Sayfa 3 Toplam 28 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 685 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eren Albayrak

Nonserviam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İmza töreninde dikkat ettim de Erenin kolları çok kalın yahu bu kadar spor neye yarar. güreşçi gibi duruyor kolları çok fena.
    Gerçekliğin tümünden igreniyorum...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlı olsun. Allah onu da, transfer enleri de utandırmasın.

Nereden
    Belçika

Alıntı Nonserviam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmza töreninde dikkat ettim de Erenin kolları çok kalın yahu bu kadar spor neye yarar. güreşçi gibi duruyor kolları çok fena.
    aynen benimde dikkatimi kollari baya saglam duruyor kodumu oturtur okadar...
    eren sol bekmi sol acikmi?
    İnsan ol evlat!

Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun, nedendir bilmem kendisinden çok ümitliyim.
    I am titanium

Ali Yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayirli olsun...
    Sana nedense cok güveniyom sol acik sana emanet olicak gibi bir hic var icimde hatta senden dolayi Ozan hamlesine bil sicak bakamiyom, o alinirsa sana sans verilmemesinden korkiyom ve kaliteni iatlama sansin yok olur diye...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Zafer Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Nonserviam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRABZONSPOR 1967

cebcare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

hayırlı olsun

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapılan anlaşmaya göre futbolcuya;

-2011-2012 futbol sezonu için 300.000.-TL garanti ücret ve 7.000.-TL maçbaşı ücreti,
    -2012-2013 futbol sezonu için 350.000.-TL garanti ücret ve 7.000.-TL maçbaşı ücreti,
    -2013-2014 futbol sezonu için 400.000.-TL garanti ücret ve 8.000.-TL maçbaşı ücreti,
    -2014-2015 futbol sezonu için 500.000.-TL garanti ücret ve 12.000.-TL maçbaşı ücreti,
    -2015-2016 futbol sezonu için 600.000.-TL garanti ücret ve 15.000.-TL maçbaşı ücreti ödenecektir.
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

GULER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Hayirli Ugurlu olsun. 1000nci mesayim bu basliga ugurlu gelir ins.xD

inception61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

nuri albayrağın yeğenimi bu kardeşimiz
    oynarsa katkı yapacağından şüphem yok soyadı albayrak olan topçular genelde iyi çıkyorda ondan

Nonserviam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Xavi Fidan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Vay aslanım vay bizede böyle futbolcular yaraşır.
    Gerçekliğin tümünden igreniyorum...

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

hayırlı olsun inşallah kendini gösterir antreman topçusu olmaz
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı -Samet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatı ne kadar
    71 Engin 2.1 milyon dolar
    74 Eren 3.6 milyon dolar

Edit: 83 Hamdaoui 12 milyon dolar
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

.....
    Ziyaretçi

Allah utandırmasın. Sonuna kadar desteğimiz seninle Eren. Güveniyoruz sana.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    71 Engin 2.1 milyon dolar
    74 Eren 3.6 milyon dolar

Edit: 83 Hamdaoui 12 milyon dolar
    Kloseyi al da görelim
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

TheDayAfter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umarım hem kendisi hem de biz memnun kalırız bu transferden.

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu da başka bir videosu

"We are here to preserve democracy , not to practice it."

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Futbolcuların halktan kopuk, izole yaşamasına karşıyım. Sizlerin nabzını burada tutmaya çalışacağım. Elimden geldiğince cevaplayacağım. (Eren Albayrak-Twitter)

Nereden
    İstanbul

Eren ilk geldiğinde başlığına yazmıştım, Türkçesi düzgün konuşmayı bilen adamları çok severim diye. Şu anda twitter adresinden paylaştıkları ve yazdıklarıyla da kişiliğinin ilk ipuçlarını kapmış bulunuyoruz. Kendisini çok sevdim, inşallah bize faydalı olur.

