Sayfa 103 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3070 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasýmpaþa

Merve H.Oðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý merve_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maraton programýný izleyen var mý bilmiyorum. Yarým saattir bizim baþlattýðýmýz açýklama yarýþýna saydýrýp duruyorlar. "Geride kalan öndekine çamur atýyor" diyorlar. Mhk ve Federasyonun tarafsýzlýðýný savunuyorlar. Ama Mustafa Denizli az önce þöyle bir cümle kurdu: "Ben bu olaylarý yakýndan gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakký yenen takýmda da görev yaptým, KAYIRILAN takýmda da görev yaptým." Þimdi bu cümleden ne çýkarmamýz lazým? Demek ki kayýrma diye bir durum var ortada. Lütfen maraton@ligtv.com.tr ye mail atýn kayýrýlan takým ne demek diye..
    Öncelikle iyi yayýnlar..
    Yayýnýn baþýndan beri Federasyonun ve MHK nin tarafsýzlýðýndan söz ediyorsunuz. Açýklamalarý " Geride kalanýn öndekine çamur atmasý" olarak nitelendiriyorsunuz. Az önce Mustafa Denizli'nin kurduðu cümle söylediklerinizle tamamen ters düþüyor. Cümle þu þekilde:
    "Ben bu olaylarý yakýndan gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakký yenen takýmda da görev yaptým, KAYIRILAN takýmda da görev yaptým."
    Sayýn Mustafa Denizli bu cümledeki KAYIRILAN sözüyle ne demek istediðini açýklayabilir mi?

Ben þöyle bir mail attým lütfen siz de mail atýn. Kendi aðýzlarýyla tuzaða düþtüler.

SADECETRABZON61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Berbat Futbol..Bu Futbolla Þampiyon Olcaksak Olmayalým Daha iyi.

Melis 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Lanet olsun ya artýk bu foruma girmek istemiyorum. Ne kadar Trabzonspor düþmaný varmýþ burda... Yuhhh ya yuhhh. Sabaha kadar tartýþýn penaltýlarýnýzý. Bi tek siz biliyosunuz ya bu futbolu.
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doðulur.

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

pozisyonlar.
    1- yattara formasýnda bariz cekiliyor. ama bizim ligde bunlar verilmiyor.

2- glo nun yaptýðý faul ve penaltý ama bunlar da verilmiyor. lugano bunun 10 katýný yapýyor her maç. ama yapmamak lazým.

3- tayfun cok dengesiz giriyor. ama rakibe mudahale yok. taygunun ayagýna dogru atlýyor rakip.

4- kalcadan seken top ele carptýgý için penaltý olmaz kesinlikle. ama tayfun un eline direk carpsa penaltý. o mesafeden olmas aslýnda ama oyle eller acýk olunca penaltý.

Sonuc tayfunun ne iþi var kadroda. yattaradan da artýk bir þey beklememek gerek
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Ali Yerlikaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Herkes benim gibi hayal kirikligi yasadi amabu bizim bu maci oyuncular gibi cok hafife aldigimizdan dolayi...
    Kasimpasa gayet basarili oynadi ve bizim oyuncularda maalesef cok ciddiyetsizdi...

Penaltilara gelince Allah askina iyi niyetliliginde b.kunu cikarmayin Tayfun un iki posisyonuda penalti verilmez, yani Türkiyede verilmez Glo nun müdahelesi gibi...

Tayfun ve Yattara rezaletti maalesef ikiside sezon sonu yollar ayrilmali Yattaraninda hevesi kalmamis futbol disinda degerlendirilebilini ins...

