Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ve Cenk Tosun Milli Takým'ý seçti

mkmoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

müthiþ ,hýzlý çevik güçlü daha iyi olacak

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Cenk formunu böyle devam ettirirse, Avusturya maçýna yüzde 90 ilk 11'de baþlar...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

ma80 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

daha ilk yarýda(45 dk.) 2 gol attý,mustafa pektemek ve bu elemaný kesinlikle almalýyýz.

Nereden
    Ýstanbul

Milli takýmda ilk 11'de baþlayabileceðini bugünkü maçta da gösterdi..

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

2 gol daha etkileyici..

h@msi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Bu adam Umut'tan daha cabuk 100'ler kulubune girecek herhalde
    Konu h@msi61 tarafýndan (27.02.2011 Saat 02:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

hayýrlý olsun.

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nihat sakatlýktan dönsün, Tuncay tam olarak iyileþsin zaten bunlar oynayacak. Kendi takýmýnda oynamasa bile Semih bu milli takýmýn her daim forveti. Hazýrlýk maçlarýnda fazla oyuncular denediler diye pek umutlu deðilim.
    Ilhan, bu konuda sana katilmiyorum. Cenk Tosun, Mehmet Ekici gibi futbolculari ikna etmemiz aslinda, Nihat, Tuncay veya Semih'lerin miladinin doldugunun cok iyi bir göstergesi. Ben Hiddink'ten cok ümitliyim.

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "... milli takýmý seçti."

Kim seçti?

20 yaþýndaki bir futbolcu.

Ne büyük onur(!)

Artýk bu psikolojiden sýyrýlmak gerekmez mi? Ben bu ülke için sabahtan akþama kadar -karþýlýk beklemeden- çalýþýyorum.

Bu genç arkadaþlar, onca görüþmenin ardýndan lütfedip Türk milli takýmýný seçmiþ. Niye bu kadar büyütüyoruz? Sanki eþsizler...
    Oguz, sanada kesinlikle katilmiyorum. Biraz empati lütfen. Bu cocuk, Alman milli takiminida secebilirdi. Burda olay ne büyütülüyor, ne de onur duyuyoruz. Hepimiz türk milli takimin basarili olmasini istiyoruz ve basarisi iciin katki yapabilecek bir insanin türk milli takimini secmesinden dolayi sevincliyiz. Jaja, Tita vs. benzetmelerinide hic olmamis sayiyorum, cünkü bu cocugun adi CENK, soyadi'da TOSUN. Yani bu cocuk 100% TÜRK!!!
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

mit_o - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýki ayaðýný da çok iyi kullanýyor ve teknik bir oyuncu son vuruþlarda da çok iyi çok da genç A milli takýmýmýzý seçtiði için çok þanslý olmalýyýz çok baþarýlý olucaktýr inþallah
    ARTIK TARAFTAR GRUPLARIMIZ BÝRLEÞSÝN YA !

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Hazar Kolcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Büyütmüyoruz ki hocam.Mesut Almanya milli takýmýný seçince üzülmedin mi ? Ben üzüldüm.Keþke bizim milli takýmda oynasaydý dedim.
    Bir de doðup büyüdüðü yerlerden bu kadar kolay vazgeçmelerini beklemek biraz haksýzlýk deðil mi? Hiçbirimiz onlarýn yaþadýðý duygularý tam olarak anlayacak kiþiler deðiliz.
    Mesele Mesut veya Cenk deðil ki Hazar. Benim anlatmak istediðim Avrupa'nýn miktarca en fazla genç nüfusuna sahip olan ülkesi iddiasýna sahip Türkiye'nin altyapý ve oyuncu yetiþtirememe sorunudur. Durum bu olunca Mesut için üzülür Cenk için seviniriz. Devamlýlýk ve sistem adýna deðiþen bir þey olmaz. Bu isimler 10 sene sonra futbolu býrakýnca bu sefer Ahmet için üzülüp Mehmet için sevinir olacaðýz.

Ayrýca gurbetçi olmasýna eleþtirim de olmadý, neden böyle anlaþýldýðýmý merak ettim doðrusu.

Alýntý el_conquistador Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ilhan, bu konuda sana katilmiyorum. Cenk Tosun, Mehmet Ekici gibi futbolculari ikna etmemiz aslinda, Nihat, Tuncay veya Semih'lerin miladinin doldugunun cok iyi bir göstergesi. Ben Hiddink'ten cok ümitliyim.

