Sayfa 167 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 67 117 157 165 166 167
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 4,151 ile 4,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Mora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her puan kaybında kılıf aramayı bırakın . Transfer döneminde yapılanlara,yapılmayanlara bakarsanız puan kayıplarının nedenini çok net biçimde görebilirsiniz. .
    ben kendi adıma konuşayım, yönetimden şenol güneşe, futbolculara kadar, hatta çekirdek çitleyen taraftara kadar herkeste arıyorum puan kayıplarının nedenlerini ve eleştiriyorum...

"biz şampiyonluğa gidiyoruz, iddiası olmayanlar bize karşı yatsın" düşüncesine de asla katılmıyorum. tabi ki kayseri bize saldıracak, hırslı olacak..3-3 lük maçta belki de yenilebilirdik.

ama sorun, bu takım madem bu kadar iyi, niye sadece bize iyi? kendi evinde, eksiklerle dolu manisayı nasıl yenemez? fenere karşı neden yürür? sorun bu.

insan sormadan geçemiyor bazı şeyleri...

sonuç olarak bizim yaptığımız ya da yapmadığımız transferler, takımdaki sorunlar vs, kayserisporun "değişken" oyununun nedenlerini açıklamıyor.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvinli_mert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    farklı şeyler bunlar o farklı bir konu ve ayrı olarak konuşuruz, en iyi transferleri yapsak ne olur, biri rahat rahat maç kazanıyor biri kendini yırtıyor. Biri hakemle rakiple federasyonla mücadele diğeri rahat bizim konuşmamız gereken bu her takım eşit olsun maç sahada olsun.
    En iyi transferleri yapsan golleri atarsın keyfine bakarsın. .

Başkan boş konuştu Kayseri gaza geldi olan buydu ortada fenerlik bi durum oldugunu düşünmüyorum. .Zira Kasımpaşa maçı hariç fener evinde 2. yarı iyi oynuyor alan bırakmıyor kayseri'nim bişey yapması mucizeydi bence. .

Senin dediklerinde oldu tabi,onlar bizlik iş değil başkan çıkar aynı sertlikte karşılık verir olay nereye gidiyorsa giderdi ama başkan susmayı tercih etti sonuç ortada. .

dead_microbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dead_microbe tarafından yazılan
    bütün takımlar bize gelincemi aslan kesiliyor fenerden 2 yiyorlar yuh be

Alıntı Volkan Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fenerin yaptığı savunmanın ne kadarını yaptıkkkk
    en azından manisayı yenmiştik
    Konu dead_microbe tarafından (04.03.2011 Saat 22:30 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Biz kendi futbolumuzu oynayıp kazanmalıyız böyle giderse daha çok çelme yeriz anadolu kulübü deyip geçersek adamlar köpek gibi oynar sana karşı kimse dostumuz değil bu yolda bu kadar basit...
    Konu UNiVeRSeLoRD tarafından (04.03.2011 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben kendi adıma konuşayım, yönetimden şenol güneşe, futbolculara kadar, hatta çekirdek çitleyen taraftara kadar herkeste arıyorum puan kayıplarının nedenlerini ve eleştiriyorum...

"biz şampiyonluğa gidiyoruz, iddiası olmayanlar bize karşı yatsın" düşüncesine de asla katılmıyorum. tabi ki kayseri bize saldıracak, hırslı olacak..3-3 lük maçta belki de yenilebilirdik.

ama sorun, bu takım madem bu kadar iyi, niye sadece bize iyi? kendi evinde, eksiklerle dolu manisayı nasıl yenemez? fenere karşı neden yürür? sorun bu.

insan sormadan geçemiyor bazı şeyleri...

sonuç olarak bizim yaptığımız ya da yapmadığımız transferler, takımdaki sorunlar vs, kayserisporun "değişken" oyununun nedenlerini açıklamıyor.
    Tıpkı bizim bi maç iyi oynayıp diğer maç kötü oynadıgımız gibi bu her takım için geçerli. .

Dediğim gibi bu bi bakış açısıdır saygı duyarım, ben sizin söyledğiniz tarzda bişey hissetmediğim için bunları yazıyorum . .

