Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Taraftar Grp.Bsk. Seçildi...

Alıntı OfluMulkiyeli Nickli Üyeden Alıntı

Turan Reis'i tanimam, adini duymadim da, eminim iyi bir kisidir; yazacaklarim onun sahsina iliskin degil.

Sadece turk vatandaslarinin, fblisi,gslisi, trabzonlusu farketmez, bu reis unvanina duyduklari ask beni rahatsiz ediyor.

Kendi basina bir 'birey' olan, kararlarini kendisinin verebilecegi kisilerin reislere ihtiyac duymayacagini dusunuyorum.

Girisimin basarili olmasini, taraftarlar arasindaki birlikteligi/birlikte hareket etme yetenegini arttirmasini dilerim.

ben yillardir maclara giderim onunla yanyana durdum hemen her macta bi kere demediki bana reis diyeceksiniz diye bu bizim Reiste gordugumuz ve ona yakistigini dusundugumuz bi ozellik.

taraftar gruplari yine olacak cilginlar yine yerlerinde kalacak ama diger gruplar kapalida birlesecek bildigim kadari ile birlesmeseler bile kararlar ortak alinacak deplasmanlara beraber cikilacak organizasyonlar hep beraber yapilacak

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadir abi bu gruplarin kapalida toplanmasi konusunda yönetimden bir talep geldi mi. Yani yönetimin taraftar gruplarina yaklasimi nedir. Birlesin mi denildi yoksa bu gruplarin tek tribünde birlesme karari kendiliginden gelisen bir olay midir. Ayrica kapali tribünün ortasi maraton özel denilen garip bir uygulamayla bölündü. Bu bölümün gruplara verilmesi konusunda yönetimden istek de bulunuldu mu?

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende fiiliyatta basarili olacagini pek sanmiyorum bu birlesmenin... insallah basarili olur da bizi de mahcup ederler

61_dnc_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok güsel bi haber aslinda böyle biseye tabiki ihtiyaç vardi insallah uygulamadada sorun yasanmaz ben istanbuldayim hiçbi grupla alakam yok hepsiylede irtibatim var maçta hangi grup bagiriyosa onlarim yanindayim yane o yüzxden pek tanimazlar ama bu habere sevindim hayirli olsun...

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Trabzonspor Taraftar Grp.Bsk. 'nin sorumlulugu, yetkisi nedir ? Bilen var mi ?

Insallah hayirli olur !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkdaslar olay ve olayin niyeti çok güzel.. turan reisi kisisel olarak tanimiorum ama iyi bir trabzonsporlu oldugunu biliyorum.

ayrica bu makama secilen kisinin görevleri sorumluluklari nedir bir yazili açiklama ile belirtilir herhalde.

ayrica secilen kisinin disinda kisiler kafalarina göre hareket etmez...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bizde bunu tartisip duruyorduk sonunda oldu bize de bu yakisirdi hayirli olsun

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sonunda uzun zamandir suregelen bir olumsuzluk bitecege benziyor. Insallah hayirlisi olur ve tribundeki her mahallenin kendi grubunun kafasina gore hareket etmesi engellenmis olur..

Nereden
    İstanbul

Ortak hareket etme karari alip Trabzonspor tribünlerinden sorumlu kisi olarak tek ismi seçen tribün gruplari bu gelismeden sonra Malatya maçiyla Avni Aker'e çikiyor... Insalah özlenen istenen birliktelik saglanmistir ve tribün organizasyonlari ile taraftarimiz adindan sözettirir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Ortak hareket etme karari alip Trabzonspor tribünlerinden sorumlu kisi olarak tek ismi seçen tribün gruplari bu gelismeden sonra Malatya maçiyla Avni Aker'e çikiyor... Insalah özlenen istenen birliktelik saglanmistir ve tribün organizasyonlari ile taraftarimiz adindan sözettirir.

Insaallah Farugum, insaallah dedigin gibi olurda yillar sonra bizde keyifle,gururla tribünlerimizi izleriz.Bu firsat kaçmaz, Pazar günü bende Malatyamaçina gidecegim,yerinde görecegim organizasyon ya da Avni Akerdene gibi bir degisiklik olacak yerinde görelim...

