Sayfa 2 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 158 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke soku !..

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla bende inanmiyorum bu habere.sadece ajans sporda yaziyor.

insallah asli yoktur.eger gerçekse kupayida unutun,lig üçüncülügünüde.

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zararin neresinden dönülse kârdir,hemen jun kovulup ili bir golcü alinmali..gençlerbirilgi,kayseri de hayret yani..ist. takimlari bu kadar sikistirsa çoktan satmislardi...yönetim her türlü baskiyi yapsin gerekirse futbolculari ikna edip sözlesme imzalatsin bu isler iyilikle olmuyor..valla sakatliklari duya duya biz de sakata geldik...

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

arkadaslar dis menisküs o kadar da önemli bir sakatlik degil en az 15 gün sahalardan uzak kalir Fatih lütfen birde bu haber bugün tv den duymadim ve resmi siteden yayinlanmadi insallah yalandir bu haber...

yok yaa bi yerde yanlis yapiyoz ama nerde. Cenab i Allah cezalandiriyo bizi. nedir bu yaa bi sene içinde bu kadar sansizlik olmaz ki

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih?in durumu ciddi
    Bugün yapilan sabah antrenmaninda sag dizindeki agri nedeniyle çalismayi yarida birakan futbolcumuz Fatih Tekke?nin durumunun ciddi oldugu açiklandi.

Saglik Kurulu Baskani Köksal Güney, Medya Merkezimize yaptigi açiklamada Fatih?in kosarken agrilarinin olustugun belirterek, ?Ilk gelen MR sonuçlarina dayanarak, oyuncumuzun yarin Memorial Hastanesi?nde kontrolden geçmek üzere Istanbul?a gitmesi uygun görüldü. Kulüp Doktorumuz Ahmet Çaglar da kendisine eslik edecek? dedi.

Güney, Fatih?in sakatlik süreciyle ilgili su anda kesin bir sey söylemenin dogru olmayacaginin altini çizerek, ??Klinik muayene bulgulari alinmadan durumu netlestiremeyiz?? diye konustu.

Köksal Güney, idmani tamamlayamayan Lee?nin de Istanbul?a gidecegini açiklarken, iki oyuncunun durumu hakkinda henüz bir yargiya varmanin çok zor oldugunu, kesin konusmak için yarin yapilacak kontrolleri beklemek gerektiginin altini çizdi.

Fatih ve Lee, Ahmet Çaglar?la birlikte saat 10.00 da Istanbul?a gidecek ve saat 14.00?de Memorial Hastanesi?nde kontrolden geçecekler.
    RESMI WEB SITEMIZIN HABERIDIR YANDIK YANI[img]smileys/smiley19.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

her seyde bi hayir vardir belkide fatihin bu sakatligi yönetimin süper bir santrafor almasini saglar ama gercekten fatihide cok arayacagiz özellikle tkup maclarinda

ya benim anlamadigim ne zaman idmanlar baslasa bizim tekke sakatlaniyor maclarda hiç sakatligi yok Allahin bi hikmetimi yoksa FAtihinin idman yapmama gibi bir kompleksimi var ya olacak gibi degil .. hiçbir idmana katilmiyor nerdeyse. bu adette ne zaman senol günes geldi o zamandan buyana baslati.. deliyor adam ya.. 12 gun izin vardi sakatlik nuksetmiyor idmanin ilk gunu sakatlaniyor ..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Resmi sitemizdeki haberimiz...

Bugün yapilan sabah antrenmaninda sag dizindeki agri nedeniyle çalismayi yarida birakan futbolcumuz Fatih Tekke?nin durumunun ciddi oldugu açiklandi.

Saglik Kurulu Baskani Köksal Güney, Medya Merkezimize yaptigi açiklamada Fatih?in kosarken agrilarinin olustugun belirterek, ?Ilk gelen MR sonuçlarina dayanarak, oyuncumuzun yarin Memorial Hastanesi?nde kontrolden geçmek üzere Istanbul?a gitmesi uygun görüldü. Kulüp Doktorumuz Ahmet Çaglar da kendisine eslik edecek? dedi.

