Sayfa 51 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

mda61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bbyanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazandığımız maçlar da selçuk gehyun colman üçü de oynadı diye hatırlıyorum
    Olsun, ikisi oynasa da yeneriz
    Hem biraz daha hücuma yönelik kadro çıkar bu sefer. Colman, pas trafiğini sağlasın yeter. Vasat oyununa devam ederse, işimiz var bugün
    '' Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla acıklanabilecek milliyetçi bir davranıs degildir.Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen bir hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmisti. ''
    Kazım Koyuncu

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı hasannuhoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçuk olayı tamamen asılsız bir iddiadır...bukadar adam takip ediyor takımı trabzonda basından.mac günü hala hicbir ajansa düşmeme olasılıgı sıfır

Asılsız haber değil, iki günden beri hasta yatıyormuş, serumlarla ayakta duruyormuş Selçuk.Futbolcular başlığına bakabilirsin teyit etmek için.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Gıda Zehirlenmesi Gerçek Haber Ama Bazı Sitelerde Kadrodan Çıkarıldı Bazılarında Durumu Belli Değil Diyor

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

akımımızın başarılı futbolcularından Selçuk İnan gıda zehirlenmesi sonucu hastahaneye kaldırılmıştır. Almış olduğumuz bilgilere göre Selçuk İnan dün tüm gün boyunca Imperial Hastanesinde tedavi altına alındı. Kayserispor maçı kadrosundan çıkartılıp çıkartılmadığı hakkında kesinbir bilgi şuanlık yoktur.

Selçuk İnan'a tüm Trabzonspor taraftarları adına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bilgi için Trabzon DHA muhabiri Yunus Emre Sel'e teşekkürler.
    facebook da ki Trabzonspor grubu...
    yaşamım buymuş meğer... sufle vermek ve unutulmak. madam! christian bir akşam balkonda sizinle konuşmuştu, hatırlar mısınız? tüm yaşamım bu... ben karanlık bir köşeye çekilmiş gizlenirken, başkaları şöhretin busesini topluyordu. ve son nefesimde şunu söylüyorum. "moliere bir dahiyse, christian da güzeldi..."Cyrano De Bergerac

TSunami_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bayburt

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Abartmayın abartmayın herşeyi bu kadar !
    Selçuk olmasa da olur.
    Bir maçı abartıp ölüm kalım haline dönüştürebilecek yegane taraftar biziz herhalde.

Ya Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun. Bu forumu okuyan Kayserisporlular da kendilerini Barcelona filan zannedecekler.
    Ne önemliymişiz, Trabzonspor titriyor diyecekler.

Lig lideri, bugün Kayserispor ile oynuyor. Normal şartlarda, iki takım da sahaya tüm yeteneğini, gücünü koysa, TS Kayseriyi daima yener.

Nedir sizde ki bu yandık bittik halleri?

Sevgili Armağan arkadaşım. Öyle bir anlatıyorsun ki FB yi, seni de FB li sanacağım )
    Sevgili kardeşim. BJK maçını FB KAYBETTİ. Ferrari nin ihaneti olmasa idi, bugün FB yi kimse konuşuyor olmayacaktı.
    Dün Kasımpaşa maçında, 70. dk dan sonra fenerliler sahada yürüyemiyorlardı bile! TAMAMEN BİTTİLER !
    Bu mu senin yere göğe sığdıramadığın, FB.
    Önümüzdeki 2-3 hafta içinde fener patlayacak. Balon gibi. Bakalım o zaman neler söyleyeceksiniz FB için.

Ben iddiamı yineliyorum. Bugünkü maçı kaybetse bile, TS şampiyon olacak. Çünkü biz ligin EN İYİ TAKIMIYIZ. Bunu istediğiniz kadar kabul etmeyin, öyleyiz.

