Sayfa 11 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3906 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliði 1 - 2 Trabzonspor

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Helvacý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fener çok kolay maç kazanýyor. anlamadým gitti benim bildiðim lider takým hedef takýmdýr. bizim takýmlarýn hedefi hala biziz. ilginç bizim takým öne geçince ne oynayacaðýný þaþýrýyor. kaç maçtýr rahat bir izleyemedik ligin sonuncusunu bile zor yendik. umarým burak eski formuyla döner yoksa bu umutun ipiyle kuyuya inilmez. gol atamýyor ama çok iyi niyetli bir oyuncu.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

g.býrliði maçý ligdeki en kolay galýp gelecegýmýz maçlardan biri olacak.egemen burak ve serkanýn dönüslerý bu maçý rahat lehýmýze çevýrýr.

Uður Kalyoncu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

onurun sakatlanmasý üzücü ama tolga da kötü kaleci deðil sadece güvene ihtiyacý var,hocalarýmýz onunda beynini yýkayacaklardýr,bizim de üstümüze düþmeni yapmamýz lazým,ben kalede büyük sýkýntý yaþayacaðýmýzý düþünmüyorum..

topu karþýya adam geçerek taþýyacak jajadan baþka adamýmýz yok,engin artýk biran önce dönmeli

en önemlisi ise fb nin kazandýðý maçlarý bizde kazanacaðýz,bu bizim olmazsa olmazýmýz þampiyonluðun baþka yolu yok..

Nereden
    Ýstanbul

haftaya fener gs yi yener umarým oyuncular bunun bilincinde olur. konsantrasyonlarýný bizim maça verirler. beklenti içine girmezler.

SADECETRABZON61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Alýntý amasya0561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1e 1 futbolda diyorlarki fb çok iyi oynuyor þampiyonluk havasýnada girdiler.
    bizde ayný puandayýz ama kimse bizim þamiyon olacak gibi görmüyor. bu gerçekten hava iþimi acaba. bizim takýmýmýzda bu hava yokmu. bence var ben bu inanisi 10 kiþi ile oynadýgýmýz ve geriden gelip aldýgýmýz bjk maçinda ve geriye düþüp býrakmadýgýmýz kayseri maçinda gördüm. ama anlayamadýgým o ilk devrede týkýr týkýr oynayan futbol anlayisini neden yakalayamiyoruz.

Samimi Olmak lazým Biz Ýyimiz hayýr.Fener maçýný izledim konya ile adamlar herþeyinle onnumara nebiçim pres yapýyorlar Bizde varmý Ligin Ýlk yarýsý ne güzeldik Fener Böyle giderse Þampiyon Olur Biz Puan Kaybedebiliriz bu 2 haftada böyle oynarsak Oyuncularýn Kulaklarý Çekilmeli..

SADECETRABZON61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Alýntý FATÝH ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    g.býrliði maçý ligdeki en kolay galýp gelecegýmýz maçlardan biri olacak.egemen burak ve serkanýn dönüslerý bu maçý rahat lehýmýze çevýrýr.
    Yapmayýn abicim þu þekil Yorumlar artýk kolay maç varmý oynadýðýmýz Futbol sana ümit verdimi Kasýmpaþa maçýnda Bol keseden atýp duruyorsunuz Gençlerbirliði Fener maçýný izledinmi adamlar nasýl oynadý Gençlerbirliði iyi takým kasýmpaþaya benzemez yenilirsek Kimse ne oldu demesin..
    Futbolcularýmýzdan bazýlarý inanmýyor birþeylere inanmalý artýk ve eski presli koþan Trabzonsporu istiyorum.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

aramýzda þenol güneþe güvenmeyen arkadaslarda varmýs!futbolculuk hayatý 25'ýnde býtmýs adamlarý hem býze hem türk futboluna kazandýrdýðý ýcýn þenol güneþý eþefle kýnýyorum!istifa günes!hemen gel zýya.

mekatronik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

egemen,engin, burak,serkan,yok ideal kadrodan. bence normal kötü görünmemiz. diðerlerine bakarsak jaja,piotr,giray,selçuk iyi colman idare eder geriye kalýr umut.
    aslýnda ilk yarýdan farkýmýz tam olarak eksiklerimiz baþka birþey deðil.
    Cehalet ne güzel þey, her þeyi biliyorsun.

oguzhanssan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

bizim bu oyunla þampiyonluk gerçekten hayal. ama fenerin de puan kaybedeciðne eminim! onlar ilk gölü yediklerinde çýkaramýyorlar.
    ama bizim de bir an önce engin egemen ikilisine ihtiyacýmýz var. yattara oyuna bir daha girmemeli. alanzinho ikinci yarý girebilir.
    brazek ler oynayabilirler. colman dinlendirilmeli. serkanýn mental yapýsý düzelmiþse oynatýlmalý. malum orasý otoban olmuþtu. cale yedeðe çekilmeli.
    glovaçki kart görmesin diye uyarýlmalý. tolga iyi kaleci muahkkak oynasýn.(ama klasik þenol hoca taktiði bir adam iyi ise yedeði bitmiþtire maruz kalmýþsa bittik).
    selçuk un yerine bir adam varsa muhakkak bu maçta oynamalý! yoksa fenerin maruz kalacaðý maçlarda biz darmadaðýn oluruz!
    burak ve umut haricindeki forvetimiz de oynamalý bu maçta!
    Aðaca yaslanma kurur, insana yaslanma ölür

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Artik hic bir maca kesin yenecegimiz mac gözüyle bakamiyorum. Bunun örneklerini 2. yari ile görmekteyiz. 1. yarida sakatlik ve cezalilar bakimindan pek sorun yasamadik ama 2. yari en büyük sikintilarimizin basinda bu konu geliyor. Futbolumuzda bir düsüs var dogrudur ama ben bu saatten sonra güzel futbol degil 3 puan istiyorum. Ins Allah Cc. yanimizda olurda bu ligi en önde bitiririz.

