Sayfa 123 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 23 73 113 121 122 123
Toplam 3070 adet sonuctan sayfa basi 3,051 ile 3,070 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasýmpaþa

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Kazým Uzunboy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar maçýn tamamýný indirmek için veya izlemek için bir yer bilen, link bulan olursa lütfen paylaþýn.
    kabýz olmak için mi ?

Erdinç Dilek - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    48

Alýntý mehmet yýldýrým Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kabýz olmak için mi ?
    Allah iyiliðini versin emi))
    TrabZonguldaklý...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon

bu maçta oynadýðýmýz takým ,ligin dibine demir atmýþ,gol yeme rekoru kýrmýþ,ilk devrede daðýýttýðýmýz kadrosundan en önemli oyuncusunu gs ye satmýþ bir ekipti...Ama maçta Trabzonsporumuz bana göre inanýlmaz kötüydü...atmosfer harikaydý ama gelenlere rezil bir futbol izlettirdiler...ilk yarýdaki tempo yapýp rakibi þaþýrtan takýmdan eser yok arkadaþ...yani hakem az formsuz olsa da penaltý verse,haybeden 2 puan kaybedecektik...kasýmpaþa gibi bir takým bizi pas manyaðý yapabiliyorsa,oturup düþünmek lazým..fb takýmý uyum saðladý,kimse kusura bakmasýn,oyun ve oyuncu kalitesi olarak bizden 1 gömlek üstünler....bundan sonra þampiyon olmamýzýn tek yoklu fb nin þanssýz maçlar çýkarmasýdýr,konya bu akþam acaip istekliydi ama fb konyaya 3 pas yaptýrmadý,sürekli aralara girdiler,tempo yapýp rakibi afallattýlar...bizde bir yýlgýnlýk,bir yorgunluk,bir kopuk kopuk oyun var ki sorma gitsin...en kötüsü de fb li futbolcularýn inancý ve azmi bizimkilerden çok görünüyor maalesef....bu psikolojik duruma çare bulunmadan,hedefe ulaþmak çok zor olacaktýr......þimdi bazýsý ne bu olumsuz düþünceler felan diyecek ama burasý düþünce platformu,müsade edin de içimizden geçenleri özgürce söyliyelim,ne diyorsam büyük sevgi duyduðum takýmýmýn daha iyi olmasý içindir...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

bu maçta oynadýðýmýz takým ,ligin dibine demir atmýþ,gol yeme rekoru kýrmýþ,ilk devrede daðýýttýðýmýz kadrosundan en önemli oyuncusunu gs ye satmýþ bir ekipti...Ama maçta Trabzonsporumuz bana göre inanýlmaz kötüydü...atmosfer harikaydý ama gelenlere rezil bir futbol izlettirdiler...ilk yarýdaki tempo yapýp rakibi þaþýrtan takýmdan eser yok arkadaþ...yani hakem az formsuz olsa da penaltý verse,haybeden 2 puan kaybedecektik...kasýmpaþa gibi bir takým bizi pas manyaðý yapabiliyorsa,oturup düþünmek lazým..fb takýmý uyum saðladý,kimse kusura bakmasýn,oyun ve oyuncu kalitesi olarak bizden 1 gömlek üstünler....bundan sonra þampiyon olmamýzýn tek yoklu fb nin þanssýz maçlar çýkarmasýdýr,konya bu akþam acaip istekliydi ama fb konyaya 3 pas yaptýrmadý,sürekli aralara girdiler,tempo yapýp rakibi afallattýlar...bizde bir yýlgýnlýk,bir yorgunluk,bir kopuk kopuk oyun var ki sorma gitsin...en kötüsü de fb li futbolcularýn inancý ve azmi bizimkilerden çok görünüyor maalesef....bu psikolojik duruma çare bulunmadan,hedefe ulaþmak çok zor olacaktýr......þimdi bazýsý ne bu olumsuz düþünceler felan diyecek ama burasý düþünce platformu,müsade edin de içimizden geçenleri özgürce söyliyelim,ne diyorsam büyük sevgi duyduðum takýmýmýn daha iyi olmasý içindir...
    100% katiliyorum takimda bir sikinti var, ah su Egemen donse yeter
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