Basının şişirdiği, hakem, oyuncu satın alma ile gazla zar zor ilerleyen bir fenere bu hayranlığınız bitsin artık. Aynı durumda TS kasımpaşa yı 2-0 yense idi, üstelik Kasımpaşa bize karşı penaltı kaçırsa idi, soruyorum bazı arkadaşlara: "TS yi yerden yere vurmayacak mıydınız? Lig sonuncusunu zorla 2-0 yendi, 70 dk dan sonra sahada yürüyemediler" demeyecekmiydiniz? TS olunca her türlü eleştiriyi yapacaktınız, yapıyorsunuz da. Ama FB olunca, 2-0 zar zor aldığı maçtan sonra "İşte FB, iyi takım, Alex, camia" gibi kusura bakmayın ama bence abartılı yorumlar yapıyorsunuz. Bu fener BAAAALOOOOOOOOOOON. KOCAMAN BALON. Bunu Kocaman da biliyor. Adamın suratına bakın, korkudan gözlerini kırpamıyor, insanlıktan çıkmış surat ifadesi. Siz onlardan daha çok FB ye inanıyor, Trabzonsporumuza ise iç inanmıyorsunuz?

TS nin FB ye ezildiğini iki de bir söyleyip durmayın arkadaşlar. O maçta birçok olay üst üste gelmiştir. Defalarca konuştuk. Egemen sakatlandı, oyuncu değişiminde karambole 2. gol yendi, Glowacki sebepsiz atıldı, Emre nin pisliklerine hakem birşey demedi, ite kaka yendiler bizi. Ezildiğimiz filan yok. Geçen sene kupada kim kimi ezdi, bu sene lig maçında kim kimi ezdi gördük.

Usandım sizlerin bu FB hayranlığı ve putlaştırmanızdan. Takımınıza İNANIN ve DESTEKLEYİN artık.

En büyük Trabzonspor.
    Şampiyon Trabzonspor.

Saygılarımla
    bu yorumu ayakta alkışlamktan başka bişey gelmiyor elimden. benim duygu düşüncelerim daha başka ifade edilemezdi herhalde
    Türk futbolunun en büyük marka değeri TRABZONSPOR

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Dinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asılsız haber değil, iki günden beri hasta yatıyormuş, serumlarla ayakta duruyormuş Selçuk.Futbolcular başlığına bakabilirsin teyit etmek için.
    Hiç bir haber kanalında yok lig tv'de bile takımla yatıp kalkan Can karyağdı'da mı bilmiyor bu olayı.
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Bülent Dizman 53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

ankette hangi pankart yazısı seçildi forumdan kaldırılmıs galıba yada ben göremedım
    HEMŞİNLİ TRABZONSPORLULAR...53

Nereden
    Ankara

Alıntı Süleyman Baykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç bir haber kanalında yok lig tv'de bile takımla yatıp kalkan Can karyağdı'da mı bilmiyor bu olayı.
    Futbolcular bölümünde Selçuk'un bir akrabası hasta olduğunu yazmış.Yukarda da Yunus Emre Sel'in haberi var.

sezgin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırıkkale

Arkadaş sen futbolcusun niye dikkat etmezsin böyle şeylere anlamıyorum ki!!!

Nereden
    Ankara

Olur böyle şeyler ne yapalım artık, Selçuk olmazsa yerine başka birisi oynar.

Mert M. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aslına bakarsanız, sezonun ikinci devresi bariz bir motivasyon düşüklüğü yaşayan Selçuk'un sakatlığı, bir anlamda bize onun yerine başka alternatif tercihler yapma imkanı doğurdu. Hayra yormak lazım. Bakıp göreceğiz.
    Fanki tonki zonki...

blacksea35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı calik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARLARI !

Abartmayın abartmayın herşeyi bu kadar !
    Selçuk olmasa da olur.
    Bir maçı abartıp ölüm kalım haline dönüştürebilecek yegane taraftar biziz herhalde.

