Sayfa 113 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 63 103 111 112 113 114 115 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3070 adet sonuctan sayfa basi 2,801 ile 2,825 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasýmpaþa

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý Armaðan Dere Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Glovacki'nin kelleri indirdiði pozisyon da incelenmeli..o da penaltý kokuyor..2 tayfun 1 glovacki

...
    Bize rakip mi lazým nemize gerek içimizdeki rakipler bize yeterde artar bile Zaten yaparsak feneri þampiyon kendi kendimize muhalefetten yapacaðý< baþka türlü bu sene ÞAMPÝYONUZ demedi demeyin habu içimizdekileri aslýna az biraz destek oldurabilirsek bu fener elimizden bu yýl kurtulamaz...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

The Ciks - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Azizim haftaya aslanlarýn önüne yem olarak atýlacaksýn...

paçayý sýyýrsan bile....

timsahlara yem olmakta var...

karadenizden cýktý býzým taka yola...

þampiyon olacaðýz ula...)
    "Ya uyursan, ve uykunda rüya görmeye baþlarsan? ya, rüyanda cennete gidip garip ve güzel bir çiçek koparýrsan? peki ya uyandýðýnda o çiçeði elinde tutuyor olursan? Peki ya sonra?"
    --------------------------Novalis--------------
    ------------

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Arkadaþlar, penaltý pozisyonunu tartýþmayalým bence. Çünkü öyle bir pozisyon yok.

Brozekler için ne düþünüyorsunuz? Devre arasýnda bonservis ödemeye deðerler mi? Yoksa sene sonu bedavaya mý alýnsaydý? Ya da futbolcular bizlik futbolcular mý?

Pawel fizik olarak biraz zayýf gibi geldi bana. Bence bizim Teofilo gibi bir oyuncuya, yani gerçek bir santrafora(striker) ihtiyacýmýz vardý. Umut ve Burak forvetler ama santrafor deðiller. Pawel de tarz olarak bu futbolculara benziyor.

Piotr BJK maçýnda iyiydi. Bugün de defansta saðlam bir görüntü çizdi ama Cale'nin eleþtirilen yönü olan ofansta O da yoktu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Bu futbolla þampiyon olunmaz tekerlek patlar biryerde nerde ilk yaridaki takým.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Gökmen Özdenak (kanaltürk): Kasýmpaþa'nýn penaltý beklediði poziasyonlarýn ikisi de penaltý deðil.

Þansal Büyüka (ligtv) : Cüneyt Çakýr'ýn bu tip pozisyonlar için yorumu "top eðer ele vücudunun baþka bir yerine çarpýp geliyorsa penaltý verilmez" þeklinde. Yani hakemlere söylenen, bu tip pozisyonlarýn kuralý bu. Burada da top oyuncunun ...eline baþka bir yerinden gelip çarpýyor..
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

reisoðlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    40

bugünkü kötü oyunun nedeni hem 11´in ilk kez bukadar degisken olmasi, hemde Sadri Þener'in hafta içerisinde yaptigi açýklamalardir.
    Ýstanbul kartelini yedi kez yýktýk, yine yýkacaðýz !
    BORDO kanýmýzla MAVÝ göklere Trabzonspor yazacaðýz !..

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    55

Trabzonsporlu bütün futbolculara helal olsun. Kanlarinin son damlalarina kadar mücadele ediyorlar.

Birakin medya ne derse desin! Onlar zaten birilerinin cikarlarini kolladiklarini coktan ispat ettiler.

Trabzonsporu sampiyonluk yillarindan sonra ilk defa bu sene okadar cok mücadele ettiklerini görüyorum.
    Hepinizi alninizdan öperim. Helal olsun sizlere.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, penaltý pozisyonunu tartýþmayalým bence. Çünkü öyle bir pozisyon yok.

Brozekler için ne düþünüyorsunuz? Devre arasýnda bonservis ödemeye deðerler mi? Yoksa sene sonu bedavaya mý alýnsaydý? Ya da futbolcular bizlik futbolcular mý?

Pawel fizik olarak biraz zayýf gibi geldi bana. Bence bizim Teofilo gibi bir oyuncuya, yani gerçek bir santrafora(striker) ihtiyacýmýz vardý. Umut ve Burak forvetler ama santrafor deðiller. Pawel de tarz olarak bu futbolculara benziyor.

Piotr BJK maçýnda iyiydi. Bugün de defansta saðlam bir görüntü çizdi ama Cale'nin eleþtirilen yönü olan ofansta O da yoktu.
    Brozekler için hala bir þey demek çok erken pawel daha ilk defa lig maçýnda 11 çýktý, maç kondisyonu az piotr ise bugün cale'den çok farklý bir oyuncu imajý çizmedi..yine de alýþmasý lazým...

