Sayfa 5 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

karayamayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de gol diye bağıramadım.

Sadece gözlerim yaşardı, çok mutlu oldum ...
    ALAN, "Al sana İlker, kapak olsun" deyip, taktı.

Ben de seviyorum bu takımı. Özellikle bu seneki oyuncuları.

Onlar şampiyonluğu herkesten çok hak ediyorlar.

Saygılar,
    Ben de gol olunca acayip bağırdım...İlginç şekilde hiç kaybedeceğimizi düşünmedim...O kadar pozisyondan sonra kaybetseydik yazık olurdu...İnşallah Kayseri maçını da alırız...Kayseriye karşı kayıp yaşamazsak, Beşiktaş maçını da alacağımızı düşünüyorum...

Bu arada Egemen bir an önce dönse çok iyi olacak...Serkanda da ne yazık ki ciddi bir düşüş var...Cale'nin yerine Brozek düşünülse daha mı iyi olur acaba? Ya da arkalı önlü oynasalar...

Ne olusa olsun topçularımızın mücadelesine saygı duyuyorum...Ellerinden geleni yapıyorlar...Fener de bütün maçlarını kazanacak değil herhalde...Elbet bir yerde takılacaklar...Bu arda Fener'in Kasımpaşa'dan sonraki maçı kiminle?

Nereden
    İstanbul

bu maçı geçmeliyiz aksi halde inönüde verecegimiz şampiyonluk savaşının bi anlamı kalmaz.

Alper Calik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Günaydın,

BÜYÜK TAKIMIN
    BÜYÜK TARAFTARLA RIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII III

Hepinize Günaydın.

KISKANANLAAAR ÇATLASIN KISKANANLAAAR ÇATLASIN

Önümüzdeki maç için:

1- Sevgili arkadaşlar. Rakiplerimizi gerektiğinden fazla abartmıyor muyuz? Biz futbol sever bir şehir ve taraftar olarak, rakiplerimizi maksimum, kendimizi minimum performansda hayal edip, HEP EN KÖTÜ SENORYAYA TAKILIYORUZ. Rakipleri küçümseyelim demiyorum. Şunu söylüyorum:

LİGİMİZDEKİ TÜM TAKIMLARIN ve TS nin TÜM PERFORMANSINI %100 sahaya verilebilse TS yi yenebilecek kaç tane takım var?

BENCE 0, EN FAZLA 1, O takımın da hangisi olabileceği tartışılır.

Yani bizim takımımız güçlü. Bu durumda bakış açımız şöyle olmalı:

"KAYSERİYİ YE-NE-CE-ĞİZ" Diğer takımları da.

Bizler taraftar ve camia olarak, POZİTİF olmalı, bu havayı takıma yansıtmalı, özgüven aşımalıyız.
    Sürekli rakip takımların güçlü yönlerinden bahsetmenin faydası yok bizim takıma. O kısımla teknik ekip ilgileniyor zaten.

Sonuç olarak OLUMLU DÜŞÜNELİM, ETRAFIMIZA OLUMLU HAVA YAYALIM, TAKIMA DA OLUMLU HAVA AKSSETTİRELİM.

2- Sözüm Avni Akerdeki taraftara ve orada organizasyon yapabilecek arkadaşlara:

Acaba diyorum: Takımımız lehine iç sahada tezahürat yapmakdan daha çok RAKİP TAKIM ÜZERİNE Mİ TEZAHÜRAT YAPMALIYIZ?
    Bir düşünce sadece. Yani rakip takıma top gelince, ÇOK NET BİR ISLIKLAMA; YUHLAMA, hem rakip hem bizim takım üzerinde daha mı etkili olur?

Böylece kendi takımımıza baskı kurmaz, rahat bırakır, rakip takıma baskı kurar, bizimkilerin de pres yapmasını teşvik ederiz.

Böyle düşünmek uygun mu, başak fikirleri olan?

LA LA LA LA LAAAAAAAAAAAA
    AAAAA TI RAB ZOOOOOOOOOOOOOOOOON

LA LA LA LA LAAAAAAAAAAAA
    AAAAA TI RAB ZOOOOOOOOOOOOOOOOON

ŞAMPİYON
    TRABZON

Herkese mutlu günler.
    Konu Alper Calik tarafından (22.02.2011 Saat 08:41 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

dün bir beşiktaşlı arkadaşım gözünüzü seveyim bizi de yenin demişti...
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Nereden
    İstanbul

Alıntı can41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen onların öyle demesine bakma Biz Trabzonsporsak hiç bir takıma yakın veya uzak olmamalıyız çünkü biz T-Rab-zon-s-po-ruz....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2004'tü sanırım, Galatasaraylılar da hafta içinde yönetici bazında maça asılmayacağız demişlerdi, 4-2 yenildik Trabzonda... Bunların hepsi birbirinin dostu, bizlerle işleri olmasın mümkünse...

tarsus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

dün hasta 8taşlı bir abimizle beraber maçı izledim ve maç boyunca bizi destekledi ezikler şampiyon olmasın siz olun inşallah bizi yenersiniz dedibüyük takımın büyük taraftarı olarak çok mutlu oldum

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok kritik bir maç..

