Sayfa 3 Toplam 35 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 860 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

artik yapacak bisey yok imzayi attti ve formayi giydi ama sanmasinki o laflar unutuldu...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu sene 5.oynanacak olan efes cup'un 2.sini hatirlamanizi istiyorum.antalyada oynana kupanin finalinde fb ile karsilasiyorduk.maçta 2.yari.tekke oyundan çikmisti..biz atak yaparken tam klubemizin onunde faul yapildi ali sen kardesimize.bir anda saha karisti.fb tarafindan 2 kisi umit özat ve fatih akyel (ulan ismimi yazarken utaniyorum varmi böyle bisey) once gökdeniz ve ali sen'e sonra da hüseyine saldirmislardi..görüntüleri hatirlayalim lütfen..

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

<DIV id=post_message_4234683306>Artik köstek degil destek zamani. Eger düzdün top oynamaz ise o zaman gerekli tepkiyi veririz. Su anda köstek olmamiz defansimizda büyük sorunlar yaratir. Defanstan üç adamimiz artik ikinci sezonda yok. Eller, Özgür ve Kürsat yeni sezonda bizlerle degil.

Tepkimizi gösterdik ama baskan hiç orali olmadilar. Bence bu saatden sonra verilebilcek en ufak olumsuz tepki bizim alehimize isler.</DIV>

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı aaygun61 Nickli Üyeden Alıntı
    Artik aramizda kavga etmenin bir anlami yok. Fatih hepimize hayirli olsun. o bizm istemsekte bizm futbolcumuz.

Baska ne denir ki...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı arsinlionur Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı aaygun61 Nickli Üyeden Alıntı
    Artik aramizda kavga etmenin bir anlami yok. Fatih hepimize hayirli olsun. o bizm istemsekte bizm futbolcumuz.

Baska ne denir ki...

BARI FORMAYI GIYMEYIP ÇIPLAK OYNASIN...[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    O FORMAYI GIYMEK SEREF ISTER...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Transfer asamasinda bu olaya benden daha fazla karsi olabilecek kimseyi tanimiyorum. Olmadi, bir türlü kabullenemedim, yakistiramadim Trabzonspor'uma... Ama simdi, asagidaki fotografi iyi inceleyin,su üzerindeki formaya bir bakin:

Forma tanidik geliyor mu arkadaslar? Bir özelligi, bir ayricaligi, bir kutsiyeti var mi sizin için? Eger öyleyse bu konuyu kapatalim artik, bu sinir harbi bitmek zorunda. Bu arkadasin transfer olup olmamasindan bahsetmiyoruz artik. Artik, istesek de istemesek de, bu kutsal takimin,ugruna hayatimizikaç kez ikinci plana attigimizi unuttugumuz bu takiminresmibir oyuncusu hakkinda yorum yapiyoruz.

Formanin askina hirsimizi da, kizginligimizi da içimize atmayi bilecegizgerektiginde. Bilmek zorundayiz. Yine ve sadece o formanin iyiligi için...

kutoz
    Ziyaretçi

Artik Fatih Tekke Trabzonspor'un futbolcusudur. Yani bireysellikten çikip, destekledigimiz Trabzonspor futbol takiminin, sahada oynayan bir oyuncusudur. Sahaya çiktiginda, ona yapilacak tepki daha çok kas yapayim derken, göz çikarmaya benzer...

Bugün yine ezikbahçeli bir dosta söyledigim gibi, onu asla kabul edemeyecegim yüregimde. Ismini her duydugumda, nefretle anacagim. Hatta bu sözlerime karsilik arkadasim, sampiyon olursaniz da mi diye bir soru sordu. Agiz dolusu evet dedim. Çünkü benim sorunum, karaktersiz Fatih'le, Trabzonspor formasini giyip, Trabzonspor için ter akitan bu futbolcu ile degil... Bu düsüncemden su manada çikarilmasin. Trabzonspor formasini giymesini istemiyordum, istemiyorum da. Ama tepkiyi verirken iyi ayarlamak gerek. Zarari, Trabzonspor'a olacak her türlü tepkiden kaçinmaliyiz diye düsünüyorum.

