Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Küçük (n)?

Standart Neden Küçük (n)?

arkadaslar belki ben yanlis anlamis olabilirim size danismakistedim. hüseyin avni aker stadyumu'nun üzerindeki sampiyon trabzon spor yazilarindaki (n) harfleri neden küçük yazilmis bir bilen varmi?

holigan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

renkdasim bole ufak tefek seylere takma kafayi yaff.Daha onemli konular var onumuzde.Bosverelim onu bunuda bis takimiza destek için gidiyorus stada.Ne alemi varki yasialra kafayi takmanin.

DKaraduman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Alýntý excalibur4 Nickli Üyeden Alýntý

diyelim ki var...yada yok..nerden buluyon bööle saçmasalak konulari be ...ha TRABZONSPORolmus ha TRABZOnSPOR olmus ne farkeder...ha birde henüz tüm harflerimizle büyük olamadigimizdan belkide..kimbilir...üstelik sana neeee...kaç kere gittin o stada...
    <DIV>
    </DIV>
    <DIV></DIV>
    <DIV>kardesim sende bu kadar abartma adami resmen öldürdün ya</DIV>

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

diyelim ki var...yada yok..nerden buluyon bööle saçmasalak konulari be ...ha TRABZONSPORolmus ha TRABZOnSPOR olmus ne farkeder...ha birde henüz tüm harflerimizle büyük olamadigimizdan belkide..kimbilir...üstelik sana neeee...kaç kere gittin o stada...

Nasil bi yaklasim tarzi bu yaaa, kimsenin açtigi konuya ve yoruma saçma salak deme hakkin yok, kaç kere gittin o stada demissin arkadasa, ben hiç gitmedim hiç gitmedigim halde stad hakkinda yorum yapamiycakmiyim biraz haddini bil ve ona göre yorum yap.

Alýntý immortal_TS Nickli Üyeden Alýntý

Nasil bi yaklasim tarzi bu yaaa, kimsenin açtigi konuya ve yoruma saçma salak deme hakkin yok, kaç kere gittin o stada demissin arkadasa, ben hiç gitmedim hiç gitmedigim halde stad hakkinda yorum yapamiycakmiyim biraz haddini bil ve ona göre yorum yap.

excalibur4 adami haslamisin sende,Edited by: coach

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

nakkasin isine öyle gelmis kardes

Alýntý KuGu Nickli Üyeden Alýntý

aynen katiliyorum N yapmaktan daha kolay ve guzwl görünüyor n .. bu konuyu acan arkadas acaba yanlislikla yazilmismi saniyor[img]smileys/smiley4.gif[/img]sannam öle büyük bir hata yapacaklarini estetik acisindan yapilmistir[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

eh be kardesim sen de ona mi dikkat ettin yani baska sorulacak soru yok muydu

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar ne bu siddet bu celal. Arkadasimizin aklina bir konu takilmis onunla ilgili soru soruyor... Neden bu tepki gösteriliyor anlamis degilim. Begenmeyen yazmaz, bilen cevaplar bu kadar basit.

Topic Jandarmasi doldu BMN. Herkes da yönetici burada...

Storm61; Kesin bir bilgiye sahip degilim. Iki ihtimal var kendimce. Daha önce yukarida bir arkadasimizin söyledigi gibi "Estetik" olsun diye. Ya da TRABZONSPOR yazdigin zaman, Z harfi ile N harfinin benestigini görüyoruz. Yani Z harfinin sola düsmüs hali gibi duruyor N. Bunu ortadan kaldirmak amaciyla, yapilmis olabilir. Inandirici gelmedi dimi... Açikcasi bana da gelmedi [img]smileys/smiley4.gif[/img]Fikir iste... Belki bu saçma fikrime istinaden, Estetige yönelmislerdir N harfini n seklinde yazarak.
    TRABZOnSPOR

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

tamamen estetik oldugu içindir.

ayrica excalibur4 begenmediysen arkadasin sorusunu cevap vermezsin.

serdarahmett
    Ziyaretçi

Beyler naptiniz ya... utanmasaniz adami dövceksiniz..

Ý.Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

excaliburbu kadar tepki göstermene gerek yok. arkadaslarinda dedigi gibi begenmediysen yazmayiverirsin. Bende begenmedigim yerlere yazmiom.

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

evet tepki göstermene gerek yoktu kisacasi bilmiyorum yazabilirdin[img]smileys/smiley5.gif[/img]

allah allah herkes kendi dusuncesini soyluyor.Bana gorede excabilur4 hakli yanii.Ne var bunda form açilmissa bisde kendi dusuncelerimisi soluyorus.bundan dogal ne var[img]smileys/smiley18.gif[/img]

arkadasim holigan ve excalibur4 sizin isinize gelmiyorsa benim açtigim formlar yazmayin kardesim mecbur degilsiniz

Ya arkadaslar..bu tarz bir yaklasimda bulunmaniz gerçekten üzücü bir yaklasim ,bence..en basinda aslinda benim de böyle bir yaklasimda bulunmam belkide bir hata idi fakat, yazdiklarimin açik anlasilmadigida ortada..orada bir saldiri yoktu sadece kinamaydi..böyle gereksiz konular üzerinde fazla durulmamasi gerektigi ile ilgiliydi.Bazen bazi konulari fazla irdelememek gerekirdi..baska bisey degil....

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

O yaziyi gailba bizim akraba yazdi.Stadin yakininda dükkani var.Dergide de dükkanin reklami var

Alýntý storm61 Nickli Üyeden Alýntý
    arkadasim holigan ve excalibur4 sizin isinize gelmiyorsa benim açtigim formlar yazmayin kardesim mecbur degilsiniz

renkdasim sen forum açmakta bende istedigim yere yazmakta ozgurum.Hem ben sana sadece bu konu ole buyuk bi konu degil abartmaya gerek yok diyorum.Birde herkez istedigin yazmakta ozgurdur onu dedim ama sana deil herkese deim onuda.

gilimalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

inanamiyorum ya bu ne siddet ne celal takimin kötü gidisi taraftarida etkilemis herhalde adami konuyu açtigina pisman ettiniz ya sadece kafasina takilan bi olayi neticeye kavusturmak için açilmis bi konu sadece bilgisi olan yazsin olmuyanda sussun

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bi konu anca bu kadar saçma olabilir.Ii o zaman bende bi konu açayim avni aker niye kibleye dogru diil.Yada nuri albayrak neden kel.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý
    bi konu anca bu kadar saçma olabilir.Ii o zaman bende bi konu açayim avni aker niye kibleye dogru diil.Yada nuri albayrak neden kel.
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]hakkaten neden degil hemen klube bi telefon açalim yerini degissinler stadin

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

ya arkadaslar takim kötü gitti diye sinirlerimiz bozulmus galiba.[img]smileys/smiley19.gif[/img]böyle birbirimize biseyler kirici laflar falan etmemeliyiz. bizler birlik ve beraberlik içinde olmaliyiz. kardeslerim benim hepinizi ve trabzonsporumu çok seviyorum. kendinize iyi bakin....

ahmetturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Alýntý fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alýntý
    kellik için sölüyorum testesteron hormonlari olmasin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý KuGu Nickli Üyeden Alýntý

hehehehehe[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

bütün dertler bi bi o kaldi.Stad yapilinca onuda degistirirler büyük N yaparlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)