Nereden
    İstanbul

Kayseri için zirvede olmak ya da olmamak adına en önemli maç. Bize denk gelmesi açıkçası iyi olmadı. Tek avantajımız içerde oynayacak olmamız.

Kayserispor kapanıp bir puan almak için oynayamaz muhtemelen, çünkü beraberlik iki takıma da yaramaz, bu sebepten zevkli gollü maç olur gibi.

Takım kadrosunu bozmanında hatalı olacağını düşünüyorum, belki Alan kadroya monte edilebilir ama Cale ve Umut'un böyle bir maçta kesik yemesi kesinlikle aleyhimize olur.

Erken gol atıp, ısırıp maçı koparmalıyız. Bu maçla birlikte her zamankinden daha fazla kenetlenmişlik olacağını düşünüyorum Trabzon'da. Kayseri ve Beşiktaş maçlarından 6 puan çıkarırsak şansımızı çok çok çok artırırız şampiyonluk yolunda.
    Konu Hüseyin Sahtiyan tarafından (22.02.2011 Saat 09:34 ) değiştirilmiştir.
    Gurbetçi Gençler.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kayseri maci da cok zor gececek tek istegim homurdamalar olmasin takima tam destek verilsin gol gec gelebilir kayseri iyi bir takim sonucta sadece sabretmemiz gerekiyor.

Serdar Dilekoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bizim bizden başka dostumuz yok.

Biz bir şekilde kendi maçlarımızı kazanacağız buna mecburuz.

Ama Ceyhun ilk 11 de başlamasın.
    Trabzonsporlu olmak 4 büyük din içerisinden Müslümanlığın hikmetini anlamak gibidir.

Trabzonsporlu olmanın ilk şartı da "Bize Heryer Trabzon" sloganını benliğinde kabul etmektir.

barisb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

o yenerse, bu yenerse yok. sen yenersen şampiyonsun, o kadar...
    Vurdu, gol olduuuu...

Tatar Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet geldik sezonun en zorlu deplasmanlarından birine daha. keşke bu maç da kayseri de olsaydı. avni aker gibi bir deplasmana çıkıyor olmamız tek büyük dezavantajımız. bizim takım şu an deplasmanda en çok maç kazanan takım. 8 galibiyetimiz olmuş. o sebeple avni aker'i kendi stadımız gibi görmüyorum. bizim en zorlu deplasmanımız maalesef avni aker. bakıma falan alınsa da lkalan maçların hepsini deplasmanda oynasak.

Nereden
    İstanbul

Kimsenin ligdeki konumunu iyileştirme çabası "şampiyonluk motivasyonundan" önemli olmamalı.
    Kayseri bu maça bizden daha iyi motive oluyorsa bizde bir sorun var demektir.

Bizim takımın bu maça yeterince, yani şampiyon adayına yakışır şekilde motive olması gerekir. Her maçımız bölye olmalı.

Kayseriyi yeneceğiz diyorum, hem de sıkı bir oyunla ama zorlanmadan.

Saygılarımla,

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayseri için zirvede olmak ya da olmamak adına en önemli maç. Bize denk gelmesi açıkçası iyi olmadı. Tek avantajımız içerde oynayacak olmamız.

Kayserispor kapanıp bir puan almak için oynayamaz muhtemelen, çünkü beraberlik iki takıma da yaramaz, bu sebepten zevkli gollü maç olur gibi.

Takım kadrosunu bozmanında hatalı olacağını düşünüyorum, belki Alan kadroya monte edilebilir ama Cale ve Umut'un böyle bir maçta kesik yemesi kesinlikle aleyhimize olur.

Erken gol atıp, ısırıp maçı koparmalıyız. Bu maçla birlikte her zamankinden daha fazla kenetlenmişlik olacağını düşünüyorum Trabzon'da. Kayseri ve Beşiktaş maçlarından 6 puan çıkarırsak şansımızı çok çok çok artırırız şampiyonluk yolunda.
    tek dezavantajımız demek istedin içerde oynamak inşallah güzel bir atmosfer yakalanır ve şampiyonluğa adım adım gideriz iç saha çok önemli taraftar yeni işler yapmak zorundadır
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Nereden
    İçel

bu maçta taraftarımız büyük bir sınav verecek,öncelikle şotaya çok güzel bir hoşgeldin karşılaması yaparak gönlümüzdeki yerini göstermeliyiz daha sonra bıkmadan usanmadan 90 dakika şampiyon takımın şampiyon taraftarı gibi davranarak hep destek tam destek olmalıyız.bu atmosferde galibiyet serisine devam ederiz

Nereden
    Ankara

Arkadaşlar biz her maç bir oyuncu değiştirme hakkını fazladan kullanabiliriz Piotr oynasın ilk yarı devre arasında Pawel onun formasıyla çıksın maç içerisinde pozisyon değiştirmiş gibi olalım tabiki espiri