geronimo_61
    Ziyaretçi

formanin kutsiyeti üzerinde kimin tasidigina bagli olarak degismez evet...

ama sorulmasi gereken kutsiyete tasiyanin ne kadar uyum gösterdigidir...

ve son bir söz

ben albayrak bey kadar profesyonel degilim

ne mutlu gerçek amatörlere!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Artik Fatih Tekke Trabzonspor'un futbolcusudur.

Aman Erkan abi, Fatih Tekke her zaman Trabzonspor'un futbolcusuydu, hatta Antep'te, Altay'da oynarken bile... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla ben buhaberi duydugum andan itibaren bu transfer olayina sicak baktim. Bu topcu bizim isimize kesinlikle yarayacagina inaniyorum.
    Su anda defansimizda Erdinçten baska güvendigim oyuncumuz yok.
    Kaldiki Erdinç te zaman zaman yetersiz kaliyordu. Bizim huyumuz bu birisi bir kivilcim yakti bize gaz verdi.
    Hep bir olduk. Bu topcuyu istemiyoruz dedik. Yarin öbür gün bu futbolcu güzel maçlar çikardiginda en sevgili futbolcumuz haline gelecek. Yine en sevdigimiz futbolcu arasindaki Gökdeniz Trabzonspor'umuza çok büyük zarar ettirmedimi.
    Mantikli akilli olmaliyiz biraz.

Nereden
    İstanbul

Bizim takimda kabadayi eksikligi vardi , o bölgeye adam aldik. Artik gs, fb maçlarinda rakip seyircilerin ugrasacagi bir adamimiz oldu, bizimde tribünlerle ugrasacak bir eleman eksikligimiz vardi,neyse bedava gelmis diyorlar,parali yönetim geldi bedava adamla basladilar, övünülecek bir durum. AKYEL e karsi çikan eski futbolcular dernegi adina açiklama yapan SERDAR BALI'yede eskiden futbolcuyken yaptigi hareketlerini hatirlatanlar oldugunu duydum üzüldüm, dmekki Trabzonspor 'da top oynamis eski futbolcularin takim hakkinda ve /veya transferler hakkinda görüs bildirmelerini kimse takmiyor.Zaten yönetimlerede bundan sonra eski futbolcular falan alinmayacak herhalde,.Parayi bulan ve harcayacak yer bulamayan kisiler kazandiklari paralari çok sevdikleri ama üye olmadiklari ve seçim zamaninda birilerinin tavsiyesiyle listelere alinarak TRABZONSPOR için harcayacaklar !!!

TRABZONSPOR duayenleri icazet verdiginiz kisilerin ilk icraatlarinibegenip begendiginizi açiklamak zorundasiniz.

Saygilarimla

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kim ne düsünürse düsünsün. Hepiniz affedici olabilirsiniz-büyüklük gösterebilirsiniz-nihayetinde Trabzonsporumuzun futbolcusudur diyebilirsiniz. Sizin gibi düünmek istiyorum ama olmuyor arkadaslar.

Bu adami hiçbir sekilde kabullenmeyecegim. Nüfustan kütügünü degistirip OF yapsa bile benim gözümde hiçtir ve sunu da çok iyi biliyorum ki Oktay DERELIOGLU na sahip çikan Trabzonspor'a Oktay'in Trabzondan gittikten sonra neler söyledigini hatirlayin. Benzer ifadeleri Fatih AKYEL kullanarak defolup gidecek. O zamantekrar konusacagiz ama kimse tükürdügünü yalamayacak. Kaypaklik yapmayacak AKYEL gibi.

Kimse cevap vermek zorunda degil- Fatih'i savunmak zorunda da. Bu benim düsüncem Fatih TEKKE!!! bile gelse düsüncemi degistiremez. Kimse kimsenin düsüncesini degistiremez. Herkesin Trabzonsporu tutma nedeni farklidir.