Oguz, sanada kesinlikle katilmiyorum. Biraz empati lütfen. Bu cocuk, Alman milli takiminida secebilirdi. Burda olay ne büyütülüyor, ne de onur duyuyoruz. Hepimiz türk milli takimin basarili olmasini istiyoruz ve basarisi iciin katki yapabilecek bir insanin türk milli takimini secmesinden dolayi sevincliyiz. Jaja, Tita vs. benzetmelerinide hic olmamis sayiyorum, cünkü bu cocugun adi CENK, soyadi'da TOSUN. Yani bu cocuk 100% TÜRK!!!
    Deðerli dostum,

Arkadaþýn Türklüðünü mü sorguladým? Ayrýca haddime de deðil. Bu açýklamanýza anlam veremedim. Yukarýda da deðindiðim gibi benim eleþtirim sistemedir. Yani "Mesut'u kaçýrdýk, Cenk'i kazandýk." söylemlerine...

P. van Hoojdonk þöyle demiþti:"Türkler, Hollanda alt yaþ milli takýmlarýný yener, A milli takým seviyesinde ise Hollanda kazanýr".

Þimdi buradan ve diðer tüm kargaþadan yola çýkarak vardýðým sonuç þudur: Biz, sahip olduðumuz potansiyeli iyi kullanamýyoruz. Ve Almanya baþta olmak üzere diðer ülkelerde saðlam altyapý eðitim almýþ, A takýmlarda kendini göstermiþ gurbetçi kardeþlerimize ilgi gösteriyoruz. Ne zaman? Parladýklarýnda! Yani, tam bir hazýra konma yok mu sizce de?

Ýþte, Aurelio ve Jaja örnekleri, Fatih Terim'in demeci de bunun içindi.

Lakin, bu çerçevenin dýþýna taþmýþ deðerlendirmem yoktur. Yazýlanlarýn altnda farklý manalar aramaya da gerek yoktur.

Umarým bu sefer anlaþýlmýþýmdýr.
    Konu Oðuz ZEYTÝN tarafýndan (27.02.2011 Saat 12:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

mda61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Az önce bu hafta attýðý golleri izledim. Müthiþ bir yetenek. Milli takýmýmýzýn forvet mevkisine ilaç gibi gelecektir 1-2 maç oynayýp ýsýndýktan sonra.
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla acýklanabilecek milliyetçi bir davranýs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazým Koyuncu

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

hayýrlý olsun

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Hollanda

Hayýrlý olsun.

Murat' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gaziantepspor formasý altýnda golleri güzel güzel dizerken Beþiktaþ hakkýnda açýklama yapmasýný anlayamadým, bu basýn hemen tongaya düþürdü bu çocuðu.

Asi Çaykaralý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hayýrlý olsun Milli takýmýmýz için Cenk Tosun
    Trabzonsporlu Olmak Ayrýcalýktýr

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

helal olsun Tolunay Hoca'ya.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý Murat Dinç Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gaziantepspor formasý altýnda golleri güzel güzel dizerken Beþiktaþ hakkýnda açýklama yapmasýný anlayamadým, bu basýn hemen tongaya düþürdü bu çocuðu.
    Geçen programda Þansal Büyüka bu kardeþimizi uyarýyordu, medyanýn oyununa gelmemesini transfer dümenlerine kanmamasý gerektiðini söylüyordu. Þansal Bey'i takdir etmiþtim ama demek ki Cenk gereken dersi almamýþ.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

cenki oyun bilgisi oyun tekniði ve futbol zekasý ile 2 ye 3 katlayacak fatih için yapýlmayan veya yapýlamayan lobi gurbetciler için cok iyi calýsýyor dogrusu....
    ýslak imza....

Cezalý Üye
    Nereden
    Ankara

Böyle devam ederse Hakan Þükürün rekorlarýný kýsa sürede yerle bir edecek kapasitede bir oyuncu. Ýnþallah aklý baþýnda, ne yapmasý gerektiðini bilen, hedefleri için çok çalýþan bir futbolcu olur da, Türk Futbolu olarak bizler de seviniriz. Forvet budur dedirten bir futbolcu

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý el_conquistador Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oðuz Çetin'in miladý dolmadý abi henüz. O adam olduðu sürece ben ümitli olmayý çok istiyorum ama olamýyorum maalesef.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Mesele Mesut veya Cenk deðil ki Hazar. Benim anlatmak istediðim Avrupa'nýn miktarca en fazla genç nüfusuna sahip olan ülkesi iddiasýna sahip Türkiye'nin altyapý ve oyuncu yetiþtirememe sorunudur. Durum bu olunca Mesut için üzülür Cenk için seviniriz. Devamlýlýk ve sistem adýna deðiþen bir þey olmaz. Bu isimler 10 sene sonra futbolu býrakýnca bu sefer Ahmet için üzülüp Mehmet için sevinir olacaðýz.

