Sayfa 51 Toplam 157 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3906 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 26.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 2 Trabzonspor

Nereden
    İstanbul

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI ve
    BÜYÜK TAKIMIN KÜÇÜK TARAFTARLARI (Sürekli olumsuz şeyler yazan, takıma inanmayanlar)

GS-FB maçı için
    İlk yarı bitiminde tüm FB 5 km nin altında koşmuş idi (bence kondisyon olarak FB aşağı inişine devam ediyor). Oyun zaten kötü.
    Selçuk yine sakatlandı. Onlarda da çatlama patlamalar olacaktır.
    FB şu anda %100 kapasitesi ile oynuyor. Böyle sürdürmesi imkansız bana göre.
    Hakem bariz şekilde kartlarda FB yi kayırdı, GS yi biçti.
    GS nin 1 golünü yedi, faul diye vermedi
    GS 11. sırada
    Hagi nin 2. yarı değişiklikleri FB nin ekmeğine yağ sürdü
    FB ye karşı psikolojik olarak bir ezikliği var
    FB yine %100 oynadı ve Alex ile maçı aldı

Şimdi 11. sıradaki GS yi yenen FB yi göklere neden çıkarıyorsunuz. Maçtan önce çoğumuz GS nin yenileceğini düşünüyorduk. Öyle değil mi? Sonra maç sırasında FB nin HİÇBİR VARLIK GÖSTEREMEMESİ, GERİ DÜŞMESİNE RAĞMEN kazanması fikrinizi mi değiştirdi? Siz GS yi bırakın. FB nin dün
    -kondisyonu ne?
    -ne oynamış?
    -hakem kayırmış mı?

bunlara bakın. Böyle lig sonuna kadar gidilmez. Hepi topu 11. olan ve zaten kendisine karşı ezik olan GS yi yendi.

Maç sonu açıklamaları,
    Alex hala TS nin 9 puan kaybettiğini vurguluyor SİZCE NEDEN SÖYLÜYOR BUNU arkadaşlar. 9 puan kaybedeli çok olmuş, olmuş bitmiş, şu an puanlar eşit gibi neden sürekli TS 9 puan kaybettiyi tekrarlıyorlar?
    Aykut, TS 9 puan kaybetti diye yine vurguluyor !

Sonra sizler de foruma saldırıp 9 puan kaybettik diye ağlayıp duruyorsunuz !
    YETER ARTIK YETER !
    Bırakın şu FB nin ağzından konuşmayı. Aykut ve Alex sizi yönlendiriyor, bu oyuna gelip burada konuşuyorsunuz ! Siz TS taraftarı mısınız? İnsan biraz dik durur, inanır ... Bu ezikliğin sebebi nedir?

TRABZONSPOR
    Allah tan futbolcularımız bu forumdaki birçok taraftar gibi değil ve çok inanıyorlar şampiyonluğa !
    Siz inanmayan taraftarlar ! Gölge etmeyin. Gidin MADEM FENERİN ŞAMPİYON OLACAĞINA İNANIYORSUNUZ antu ya yazın ! Böyle bir şeyi kabul edemiyorum ben. Vır vır vır sürekli bir eziklik içerisinde FB yi anlatıp duruyorsunuz.

Biz puan da kaybedebiliriz. Asıl sorunumuz motivasyondu. İlk yarı çok ileride olduğumuz için, yeterince konsatre olamadık oyunlarımıza. Sakatlık, 1-2 hakem hatası puan farkını sildi. Ama takım direniyor ! Eşit puana düştüğünden beri
    -futbol hırsı ve istekte hiçbir sorun yok
    -puan da kaybetmedik

Sakatlarımız geri gelecek

Bu mücadeleyi sonuna kadar verecek TS. Hele ki GB ni yenersek yarın, yine +1 öndeyiz. Yenilirsek de herşey bitmiş değil !

En büyük TRABZONSPOR. İnanmayan, desteklemeyenler lütfen gölge etmesin, yazmasın.

Saygılarımla,
    Her şey ancak bu kadar güzel özetlenebilirdi.

İmza: Okan Meral

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar samimiyetimle söylüyorum bırakın şu angutları sadece bizim maça bakalım muhakkak puan kaybedecekler önemli olan bizim maçlar .
    gençberliği maçına odaklanalım
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Stratejik acidan cok önemli bir mac olarak görüyorum bunu.

Sampiyonluk yolunda kirilma maclarimizdan birisi.

Bu maci alirsak önümüz tekrardan acilacaktir,takim maca adeta klitlenmeli,isi siki tutmali.

