Sayfa 103 Toplam 123 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3070 adet sonuctan sayfa basi 2,551 ile 2,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 25.Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Kasımpaşa

Merve H.Oğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı merve_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maraton programını izleyen var mı bilmiyorum. Yarım saattir bizim başlattığımız açıklama yarışına saydırıp duruyorlar. "Geride kalan öndekine çamur atıyor" diyorlar. Mhk ve Federasyonun tarafsızlığını savunuyorlar. Ama Mustafa Denizli az önce şöyle bir cümle kurdu: "Ben bu olayları yakından gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakkı yenen takımda da görev yaptım, KAYIRILAN takımda da görev yaptım." Şimdi bu cümleden ne çıkarmamız lazım? Demek ki kayırma diye bir durum var ortada. Lütfen maraton@ligtv.com.tr ye mail atın kayırılan takım ne demek diye..
    Öncelikle iyi yayınlar..
    Yayının başından beri Federasyonun ve MHK nin tarafsızlığından söz ediyorsunuz. Açıklamaları " Geride kalanın öndekine çamur atması" olarak nitelendiriyorsunuz. Az önce Mustafa Denizli'nin kurduğu cümle söylediklerinizle tamamen ters düşüyor. Cümle şu şekilde:
    "Ben bu olayları yakından gördüm. Futbolcu olarak da teknik direktör olarak da.. Hakkı yenen takımda da görev yaptım, KAYIRILAN takımda da görev yaptım."
    Sayın Mustafa Denizli bu cümledeki KAYIRILAN sözüyle ne demek istediğini açıklayabilir mi?

Ben şöyle bir mail attım lütfen siz de mail atın. Kendi ağızlarıyla tuzağa düştüler.

SADECETRABZON61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Berbat Futbol..Bu Futbolla Şampiyon Olcaksak Olmayalım Daha iyi.

Melis 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Lanet olsun ya artık bu foruma girmek istemiyorum. Ne kadar Trabzonspor düşmanı varmış burda... Yuhhh ya yuhhh. Sabaha kadar tartışın penaltılarınızı. Bi tek siz biliyosunuz ya bu futbolu.
    Trabzonlu olunmaz. Trabzonlu doğulur.

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

pozisyonlar.
    1- yattara formasında bariz cekiliyor. ama bizim ligde bunlar verilmiyor.

2- glo nun yaptığı faul ve penaltı ama bunlar da verilmiyor. lugano bunun 10 katını yapıyor her maç. ama yapmamak lazım.

3- tayfun cok dengesiz giriyor. ama rakibe mudahale yok. taygunun ayagına dogru atlıyor rakip.

4- kalcadan seken top ele carptıgı için penaltı olmaz kesinlikle. ama tayfun un eline direk carpsa penaltı. o mesafeden olmas aslında ama oyle eller acık olunca penaltı.

Sonuc tayfunun ne işi var kadroda. yattaradan da artık bir şey beklememek gerek
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Herkes benim gibi hayal kirikligi yasadi amabu bizim bu maci oyuncular gibi cok hafife aldigimizdan dolayi...
    Kasimpasa gayet basarili oynadi ve bizim oyuncularda maalesef cok ciddiyetsizdi...

Penaltilara gelince Allah askina iyi niyetliliginde b.kunu cikarmayin Tayfun un iki posisyonuda penalti verilmez, yani Türkiyede verilmez Glo nun müdahelesi gibi...

Tayfun ve Yattara rezaletti maalesef ikiside sezon sonu yollar ayrilmali Yattaraninda hevesi kalmamis futbol disinda degerlendirilebilini ins...

Sencer Bulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hayırdır bir maç kazanıyoruz ama mutlu insan göremiyorum.Tamam takımımız iyi oynamadı kabul birde gece haftayı haftayı hatırlayın bu takım hep kötü oynaaycak degil ya.Burda herkez penaltı tartışmasın birbirine düşmüş durumda.Bunlar sadece Fenerbahce ye koz vermekten başka birşey degil ve talihsiz şekilde Onurumuz sakatlandı ve ne kadar süre sorna dönecegide kesin degil lakin Onurumuz sakatlandı diye Şampiyonluk gitti görüşünde olanlar var.Onur takımımızın onurudur ama onun gibi 18 Onurlu yürek var.Galibiyete sevinme gelecege Umutla bakma zamanıdır daha kaybedilmiş bişeyimiz yok...

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı UğuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar futbol ve özellikle bazı pozisyonlar farklı yorumlanabilir.....
    Ben de 3 pozisyonda penaltı yoktu diyorum.....
    Ama buna bazıları katılmayabilir....
    Fakat birbirinize saygılı davranmanız gerektiğini lütfen unutmayın
    Bari "bence" penaltiydi desinler...

Adamlar kesinlikle penaltiydi, yuzde yuz penaltiydi diyorlar..