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Glovacki'nin kelleri indirdiði pozisyon da incelenmeli..o da penaltý kokuyor..2 tayfun 1 glovacki
    Armaðancým,Glowacki Kellerle deðil Azar Karadas ile o mücadeleyi yaptý..o pozisyonda faulü Azar yaptý..iyi izle..

Tayfunun ilk pozisyonunun penaltýyla hiç alakasý yok..ele çarpma hakkýnda zaten fikrimi söylemiþtim..adý üstünde çarpma..ayný pozisyonda ben penaltý beklemezdim kendi takýmým adýna ki Ceyhun'un þutu Kasýmpaþalý oyuncunun önce sað kaburgasýna sonra koluna vuruyor..top direkt kaleye gidiyordu mesela..
    Herkese Merhaba

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Ben bugün Brozekleri beðendim.Görevlerini yaptý adamlar...

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Burçak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gökmen Özdenak (kanaltürk): Kasýmpaþa'nýn penaltý beklediði poziasyonlarýn ikisi de penaltý deðil.

Þansal Büyüka (ligtv) : Cüneyt Çakýr'ýn bu tip pozisyonlar için yorumu "top eðer ele vücudunun baþka bir yerine çarpýp geliyorsa penaltý verilmez" þeklinde. Yani hakemlere söylenen, bu tip pozisyonlarýn kuralý bu. Burada da top oyuncunun ...eline baþka bir yerinden gelip çarpýyor..
    Murat abinin dediði gibi hakemler iþlerine geldiði gibi yorumlarsa penaltý çalabilirler...Onu demek istemiþtim..Kuddusi'de bu gruptan bi hakemdi ancak sadece yazdýðýmýz için bunu anlatamadýk...Herkes üstümüze çullandý
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý reisoðlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bugünkü kötü oyunun nedeni hem 11´in ilk kez bukadar degisken olmasi, hemde Sadri Þener'in hafta içerisinde yaptigi açýklamalardir.
    %100 deðil %1000000 katýlýyorum, oyuncular belli ki hafta içi yaþanan kargaþadan oldukça etkilenmiþler....

r9emre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    34

Maçýn tek iyi yaný ideal sol bekimizi kazandýk bu maç.

Piotr kalan 9 maç sakatlýk,ceza olmadýkça formayý býrakmaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Brozekler için hala bir þey demek çok erken pawel daha ilk defa lig maçýnda 11 çýktý, maç kondisyonu az piotr ise bugün cale'den çok farklý bir oyuncu imajý çizmedi..yine de alýþmasý lazým...
    Abi haklsýnýz erken ama biz bu adamlarý þu 17 maçlýk periyot için aldýk. Biraz daha iyi olmalarýný beklerdim ben.

sezgin_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kýrýkkale

Renkdaþlar ortamý germeye gerek 3 puaný almýþýz biz degil býrakýn aykut irdelesin penaltýmý degil mi( degil de )þimdi dudaklarýný yiye yiye yarýn ne yapcagýný düþünüyodur yarýn arkamýza yaslanýp ezikbahçenin puan kaybetmesini bekleyelim...
    Konu sezgin_61 tarafýndan (13.03.2011 Saat 01:14 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Süleyman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi haklsýnýz erken ama biz bu adamlarý þu 17 maçlýk periyot için aldýk. Biraz daha iyi olmalarýný beklerdim ben.
    zaten yapýlan en büyük yanlýþlýk da bu ve yýllardýr ayný hatayý yapýp ders almýyoruz sonra hep baþkalarýný suçluyoruz...

hAtes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    36

sakin olun renkdaþlar, ligimizde neye ne çalýndýðý belli olmadýðý için böyle söylemler olabilir.Peki þöyle sorayým:
    Hafta içi açýklamalar yapýlmassa acaba 2 pozisyonuda hakem penaltý deðil dermiydi?
    Karar verin, Þampiyonluða mý aþýksýnýz, BORDOMAVÝ renklere mi?

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Pawel'in asisti müthiþti..futbol zekasý üst düzeyde..bence ilk yarý orta sahamýz gerekli desteði veremedi forvetlere..kötü görünmesi bundandý..
    Herkese Merhaba

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

2 pozisyon da penaltý deðil.

El pozisyonunda adam gözünü falan kapatmýþ elin öyle olmasý normal bir vücut hareketi zaten.Markus Merk buna dikkat edilmesi gerektiðini söylüyordu ve elin o hareketi normal. (Markus Merk'i bu akþam seyretmedim) Zaten önce bacaðýna çarpýyor.

Öteki pozisyonda ise daha Tayfun'a çarpmadan Azar kendini yere býrakýyor Lig Tv sitesinden durdurup izleyin net anlarsýnýz.Daha bacak çarpmadan Azar'ýn göðüs hizasý deðiþiyor ve kendini atmaya baþlýyor.

