heralde kimse
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Melek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Anlatýlmaz yaþanýr 2 goldeki sevinç
    Olmadi Dedeðumuz,Oldi Demeduðumuz...

TAMTÜRK61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Buradan da sýyrýldýk Allah'a þükür!
    TRABZONSPORUM, SEN ISTANBUL SALTANATINA SON VEREN TEK TAKIMSIN,SEN KARADENIZDEN KOPAN BIR FIRTINASIN,SEN EN BÜYÜKSÜN.BU BÖYLE BILINE!!!! Eski nickim : Ünyeli61

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maça gidenlerin resimleri gelmeye baþladý.
    Çok büyük Deplasman kaçýrdýk yaa.
    Lanet olasý YGS !!!
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)