Sencer Bulut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Hayýrdýr bir maç kazanýyoruz ama mutlu insan göremiyorum.Tamam takýmýmýz iyi oynamadý kabul birde gece haftayý haftayý hatýrlayýn bu takým hep kötü oynaaycak degil ya.Burda herkez penaltý tartýþmasýn birbirine düþmüþ durumda.Bunlar sadece Fenerbahce ye koz vermekten baþka birþey degil ve talihsiz þekilde Onurumuz sakatlandý ve ne kadar süre sorna dönecegide kesin degil lakin Onurumuz sakatlandý diye Þampiyonluk gitti görüþünde olanlar var.Onur takýmýmýzýn onurudur ama onun gibi 18 Onurlu yürek var.Galibiyete sevinme gelecege Umutla bakma zamanýdýr daha kaybedilmiþ biþeyimiz yok...

zahido - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Alýntý UðuR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar futbol ve özellikle bazý pozisyonlar farklý yorumlanabilir.....
    Ben de 3 pozisyonda penaltý yoktu diyorum.....
    Ama buna bazýlarý katýlmayabilir....
    Fakat birbirinize saygýlý davranmanýz gerektiðini lütfen unutmayýn
    Bari "bence" penaltiydi desinler...

Adamlar kesinlikle penaltiydi, yuzde yuz penaltiydi diyorlar..

Cildirttilar ya bizi..
    "Ýnandýðý gibi yaþamayan, yaþadýðý gibi inanmaya baþlar"

Nereden
    Artvin
    Yaþ
    50

1-Eðer glo nun pozisyonu penaltýysa bence Türkiye de her hafta en az 20 penaltý çalmalarý lazým luganonun her hareketi penaltý o zaman ...

2-Tayfun coranýn ayaðýný uzattýðý pozisyonda ne yapmasýný bekliyorsunuz anlamýþ deðilim top var gidiyor ve topa doðru ayaðýný uzatýyor, bunu þu þekilde düþünün mesela bu pozisyon orta sahada olsa faul mü ? bence faul deðil ikili mücadele eðer ceza sahasý dýþýnda bu pozisyon faulse o zaman penaltý ama bence deðil, o zaman tüm defans oyuncularý ceza sahasý içine giren topcunun önünde ki topa uzanmayacak ya da müdahale etmeyecek böyle bir mantýk yok. Kaldý ki iyi bakýlýrsa orada çok net bir temas yok...

3- Adam topa vuruyor tayfun yan dönüp kendi kalçasýný topa tutuyor top kalçaya çarpýp sekip ele deðiyor eðer bu þekilde penaltý oluyorsa futbol oynanmasýn kardeþim bu futbolun hiç bir mantýðýna sýðmaz defans oyuncularý robot olmasý lazým ki bunlar ele çarpmasýn

Þimdi bazý arkadaþlar diyor ki efendim ben penaltý olarak düþünüyorum fikrimi söylüyorum. Arkadaþlar Trabzonspor taraftarý olacaksýn bu kadar olay varken bu kadar hakkýmýz yenirken siz çýkýyorsunuz tartýþma bile olmayacak sadece bize karþý olanlarýn penaltý olarak yorumladýðý pozisyonlara penaltý diyorsunuz bence battal gazilik yapmanýza doðruluk timsalini oynamaya gerek yok doðrudan yana iseniz o zaman pozisyonlara iyi bakar ondan sonra konuþursunuz eðer hala ýsrarla penaltý diyorsanýz o zaman kusura bakmayýn bu sizin görüþünüz ise penaltý olarak o zaman benimde sizin hakkýnýzdaki görüþüm kiþiliksiz, FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ ve Trabzonspor düþmanýsýnýz...