worldmaster - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    35

Gül bahçesine dikenli yollardan gidilir! Bir de tersten bakmayý deneseniz 1 gömlek düþük(!) olduðumuz takýmla son 9 haftaya girilirken ayný puandayýz...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bende su anki futbolumuzu begenmiyorum, düzelme bekliyorum fakat bugünki feneri evinde gördükden sonra üstelik o ikinci yaridaki gol yememe korkularini izledikden sonra bizim hernekadar kadiköyde gol ve puan ile dönemeskde sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacagimiza inaniyorum.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

SADECETRABZON61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Ne Trabzon Kocaeli Kardeþliði ?
    Sakarya Kardeþimizdir..
    Ýki sene evvelki maçta Küfürleri bi bakýn bakalým.
    http://www.youtube.com/watch?v=elGU-Redi1g

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu maçtaki futbolu oynamaya devam edersek fb ile aramýzdaki fark açýlýr..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Maçý G.antepte izledim.
    ben hayatýmda özelikle bu sezon Bu kadar rezil bu kadar kötü futbol izlemedim.
    Golü at ondan sonra yat,
    Golcü diye oynattýðýn adama gelen 2 tane net boþ kaleye posizyonu beyfendi harcasýn bizde sinir küpü olalým,Eðer Bu þekilde oynayacaksak Þampiyonluðu herkes unutsun,
    Tamam Rakipte Konyada zorlandý ama Konyaya pozisyon vermeden kendiside 3,4 gol kaçýrarak 2-0 kazandý.
    Biz ise Hiç kimsenin umurunda deðil sanki 1 gol yesekte Þampiyonuz yada hiç bir iddiamýz yok gibi oyun oynuyoruz.
    Bu maçý seyretmeden önce Ankaraya G.Birliði maçýna gitmeyi düþünüyordum ama Bu maçtan sonra kesinlikle kalsýn diyorum.
    Ey Umut denilen arkadaþ ya bir tanede maç kurtar senin gibi adam en az 7-8 maç kurtarmasý gerekir bir kezde kendini ver Boþ kalelere at artýk þu gollerini,
    Ankaraya gideceðim Umut yine kaçýracak Ondan sonra Kendi kendine sinir ol dur.
    Maçta Brozek gayet iyi iken Brozeki oyuncan çýkartmak Yattara gibi birisine tahammül etmek bizim Bu þampiyonluk yarþýnýn kaldýramayacaðýmýzý gösteriyor.
    Býrakýn kardeþim Yattaramýdýr nedir oynamasýn hatta 18 bile almayýn sezon sonuda gitsin artýk.
    Hiç bir futbolcu Þota dahil Yattara kadar ilgi görmedi,Onun kadar kimseye (umut hariç) tahammül göstermedik.Adamýn umurunda deðil kardeþim gerekirse koþ kendini parçala sakatlanacaksan sakatlan ama 9 maç kalmýþ 2 maç kurtar.
    Yattara 1 Alanzinho 1 Umut 2 Jaja 2 burak 2 Engin 1 maç kurtarsa Þampiyonuz ya.
    Ama Yattara yok
    Umuttan Umut Yok
    Maçla ilgili yorum yapmaya gerek varmý
    Hakem Konuþmaya gerek varmý
    Senin adamýn Boþ kaleye gol atamýyor,
    Hakem Penaltý verse ne olacaktý.
    Sinir küpü yaptýlar bizi herkalde kendileride Umutsuzluða düþünce taraftar bize bir þey demesin diye FB ye savaþ açtýlar.
    FB ye ya hiç takýlmayacaktýn yada savaþý 9 puan önde iken açacaktýn.
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

ilteriþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok kötü oynadýk kazandýk.takým çok kötü idi.Allahta jaja vardýda golü attý.colman çok pas hatasý yapýyor.orta sahamýz çok düþtü.buraký gözlerim aradý.engin ve egemende umarým saðlam bir dönüþ yaparlar artýk.
    Artýk 7'yi istiyoruz.Þenol Güneþ ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceðiz.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý sanatik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende su anki futbolumuzu begenmiyorum, düzelme bekliyorum fakat bugünki feneri evinde gördükden sonra üstelik o ikinci yaridaki gol yememe korkularini izledikden sonra bizim hernekadar kadiköyde gol ve puan ile dönemeskde sampiyonlugu sonuna kadar kovalayacagimiza inaniyorum.
    konyalý oyuncularýn fenerlilere yaptýðý asistler çok güzeldi doðrusu.bizede böyle oynarlarsa eyvallah derim.
    Artýk 7'yi istiyoruz.Þenol Güneþ ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceðiz.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý outoftime Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben de jajayý orta sahada deðil ileride kullanmasýndan yanayým
    adam tek vuruþ yapacak gol yapacak
    orta alanda top kaybediyor pozisyon veriyoruz
    umutu geriye çeksin ya dadinlendirsin yýpratmasýn artýk
    jaja orta alanda oynadýkça ne selçuk ne de colman eskisi gibi faydalý olabilir
    çok doðru bir tespit kutlarým.

UZLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kars
    Yaþ
    54

Alýntý ilbey__26 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ulaaaaa size ne oliyi.. renk mi degiþtirdiniz ... burasý trabzonspor tarafdar forumu sýkýntýsý olanlar angutlarýn yanýna gecsin ..

cokda s...de penaltýymýs faulmus.. millet nasýl mac kazanýyor ...

gördük Ankarada nasýl ofsatdan gol atýlýr..

dokunulmayan adama penaltý verilir... haktýr

keske bizde söyle ofsaytdan 5 gol atsakda keyifle izlesem....

altýna imzamý atýyorum kardeþim, ellerine saðlýk...

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Adem Öztürk 61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçtaki futbolu oynamaya devam edersek fb ile aramýzdaki fark açýlýr..
    Sende þu felaket tellallýðýný býrak. Görende fener süper top oynuyo sanacak ...
    Her þeyi bilmene gerek yok HADDÝNÝ BÝL yeter..!

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý joeBur@k Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    alanzinho ne ara ne yptida takimin iyileri arasina girdi ????

Alanzinho topu rakip sayaha tasýma konusundaki sýkýntýyý giderdi...

Bu konuda oldukca iyi is cýkardý bana kalýrsa..
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

ALDENÝRO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

trabzonu hali "allahým arife gününü gösterdin nolur bayramý da göster"

Mustafa SAYAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    43

Yattara bitmiþ artýk be...

Can Yüce - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    53
    Konu Can Yüce tarafýndan (15.03.2011 Saat 11:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    Asla yalnýz yürümeyeceksin...

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Kasýmpaþa maçýnda birþeye dikkat ettinizmi ? Benim çok hoþuma gitti.

Real Madrid gibi ileri dörtlümüz sürekli yer deðiþtirdi. Bu yer deðiþtirme, birebir deðil kayma þeklinde oldu. Ayný real gibi.

Yattara-----Jaja------Umut (Oyunun ilk bölümü)
    -----------Pawel----------

Yattara-----Umut------Pawel (Golün olduðu bölüm)
    ------------Jaja------------

Jaja-------Pawel-----Yattara (Pawel çýkmasýna yakýn bölüm)
    -----------Umut-------------

Bu oluyý bu sene yapýyorduk ancak, 3 lü olarak yapabiliyorduk. Ýlk kez 4'lü olarak (real gibi) yaptýk bu maçta.
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

robinhood61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

sene sonu þampiyon olduðumuzda bu maçý kimse týnlamayacak az sakin olun
    KOÞAN VE ÝYÝ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ÞEY ÝSTÝYORUM?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)