Ya Allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun. Bu forumu okuyan Kayserisporlular da kendilerini Barcelona filan zannedecekler.
    Ne önemliymişiz, Trabzonspor titriyor diyecekler.

Lig lideri, bugün Kayserispor ile oynuyor. Normal şartlarda, iki takım da sahaya tüm yeteneğini, gücünü koysa, TS Kayseriyi daima yener.

Nedir sizde ki bu yandık bittik halleri?

Sevgili Armağan arkadaşım. Öyle bir anlatıyorsun ki FB yi, seni de FB li sanacağım )
    Sevgili kardeşim. BJK maçını FB KAYBETTİ. Ferrari nin ihaneti olmasa idi, bugün FB yi kimse konuşuyor olmayacaktı.
    Dün Kasımpaşa maçında, 70. dk dan sonra fenerliler sahada yürüyemiyorlardı bile! TAMAMEN BİTTİLER !
    Bu mu senin yere göğe sığdıramadığın, FB.
    Önümüzdeki 2-3 hafta içinde fener patlayacak. Balon gibi. Bakalım o zaman neler söyleyeceksiniz FB için.

Ben iddiamı yineliyorum. Bugünkü maçı kaybetse bile, TS şampiyon olacak. Çünkü biz ligin EN İYİ TAKIMIYIZ. Bunu istediğiniz kadar kabul etmeyin, öyleyiz.

Basının şişirdiği, hakem, oyuncu satın alma ile gazla zar zor ilerleyen bir fenere bu hayranlığınız bitsin artık. Aynı durumda TS kasımpaşa yı 2-0 yense idi, üstelik Kasımpaşa bize karşı penaltı kaçırsa idi, soruyorum bazı arkadaşlara: "TS yi yerden yere vurmayacak mıydınız? Lig sonuncusunu zorla 2-0 yendi, 70 dk dan sonra sahada yürüyemediler" demeyecekmiydiniz? TS olunca her türlü eleştiriyi yapacaktınız, yapıyorsunuz da. Ama FB olunca, 2-0 zar zor aldığı maçtan sonra "İşte FB, iyi takım, Alex, camia" gibi kusura bakmayın ama bence abartılı yorumlar yapıyorsunuz. Bu fener BAAAALOOOOOOOOOOON. KOCAMAN BALON. Bunu Kocaman da biliyor. Adamın suratına bakın, korkudan gözlerini kırpamıyor, insanlıktan çıkmış surat ifadesi. Siz onlardan daha çok FB ye inanıyor, Trabzonsporumuza ise iç inanmıyorsunuz?

TS nin FB ye ezildiğini iki de bir söyleyip durmayın arkadaşlar. O maçta birçok olay üst üste gelmiştir. Defalarca konuştuk. Egemen sakatlandı, oyuncu değişiminde karambole 2. gol yendi, Glowacki sebepsiz atıldı, Emre nin pisliklerine hakem birşey demedi, ite kaka yendiler bizi. Ezildiğimiz filan yok. Geçen sene kupada kim kimi ezdi, bu sene lig maçında kim kimi ezdi gördük.

Usandım sizlerin bu FB hayranlığı ve putlaştırmanızdan. Takımınıza İNANIN ve DESTEKLEYİN artık.

En büyük Trabzonspor.
    Şampiyon Trabzonspor.

Saygılarımla
    Tebrikler kardeş aynen katılıyorummmm..

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hasannuhoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçuk olayı tamamen asılsız bir iddiadır...bukadar adam takip ediyor takımı trabzonda basından.mac günü hala hicbir ajansa düşmeme olasılıgı sıfır

Katılıyorum
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yeri deği ama sp partısı genel başkanı necmettin erbakan saat 11:40 ta hayata gozlerını yummus...,

ALLAH rahmet eylesin...
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Süleyman Baykan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum
    http://forum.bordomavi.net/showthrea...=9047&page=350

Şurdaki mesajı gidin de okuyun.