Bu gün maçta umut yerine iyi bir golcümüz olsa kesinlikle maç 4 ya da 5 olurdu...Onun dýþýnda colmanýn kötü bir maçý oldu ama defans olarak iyi iþler yaptý.

yattara bitik. Tayfun gereksiz. brozekler bence iyi ama çok iyi deðiller. giray hayret illkez iyi idi.

bence maçýn en iyi iki adamý selçuk ve jaja idi ....

iyi akþamlar..
    ''7''

Deniz Tosunoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1-0 olsun bizim olsun diyenler nerede? Önemli olan galibiyetti, guzel futbol bu saatten sonra muhim degil.
    ''Nerden geldiðini bilmezsen, bulundugun yerden þikayetci olursun''

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maç ile ilgili ilk yorumum ; Önemli olan þey olan 3 puaný aldýk Þükürler olsun.Ama maçýn baþýnda bence oyunu koparabilirdik ama olmadý ne diyelim.Ama Onur'un sakatlanmasý çok ama çok kötü oldu
    Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

MahmutHSO - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yoneticileri uyarýyorum .Bu pozisyonlara ýsrarla penaltý diyenler fenerlidir.Bu insanlarýn diðer yorumlarý da incelensin ve gereken yapýlsýn

Tangerine Dream - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir

Maçý bir sürü Fb taraftarýnýn arasýnda izledim, penaltý diye tartýþtýðýnýz pozisyonlara onlar bile bu kadar seslerini çýkarmadýlar.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Trabzonumuz yendýgýne göre yarýn Rizede kazanýcak mucize olmassa 4-5 haftadýr ts ne yapýyosa rizede aynýsýný yapýyor

seyduna_efil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüþhane

ozaman,onlarda hakemle kazandýklarýnda çýkýp yaygara koparmamýzýn anlamý yok..ADALETSE HERKESE ADALET OLMALI,..onlar hakemlerle kazanýyor diye, ben de hakemlerle maç kazanmak istemem.çünkü biz trabzonsporuz ve belli bir duruþumuz vardýr..dürüstlüðümüzü kaybedersek fenerbahçeden ne farkýmýz kalýr?? taraftar olarak dürüstlüðünü kaybedersen fenerbahçe taraftarýndan ne farkýn kalýr?? aman boþver dýyorsan ozaman sorarým sana;biz klup olarak 1 haftadýr neyýn mücadelesini veriyoruz??

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

hangisi penalti ??

-Glo : penalti yok, bizim ligde hiç verilmiyor, bosuna tarafsizlik yapmaya gerek yok, lig Türkiye ligi baska lig ile karistirmayin

-Tayfun 1 : ne penaltisi, ayagini koyuyor ama rakip de topu çok ittigi için ve alamayacagi için Tayfun'un bosa mudahalesini de kullanarak kendini yere atiyor, Tayfun'un sol eli biraz engelliyor gibi rakibi ama o an zaten rakip yere dogru inmis dusmeye hazirlaniyor

-Tayfun 2 : ona penalti diyene ohaaaa derim, Tayfun'u elestirin oyle durmasi yanlis falan ama penalti yoookkk, olmayana da var demeyin antulasmayin...

Volkan Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    46

onurun mr i yarýnmý çekilecek
    AL STADINI ÇAL BAÞINA

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Ölü taklidi yapýn gider o kuþ .

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý karabasmayan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizzat Fenerbahçeliyim. Sizin olmadýðýnýz kadar da objektifim. Saygý çerçevesinde yapýlan bir yanlýþa iþaret ediyorum.

Güzelce konuþmak çok mu zor Trabzonsporlularla.

Kaldý ki ilk yarý çok da severdiniz bizi. Potaya girince düþmanýnýz mý olduk ?
    Hala burdasýn, þükret. Domuzdan post olmaz. Kimse sizi dost bellemedi bellemez. Trabzonspor'un Trabzonsporlu'nun þerefsiz dostu olmaz. Þampiyonluk yolunda Allah size þeref nasip etsin...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý artvinli_mert Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1-Eðer glo nun pozisyonu penaltýysa bence Türkiye de her hafta en az 20 penaltý çalmalarý lazým luganonun her hareketi penaltý o zaman ...

