Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gurur duydum

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Cok dogru! . Trabzonspor'umuz 1.lige cikip ve bir yil sonra sampiyonluklar basladiktan sonra sadece Fenerbahce degil,GS,BJK ve digerleri de hep korktular.

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı storm61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bir gün kafede oturuyorum istemeden de olsayan masadaki iki kisinin muhabbetlerine kulak misafiri oldum.arkadaslar futbol konusuyor biri fenerli digeri galatasarayli. fenerli olana digeri soruyor sen diyor hangi takimlamaçiniz varkenheyecanlaniyorsuncevap veriyor fenerli.(abartisiz yaziyrum) abi diyor ben trabzon maçlarindan çok korkuyorum sanki kalbim duracak gibioluyor tir tir titriyorum onlari sahada gördünce piskolojim bozuluyor sanki adamlar bizle maç yapmaya degil de bizi yemeye geliyorlar. evet ben bunlari bir fenerli'nin agzindan duydum ve gururlandim. ne mutlu trabzon sporluym diyene

valla kardesim öyle bir yazmissin ki sanki Fener dünyanin en iyi takimi... abartisiz yaziyorum falan demissin... Fenerbahçe'nin Trabzonspor'dan korkmasi beni çok da gururlandiracak bir sey degil, Fener kim ki? sonuçta o da siradan bir takim...

yok bir Milan'li ile bir Barça'linin bu tarz konusmasina denk gelip, gurur duyarsin, o zaman eyvallah... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Hakkari

Alıntı sümela61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı storm61 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar bir gün kafede oturuyorum istemeden de olsayan masadaki iki kisinin muhabbetlerine kulak misafiri oldum.arkadaslar futbol konusuyor biri fenerli digeri galatasarayli. fenerli olana digeri soruyor sen diyor hangi takimlamaçiniz varkenheyecanlaniyorsuncevap veriyor fenerli.(abartisiz yaziyrum) abi diyor ben trabzon maçlarindan çok korkuyorum sanki kalbim duracak gibioluyor tir tir titriyorum onlari sahada gördünce piskolojim bozuluyor sanki adamlar bizle maç yapmaya degil de bizi yemeye geliyorlar. evet ben bunlari bir fenerli'nin agzindan duydum ve gururlandim. ne mutlu trabzon sporluym diyene

valla kardesim öyle bir yazmissin ki sanki Fener dünyanin en iyi takimi... abartisiz yaziyorum falan demissin... Fenerbahçe'nin Trabzonspor'dan korkmasi beni çok da gururlandiracak bir sey degil, Fener kim ki? sonuçta o da siradan bir takim...

yok bir Milan'li ile bir Barça'linin bu tarz konusmasina denk gelip, gurur duyarsin, o zaman eyvallah... [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Jeffer Nickli Üyeden Alıntı
    az dayagimizi yemediler[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]
    [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onlara sorsan TS büyük takim diil.Bizim maçlarda yusufla aralari hiç ii diil ama.2-2 biten maçtan önce selçuk yular denen ii aile çocugu fbtvde yorum yapiyo.Bu maç farkli biter die.Maç bitti geldi stüdyoya surat olmus pancar gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)