Nereden
    Ankara

bir çok kişinin anlayacağını sanmam yinede piotr ile pawel arasındaki farkı sadece futbolları farklı

Trabzon34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oldukça kritik bir maç.. Bu maçı ve bjk yı geçersek ileriye yönelik umutlarımız artar..
    Kolay bir maç olmayacak gibi duruyor.. İnşallah kolay veya zor kazanırız bu maçı da..
    Yukarda bir dostumuz yazmış.. "Yenilirse ye gerek yok.. biz yenelim yeter.."
    Aynen katılıyorum.. Biz tüm maçları yendikten sonra fener her maçı 10 -0 alsa ne fark eder?
    Ayrıca onlar da takılıcaktır.. Daha hala çok maç var.. Biz önümüzdeki maça bakalım boşverelim sonrasını..

"Umut oynamasın" diyen arkadaşlar her halde başka bir maç seyrettiler.. Dünki maçta Umut en istekli, en gayretli oyuncularımızdan biriydi..
    Cale nin formsuzluğu beni sıktı ama Şenol Hocam ı sıkmadı.. Vardır bir bildiği tabii de oynadığında en azından savunmayı iyi yapan piotr a şans verilebilir bence.. Bir de bir ihtimal alan ile başlayabilir hoca ama ilk 11 den 2 oyuncu değiştirerek başlamak pek Şenol Güneş'in tarzı değil..
    Neyse.. AKzanalım da İnönü ye lider gidip lider döenlim İNŞALLAH..
    20+10+20+11 = 61
    2+0+1+0+2+0+1+1 = 7

Nereden
    İstanbul

Pawel biraz golcü galiba
    http://www.youtube.com/watch?v=uFsfkO85nDY

Bu oyuncumuzu bir kullanmaya başlayabilsek

Barış Kaptanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok zor bi maç ama çocuklar bunun bilincinde....bu maçı alırsak beşiktaş maçının anlamı büyük olur,o maçı da alırsak şampiyonuz Allahın izniyle...
    YA TRABZONA MAHKUMSUN YA TRABZONDAN MAHRUMSUN...

Bdeniz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence erken bir gol bulup skor olarak olmasa da oyun olarak rahat kazanacağımızı düşünüyorum 2-0 gibi.(Fazla mı iyimserim acaba)

aybey61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kayserispor için eksi olabilecek olan takımdan savunmadaki Alex'in ayrılmış olması.Eren Güngör'ün uzun süreli sakatlığı,sağ bekde oynayan genç savaş yılmaz'ın kart cezalısı olması.savunmada bir zaafiyet söz konusu.sağ bek olarak beğenilmeyen hamza çakır oynayacak çünkü başka seçenek yok.Cangele,Mehmet Eren,Santana gibi isimlerin sakatlığı onları iyice köşeye sıkıştırmış durumda.Şota bir türlü istediği 11'i sahaya süremiyor.Artıları ise Ankaragücü ve Antalya maçlarını 90.dakkalarda almış olmaları.Maçtan kopmuyorlar ve maç bitene kadar mücadele ediyorlar.Son iki maçlarında vasat bir futbol oynadılar.Ama ne olursa olsun Kayserispor hedefi olan ve kendini kanıtlamış bir takım.Bu ligde her takım için zor bir ekip Kayseri.Bence Şota'ya şu şartlarda 1 puana razımısın deseler maça çıkmaz.Kayseri'nin savunması zaten son 3 4 yılın en istikrarlı ve en az gol yiyen savunması ama çözülmeyecek diye bir şey yok,fener maçında gördük.genç oyuncular baskı altında çok hata yapıyor.1 puana razı olabilirler ama bu demek değildi maç içinde kapanıp savunma yapacaklar.Özellikle Amrabat ve Hasan Ali'nin oynadığı sol kanattan etkili ataklar yapıyorlar.Bu iki futbolcuda çok yetenekli ve çalım atabilen oyuncular.sağ kanatlarında problem var.Antalya maçında Andre Moritz ve savaş yılmaz oynadı o kanatta ama pek bir varlık gösteremediler.Umarım Mehmet Eren ya da Cangele oynamaz bu maçta.

Nereden
    İçel

1-0 olsun bizim olsun.bu saatten sonra skor değil 3 puan önemli

Keleşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kayseri, bursa, antep, konya, kasımpaşa, ibb içerdeki bu maçları seyirci aldırmalı takıma.

6 maç 18 puan. ne yaptı 68 puan.

içerdeki tüm maçları alabilirsek deplasmanda kalan 6 maçımızda;

Beşiktaş , Gençlerbirliği , Galatasaray, Eskişehir , Bucaspor, Karabük

3 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet obsiyonumuz olur.

79 puan bizi rahat şampiyon yapar.

Haydi TRabzon sadece 6 maç 540 dakika oturmayın rakibi, hakemi boğun 27 senenin hasreti bitsin artık!
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)