Cildirttilar ya bizi..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Nereden
    Artvin

1-Eğer glo nun pozisyonu penaltıysa bence Türkiye de her hafta en az 20 penaltı çalmaları lazım luganonun her hareketi penaltı o zaman ...

2-Tayfun coranın ayağını uzattığı pozisyonda ne yapmasını bekliyorsunuz anlamış değilim top var gidiyor ve topa doğru ayağını uzatıyor, bunu şu şekilde düşünün mesela bu pozisyon orta sahada olsa faul mü ? bence faul değil ikili mücadele eğer ceza sahası dışında bu pozisyon faulse o zaman penaltı ama bence değil, o zaman tüm defans oyuncuları ceza sahası içine giren topcunun önünde ki topa uzanmayacak ya da müdahale etmeyecek böyle bir mantık yok. Kaldı ki iyi bakılırsa orada çok net bir temas yok...

3- Adam topa vuruyor tayfun yan dönüp kendi kalçasını topa tutuyor top kalçaya çarpıp sekip ele değiyor eğer bu şekilde penaltı oluyorsa futbol oynanmasın kardeşim bu futbolun hiç bir mantığına sığmaz defans oyuncuları robot olması lazım ki bunlar ele çarpmasın

Şimdi bazı arkadaşlar diyor ki efendim ben penaltı olarak düşünüyorum fikrimi söylüyorum. Arkadaşlar Trabzonspor taraftarı olacaksın bu kadar olay varken bu kadar hakkımız yenirken siz çıkıyorsunuz tartışma bile olmayacak sadece bize karşı olanların penaltı olarak yorumladığı pozisyonlara penaltı diyorsunuz bence battal gazilik yapmanıza doğruluk timsalini oynamaya gerek yok doğrudan yana iseniz o zaman pozisyonlara iyi bakar ondan sonra konuşursunuz eğer hala ısrarla penaltı diyorsanız o zaman kusura bakmayın bu sizin görüşünüz ise penaltı olarak o zaman benimde sizin hakkınızdaki görüşüm kişiliksiz, FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ ve Trabzonspor düşmanısınız...

Bu gün maçta umut yerine iyi bir golcümüz olsa kesinlikle maç 4 ya da 5 olurdu...Onun dışında colmanın kötü bir maçı oldu ama defans olarak iyi işler yaptı.

yattara bitik. Tayfun gereksiz. brozekler bence iyi ama çok iyi değiller. giray hayret illkez iyi idi.

bence maçın en iyi iki adamı selçuk ve jaja idi ....

iyi akşamlar..
    ''7''

Deniz Tosunoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-0 olsun bizim olsun diyenler nerede? Önemli olan galibiyetti, guzel futbol bu saatten sonra muhim degil.
    ''Nerden geldiğini bilmezsen, bulundugun yerden şikayetci olursun''

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maç ile ilgili ilk yorumum ; Önemli olan şey olan 3 puanı aldık Şükürler olsun.Ama maçın başında bence oyunu koparabilirdik ama olmadı ne diyelim.Ama Onur'un sakatlanması çok ama çok kötü oldu
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Yoneticileri uyarıyorum .Bu pozisyonlara ısrarla penaltı diyenler fenerlidir.Bu insanların diğer yorumları da incelensin ve gereken yapılsın

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Maçı bir sürü Fb taraftarının arasında izledim, penaltı diye tartıştığınız pozisyonlara onlar bile bu kadar seslerini çıkarmadılar.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Rize

Trabzonumuz yendıgıne göre yarın Rizede kazanıcak mucize olmassa 4-5 haftadır ts ne yapıyosa rizede aynısını yapıyor

seyduna_efil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

ozaman,onlarda hakemle kazandıklarında çıkıp yaygara koparmamızın anlamı yok..ADALETSE HERKESE ADALET OLMALI,..onlar hakemlerle kazanıyor diye, ben de hakemlerle maç kazanmak istemem.çünkü biz trabzonsporuz ve belli bir duruşumuz vardır..dürüstlüğümüzü kaybedersek fenerbahçeden ne farkımız kalır?? taraftar olarak dürüstlüğünü kaybedersen fenerbahçe taraftarından ne farkın kalır?? aman boşver dıyorsan ozaman sorarım sana;biz klup olarak 1 haftadır neyın mücadelesini veriyoruz??

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

hangisi penalti ??

-Glo : penalti yok, bizim ligde hiç verilmiyor, bosuna tarafsizlik yapmaya gerek yok, lig Türkiye ligi baska lig ile karistirmayin

-Tayfun 1 : ne penaltisi, ayagini koyuyor ama rakip de topu çok ittigi için ve alamayacagi için Tayfun'un bosa mudahalesini de kullanarak kendini yere atiyor, Tayfun'un sol eli biraz engelliyor gibi rakibi ama o an zaten rakip yere dogru inmis dusmeye hazirlaniyor

-Tayfun 2 : ona penalti diyene ohaaaa derim, Tayfun'u elestirin oyle durmasi yanlis falan ama penalti yoookkk, olmayana da var demeyin antulasmayin...
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Volkan Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

onurun mr i yarınmı çekilecek
    AL STADINI ÇAL BAŞINA

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Ölü taklidi yapın gider o kuş .