Buradan izlenebilir.

https://twitter.com/#!/AlbayrakEren

MonteCristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eren Albayrak Hakkında Her Şey

Bir kere tüm Trabzonluların yapılan her yerli transferinde olduğu gibi merak ettiği şeyi yanıtlayalım: Eren Albayrak Trabzonlu değil. Erzurumlu. Futbola Kocaeli'de Yahya Kaptan Spor kulübünde başlayan Eren Öğretmen bir anne babanın çocuğu olduğu için tayini çıkan ailesiyle birlikte Bursa'ya yerleşir ve orada Bursaspor'un altyapı seçmelerine katılır. Ve futbolculuk macerası böylece başlar. Yeteneği ve tekniğiyle kısa sürede kendini gösteren Eren, basamakları bir bir tırmanarak hem Bursaspor altyapısının, hem de genç millî takımların gözbebeklerinden birisi olur. Serdar Aziz, Sercan Yıldırım, Muhammet Demir ve Eren gibi oldukça kaliteli ürünler veren Bursaspor altyapısını bu konuda tebrik etmek gerekiyor. Altyapı kategorilerinde oldukça düzenli bir sistem kurup bunun meyvelerini almaya başladılar.

Eren Türkiye liglerinin belki de en erken profesyonel olan futbolcusu. Henüz 13 yaşında profesyonel oldu. Aslında bu bile, son dönemde yetiştirdiği oyuncularla gıpta ile bakılan Bursaspor altyapısı genelinde düşündüğünüzde ne kadar özel bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. 16 yaşında Bursaspor A takımına yükselmişti ve sıra adını Türkiye futbol kamuoyuna duyurmaya gelmişti. 2007 yılında düzenlenen Ege Kupası'nda, finalde İspanya'yı Batuhan Karadeniz'in golüyle devirip Şampiyon olan U16 Millî Takımımızın önemli bir parçasıydı Eren. Daha sonra Trabzon'da düzenlenen Karadeniz oyunlarında da Millî Takımımızın formasıyla oldukça başarılı maçlara imza attı. Barış Memiş'in de forma giydiği o takım finalde Rusya'ya penaltı atışları neticesinde kaybediyordu.

Aynı yıl Bursaspor'un başında bulunan Samet Aybaba, önce Fenerbahçe ile oynanan ve 1-1 sona eren maçta, ardından Kupadaki Boluspor ve ligdeki Ankaragücü maçlarında Eren'e forma verdi. 16 yaşında Süper ligde maça çıkan Eren bu esnada bir sakatlık geçirdi ve 4 ay kadar sahalardan uzak kaldı. 2007 Kasımında yaşadığı bir sakatlık nedeniyle yaklaşık 4 ay kadar sahalardan uzak kalan Eren'in dönüşü Antalya'da düzenlenen U18 Avrupa Şampiyonasıyla oldu. Özellikle ilk maçta Hollanda karşısında mükemmel bir futbol oynamış, bir de gol atmıştı. O turnuvada Avrupa'nın jenerasyonlarında en güçlü takımları yer aldılar. Türkiye grubunda Hollanda'yı ve İskoçya'yı yenerken Sırbistan'la berabere kalıp yarı finale yükseldi. Fransa karşısında 1-1 berabere kaldığı karşılaşmada penaltı atışlarıyla finalin kapısından döndü. Batuhan Karadeniz, o maçta muazzam yeteneğinin yanında nasıl bir karaktere sahip olduğunu göstermişti, hatırlayanlar olacaktır. Kaleciye penaltıyı atacağı köşeyi göstermiş, kaleci de Batuhan'a ayarın kralını verip topu kurtarmıştı. O Fransa kadrosunda Chelsea'yi transfer yasağıyla karşı karşıya getiren Gael Kakuta, Lyon forması giyen Yannis Tafer ve Arsenal'de oynayan Gilles Sunu gibi büyük yıldız adayları forma giyiyordu. Bu arada Eren'in oyunundaki ilerleme de devam ediyordu. Tekniği, sürati, kanat oyuncusu olmasına karşın sürekli gol yollarında gözükmesi ve rakip kaleyi zorlamasıyla Giggs'e benzetilmeye bile başlamıştı.