Penaltý olsa kabul ederdim ama ikisi de penaltý deðil.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Selçuk Demircioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Bugün önemli olan skordu bence oyun kýsmýný unutun arkadaþlar.
    O zemin de býrakýn top sürmeyi yürürken bile zorlanýrsýnýz...
    Trabzon hersene þampiyon olsaydý bu kadar çok sevemezdim

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    53

arkadaþlar, bu kadar aleyhte yapýlan bizans oyunlarýna karþý takým çok iyi mücadele ediyor. tüm futbolcularýn alýnlarýndan öpüyorum. bugün saha kötüydü. bizim takým pas yapan bir takým zeminin kötü olmasý dolayýsýyla pas koordinasyonlarýmýz iyi olmamýþ olabilir. lütfen takýma tam destek olalým. adamlarýn oyunlarýna gelmeyelim. onlar bizi germeye çalýþýyor. gerginlikten futbol oynayamaz olduk. þenol hoca nýn ilk yarýda dediði gibi biz güzel futbol oynamak istiyoruz ve oynuyoruz da. fb gibi üç penaltý, bir ofsayt, bir kaleci ikramý ile maç kazanmýyoruz. kanýmýzý döküp maç alýyoruz.
    halil_Sagir

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

- Umutun o golleri atma durumunda 2-0 ya da 3-0 giden bir maçta Onur'un o topa çýkmayacaðýný maçtan sonra ben de düþünmüþtüm birkaç arkadaþta belirtmiþ bunu. Ayrýca bir arkadaþ vardý forumda Onur'u rüyasýnda kötü gören o arkadaþta geldi aklýma maçtan sonra.

- Jaja bu ligin üzerinde bir oyuncu her zaman söylüyorum. Takýmýn mücadele, pres ve direnç yönüne ne kadar olumsuz etkisi varsa akýlcý paslarý, topla hýzlý mesafe kat etmesi ve bitirici þutlarýyla o kadar da olumlu etkisi var. Jaja'dan pres, adam kovalama ve topsuz alanda fazla mücadele beklemeden ofansif yönünü kullanmaya devam edeceðiz ve onun boþluklarýný diðer oyuncular daha fazla mücadele ederek dolduracak yapacak baþka bir þeyimiz yok.

- Brozekler fena deðil ama devre arasý transferlerinden bugune katkýlarýna bakarsak Miller veya Cenk Tosun'la karþýlaþtýramayýz dahi malesef.

- Yattara tek devrelik oyuncu. Maçýn gidiþatýna göre deðerlendirmeliyiz ama adamýn ortalarýna kafa vuracak nokta golcümüz de maalesef yok. Yani þu an ki sistemde Yattara'ya fazla bir yer de yok.

- Kasýmpaþa Fenere karþý da kötü deðildi. Ligin ilk yarýsýnda bizden 7 yiyen takým deðiller bu bir gerçek. Þu da bir gerçektir ki; takýmýn direnç-hýrs kaynaðý olan Egemen, Engin ve Burak ayný anda kadroda yokken alýnan 3 puan bence çok iyidir.

-1-0 oldu bizim oldu ve bu gece bu maçý unutmak istiyorum. Ben güzel futboldan ziyade þampiyonluk istiyorum. Derseniz ki hem güzel oynayalým ezelim rakipleri hem de þampiyon olalým buna hayýr demem. Ama öncelikli hedefimiz 3 puan. Tolgayla oynarsak bence Egemen, Engin ve Burak'ýn dönüþüyle Onurun yokluðunu "aþýrý derecede" hissetmeyiz(buna temenni de denebilir).

Son olarak haftaiçindeki isyanlarýmýz ve olaylar bence bize avantaj saðladý. Evet o pozisyonlar penaltý deðil ama biz Trabzon Sporsak ve Fenerle þampiyonlýk için çekiþiyorsak o Kuddusi ortalýðýn yerinden oynamayacaðýný bilse o pozisyonlardan birini penaltý çalabilirdi özellikle 90+4 te olaný.

Herkese iyi geceler diliyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Murat abinin dediði gibi hakemler iþlerine geldiði gibi yorumlarsa penaltý çalabilirler...Onu demek istemiþtim..Kuddusi'de bu gruptan bi hakemdi ancak sadece yazdýðýmýz için bunu anlatamadýk...Herkes üstümüze çullandý
    Þu þu pozisyonlar incelenmeli deyip Aykut aðzýyla konuþarak niye milleti tahrik ediyorsun güzel kardeþim.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Pawel'in asisti müthiþti..futbol zekasý üst düzeyde..bence ilk yarý orta sahamýz gerekli desteði veremedi forvetlere..kötü görünmesi bundandý..
    Murat abi Jaja'ya o ortayý Pawel mi attý Piotr'mý...Ben hala çözemedim
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Helvacý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Murat abi Jaja'ya o ortayý Pawel mi attý Piotr'mý...Ben hala çözemedim
    pavel attý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)