Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Sampiyon olamiyoruz (Rivayet)

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok düsündüm bu konuyu acip acmamakla ama bir türlü aklimdan cikmadi bende sizinle paylasmak istedim. Yorumlarinizi bekliyorum

Gecen gün Camide hocayla transferlerden konusuyorduk. Baskan Trabzonspor kac yildir sampiyon olamiyor diye sordu. Ben 21 dedim. Sonra hoca anlatti. Oda baska birindenduymus. 1984te Trabzonspor Islam Kültür Merkezlerine Talebe yurdu acacakmis. Hic bir ücret almadan. O yurdu yapmislar ve dalga gece gece baska bir Cemiyete hediye etmisler. O yildan beri Sampiyon olamamisiz. Dogrumudur Yanlismidir bilmem. Hocamda bilmedigini ona anlattigi kiside baskasindan duydugunu söyledi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilginç. böyle birseyden dolayi basiretimiz baglanmis olabilir ama inanmasi da güç hani...

[img]uploads/coach/2006-01-04_185853_iiimmm.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yaw bence saçma

geronimo_61
    Ziyaretçi

ya bence hurafeden baska bir sey degil

böle seyler inanilmamasi gerekiyor

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bir türlü aklimdan cikmadi bende paylasayim dedim

Nereden
    Ankara

bi birak ya baska isin mi yok, hatta 84 ten sonra kadroda müslüman olmayan oyuncular yüzünden sampiyon olamiyoruz , hey allahim sabir ihsan eyle

Ahmet54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bencede bunlar hurafe.. eger öyle birsey olsaydi fener ezikleri hic sampiyon olmazdi.. Malum onlarin aldigi bedduayi su dünya üzerinde hangi takim aliyor ki...

Yani biz birilerinin dualariyla sampiyon olmadik ki, birilerinin beddualariyla sampiyonlugumuz engellensin...

Islam Kültür Merkezleri yani halk arasinda bilinen adiyla Süleymancilarin yurduna engel oldu diye Trabzonun sampiyon olamadigi bence hurafeden baska birsey degil..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz hadi ondan sampiyon olamiyoruz diyelim de o zaman bu FB nasi sampiyon oluyo??

inanmamak lazim..

bende buna benzer birsey duymustum,olabilir,haci ve hocalarlan aralarini iyi tutsunlar bari,yeni yönetim,

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Efes Pilsen ve bir yunan takimi basketbolda bilmem ne kupasinda final oynamislardi ben lisedeyim veya orta sondayim o vakit.. tekme tokat maçi almisti yunanlilar.. maçtan sonra sandalyeler havada uçusmustu... ertesi gün derste bir kiz din dersi hocasina demisti ki 'hocam biz müslümaniz, yunanlilar hristiyan.. ama kupayi onlar kazandi.. Allah niye bizi galip getirmedi'... tabi muzipçe bir soruydu belki.. hoca gayet kendinden emin cevap verdi 'kizim efes bira markasi ve içki dinimizce haramdir'..

Konuya söyle bir baktim direkt bu olay aklima geldi.. konuyla alakasi da olmayabilir ama yazayim dedim iste...

Eger gerçekten bundan dolayi sampiyon olamiyorsak baskan stadyum yaptiracaginaönce bir ögrenci yurdu açsin bir deneyelim bence[img]smileys/smiley2.gif[/img]

holigan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kesinlikle hurafedirr inanmamak lazim boyle seylere.Milletin hedefide zaten bizi boyle seylerle uyutmak.Sonrada hedefleremizden saptirmak.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre saçma.O zaman Fenerin hiç sampiyon olmamasi lazim

kutoz
    Ziyaretçi

Selim55; "Islami Kültür Merkezi" Trabzon'da neredeymis. Yapilon yurt hangi cemiyete verilmis arastirdin mi. Yoksa Hocanin söylediklerinin üzerinde yarattigi etkiyle mi bu konuyu açtin.

Bence konuyu bir arastir. Böyle bir kültür merkezinden benim haberim yok. Bilen arkadas var mi. Trabzon'da "Islami Kültür Merkezi" var mi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı

biz hadi ondan sampiyon olamiyoruz diyelim de o zaman bu FB nasi sampiyon oluyo??

inanmamak lazim..

Falcilari, büyücüleri, Saraçoglu'ndagömülü "esek dili" söylentileriniunutmayalim. Fener zamaninda bunlardan medet umdu. Ama su an baktigimizda ciddi bir kadrosu var ve sampiyon olamamasi mucizelere bagli.