Kazanmamiz fb yi de etkileyecektir,sinir olacaklar.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

20 kisilik kadroya bakarsak...sezer, ve baris yok demeki ceyhun yedek kalacak yani söyle olur..

Tolga
    serkan-giray-glo-cale
    -----selcuk-colman---
    burak---jaja----piotr
    ---------pawel(umut)--

Ben olsam paweli oynatirdim...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Nereden
    Almanya

Alıntı Samet Yildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 kisilik kadroya bakarsak...sezer, ve baris yok demeki ceyhun yedek kalacak yani söyle olur..

Tolga
    serkan-giray-glo-cale
    -----selcuk-colman---
    burak---jaja----piotr
    ---------pawel(umut)--

Ben olsam paweli oynatirdim...
    Bence de böyle cikmaliyiz sahaya.

cenk52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Çok ama çok belkide en zor maçımız... Bu maçta puan kaybetmezsek önümüz çok açık...

Nereden
    Trabzon

3 puan şart..Allah kalemize can versin.Toplar girmesin inşallah..

apachi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim bi tane zor maçımız var (g.antep) fenerin ise 2 tane (g.antep&sivas) özellikle sivas kümede kalma mücadelesi son maça kalırsa o zaman ne olacak? Daha hiçbirşey bitmiş değil bakın bursa taraftarı bile hala daha şampiyonluk şansımız var derken biz neden erken havlu atma gereği duyuyoruz? Neden buraya kadarmış diyoruz gerek yok moral bozmaya İNANMAYA DEVAM.

Yarın akşamki maça gelirsek alacağımız galibiyet 3 puandan ibaret olmayacak rakibimizinde bir nevi direncini kıracak belkide.
    Ayık Olun, Ayık Olmak İyidir.

ergin cesit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yarın 3 puan bizimdir.şampiyonluktan zerre kadar şüphem yok
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

şampiyonluğu bu olumlu hava getirecek belkide ..

Berat Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI ve
    BÜYÜK TAKIMIN KÜÇÜK TARAFTARLARI (Sürekli olumsuz şeyler yazan, takıma inanmayanlar)

GS-FB maçı için
    İlk yarı bitiminde tüm FB 5 km nin altında koşmuş idi (bence kondisyon olarak FB aşağı inişine devam ediyor). Oyun zaten kötü.
    Selçuk yine sakatlandı. Onlarda da çatlama patlamalar olacaktır.
    FB şu anda %100 kapasitesi ile oynuyor. Böyle sürdürmesi imkansız bana göre.
    Hakem bariz şekilde kartlarda FB yi kayırdı, GS yi biçti.
    GS nin 1 golünü yedi, faul diye vermedi
    GS 11. sırada
    Hagi nin 2. yarı değişiklikleri FB nin ekmeğine yağ sürdü
    FB ye karşı psikolojik olarak bir ezikliği var
    FB yine %100 oynadı ve Alex ile maçı aldı

Şimdi 11. sıradaki GS yi yenen FB yi göklere neden çıkarıyorsunuz. Maçtan önce çoğumuz GS nin yenileceğini düşünüyorduk. Öyle değil mi? Sonra maç sırasında FB nin HİÇBİR VARLIK GÖSTEREMEMESİ, GERİ DÜŞMESİNE RAĞMEN kazanması fikrinizi mi değiştirdi? Siz GS yi bırakın. FB nin dün
    -kondisyonu ne?
    -ne oynamış?
    -hakem kayırmış mı?

bunlara bakın. Böyle lig sonuna kadar gidilmez. Hepi topu 11. olan ve zaten kendisine karşı ezik olan GS yi yendi.

Maç sonu açıklamaları,
    Alex hala TS nin 9 puan kaybettiğini vurguluyor SİZCE NEDEN SÖYLÜYOR BUNU arkadaşlar. 9 puan kaybedeli çok olmuş, olmuş bitmiş, şu an puanlar eşit gibi neden sürekli TS 9 puan kaybettiyi tekrarlıyorlar?
    Aykut, TS 9 puan kaybetti diye yine vurguluyor !

Sonra sizler de foruma saldırıp 9 puan kaybettik diye ağlayıp duruyorsunuz !
    YETER ARTIK YETER !
    Bırakın şu FB nin ağzından konuşmayı. Aykut ve Alex sizi yönlendiriyor, bu oyuna gelip burada konuşuyorsunuz ! Siz TS taraftarı mısınız? İnsan biraz dik durur, inanır ... Bu ezikliğin sebebi nedir?

