Sayfa 102 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3070 adet sonuctan sayfa basi 2,526 ile 2,550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasýmpaþa

Merve H.Oðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Maraton programýný izleyen var mý bilmiyorum. Yarým saattir bizim baþlattýðýmýz açýklama yarýþýna saydýrýp duruyorlar. "Geride kalan öndekine çamur atýyor" diyorlar. Mhk ve Federasyonun tarafsýzlýðýný savunuyorlar. Ama Mustafa Denizli az önce þöyle bir cümle kurdu: "Ben bu olaylarý yakýndan gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakký yenen takýmda da görev yaptým, KAYIRILAN takýmda da görev yaptým." Þimdi bu cümleden ne çýkarmamýz lazým? Demek ki kayýrma diye bir durum var ortada. Lütfen maraton@ligtv.com.tr ye mail atýn kayýrýlan takým ne demek diye..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Tyler Durden - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

glowackinin pozisyonu penaltiysa ilk yarida yattaraya yapilan faul iki kere penaltiydi o zaman..
    ekrandaki sebeleklerin oyunlarina gelen bazi renkdaslar var..
    arkadas bunlarin amaci bu.
    bak iste Trabzon konusuyordu ama hakemle maci kazandi havasi vermek.
    futbol ozurlusu tayfunun o hareketleri olmasada baska seyler konusulurdu.ama illaki birseyler bulunurdu.
    Yattaranin pozisyonunu dile getiren niye yok bir dusunun..
    sunu bir anlayin.ekranda gordugunuz kisilerin buyuk bir cogunlugu sampiyonlugun istanbul disina cikmasini istemiyor.
    art niyetli lig tv spikeri, macta tayfunun pozisyonu icin macin en tartismali pozisyonu dedi.mac sirasinda benzer bir sekilde dusurulen yattaranin pozisyonu gosterilirken agizlarini acmadi..yorum bile yapmadilar..ama kasimpasanin pozisyonlarinda hemen yorumlari yapistiriyolar..bunlarin oyununa gelmeyin..

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Maça baþtan mý baþlasak, son dan mý?
    Sondan baþlayalým.
    Onur pozisyon gereði yerlerde kývranýyor, atakta konuk takým. Fakat Onur yine kývranýyor. Hakem aða ancak pozisyon kaybolduktan sonra Maçý bitiriyor ve Onur'un yanýna gitiyor.
    Ýnsanlýk öldümü ha(g)em efendi. Yazýklar olsun.
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

BEYTEKÝN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartýn

evet þu an lideriz bunun keyfini çýkartalým... haftaya daha iyi olur takým...

Ustaalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Trabzonspor'un Kasýmpaþa ile oynadýðý maçýn 90+3. dakikasýnda yan topa çýktýðý sýrada rakibiyle girdiði ikili mücadelede darbe alan kaleci Onur'un sakatlýðýnýn ilk incelemelerde ciddi olduðu öðrenildi.

Ön çapraz baðlarýnda sorun olduðu tespit edilen Onur'un takýmla birlikte Trabzon'a geleceði ve burada çekilecek MR'ýn ardýndan sakatlýðý ile ilgili durumun kesinleþtirileceði belirtildi. Trabzonspor saðlýk heyeti ise Onur'un, çapraz baðlarýndaki sorunun ciddiyetine göre 1 ile 3 ay arasýnda sahalardan uzak kalabileceðini söyledi.

toksoy61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

tayfun un son pozisyonuna penaltý denmez, ayaðýndan sekiyor geliyor top eline. ama ilk pozisyonda topla alakasý yok. direkt adama yöneliyor. tamamen çelme deðil yani direkt ayaðýný topla rakibi arasýna sokmuyor ama ayaðýyla adama temas ediyor. aslýnda penaltý yaptýracak bir durum da yok ortada. adamý sadece perdelese yeterli. ama tayfun bu. her zaman saatli bomba. kusura bakmayýn ama þampiyonluða oynayan bir takýmda bu kadar yeteneksiz ve düþüncesiz oyuncular olmamalý. bugün umut-tayfun -yattara inanýlmaz kötüydüler.
    glowackinin pozisyonu ise nerdeyse her maçta olan bir sahne. normalde penaltý ama bizim hakemler çalmýyor böylelerini.
    Dünyada Ýsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

Keramettin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    27

Alýntý ugur6101 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu yazýyý mac forumunda benden baska kýmse okumadý mý
    @zafer6161 abi miydi ?
    Trabzonspor

Bu Kalp Senin Ýçin 61 Kere..