Hiç sevmem başka takımlarla ugrasmayı hele de bize karsı niye böyle oynadınız onlara karsı öyle oynadınız tarzında ki yazıları. Çünkü bizi

1 adım ileri götürdüğüne inanmıyorum. .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu şerefi olmayanlara ne oldu ne oldu da bu hafta saha yok oldular bize gelince kurt kesilen kayseri pastırmaları nedense manisa tarzanı dağa kaldırdı akşam spil dağın kokteyl verecek.
    Zirve bizim işimizdir...

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

her puan kaybında kılıf aramayı bırakın . Transfer döneminde yapılanlara,yapılmayanlara bakarsanız puan kayıplarının nedenini çok net biçimde görebilirsiniz. .
    Abi öyle , biz de büyük hatalar yaptık.

Ona lafım yok ama , Kayserinin hiç yoktan bu söylentileri almamak için bile bu maçı alması gerekiyordu.

İnsanın aklına ister istemez geliyor.

Ama dikkat ettiysek hep böyle , bize gelince çılgın gibi top oynayan takım , ertesi hafta kolay bir biçimde kaybediyor.

Bu dediğim bu maç için olmasa bile böyle.

İnsanı düşündüyor tabi
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Mora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tıpkı bizim bi maç iyi oynayıp diğer maç kötü oynadıgımız gibi bu her takım için geçerli. .

Dediğim gibi bu bi bakış açısıdır saygı duyarım, ben sizin söyledğiniz tarzda bişey hissetmediğim için bunları yazıyorum . .

Hiç sevmem başka takımlarla ugrasmayı hele de bize karsı niye böyle oynadınız onlara karsı öyle oynadınız tarzında ki yazıları. Çünkü bizi

1 adım ileri götürdüğüne inanmıyorum. .

tabi ki 1 adım ileri götürmüyor bu tartışmalar. biz burada caleyi onu bunu tartışıyoruz, hoca oynatırsa oynatıyor, oynatmıyorsa oynatmıyor. bir geçerliliği yok söylenenlerin. biz zaten boşa konuşuyoruz.

maksat aklımızdaki soru işaretlerini paylaşalım. biz bizeyiz şurada ben başka platformlarda "centilmen trabzonsporlu" vasfımı koruyorum. başka takımlara asla laf etmem. ama burada paylaşıyor insan kafasındakileri...

kayseri de elbet bizim gibi bir maç puan kazanıp, bir kaybedebilir, doğru. ama ben maçlarını takip ediyorum tüm takımların 90 dakika. kayseri gerçekten kötüydü bizim maç hariç. yürüdü resmen o ambarat..

umarım bizim maçtaki hırslarının nedeni sadece sadri şenerin açıklamalarıdır..

değilse de ben zaten şota'nın olayların dışında olduğunu düşünüyorum.
    adam hep üzgündü zaten...

neyse önümüzdeki maçlara bakalım.

Nereden
    İstanbul

tabi ki 1 adım ileri götürmüyor bu tartışmalar. biz burada caleyi onu bunu tartışıyoruz, hoca oynatırsa oynatıyor, oynatmıyorsa oynatmıyor. bir geçerliliği yok söylenenlerin. biz zaten boşa konuşuyoruz.

maksat aklımızdaki soru işaretlerini paylaşalım. biz bizeyiz şurada ben başka platformlarda "centilmen trabzonsporlu" vasfımı koruyorum. başka takımlara asla laf etmem. ama burada paylaşıyor insan kafasındakileri...

kayseri de elbet bizim gibi bir maç puan kazanıp, bir kaybedebilir, doğru. ama ben maçlarını takip ediyorum tüm takımların 90 dakika. kayseri gerçekten kötüydü bizim maç hariç. yürüdü resmen o ambarat..

dediğin gibi önümüzdeki maçlara bakalım ve artık bitsin bu hasret. .

Herkese iyi geceler. .