Bu esnada Bursaspor'da Ertuğrul Sağlam göreve başlamıştı ve Eren ilk olarak Tokatspor'la oynanan Türkiye Kupası karşılaşmasında oyuna sonradan girerek 6-0 biten maçta takımı adına ilk resmi golünü atmış oldu. Ardından ligde oynanan 4 karşılaşmada da forma giyerek formaya ısınma turlarına başladı. Süper Ligde forma giydiği ilk maçta oyuna 61. dakikada dahil olması da güzel bir tesadüf. (Büyükşehir Belediyespor karşılaşması)

2009'da Ukrayna'da düzenlenen U19 Avrupa Şampiyonası finallerinde oldukça güçlü rakiplere karşı mücadele eden milli takımımızda 3 Bursasporlu oyuncu yer alıyordu: Sercan, Serdar ve Eren. İlk maçta De Gea'lı, Pulido'lu Joselu'lu İspanya karşısında Tunay Torun'un asistiyle güzel bir gol atıyordu Eren, ve sahada kaldığı süre zarfında da takımın fark yaratan oyuncularından biriydi. Fakat Ogün Temizkanoğlu, gruptaki diğer iki maçta Eren'i yedek soyunduruyordu.

2009-2010 sezonu Eren için pek de iyi geçmedi. Yalnızca iki resmî maçta Bursaspor formasını giyebildi genç oyuncu, Kupada Sivasspor'la oynadıkları karşılaşma ve sezonun son karşılaşmasında Beşiktaş'ı yenip şampiyonluklarını ilan ettikleri maçta. Ertesi sezon yine kadroda düşünülmeyen eren A2 takımıyla maçlara çıkmaya devam ederken, sözleşme uzatmaya yanaşmaması nedeniyle hem takım, hem de kader arkadaşı Muhammet Demir'le birlikte kadro dışı bırakıldı. Muhammet Demir devre arasında bir takasla Gaziantepspor'un yolunu tutarken Eren Trabzonspor'a transfer olmak için sezon sonunu bekliyor. Bu yılın mart ayında kesin söz kesilmişti. Ve Eren'in açıklamasına göre 1 Haziran'da resmi sözleşme imzalanacak.

Eren profesyonel futboldan uzak kaldığı süre zarfında kendisine tuttuğu özel antrenörlerle formunu korumaya çalışmış. Trabzonspor'un sezonu erken açacak olması da kendisi için bir avantaj. Hem fiziksel durumunu erken görecek, hem de istenilen seviyeye gelmesi için daha fazla zamana sahip olacak. Bir kere şunu netleştirelim. Eren Albayrak profesyonel olduğu 13 yaşından beri büyük bir yıldız adayıdır. Avrupa'nın büyük kulüplerinin radarına girmiş, takip edilmiştir. Beklenen patlamayı yapamamış olması ülke futbolunun kronik sorunlarından biri elbette. Batuhan'ın, Necip'in kendi takımlarında süre bile almadan A millî olduğu bir ülkede şayet büyük bir takımın oyuncusu olsa idi. (Bu durum Batuhan gibi yeteneği ölçüsünde şımarık ve vurdumduymaz bir oyuncuda ters tepmişti, Eren'de de benzeri bir etki yaratabilirdi muhakkak. Necip'te ise bir olgunluğa neden olduğunu söyleyebiliriz, zaman bunu daha iyi gösterecek.)

Genç Milli takımlarda kendisinin hocalığını yapan Abdullah Ercan ve Hami Mandıralı'nın bu transfer için referans olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz, zira her iki teknik adam da onunla çalışma fırsatı buldu. Yukarıda da bahsettiğim gibi Giggs'e benzetilen bir isim. Fakat kendini şöyle tanımlıyor Eren: "Hocalarım beni Ryan Giggs'e benzetiyor. Ama ben daha çok Real Madridli Arjen Robben'i beğeniyorum. Onun gibi bir oyuncu olmak isterim." (2009, TFF Tam Saha dergisine verdiği röportajdan)

Eren'in teknik özelliklerini yine kendi ağzından dinleyelim:

Süratliyim ama daha çok içeri girip çıkarak oynayan, gole yakın bir oyuncuyum. Futbolda kanat kavramı yavaş yavaş kalkıyor. O bölgedeki oyuncular da tipik santrforun yanında ikinci bir santrfor gibi oynuyor. Ben de bu tip bir oyuncuyum ve genellikle santrfordan sonra en fazla gol atan ikinci oyuncu olurum.