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    40

rahat kazanmamýz ýmkansýz.nerdeyse býz her macýmýzý zorla alýyoruz.cuma gunu fener puan kaybedecektýr. bu da bizi rahatlatýr. lakýn puan olarak rahatlamak saha da rahatlamamýzý saglamýyor

sezgin_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrýkkale

Arkadaþlar bu eziklerin maçý niye cuma günü þansal nevruz falan diyodu ama...

mekatronik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

neden burak direk santrafor oynamazki.oyunu burak'ýn üzerine kurmalýyýz.ceyhun ortada ve jaja da caný istediði yerde oynasýn.burak atamazsa jaja atar.kolay kolayda gol yemeyiz.
    Cehalet ne güzel þey, her þeyi biliyorsun.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Engin oynayacak mý?..Ortasahayý toparlar biraz..Defans hattýmýzý Kasýmpaþa maçýnda beðendim..Hele Giray'ý uzun zamandan beri bu kadar beðendim..Egemen-Giray oynasýn..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

sadeceTrabzon61...arkadasým,g.birliðý kasýmpasadan daha ýyý býr takým degýl.ýkýncýsi ýse kasýmpasa maçýnda kötü futbol oynamadýk,vasattýk.kötü olsak kalemýzde neden pozýsyon vermedýk.farklý kazanamadýk o kadar.g.býrligý takýminýn arkasý ayrý önü ayrý oynuyor.üstelýkte çok agýr kalýyorlar.jajanýn aðzýna layýk bir maç.kasýmpaþa maçý oyunu býle bu maçý kazanmamýz icýn yeterlý.ýlk yarýdaký gýbi maçlarýmýzý þov yaparak alamayacaðýz.o devreyý unutun.kontrollu oyun ve en az hata yapan yarýsý önde býtýrecek.herkes kendýný bu oyun tarzýna þartlandýrsýn.

Nereden
    Uzak Doðu

Bu sene ilk defa bu kadar ümitsizliðe kapýlmýþ gördüm bizi .
    Gerek üzerimize oynanan oyunlar , gerek Fener'in iyi gidiþi , gerek ikinci yarýda ki puan kayýplarýmýz .
    Yolunda gitmeyen birþeyler var , olabilirde .
    Ama inancýmýz çok daha kuvvetli olmalý bu saatten sonra .
    Bu takým 9'da 9 yapabilecek güce sahip .
    Eðer inancýmýzý kaybedersek , adiler istediklerini almýþ olurlar bu kadar basit .

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Yattara yerine Burak,Tayfun yerine Serkan kadroya girerse hele bir de Engin dönerse maç rahatlýkla bizim diyebiliriz.Bu arada Umut'un yerine Pawel'i tek forvet görürsek en azýndan ileride top tutmayý becerebilen bir forvetle maça baþlamýþ oluruz.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý r9emre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yattara yerine Burak,Tayfun yerine Serkan kadroya girerse hele bir de Engin dönerse maç rahatlýkla bizim diyebiliriz.Bu arada Umut'un yerine Pawel'i tek forvet görürsek en azýndan ileride top tutmayý becerebilen bir forvetle maça baþlamýþ oluruz.
    Umut bu takýmýn vazgeçilmezidir öle deme!
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Nereden
    Almanya

ileride ya burak jaja yada pawell jaja oynasin jaja her mac gol atar sadece ceza sahasinda olsun yeter....

Nereden
    Ýstanbul

bizim tek avantajýmýz kadromuzun daha geniþ olmasý ama saha ve seyirci dezavantajýný bir an önce avantaja çeviremezsek sýkýntý var demektir. feneri bekleyen en büyük tehlike sakatlýk alex sakatlandýðý an biterler bizde öyle bir durum yok ama gel görki türkiye liginde alex e dokunmak yasak fenere resmen yatýyor takýmlar

61trabzonomer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umut bu takýmýn vazgeçilmezidir öle deme!
    armaðan nagadarumese har ayný cümlenin ünlemsizi
    Bizler gezginleriyiz sevda yolunun,
    zamaný gelince,elbet buluþuruz..

Serdar Dilekoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Arkadaþlar Engin oynasada bence tam bir verim beklemeyin derim.

Þenol Hoca Kasýmpaþa kadrosunda pawel ve Tayfun dýþýnda bir deðiþikliðe gitmez gibi geliyor bana.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlýðýn hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanýn ilk þartý da "Bize Heryer Trabzon" sloganýný benliðinde kabul etmektir.

Eto'o - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    38

Alýntý Helvacý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bizim tek avantajýmýz kadromuzun daha geniþ olmasý ama saha ve seyirci dezavantajýný bir an önce avantaja çeviremezsek sýkýntý var demektir. feneri bekleyen en büyük tehlike sakatlýk alex sakatlandýðý an biterler bizde öyle bir durum yok ama gel görki türkiye liginde alex e dokunmak yasak fenere resmen yatýyor takýmlar
    alex sakanlanmasa biz sakatlariz sikariz ayagin iki kursun

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý 61trabzonomer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    armaðan nagadarumese har ayný cümlenin ünlemsizi
    Ne diysin la Rumca bilmiyorum...Umut iþkenceyi arttýrýr mý demek

Nereden
    Ýstanbul

bu arada yönetimin yarýn bomba açýklamalar yapacaðýný düþünüyorum. derbi haftasý feneri germek iþimize gelebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)