Turan reis, sana basarilar,hayirli ugurlu olsun.Allah kalbine göre versin...

Bu arada ''reis'' kelimesine takilmis kardesime ukalalik olmazsa bir iki kelam edeyim.Balikçilik isleri ile ugrasanlar iyi bilir,denizde balikçi teknelerini kullananlara da ''reis'' derler neden acaba?Hos, adamlarin tek derdi balik tutup,satip kendi ailesinin ve teknesinde çalisan tayfalarinin ailesinin geçimini düsünür.Neden tayfalardan birine reis demezler?

Reislik, öyle kolay bir isdegildir,kolay kolay da kimseye bu paye verilmez.Turan reis, neredeyse ömrünü Trabzonsporumuza ve Trabzon tribünlerine vermistir.O yüzden sahsim adina ben ona reis demekten gocunmuyorum.Çünkü, bu isi bilen bir adamdir.Bu isi bilen adama da''reis'' denir.Reis, kelimesinden kimse bu kadar korkmasin.Kadir,kardesinde dedigi gibikendisine reis densin diye de kimseye de bir dayatma içinde olmadi.Hatta bazi arkadaslar kendisine agebey diyor.Ne farkeder ki?ha agabey, ha reis!...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

trabz0nda 0|acakmi baskan

Nereden
    İstanbul

Ahmet abi hayirli yolculuklar maç ve tribünlerle ilgili gözlemlerini bekliyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

evet yorumlari bekliyoruz.. (tribunlerdeki)

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ekrandan takip edebildigim kadariyla bana göre taraftar yine sinifta kaldi.Doluluk orani ve zaman zaman tezahüratlar iyi görünsede...Djokaj ve Ali Güzeldal degisikligi isliklaniyor.Bu nasil bir tepkidir! Ne kadar gereksizdir.Oyuna girenAli Güzeldal bence ilk onbirde baslamasi gereken bir oyuncu.Bunu attigi gole baglamiyorum.Bundan önceki iki karsilasmadada girdikten sonra Ömer Riza'dan daha rahat gol pozisyonuna girerek ilk onbire göz kirpmisti.Malum taraftarimiz yillarca yararlanacagimiz genç bir oyuncunun moralini sifirlayabiliyor.Tamam tepki ona degil ama birakinda tek antremanla yabanci bir oyuncuyu ilk onbirde oynatma cesaretini gösteren hocanin onu gerekli gördügü bir zamanda oyundan alma hakkida olsun.Taraftar önce kendi isine bakacak.Sen 90 dakika boyunca tribünden gerekli destegi ver.Maç sonunda tepki mi küfür mü ne yapacaksan yap.

Lütfen artik taraftar gurup baskanligi lafta kalmasin.Gerekli çalismalar yapilsin ve taraftarimiz egitilsin,bilinçlendirilsin.Kritik bir maçta nasil davranmasi gerektigi ögretilsin.Saygilarimla.

Nereden
    İstanbul

Gruplarin ortak hareket etme karari gördügüm kadariyle tribünlere de yansimis. Zaman zaman iki farkli tezahüratlar duysakta uzun zamandir böyle coskulu ve 90 dakika bagiran taraftar görmemistik. Devami gelir insallah...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bencede bu maçda taraftar 70.dakikaya kadar görevini yapti.sonra gene homurdanmalar basladi.ama daha koordine idiler.Ilerde daha iyi olacaktir.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abiler, reisler, kardesler... Yapilmasi gereken takimidesteklemek ve bunu doksan dakikaya yayarak bilinçli sekilde yapmak.Homurdanmanin hiç olmamasini saglamak.Teknik adamlari elestirmak isterken takimada zarar verdigimizden haberdar olmak.Elestirilerimizi maç sonunda yapmanin daha dogru olacagi bilinçine sahip olmak.Bu yolda ugrasan abilerimize, reislerimize, kardeslerimize, hepimize basarilar.