Eksik bulduğu yönleri:
    Dünyadaki herkesin öğrenmesi gereken bir şeyler mutlak vardır. Öğrenmenin sonu yok çünkü. Yaşımın genç olmasından dolayı benim de öğreneceğim çok şey var. Oyunu okuma açısından biraz da gelişmem ve sağ ayağımı daha iyi kullanmam gerekiyor.

Eren Albayrak'ı Şenol Güneş'in ve Ünal Karaman'ın istediğini biliyoruz. Bu konuda Şenol Güneş'e güvenim sonsuz. Devre arasından beri ısrarla beklediği Eren'e şans vereceğini düşünüyorum. Neredeyse 3 yıldır gerçek bir sol kanat oyuncumuz yok. Eren'in bu pozisyona yerleşmesi de kolay değil. Fakat Trabzonspor kadrosunun yeniden şekilleneceğini varsayarsak Eren bir sürpriz de yapabilir.

Eren ve Muhammet'in Bursaspor kulübünden ayrılışlarıyla ilgili Ertuğrul Sağlam'ın söylediği sözler dikkat çekici. Eren'i ve Muhammet'i vefasızlıkla suçladı Ertuğrul hoca. "Bu takım, iki oyuncuyu da altyapısında yetiştirmiş, piyasa şartlarının üzerinde bir miktarda maaşlarını vermiş, tam takıma faydalı olacağı çağa gelmiş, bu arkadaşlar Bursa'da oynamak istemediklerini söylüyorlar. Sezon sonunda serbest kalıp, bu takıma birşey vermeden gidecek oyuncuyu ben şimdi neden oynatayım? Aklında başka bir takım varken ona neden forma vereyim? Oyuncuyu oynatarak gideceği takıma hazırlayacağım?"

Eren'se Ertuğrul Sağlam'a sitemde bulunmuş Nisan ayı içerisinde: "Bana 5 dakika şans verseydi Bursaspor'da kalırdım. Ancak bana bu imkan tanınmadı. Ben Bursasporluyum, bir gün geri döneceğim. “ Eren’le Muhammet’in sözleşme imzalama koşulu olarak oynama garantisi istedikleri Bursa kamuoyunda dillendirilen bir durumdu. Yani bu adamların “Biz Bursaspor’da oynamayacağız” açıklamasını şöyle düzeltmek mümkün: Forma şansı verilmeyecekse ayrılmak istiyoruz.

Eren'in Trabzonspor'da yıldızlaştığını ve önemli bir oyuncu haline geldiğini varsayalım. Ve Ertuğrul Hocanın söylemlerinin de doğru olduğunu. Bu durumda Bursaspor'a yaptığı bu hareketi bize yapmayacağının bir garantisi olabilir mi? Bu konular yeni transfer edilmiş bir oyuncunun yarattığı heyecan ve beklenti düşünüldüğünde pek konuşulmayan konular ama Selçuk ve Egemen olayı taze. Dikkatli olmak gerekiyor.

Bu yazı Bursasporluların gözünden Eren değerlendirmesi olmadan eksik kalırdı. Sevgili Arkadaşım Ahmet Özen, zamanı olmamasına karşın değerli vaktinden ayırıp Eren'le ilgili görüşlerini bizlerle paylaştı. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Ahmet Özen'in Eren'le ilgili görüşleri:

"Eren, altyapımızdan yetişen isimler arasında en önemli isimlerden biri. Sezon başında Porto kendisini istemişti. Fakat transfer gerçekleşmedi. Sözleşmesi uzatıldıktan sonra kiralık gönderilmek istendi, bunu da Eren istemedi. Şampiyonlar Ligine verilen 25 kişilik oyuncu listesinde yer almayışı da Eren'i etkileyen bir başka faktör. Aslında Muhammet ve Eren'in istedikleri az da olsa takımda süre alabilmekti. Bu gerçekleşmeyince ve diğer hadiseler patlak verince hiç istemediğimiz bu ayrılmalar yaşandı.