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Şimdi ben ne desem ne yapsam kime sövsem küfretsem :/
    şotaya mı süleyman hurmaya mı kayserinin komple tamamına mı.
    Zoruma gidiyor bize böyle yapılan ayrımcılıklar.
    Bizime berabere kaldın feneri lider yaptın eline ne geçti kayseri?
    neyse ceza yicem daha fazla konuşursam

-Samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Çok iyi özetlemişsin , haklısın da bir noktada katılmıyorum ,

Biz burda konuşalım bunları , en azından içimize atmamış oluruz
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Nonserviam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın, karektersiz herifler. Bize karşı oynayan tüm takımlar ve özellikle kalecileri aslan kesiliyor akıl sır erdiremiyorum. Kimse sevmiyormu bizi yahu.
    Gerçekliğin tümünden igreniyorum...

Murat SİSMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize karşı oynadıkları oyuna bakıyorum.ve bizden sonra oynadıkları maçlara bakıyorum Diyecek çok şey buluyorum ama söylemiyorum.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Fatih Bayrakdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

En iyi oyununu oynasın bizimle oynayanlar ...

Hepsini hakkıyla yenmeden şampiyon olmazsa , o şampiyonluğu sindiremez bu taraftar ...
    RTE :" Kişilerin işlediği suçlardan dolayı Kurumlar cezalandırılmamalıdır " 22.03.2012

UNUTMA UNUTTURMA

Nereden
    İstanbul

Diyeceksinizki bu maçamı bağlıydı.Açıkcası benim için öyleydi maç öncesi koalisyonlar kavgalar söylentiler başlamıştı bile.Son maçlardan biriydi heyecanın dorukta olduğu maçlardan bir diğeriydi.3 puan ( çıksaydı ).Giden gitmiştir misali Yattara top hala Yattarada Jaja top istiyor ?
    Yattara gidiyor top hala Yattarada.Yattara ceza sahasının içine girdi Yattara yattı yatırdı golünü attı deseydi spiker.
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel maçtı. şota çıktı delikanlı gibi futbolunu oynadı ama bülent uygun gibi adamların aptıklarına alışan ülkeme ters geldi bu biraz.
    Şotayıda Trabzonsporuda tebrik ettim bu maç sonunda.
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Maç öncesi yaşanan sürtüşmeler geldi aklıma.Ve maç sonu?
    Liverpool FC Trabzonspor
    Steven Gerrard

ESER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel maçtı. şota çıktı delikanlı gibi futbolunu oynadı ama bülent uygun gibi adamların aptıklarına alışan ülkeme ters geldi bu biraz.
    Şotayıda Trabzonsporuda tebrik ettim bu maç sonunda.

sota bize karsi delikanlica mucadele etti , tebrikler. keske o delikanli mucadelenin beste birini fbye karsi da gosterseydi. o zaman bu delikanli mucadelesi daha da anlam kazanmis olurdu.

matalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

BU MAÇIN SON SANİYESİNDE BİR POZİSYON VARDI YATTARA JAJA YA ÇIKARSAYDI JAJA ASARDI ONU .
    gol olsa kazansak da değişen birşey olmazdı. bize bir maç daha kaybettirirlerdi olur biterdi
    Katranı dövmeyle olur mu şeker ?

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arada dönmek lâzim bu sayfalara da. Insan bir garip oluyor.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı matalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu maçın son saniyesinde bir pozisyon vardı yattara jaja ya çıkarsaydı jaja asardı onu .
    Gol olsa kazansak da değişen birşey olmazdı. Bize bir maç daha kaybettirirlerdi olur biterdi
    yıkıldım kaldım orda hiç sorma

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O kadar belliydi ki bu sezonda birşeyler olduğu.. Şikecilere karşı kalecilerin özellikle fahiş hataları bize gelince aslan kesilmeleri.

Devran Saka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ne maçtı ya hala unutamiyorum. Biz bu maçı almış olsaydık şikeciler başka maçta başka şikeler yapacaktı

Hasan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Şimdilerde düşününce şaka gibi geliyor, şu maçı alsak her eye rağmen şampiyonduk..
    Bir sevdaysa hayatı anlamlı kılan, yüksek sesle "Trabzon" ulan!

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut'un kale ağzından tribüne diktiği maç değil mi bu ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)