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı karabasmayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizzat Fenerbahçeliyim. Sizin olmadığınız kadar da objektifim. Saygı çerçevesinde yapılan bir yanlışa işaret ediyorum.

Güzelce konuşmak çok mu zor Trabzonsporlularla.

Kaldı ki ilk yarı çok da severdiniz bizi. Potaya girince düşmanınız mı olduk ?
    Hala burdasın, şükret. Domuzdan post olmaz. Kimse sizi dost bellemedi bellemez. Trabzonspor'un Trabzonsporlu'nun şerefsiz dostu olmaz. Şampiyonluk yolunda Allah size şeref nasip etsin...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı artvinli_mert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-Eğer glo nun pozisyonu penaltıysa bence Türkiye de her hafta en az 20 penaltı çalmaları lazım luganonun her hareketi penaltı o zaman ...

2-Tayfun coranın ayağını uzattığı pozisyonda ne yapmasını bekliyorsunuz anlamış değilim top var gidiyor ve topa doğru ayağını uzatıyor, bunu şu şekilde düşünün mesela bu pozisyon orta sahada olsa faul mü ? bence faul değil ikili mücadele eğer ceza sahası dışında bu pozisyon faulse o zaman penaltı ama bence değil, o zaman tüm defans oyuncuları ceza sahası içine giren topcunun önünde ki topa uzanmayacak ya da müdahale etmeyecek böyle bir mantık yok. Kaldı ki iyi bakılırsa orada çok net bir temas yok...

3- Adam topa vuruyor tayfun yan dönüp kendi kalçasını topa tutuyor top kalçaya çarpıp sekip ele değiyor eğer bu şekilde penaltı oluyorsa futbol oynanmasın kardeşim bu futbolun hiç bir mantığına sığmaz defans oyuncuları robot olması lazım ki bunlar ele çarpmasın

Şimdi bazı arkadaşlar diyor ki efendim ben penaltı olarak düşünüyorum fikrimi söylüyorum. Arkadaşlar Trabzonspor taraftarı olacaksın bu kadar olay varken bu kadar hakkımız yenirken siz çıkıyorsunuz tartışma bile olmayacak sadece bize karşı olanların penaltı olarak yorumladığı pozisyonlara penaltı diyorsunuz bence battal gazilik yapmanıza doğruluk timsalini oynamaya gerek yok doğrudan yana iseniz o zaman pozisyonlara iyi bakar ondan sonra konuşursunuz eğer hala ısrarla penaltı diyorsanız o zaman kusura bakmayın bu sizin görüşünüz ise penaltı olarak o zaman benimde sizin hakkınızdaki görüşüm kişiliksiz, FUTBOLDAN ANLAMIYORSUNUZ ve Trabzonspor düşmanısınız...

Bu gün maçta umut yerine iyi bir golcümüz olsa kesinlikle maç 4 ya da 5 olurdu...Onun dışında colmanın kötü bir maçı oldu ama defans olarak iyi işler yaptı.

yattara bitik. Tayfun gereksiz. brozekler bence iyi ama çok iyi değiller. giray hayret illkez iyi idi.

bence maçın en iyi iki adamı selçuk ve jaja idi ....

iyi akşamlar..
    yasaaaaaaaaaaaaa bazilarina k..ak demek istiyorum ceza yemem herhalde, küfür yok burada ^^
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzon'daki taraftar profiline atıp tutanların aynısından burda da mevcut.
    Neymiş efendim ?
    Penaltıymış!
    Yok arkadaş!
    Şaka mısınız nesiniz ?
    Hamiş

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

herkes o kadar alısmıskı, umutun bos kaleye topu atamaması ılgı gormuyor

Canİlker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzincan

onurun sakatlığı ciddi ise şampiyonluk gitti arkadaşlar, tolgaya güvenin falan demeyin gerçekçi olun biraz.
    onurun bize kazandırdığı puanların haddi hesabı yok.
    yazık oldu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önemli olan kötü oynarken bile 3 puan almak unutma.....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

İlyas BAHADIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Hayır anlamadıgım nokta gelip buraya o penaltıydı bu penaltıydı diye yazan futbol kurallarından bi haber renkdaşlar neyi kanıtlamaya calısıyolar..amerikayı yeinden mi keşfedeceksin arkadaşım yok işte penaltı illa bana mahalle arasında dediğimiz lafı söyletme şimdi burda ceza almak istemiyorum töbe yarabbbi töbe
    Trabzonspor, Napoli, Roma, B.Dortmund, Benfica, Valencia, Liverpool.
    Everywhere is TRABZON for us !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SADECETRABZON61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olursak sen kutlamazsın olur biter!
    Sanki hep bu futbolla geldik bu noktaya!
    Hamiş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)