TRABZONSPOR
    Allah tan futbolcularımız bu forumdaki birçok taraftar gibi değil ve çok inanıyorlar şampiyonluğa !
    Siz inanmayan taraftarlar ! Gölge etmeyin. Gidin MADEM FENERİN ŞAMPİYON OLACAĞINA İNANIYORSUNUZ antu ya yazın ! Böyle bir şeyi kabul edemiyorum ben. Vır vır vır sürekli bir eziklik içerisinde FB yi anlatıp duruyorsunuz.

Biz puan da kaybedebiliriz. Asıl sorunumuz motivasyondu. İlk yarı çok ileride olduğumuz için, yeterince konsatre olamadık oyunlarımıza. Sakatlık, 1-2 hakem hatası puan farkını sildi. Ama takım direniyor ! Eşit puana düştüğünden beri
    -futbol hırsı ve istekte hiçbir sorun yok
    -puan da kaybetmedik

Sakatlarımız geri gelecek

Bu mücadeleyi sonuna kadar verecek TS. Hele ki GB ni yenersek yarın, yine +1 öndeyiz. Yenilirsek de herşey bitmiş değil !

En büyük TRABZONSPOR. İnanmayan, desteklemeyenler lütfen gölge etmesin, yazmasın.

Saygılarımla,

Nereden
    İstanbul

Siz zannediyomusunuz ki sadece biz stres altındayız. Etrafınızda kaç fbli''biz kesin şampiyon oluruz'' diyebiliyor? Biz kazandıkça onlarda ''Bu adamlar pes etmeyecekler galiba'' diyeceklerdir. Üstelik geçen seneki son maç sendromları da haftalar ilerledikçe baskı onları baskı altına alacaktır.
    Şu bir gerçekki kimsenin beklemediği kadr iyi gidiyorlar ama bizde de bjk maçı dönüm noktası oldu.
    Beni endişelendiren fb nin kazanması değil bizim kötü oynamamız.
    Ama bu haftayı atlatırsak önümüzdeki hafta takımdaki tüm ''winner'' oyuncular (Egemen, Engin, Burak'' takımda olacak. Bu da maçlarda pes etme ihtimalimizi daha da azaltıyor. Ayrıca takımı her anlamda bozan YATtara'nın da kadroda olmaması çok olumlu bir gelişme bence.
    Bizim için de olumlu gelişmlelerden biri de muhtemelen gs maçını seyircisiz oynayacak olmamaız. Ne olursa olsun 50.000 kii önünde oynamak kolay olmayacaktır. Bu nedenle verecekleri bir ceza bizim çok işimize gelir. Ben fb nin fikstürüne baktığımda hala kaybedebilecekleri bir çok maç görüyorum. Bir de zor maçları kazanmak şampiyonluk için yeterli değil. fb nin son haftaki sivas maçı bile çok çok zor olabilir onlar için.
    Yani umutsuzluğa kapılmak için daha çok erken.
    Biz maçlarımızı kazanalım yeter.

Kasım BEKTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bizde her ne kadar yıllardır gelmeyen şampiyonluk nedeniyle acabalar varsada
    şu an yarıştığımız fenerbahçenin de son haftalarda kaçırdığı şampiyonluklar nedeniyle acabaları var

biz kendimize inanmazsak bize kim inanır?

ben bu takıma inanıyorum bu sezon şampiyon olacak

ha oldu da şampiyon olamadı

canları sağolsun

biz bu takımı karşılıksız sevdik... yeter ki adam gibi mücadele etsinler...
    elbet bir gün... (belki yarın, belki yarından da yakın) ...PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI...

...KONSANTRASYON...

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yattara neden alınmadı kadroya...
    Alınmasını mı bekliyordun abi ?
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Nereden
    Almanya

Alıntı omermk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz zannediyomusunuz ki sadece biz stres altındayız. Etrafınızda kaç fbli''biz kesin şampiyon oluruz'' diyebiliyor? Biz kazandıkça onlarda ''Bu adamlar pes etmeyecekler galiba'' diyeceklerdir. Üstelik geçen seneki son maç sendromları da haftalar ilerledikçe baskı onları baskı altına alacaktır.
    Şu bir gerçekki kimsenin beklemediği kadr iyi gidiyorlar ama bizde de bjk maçı dönüm noktası oldu.
    Beni endişelendiren fb nin kazanması değil bizim kötü oynamamız.
    Ama bu haftayı atlatırsak önümüzdeki hafta takımdaki tüm ''winner'' oyuncular (Egemen, Engin, Burak'' takımda olacak. Bu da maçlarda pes etme ihtimalimizi daha da azaltıyor. Ayrıca takımı her anlamda bozan YATtara'nın da kadroda olmaması çok olumlu bir gelişme bence.
    Bizim için de olumlu gelişmlelerden biri de muhtemelen gs maçını seyircisiz oynayacak olmamaız. Ne olursa olsun 50.000 kii önünde oynamak kolay olmayacaktır. Bu nedenle verecekleri bir ceza bizim çok işimize gelir. Ben fb nin fikstürüne baktığımda hala kaybedebilecekleri bir çok maç görüyorum. Bir de zor maçları kazanmak şampiyonluk için yeterli değil. fb nin son haftaki sivas maçı bile çok çok zor olabilir onlar için.
    Yani umutsuzluğa kapılmak için daha çok erken.
    Biz maçlarımızı kazanalım yeter.
    Katiliyorum abi,biz tempo ve cosku olarak yukari cikarsak bu isi sonuna kadar götürecegiz,bu kesin.