Ha, yukaridaki olaya gelince, bir yorum yapmayacagim. Sonuçta herseyin sebebi belli... kimi sezon takim oynamiyor, iyi oynadigimizda da "dis güçler" devreye giriyor.Konuyu açan arkadas iyi niyetli muhakkak ama bu baslik sitemize yakismaz.

Not: "dis güçler"den kastimi biliyorsunuzdur, (hakem, federasyon, medya vs.) yanlis anlasilmasin...Edited by: saglam

Nereden
    İstanbul

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı

inanmamak lazim..

Falcilari, büyücüleri, Saraçoglu'ndagömülü "esek dili" söylentileriniunutmayalim. Fener zamaninda bunlardan medet umdu. Ama su an baktigimizda ciddi bir kadrosu var ve sampiyon olamamasi mucizelere bagli.

Ha, yukaridaki olaya gelince, bir yorum yapmayacagim. Sonuçta herseyin sebebi belli... kimi sezon takim oynamiyor, iyi oynadigimizda da "dis güçler" devreye giriyor.Konuyu açan arkadas iyi niyetli muhakkak ama bu baslik sitemize yakismaz.

o zaman direk real madrid'in bagli oldugu papaz mi büyücü mü ne varsa ona gidelim,kökten çözüm olsun...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bunun daha degisik versiyonunu duymustum oda

trabzon camiasi son sampiyon oldugu yillarda eglence isine fazla daldigi ve milletin o yil asiri sekilde alokon tüketmesi nedeniyle o zamanlarda trabzonda yasayan bir önemli hoca tarafindan bedduaya maruz kaldigi ve o yil bu yildir bu beddua yüzündenn sampiyon olamadigimizi duymustum

Erinç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eger biz o kadar yildir sampiyon olamiyorsak iste bu konu basligindaki saçma sapan hurafeler yüzünden sampiyon olamiyoruz [img]smileys/smiley7.gif[/img]Futbolda basari bilimsel çalismalarla, akilla, mantikla, fenle gelir. Millet uzaya çikti. Siz devam edin[img]smileys/smiley7.gif[/img]

dellalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Prens-32

Eger biz o kadar yildir sampiyon olamiyorsak iste bu konu basligindaki saçma sapan hurafeler yüzünden sampiyon olamiyoruz Futbolda basari bilimsel çalismalarla, akilla, mantikla, fenle gelir. Millet uzaya çikti. Siz devam edin

------------------------------------------------------------ ------

o kadar uzun zamandir o kadar saçma sebepler sampiyon olamiyoruzki
    insanlar artik böyle saçma sapan seyler uydurmaya basladilar.normal karsilamak lazim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı

inanmamak lazim..

o zaman direk real madrid'in bagli oldugu papaz mi büyücü mü ne varsa ona gidelim,kökten çözüm olsun...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Hoca, hugo surio alexandro de pedro diye bir papaz var Real'in arkasinda. Amca isi asmis,tesisleri sattiklari sene "yürü ya Real" dedi, yanliz biraz fazla abartmis, takim saglam yürüdü[img]smileys/smiley36.gif[/img](la olm çarpilacaz, kapayin su konuyu ya)

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Inanmayin bu hurafelerekedidir kedi...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

gilimalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yillardir sampiyonlugun gelmemesi artik bizide böyle hikayelerin içine atti artik nediyim[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img] Edited by: gilimali

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dogru olabilir.Bende söyle bise duymustum ne kadar dogrudur onu bilemem.

TS son sampiyon oldugunda eglence için gece düzenlemis ve o gecede mübarek bi geceymis.kadir gecesi olmasi lazim.Fanatik ts lu bi hocada demis yöneticilere bu eglenceyi 1-2 gün bekleyin ondan sonra yapin diye.Yöneticilerdebunu kabul etmisler fakat eglence yine o gün olmus.Hocada insallah bi daha bu günleri göremezsiniz diye beddua etmis.

Nereden
    İzmir

bu konuyu derhal degistirin

hemen

rezillik

yönetimsel yanlislar,birlik beraberlik, alt yapiya önem vermeme falan gibi yuvarlayin topici

rezil oluruz

kimse görmesin duymasin

Nereden
    İstanbul

dalga geçiyo zaten %90

stada hoca götürecek falan degiliz korkacak bise yok [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)