Eren karakter olarak çok düzgün bir insan. Trabzonspor'a yalnızca futbola konsantre olmuş bir şekilde gittiğini söyleyebilirim. Sportif olarak da fark yaratabilecek bir oyuncu. Ozan İpek mi, Eren mi dersek şahsen Eren derim. Ozan İpek de kaliteli bir oyuncu, belli bir standardı var ve o standart performansını her zaman gösterir. Eren'se patlayıcı özellikleri olan, oyunu sadece kanatlarda oynayan klasik bir kanat oyuncusu değil. İçeriye dalar, pozisyonları zorlar, fiziksel olarak zayıf görünse de dayanıklı bir oyuncudur. İhtiyacı olan şey maç eksiğini kapatmak ve kaybettiği özgüvenini geri kazanmak. Trabzonspor taraftarına bu konuda çok iş düşüyor."

Bu olaylara ek olarak, yorumlar bölümünde Kinyas'ın paylaştığı bir haber de var. Eren, kendisini tanımayan bir yönetici tarafından staddan yaka paça çıkartılmış. Haberi gündeme taşıyan Beytullah SÜAT, köşesinde hadiseyi şöyle anlatmış:

4. haftadaki Eskişehir maçı…
    Eren kadroda yok, maçı izlemek için stada geliyor.
    Futbolcuların girdiği kapıdan içeri giriyor ve tam o sırada arkadan bir ses ‘Hey sen nereye gidiyorsun?’diyor.
    Dönüyor arkasına ‘bana mı diyorlar acaba’ diye düşünürken kolundan tutulup, konuyor kapının önüne.
    Hem de ‘Ben Eren Albayrak’ demesine rağmen.
    Çocuk neye uğradığını şaşırıyor, etraftakiler ise bakakalıyor.
    Peki, bunu yapan kim biliyor musunuz?
    Bir yönetici…
    O yöneticimiz tanımıyor Eren’i, stada beleş girmeye çalışan biri zannederek yapıyor bu hareketi.
    Bu olayı görenlerin Eren’in ağlamamak için kendini zor tuttuğunu söylüyor.
    Ve bu genç futbolcu için ipler orada kopuyor.

Olay Gazetesi, 1 Şubat 2011 Link

Trabzonspor'un gelecek sezon için çalışırken, 3 yıl sonranın takımını da kurmaya çalıştığını biliyorum. Gelecek sezon için anlaşılan oyuncular var, ve titizlikle sürdürülen araştırmalar... Şenol Güneş'in önderliğinde oldukça sağlam temellere dayanan gençlik aşısı vuruluyor takıma. Eren de bu aşıların en önemlilerinden biri olabilecek potansiyele sahip, içinde de maruz kaldığı davranışlar nedeniyle yeniden alevlenen bir futbol ateşi var. Biraz da intikam ateşi. Kendini göstermek, yapabileceklerini kanıtlamak istiyor. Trabzon'un bir çeşit futbol manastırı olduğunu düşünmüşümdür hep. Kendini futbola adayan insanları geriye çevirmedi, çevirmez. Evet, şehirde yapabileceğiniz çok fazla şey yoktur, özellikle Marmara bölgesinde yetiştiyseniz, ama bir futbolcunun yapabileceğinin en çoğunu vermesi gereken yer her zaman futbol sahası ise Trabzon doğru adrestir.

Kaynak: http://www.cezasahasi.net/2011/06/er...a-her-sey.html
    - Hakkımızı 7rtmeyeceğiz !

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İyi olacak bu çocuk hem karakterli hem yetenekli

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

il dışında olup ta ilk gelen oyuncu, şu an tesislerde ve ondan başka kimse yok
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erzurumluymuş hemşerim benim Allah utandırmasın

.....
    Ziyaretçi

Allah utandırmasın.

Kendisine çok güveniyorum.

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

İnşALLAH başarılı olursun. Ben sana güveniyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)