Ayrýca gurbetçi olmasýna eleþtirim de olmadý, neden böyle anlaþýldýðýmý merak ettim doðrusu.

Deðerli dostum,

Arkadaþýn Türklüðünü mü sorguladým? Ayrýca haddime de deðil. Bu açýklamanýza anlam veremedim. Yukarýda da deðindiðim gibi benim eleþtirim sistemedir. Yani "Mesut'u kaçýrdýk, Cenk'i kazandýk." söylemlerine...

P. van Hoojdonk þöyle demiþti:"Türkler, Hollanda alt yaþ milli takýmlarýný yener, A milli takým seviyesinde ise Hollanda kazanýr".

Þimdi buradan ve diðer tüm kargaþadan yola çýkarak vardýðým sonuç þudur: Biz, sahip olduðumuz potansiyeli iyi kullanamýyoruz. Ve Almanya baþta olmak üzere diðer ülkelerde saðlam altyapý eðitim almýþ, A takýmlarda kendini göstermiþ gurbetçi kardeþlerimize ilgi gösteriyoruz. Ne zaman? Parladýklarýnda! Yani, tam bir hazýra konma yok mu sizce de?

Ýþte, Aurelio ve Jaja örnekleri, Fatih Terim'in demeci de bunun içindi.

Lakin, bu çerçevenin dýþýna taþmýþ deðerlendirmem yoktur. Yazýlanlarýn altnda farklý manalar aramaya da gerek yoktur.

Milli takimimizin basarisizligi aynen su ince ayrintilarda gizli.
    Konu ibrahim tarafýndan (28.02.2011 Saat 19:51 ) deðiþtirilmiþtir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

kendisi icinde milli takim icinde güzel bir karar.türk forveti sikintisinin bir nebze azaltacak.

el_conquistador - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    43

O zaman Oguz, kusura bakma ama, ne yazdigini bile bilmiyorsun derim sana...

Ben bu ülke için sabahtan akþama kadar -karþýlýk beklemeden- çalýþýyorum.

Bu genç arkadaþlar, onca görüþmenin ardýndan lütfedip Türk milli takýmýný seçmiþ. Niye bu kadar büyütüyoruz? Sanki eþsizler.
    Deðerli dostum,

Arkadaþýn Türklüðünü mü sorguladým? Ayrýca haddime de deðil. Bu açýklamanýza anlam veremedim...
    Simdi Oguz, sistemi elestirmek icin "Ben bu ülke için sabahtan akþama kadar -karþýlýk beklemeden- çalýþýyorum." gibi bir sovenistik cümle kurarsan, sadece "sistem" elestirisinde bulunmak istemedigini gösterirsin...

Sana bir gurbetci hikayesi anlatayim: Tanidigim birisi, Trabzon'lu degildir kendisi, babasi öldükten sonra daha cocuk yasta Trabzon'a gitmis ve bes yil hamal olarak calismis, ondan Trabzonspor sevdalisidir kendisi. Sonra tutmus Almanya'nin yolunu, cok agir sartlarda iscilik yapmis, ama dört cocugunu büyütüp okutmus, köydeki abisine ve ailesine bakmis, biriktirdigi paralari Türkiye'ye yatirim yapmis, bir isletme acmis, bir iki insana is imkani saglamis, Türkiye devletine kazancindan vergisini ödemis, simdi kendi beli tutmaz olmus ama emekli olup Türkiye'ye dönmeyi dört gözle bekliyor...

Bu yasadigim ülkede bunlardan binlercesi var ve bu insanlarin cocuklari, en az senin kadar (ki senin cok calistigina gercekten inaniyorum ve emeginide sonsuz saygim var), milli takim da oynamayi hak ediyorlar.

Bu arada, PvH'un söyledigi dogrudur. Ama o genc takimlarda bile, www.tff.org.tr sayfasindan takip edebilirsin, kac tane gurbetci oyuncu var, bir bak istersen.
    "Adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazým olur..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen yýl bu oyuncunun sadece 60 bin euroya bize teklif edildiðini biliyormuydunuz...?

Nedenmi almadýk biz bu parayý oyuncunun menejerine veriyoruzda ondan....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

MoMoXa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

herhalde ne böle oyuncularý almamýþýndýr..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)