Nereden
    İstanbul

Lig Tv'de Bordo Mavi programini izlerken yillardir Trabzon tribünlerinde görmeye alistigimiz Sürmeneli Prenalar pankartini ve grubu gördüm... Uzun süredir ortalarda yoktular...

Daha önce Uni-Ts grubunun oldugu tribündeler. Numarali tribünün sagindalar... Özlemisim bu grubu insallah diger gruplarla hareket ederler ve numarali da degil maratonun ortasinda diger gruplarla beraber ayni tribünde yeralirlar.Biraz ayri durmus numarali tribündekendileri... 1 ay öncede Sürmenede yeni lokallarini açmislardir...

hayirli olsun...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bende fanatik akrepler grubunu merak ediyorum[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Smile

Vaktiyle Tanil Bora'nin pazartesi günleri Lig maçlarini yorumladigi kösesinde -asagi yukari herzaman oldugu üzere- istikrarsiz oldugumuz bir sezonda yazdigiyorum aklima geldi;

[b] Trabzonspor ayni iste... Bir hafta "Sürmeneli Pirenalar",diger hafta "Araklili Avareler"
    Konu oflubektas tarafından (30.08.2006 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

Arkadaslar birlikten her zaman kuvvet dogar.hele bu stadda her zaman ise yarar..

ben bursada ikamet ediyorum bursanin çogu maçinada giderim çünkü futbolu seviyorum.ama trabzonu daha çok )).buradada gruplar var ve bu trübünleri olumsuz sekilde etkiliyor...avni akerde maç seyretme imkanin olmadi hama her zaman birlikten yanayim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

birligin oldugu yerde güç olur ortak hedef olur inanç birligi olur...

sen sampionlua ben 2.liüe öbürü baska bir seye inanirsa o takim hiçbir hedefe ulasamaz.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor taraftar dernek ve gruplari, seçtikleri temsilci vasitasiyla bundan böyle ortak hareket etme karari aldi.
    Boztepe Taraftarlar Dernegi'nde 1. Olagan Taraftar Kongresi adi altinda bir araya gelen 7 dernek ve grup, yaptiklari seçimle bir Trabzonspor Taraftar Temsilcisi belirleyerek bölünmüslügü ortadan kaldirma ve ortak hareket etme karari aldi. Gurbetçi Gençler Grubu'ndan Turan Özdemir ve Trabzonlu Gençler Grubu'ndan Mehmet Findikçi'nin taraftar temsilcisi olmak için yaristigi seçimde 7 ayri dernek ve gruptan 5'er kisi oy kullandi. Yapilan seçim sonunda Turan Özdemir 18 oy alarak Trabzonspor Taraftar Temsilcisi seçilirken, Mehmet Findikçi 16 oyda kaldi. Bir oyun da geçersiz sayildigi seçim sonrasinda bir açiklama yapan Turan Özdemir, Türkiye'de bir ilk olan taraftar temsilcisini seçmek suretiyle tribünlerdeki bölünmüslügün ortadan kaldirilmasi ve ortak hareket edilmesinin saglanmasinin hedeflendigini söyledi. Temsilci seçilmesiyle diger grup ve derneklerin bir çati altinda birleserek ortadan kalkmadigini, her grup ve dernegin yine kendi isim ve flamasi altinda hizmet vermeye devam edecegini de dile getiren Özdemir, amacin ortak hareket edilmesinin saglanmasi oldugunu ifade etti.
    ------------------------------------------------------------ -----------------------

Evet galiba defalarca söyledigimiz sey gerçeklesiyor. Turan Abi Taraftar Temsilcisi seçildi bütün gruplarin baskani sifatiyla Trabzonspor taraftar gruplarinin ortak hareket etmesini saglayacak.. hayirli ugurlu olsun...

Taraftarlar arasında birlik halen sağlanamamış. Tezahuratlar
    bile hala bölük pörçük yapılmaya devam ediyor. Bu "sözde" birliğin tribün dışındaki halini ve diğer ayrıntıları bilen var mı?
    BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)