2-Tayfun coranýn ayaðýný uzattýðý pozisyonda ne yapmasýný bekliyorsunuz anlamýþ deðilim top var gidiyor ve topa doðru ayaðýný uzatýyor, bunu þu þekilde düþünün mesela bu pozisyon orta sahada olsa faul mü ? bence faul deðil ikili mücadele eðer ceza sahasý dýþýnda bu pozisyon faulse o zaman penaltý ama bence deðil, o zaman tüm defans oyuncularý ceza sahasý içine giren topcunun önünde ki topa uzanmayacak ya da müdahale etmeyecek böyle bir mantýk yok. Kaldý ki iyi bakýlýrsa orada çok net bir temas yok...

3- Adam topa vuruyor tayfun yan dönüp kendi kalçasýný topa tutuyor top kalçaya çarpýp sekip ele deðiyor eðer bu þekilde penaltý oluyorsa futbol oynanmasýn kardeþim bu futbolun hiç bir mantýðýna sýðmaz defans oyuncularý robot olmasý lazým ki bunlar ele çarpmasýn

Þimdi bazý arkadaþlar diyor ki efendim ben penaltý olarak düþünüyorum fikrimi söylüyorum. Arkadaþlar Trabzonspor taraftarý olacaksýn bu kadar olay varken bu kadar hakkýmýz yenirken siz çýkýyorsunuz tartýþma bile olmayacak sadece bize karþý olanlarýn penaltý olarak yorumladýðý pozisyonlara penaltý diyorsunuz bence battal gazilik yapmanýza doðruluk timsalini oynamaya gerek yok doðrudan yana iseniz o zaman pozisyonlara iyi bakar ondan sonra konuþursunuz eðer hala ýsrarla penaltý diyorsanýz o zaman kusura bakmayýn bu sizin görüþünüz ise penaltý olarak o zaman benimde sizin hakkýnýzdaki görüþüm kiþiliksiz, FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ ve Trabzonspor düþmanýsýnýz...

Bu gün maçta umut yerine iyi bir golcümüz olsa kesinlikle maç 4 ya da 5 olurdu...Onun dýþýnda colmanýn kötü bir maçý oldu ama defans olarak iyi iþler yaptý.

yattara bitik. Tayfun gereksiz. brozekler bence iyi ama çok iyi deðiller. giray hayret illkez iyi idi.

bence maçýn en iyi iki adamý selçuk ve jaja idi ....

iyi akþamlar..
    yasaaaaaaaaaaaaa bazilarina k..ak demek istiyorum ceza yemem herhalde, küfür yok burada ^^

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Trabzon'daki taraftar profiline atýp tutanlarýn aynýsýndan burda da mevcut.
    Neymiþ efendim ?
    Penaltýymýþ!
    Yok arkadaþ!
    Þaka mýsýnýz nesiniz ?
    Hamiþ

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

herkes o kadar alýsmýský, umutun bos kaleye topu atamamasý ýlgý gormuyor

CanÝlker - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan
    Yaþ
    40

onurun sakatlýðý ciddi ise þampiyonluk gitti arkadaþlar, tolgaya güvenin falan demeyin gerçekçi olun biraz.
    onurun bize kazandýrdýðý puanlarýn haddi hesabý yok.
    yazýk oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    önemli olan kötü oynarken bile 3 puan almak unutma.....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Ýlyas BAHADIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    37

Hayýr anlamadýgým nokta gelip buraya o penaltýydý bu penaltýydý diye yazan futbol kurallarýndan bi haber renkdaþlar neyi kanýtlamaya calýsýyolar..amerikayý yeinden mi keþfedeceksin arkadaþým yok iþte penaltý illa bana mahalle arasýnda dediðimiz lafý söyletme þimdi burda ceza almak istemiyorum töbe yarabbbi töbe
    Trabzonspor, Napoli, Roma, B.Dortmund, Benfica, Valencia, Liverpool.
    Everywhere is TRABZON for us !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olursak sen kutlamazsýn olur biter!
    Sanki hep bu futbolla geldik bu noktaya!
    Hamiþ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)