Fb nin kazanmasindan daha önemli olan takimdaki durgunluk,bunu artik üzerimizden atmaliyiz.

Nereden
    İstanbul

Ben üniversite yıllarımda kısa bir dönem at yarışına sardırmıştım. Tam da o dönemde Yavuzhan diye bir tay çıktı piyasaya.Çok uzun süre hiç geçilmedi. Arap atları arasında bir fenomen oldu. En büyük özelliği neydi biliyormusunuz hiç bir yarışı açık ara kazanmazdı. Gelir öndeki grubu yakalar geçer ama yanlız kaldığında temposu düşerdi. Sonra arkadan bir at sprinte kalkıp onu yakaladığında (ki at yarışınad bu durumda sonradan hızlanıp gelen %99 yarışı kazanır) o tekrar hızlanır ve yarışı kazanırdı. Rakip atlar ve jokeyler için sinir bozucu bir durum olsa gerek.Onun jokeyi bu durumu şu şekilde özetliyordu'' yanına at istiyor'' yani onu zorlayan bir at olduğunda oda koşuyordu. Bir çok yarışı fotofinişte kazanmıştı.
    Bizim durumumuz bana biraz onu hatırlatıyor. Fener bizi yakaladığından beri at başı gidiyoruz. Yoruldukları anda fotonişte de olsa geçeceğiz gibi hissetmeye başladım

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı 61_Hasan_69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şampiyonluğu bu olumlu hava getirecek belkide ..
    Bu resim bugundenmi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Klasik bi laf olacak ama sezon başı deselerdi ki;26.hafta itibarıyla şampiyonluk yarışında tek rakibiniz fb olacak ve puanlarınız da eşit olacak kimse hayır demezdi heralde;o yüzden enseyi karartmaya gerek yok,olur bu iş.

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şu saat ten sonra kimin oynadığı değil,kimin ne yaptığı önemli!Yattara falan bu muhabbetler boş artık.Takıma katkı sağlamayacak kim olursa yedeğe çekilmeli Yattara bunların en başında.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

yattarayı kenara almak ta geç bile kaldık.

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

4 farklı kazanıp zirveye yerleşsek ne güzel olur

İşin şakası bir yana zorluk derecesi yüksek bir maç umarım kazasız belasız atlatırız.
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaşlar Egemen Korkmaz Ankara'ya götürüldü mü acaba ?

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ApoCaN28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 farklı kazanıp zirveye yerleşsek ne güzel olur

İşin şakası bir yana zorluk derecesi yüksek bir maç umarım kazasız belasız atlatırız.
    İkili averajda Fener bizden üstün, nasıl olacak da aynı puanla Fenerbahçe'nin üstüne çıkacağız.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı vivanet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada herkes fenerbahçenin puan kaybedeceğini umuyor.doğrudur illaki puan kaybı olur.ama bizde puan kaybı yaşıcaz arkadaşlar..biz fenerden daha kötü futbol oyunuyorruz buda bir gerçek..kim dört puan öne geçerse şampiyon o olur.hemde garanti olur..

+ Birşey daha demek isterim , şampiyon olmak istiyorsak hedefimiz tüm maçları kazanmak olmalı.Hiçbir zaman önceliğimiz onların puan kaybını beklemek olmamalı.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

ApoCaN28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkili averajda Fener bizden üstün, nasıl olacak da aynı puanla Fenerbahçe'nin üstüne çıkacağız.
    Öncelik genel averaja bakılıyor , genel averaj aynı ise ikili averaja bakılıyor .

3 hafta önce Fener liderliği aynı averaj aynı puan varken ikili averajla aldı .

Ve evet Egemen Ankara'ya getirildi .
    " Hayatının anlamı senin bakış açında gizlidir. "

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)