ÇaGaTaY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Ben artýk forumdan çýkýyorum. Bmn de böyle biþe görmedim ben. Mustafa Denizli bile o pozisyon için "kasýmpaþa oyuncularý buna penaltý demiyorlardýr heralde, buna penaltý verecek bi hakem yeryüzünde varmýdýr?" diyor. Bizim bmn penaltý penaltý diye haykýrýyor. Yani þurada yazdýðýnýz mesaj sayýlarýný görmesem forum u fenerliler bastý diyeceðim.

Hepinize iyi geceler kalýn saðlýcakla

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Alýntý BEYTEKÝN61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yattara hiç yoktu. her topu kaybetti... colmanda vasattý... giray müthiþti...
    bu yazýya gülüyorum... ilk sýraya yattarayý koymuþsun ya... colman bütün takýmý mahfeden deðilmiydi... maç boyunca bir tan mi pas atamaz yanndaki adama... yattarayý bugün 2 kiþi kontrol etti... ayrýca bizde forvet olsa orta yapacak ama topa vuracak adam yok... giriyor içeri ne yapacaðýný þaþýrýyor... tayfun bile orta kestiyse bugün bunu yattaraya yazýn... serkana kýzýyoruz ama yattara olsa kendine gelecek.... ayrýca bizim hem sað hem sol açýkla oynamamýz þart... savunma yapmayý zaten bilmiyor takým boþuna savunmaya dönük oyuncu koymayalým oraya... biz saðlý sollu bastýrabilirsek zaten rakip gelemez...

Ustaalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Eðer bu doðruysa biz þampiyon falan olamayýz, çok yazýk oldu...

OYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Evet o pozisyonda penaltý çalýnabilirdi. Ancak 90+4 gibi bir hassas bir dakikada hakem penaltýyý çalmaya cesaret edemedi. Burasý Türkiye diyor ya bazý arkadaþlar evet burasý Türkiye.
    Kazimiþi gzas vorert

BEYTEKÝN61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartýn

Alýntý ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben artýk forumdan çýkýyorum. Bmn de böyle biþe görmedim ben. Mustafa Denizli bile o pozisyon için "kasýmpaþa oyuncularý buna penaltý demiyorlardýr heralde, buna penaltý verecek bi hakem yeryüzünde varmýdýr?" diyor. Bizim bmn penaltý penaltý diye haykýrýyor. Yani þurada yazdýðýnýz mesaj sayýlarýný görmesem forum u fenerliler bastý diyeceðim.

haklýsýn bende çýkýyorum... penaltý diyenler tartýþsýn dursun... ben galibiyetin ve þu anki liderliðin keyfini çýkartacaðým. tüm renktaþlara iyi geceler....

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý zahido Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Penalti degil diyenler hep birlikte cikalim abiler forumdan..

Penaltiydi diyenler kalsinlar kendi aralardinda oda penaltiydi buda penaltiydi diye yorum yapsinlar..

Aykut Kocamanin penaltilar incelenmeli dedigi o pozisyonlarida incelesinler

Eminim onlardada bizden aleyhte tavir sergileyeceklerdir..

Birakin sabaha kadar penalti desinler..
    katiliyorum

Alýntý ~UniCef~ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eger o pozisyon penalti degilse, bize verilmemis penaltilar`da penalti degil(BJK maic haric).

Dogru`ya Dogru. Eger olan penaltilara penalti demezsek, FBlilerle bizim hangi farkimiz kalir?

Acik penalti. Glo`nun pozisyonu`da penalti ama genelde ona penalti calmiyolar, BJK-FB macinda Ferrari, cok daha abartili bir pozisyon`?da yapti, Cüneyt Cakir`da vermedi, ama Tayfunun pozisyonu, penalti.

O el pozisyonu penaltiyla alakasi yok.

Ve önemli olan güzel Futbol degil, önemli olan 3 Puan. Ankaragücü ve Antalya maclarinda güzel oynadik ama alamadik 3 Puan, neye yaradi güzel futbol? Hicbir seye , cünkü 3 puansiz güzel futbol , 3 puanli kötü futbol`dan daha iyi degil.
    hangisi penalti ??

-Glo : penalti yok, bizim ligde hiç verilmiyor, bosuna tarafsizlik yapmaya gerek yok, lig Türkiye ligi baska lig ile karistirmayin

-Tayfun 1 : ne penaltisi, ayagini koyuyor ama rakip de topu çok ittigi için ve alamayacagi için Tayfun'un bosa mudahalesini de kullanarak kendini yere atiyor, Tayfun'un sol eli biraz engelliyor gibi rakibi ama o an zaten rakip yere dogru inmis dusmeye hazirlaniyor

-Tayfun 2 : ona penalti diyene ohaaaa derim, Tayfun'u elestirin oyle durmasi yanlis falan ama penalti yoookkk, olmayana da var demeyin antulasmayin...