Bu transferde emegi geçen herkese yaziklar olsun.

akyel',in Trabzonsporumuza transferi ile ilgili son yazimdir. Bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Dediginiz gibi bu AKYEL'imize!!! de zarar verir artik !!!

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

Kim ne düsünürse düsünsün. Hepiniz affedici olabilirsiniz-büyüklük gösterebilirsiniz-nihayetinde Trabzonsporumuzun futbolcusudur diyebilirsiniz. Sizin gibi düünmek istiyorum ama olmuyor arkadaslar.

Bu adami hiçbir sekilde kabullenmeyecegim. Nüfustan kütügünü degistirip OF yapsa bile benim gözümde hiçtir ve sunu da çok iyi biliyorum ki Oktay DERELIOGLU na sahip çikan Trabzonspor'a Oktay'in Trabzondan gittikten sonra neler söyledigini hatirlayin. Benzer ifadeleri Fatih AKYEL kullanarak defolup gidecek. O zaman tekrar konusacagiz ama kimse tükürdügünü yalamayacak. Kaypaklik yapmayacak AKYEL gibi.

Kimse cevap vermek zorunda degil- Fatih'i savunmak zorunda da. Bu benim düsüncem Fatih TEKKE!!! bile gelse düsüncemi degistiremez. Kimse kimsenin düsüncesini degistiremez. Herkesin Trabzonsporu tutma nedeni farklidir.

akyel',in Trabzonsporumuza transferi ile ilgili son yazimdir. Bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum. Dediginiz gibi bu AKYEL'imize!!! de zarar verir artik !!!
    kesinlikle sana katiliyorum bu saatten sonra cogu kisi içine sindirsede ben bu fatihi hic birzaman icime sindiremeyecegim

bende fatih'in transferi okadar da kötü bi transfer degil. her ne kadar trabzonuma kötü seyler söylemisse adam özür dilemis ve bu konuma gelmis bi oyuncuyu affetmemiz gerek diye düsünüyorum. daha düne kadar siz degilmiydiniz gökdenizi affedelim diyenler. onu affeden bunu hayli hayli affeder be arkadaslar. ama bu adam fenerde oynadigi için onu affetmek biraz zor olsa gerek. her nerde oynadigi fazla önemli degil eger trabzonuma faydali olacaksa gelsin oynasin...

insallah basarili olursun FATIH AKYEL

Hos geldin Fatih AkyelTs camiasina senden çok seyler bekliyoruz. Eskibasarili futbolunu bzim takimda da göster. Unutma Trabzonspor diger takimlara benzemez.....Basarilar...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

TAMTÜRK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hos geldin Fatih Akyel öncelikle hakkinda söylenenlere kulak asma! Sen profesyonelsin,çik sahaya futbolunu oyna ve kendini göster ve geçmisi unut!Herkes hata yapar,sana güveniyoruz..[img]smileys/smiley32.gif[/img]Vaktiyle Sergen de bizim kulübe geldi ve buradan akillanip gitti.Ve tekrar Sergen oldu...

Alıntı zisinoli Nickli Üyeden Alıntı

Bu adami hiçbir sekilde kabullenmeyecegim. Nüfustan kütügünü degistirip OF yapsa bile benim gözümde hiçtir ve sunu da çok iyi biliyorum ki Oktay DERELIOGLU na sahip çikan Trabzonspor'a Oktay'in Trabzondan gittikten sonra neler söyledigini hatirlayin. Benzer ifadeleri Fatih AKYEL kullanarak defolup gidecek. O zamantekrar konusacagiz ama kimse tükürdügünü yalamayacak. Kaypaklik yapmayacak AKYEL gibi.

zisinoli kardesim benim,yazdiklarina satir satir katiliyorum,seninle ayni fikirde oldugumu sen zaten biliyorsun,herkez bilsin istedim.