Semra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

trt 3 de takımın idmanını gösteriyorlar kayseri hazırlıklarını onurla konuştular. izlemek isteyenlere duyrulur.
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Alanı tutan bit ts taraftarı olarak ben de bu maçta Yattara ile başlanması gerektiğini düşünüyorum.Çünkü tsnin ortadan geldiğini artık dünya alem biliyor ve kayseri de burayı iyi kapatan takımlardan biri.o nedenle kanattan da varyasyonlara girmeliyiz.ama ortada sadece umutta yetmez ben olsam bu maçta çift forvet(umut + powel veya burak) artı yattara ile başlarım.

.................onur...........

serkan.....mustafa...Glo....piotr

...........colman...selçuk...........

...................jaja...............

yattara.......powel(burak)........ umut (burak)
    Konu sulo61gun tarafından (27.02.2011 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Haydi Trabzonspor'um zor maç olacaktır.3 puanı İnşallah hanemize yazdıracağız
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Gökhan KAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Asbaşkan'dan Selçuk açıklaması

Trabzonsporlu Selçuk İnan’ın gıda zehirlenmesinden ötürü kadro dışı bırakıldığını iddiasına Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’dan açıklama.

Konuyla ilgili Haber61.net’e açıklama yapan Asbaşkan Nevzat Şakar, Selçuk İnan’ın gıda zehirlenmesi gibi bir durumunun söz konusu olmadığını dün ishal geçirdiğini belirterek, “Selçuk kadro dışı bırakılmadı. Böyle bir şeyler yazılıyormuş doğru değildir kesinlikle. Dün küçük bir rahatsızlık geçirdi ve ishal oldu ve şuanlık olumsuz bir durumu da yok. Ayrıca kadrodan çıkartılmadı. Hocamız bugün ona şans verecektir diye düşünüyorum. Bu tür haberlerin yapılmasını da üzüntüyle karşılıyorum” dedi.
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Asi Çaykaralı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Orta sahamıza bu maçda çok iş düşecektir.Çok çalışması lazım orta sahada Ceyhun'u ilk 11'de bekliyorum

Pawel'in sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı ?
    Trabzonsporlu Olmak Ayrıcalıktır

https://twitter.com/TRABZONSPOR6193

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

27 Şubat 2011 / 12:38
    Trabzonspor Asbaşkanı Şakar haber61'e Selçuk İnan ile ilgili açıklama yaptı.

Trabzonsporlu Selçuk İnan’ın gıda zehirlenmesinden ötürü kadro dışı bırakıldığını iddiasına Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar’dan açıklama.

Konuyla ilgili Haber61.net’e açıklama yapan Asbaşkan Nevzat Şakar, Selçuk İnan’ın gıda zehirlenmesi gibi bir durumunun söz konusu olmadığını dün ishal geçirdiğini belirterek, “Selçuk kadro dışı bırakılmadı. Böyle bir şeyler yazılıyormuş doğru değildir kesinlikle. Dün küçük bir rahatsızlık geçirdi ve ishal oldu ve şuanlık olumsuz bir durumu da yok. Ayrıca kadrodan çıkartılmadı. Hocamız bugün ona şans verecektir diye düşünüyorum. Bu tür haberlerin yapılmasını da üzüntüyle karşılıyorum” dedi.

içimiz rahatlasın bıraz da
    ADANADAN bordoooooooooooooooooooooooooooooooooo............ ........
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Nevzat Şakar adamın ishal olduğu öyle ulu orta söylenir mi, tamam işte gıda zehirlenmesi deyip geçiversene.Selçuk'u rezil etti valla.

hami08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gökhan KAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çok iyi haber bu

werg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ankara'dan Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Cihan_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Asi Çaykaralı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi Trabzonspor'um zor maç olacaktır.3 puanı İnşallah hanemize yazdıracağız
    Insallah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)