Güney, Fatih?in sakatlik süreciyle ilgili su anda kesin bir sey söylemenin dogru olmayacaginin altini çizerek, ??Klinik muayene bulgulari alinmadan durumu netlestiremeyiz?? diye konustu.

Köksal Güney, idmani tamamlayamayan Lee?nin de Istanbul?a gidecegini açiklarken, iki oyuncunun durumu hakkinda henüz bir yargiya varmanin çok zor oldugunu, kesin konusmak için yarin yapilacak kontrolleri beklemek gerektiginin altini çizdi.

Fatih ve Lee, Ahmet Çaglar?la birlikte saat 10.00 da Istanbul?a gidecek ve saat 14.00?de Memorial Hastanesi?nde kontrolden geçecekler.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]offf ya allah kahretsin bi bu eksikti

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

YILDIZ ISTIYOZ E-MAIL ATALIM BISE YAPALIM YOKSA JUN LA MEHMETLE OLMAZ YÖNETMI E-MAIL ATALIM ARKADASLAR ESKI YÖNETIMIN HATASINA DÜSMESINLER [img]smileys/smiley19.gif[/img] BASKA FIKRI OLAN VAR MI ARKADASLAR

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam akilli bi dinlenmesi lazim ama yerini kim dolduracak o kadar zaman..

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu ne meret bir sanstir böyle.?[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Bu ne ya biktim valla ilk 4 maç Yattaranin yokluguna bir de Fatihin eksikligi transfer desen ne olacagi belli degil off yine olan sana oldu Trabzonum!!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

transfer sart oldu

Mehmet Demirkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

yetti ya bu kadar sanssizlik neden hep bizi bulur!!![img]smileys/smiley7.gif[/img]

bi durun arkadaslar bu kadar umutsuzda olmayin her iste vardir bi hayir,hem ilk MR sonuçlarida hatali olabilir hele bi yarin olsun bi bakalim,,ne kadar sürecek tedavisi zaten devre arasi.

ne diyecegimi bilmiyorum büyük vaatlerle gelen yönetimin büyüklügünü görecegiz yazik mehmet yilmaz gene bu takimda kaldi

kutoz
    Ziyaretçi

Geçmis olsun Fatih Tekke ve Lee Young...

Bu basligi açan arkadasimiz, sanirim basligi açtigi saatlerde Lee'den habersizdi. Haberlere göre Lee'nin de sakatligi var... Istersen, onu da o basliga ilave et... Sayet, "hayir ben Fatih Tekke'yi seviyorum, Lee beni ilgilendirmez diyorsan" özelden lütfen bu düsünceni bana mesajla ilet. Onun için de ben ayri bir topic açiyim... Oda bizim futbolcumuz, nihayetinde.

bu sene basimiza gelmeyen kalmadi zaten artik normal karsiliyorum

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kurban bayrami gelsede üzerimizde ki sansizliktan bi arinsak. Nedir bu sansizlik zinciri yaa....

Büyülendik mi ne.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

sansizliklar bir yakamizi birakmayacakki

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu kadarda olmaz yani ilk antreman iki sakat,bu arkadaslar tatillerini uzatmak icinmi kendilerine kontrol ettirmemisler,fatih antremanlari hic sevmiyor gibime geliyor,dogru durust antreman yaptigi yok,maca gelince her zaman oynuya biliyor,bakalim vahid hoca bu duruma ne kadar daha dayanacak,lee ye gelince hemen gonderip yerine rizeli dougles alinmali.

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahh be Fatihim nedir bu kismetsizligin umarim biranönce iyilesirsin...

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

of offffffffff[img]smileys/smiley18.gif[/img]

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CANIM YA BIR AN ÖNCE IYILES. SEN TRABZONSPORA LAZIMSIN![img]smileys/smiley19.gif[/img]''FATIH SULTAN TEKKE SEN BIZIM HERSEYIMIZSIN!''[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)