Nereden
    İzmir

fatih akyel konusunu kapatmayin aferin size fatih akyel giderse takim sampiyon olcak dimi

allah akil fikir versin size yaaa

takimda kaç tane altmis küsür kere milli olan,kaç tane avrupa kupalarinda final oynayan adamimiz var da fatihin takimdan gitmesin isteme lüksünü görüyoruz kendimizde

biraz akilli olun

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

takimimiza güç katacagindan eminim..insallah basarili olacak..

geronimo_61
    Ziyaretçi

vallla maç sayisi yazan arkadaslara baska bir sey demiyorum onlari da kirmak istemiyorum ama

lütfen azize den farkli düsünelim lütfennn

Barış Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih akyel de sankironaldinho mübarekde bazi durumlara müsamaha gösterecek trabzonspor taraftari.

Fatih akyel in bize yaptigini tekrar anlatmayacagim.Sene sonuna kadar oynayacak ondan sora basip gidecek baska bir klübe fakat bu transfer kara leke olarak trabzonsporun tarihine geçecek.39 yillik tarihimizde çok büyük oyuncular gördük ve de hepsi karakterliydiler.

Özhan Canaydin bu transferi yapmak istedigi zaman galatasaray taraftari ayaklandi ve transferden vazgeçildi.Demek biz onlar kadar olamamisiz.Yazik, vallahi yazik billahi yazikki bu adam galatasarayda uefa süper kupa kaldirmirdigi küpten istenmiyor sirf yaptiklarindan dolayi.Beyler bagislamak,affetmek güzel sözler güzel davranislar ama bu adamin geçmisinde yaptiklari belli.Ölsem fener formasi giymem dedi giydi.Galatasaray benim yurdum dedi sahada eski arkadaslarini tartakladi.Bugün gelmis trabzona nerdeyse kanimi kesseniz bordo-mavi akacak diyor.Benim takimimda böyle adamlara yer yok ben böyle düsünüyorum.Baska adam mi yok çikar o zaman paf lardan yeni yetenek.Hiç olmazsa gelecege yatirim yapariz.1 sene sonra seni satacak bir adama bel baglamak ne kadar dogru sorarim size ???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor
    degisiyor mu?
    Trabzonspor, basindan izledigime göre, Fatih Akyel?le isi bitirmis. Hem de taraftarlarin yogun tepkisine ragmen... Demek ki, yeni baskan ve ekibi, kulaklari bos yaygaraya tikali davranacak... Bir de Brezilyali Elber haberi okudum. Dogru mu, bilemem... Elber, Elber?dir de, saglamsa tabii... Haa bu arada Fatih kardesimin de artik toparlanip, hem kendi kariyerini yeniden parlatmasi, dolayisiyla da milli formaya yeniden hizmete hazir olmasi gerekir... Öyle degil mi, Fatih?

Türkiye gazetesinden Kemal Belgin in satirlarindan,

Barış Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elber benim bildigim sakat.Yönetimin takmamasi hakkaten çok ilginç. Galatasaray bedava oynatacakti bu adami taraftar baskisindan caydi yönetim bizde tam tersi.Hayretler içerisindeyim.Peki bordomavi.net olarak tepkimizi nasil gösterebiliriz ? varmi organizasyon bu konu ile alakali ?

Zuma_Yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Evet Fatih Akyel zamaninda yanlis yapmistir büyük terbiyesizlik yapmistir kabul ediyorum. Ama söyle bir düsünün siz futbolcu olsaniz hemen 2-3 metre arkanizda, saginizda, solunuzda, önünüzde birileri size sürekli küfür etse nasil davranirsiniz?? Veya söyle bir düsünün sinirli oldugunuz bir dönemde en yakininiza bile cok kirici sözler sarfedebiliyorsunuz sonra özür diliyorsunuz ve olay kapaniyor.´

Hem Fatih Akyel bize kedi demisse kedi mi oluyoruz yani tabii ki hayir biz Kadiköy'de de Nou Camp'ta da Firtinayiz Aslaniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)