SADECETRABZON61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    37

Pozisyonlarda Penaltý Yok Ligtvde söyledi Konuyu kapatýn Artýk.
    Çok Kötü Oynadýk O Kadar giden taraftara çok teþekkürler kendi adýma ama Kaç haftadýr diyorum eski Trabzonspor yok diye Ama Herkes kendi derdinde..
    Oyuncularýn Kulaðý çekilmeli Yoksa Bu Hafta Puan kaybedersek Kimse þaþýrmasýn.

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Ýlk yarý colman berbattý, Umut maç boyunca berbattý, keza Tayfunda öyle. Bu takým ilk yarýdaki Serkanýn formunu, Egemeni, Engini ve Buraðý çok arýyor.

Bu akþam golden sonra kötüydük. Bunda Umutun kaçýrdýðý iki net posizyonun takýmý oyundan düþürmesine de sebep oldu. Ama her þeye raðmen alýnan üç puuan sevindirici bu çetin savaþýn içinde.

Onur'un sakatlýðý çok üzücü, yarýn tetkiklerden sonra belli olacak durumu.

Penaltý idialarý olan posizyonlarýn hiç biri penaltý deðil. Hemde kesinlikle deðil. Burada penaltý diyen arkadaþlar yarýn sarý lacivert formalarla dolaþsýnlar bi zahmet. Hiç yakýþmýyor sizlere.

Bülent Dizman 53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    40

Penalticilar sÝz kalin forumda tartisin yazik.
    HEMÞÝNLÝ TRABZONSPORLULAR...53

Murat SÝSMAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Ýþ,güç,hedef,maç,maç sonu,onurun üzücü olayý ( bitti ) penaltý kaldý þimdi.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Necat Ulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Tayfun, Yattara, Colman gerçekten kötüydü. özellikle Tayfun saatli bomba...
    maçta penaltý yoktu. ancak baþka bir hakem olsa Tayfun'un hareketine çalabilirdi de...
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
    "Küçük bir kentin büyük savaþý"
    kalbimdeki Trabzonsporlu, Kazým Koyuncu !

Melis 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

Ya arkadaþlar ne kladar penaltý meraklýsýymýþsýnýz siz yaa. Ne alakasý var o pozisyonlarýn penaltýyla. Yuhh artýk. Býrakýn ya tutmayýn siz bu takýmý. Dürüstlük abidesi ayaklarýna yatmanýzý anlýyorum da, olmayan þeyleri de olmuþ gibi gösterme çabanýz neden onu hiç anlayamýyorum.
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doðulur.

hasannuhoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

macý býrakýn arkadaþlar.onur gitti onur..valla yandýk..
    anlatilmaz bir sevgi buuu...deli gibi seviyoruz TRABZONU !!!!

Samet Berber - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    34

Yukarýdaki Niang'ýn fotoðrafý aldatýyor.

Niang kaleciyle arasýnda 1 metre varken baþlamýþtý uçmaya.

Býrakalým artýk þu penaltý tartýþmasýný takýma dönelim .Haftay Umut-Pawel deðiþikliði olmalý.

Cezalý Üye
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

içimizde bazi "tarafsizlar" var, aslinda en buyuk taraf olanlar onlar, Trabzon karsiti onlar, içimizdeki irlandalilar mi desem ne desem

TuAF2007 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Penaltý diyenlerin kafasý iyi herhalde... Doðrudan bir temas yok diye herkez bas bas baðýrýyor maraton programý bile öle sölüyor. daha neyin muhabbeti bu anlamadým. Dýþardan biri girse okusa neresiyle güler kimbilir... amaç ne onu anlamadým yani hadi doðrudan penaltý olsa 1 kere dile getirilir 2. kez dile getirilmez...
    181' PARS Squadron

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar futbol ve özellikle bazý pozisyonlar farklý yorumlanabilir.....
    Ben de 3 pozisyonda penaltý yoktu diyorum.....
    Ama buna bazýlarý katýlmayabilir....
    Fakat birbirinize saygýlý davranmanýz gerektiðini lütfen unutmayýn
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Miki Fare cizgi filmini;
    Alanzinyo'nun iki kiþi arasýndan sýyrýlmasýnda gördük. Çok güzel bir pozisyon du.
    Trübün Alanzinyo, Alanzinyo ile inledi. Helal olsun çok nefis egarte etti.
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)