Sayfa 166 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 66 116 156 164 165 166 167 SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 4,126 ile 4,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzondaki taraftar daha agresif olmalı kayseri maçındaki son 10 dakikasındaki gibi agresif olmak sahaya yabancı madde atmayı gerektirmez ama rakip ve hakem üzerinde psikolojik baskı oluşturabilir kayseriye 3.golu attığımzda kale arkası tribün karışmıştı kaleci acaba kafama birşey gelecekmi endişesi içindeydiki bu arada 3.golu attık

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Üzüntümü anlatabilecek cümle yok heralde,hele hele bu sene Allah göstermesin olmayıverirse bir daha zor fikrini üzerimden atamamam beni hasta edecek vallahi.Şampiyonluk istiyorsak bu kadar kolay 3 gol yemememiz lazım,bulduğumuz fırsatları da atabilecek golcülerimizin olması lazım.Ara transferde çok yavan kaldık onun sıkıntısını çekiyoruz diye düşünüyorum.Şansımız 9 puan farktaki kadar var ama böyle giderse değil tabii,bjk maçından 3 puan alabilirsek işimiz kolaylaşacak ama tam tersi bi sonuç çıkarsa .....
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı öfd_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sag kanat biraz bos gibi
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Fenerin yaptıgı gibi direncli ortasaha...4-4-2

-------------onur------------
    barıs----glo----egemen----cale/piotr
    serkan---selcuk-----colman---engin
    --------burak------jaja--------------

yada

---------------------onur-------------------
    serkan-------glo-----------egemen-------piotr/cale
    ceyhun-----selcuk--------colman--------engin
    ----------burak---------jaja--------------------

ceyhun bir kez hucuma donuk oynamıstı sag kanatta cok basarılı olmustu....

Bizim yapacagımız tek sey direncli ortasaha...Tıpkı fener gibi...
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

mit_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı serhatsağır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut karşı defansı bu kadar fazla yıpratmasa bu kadar fazla koşmasa bu kadar gol üretemeyiz..pawel umut kadar koşacaksa onun kadar karşı defansı yıpratabilecekse geri koşup defansa yeri geldiğinde yardım edebilecekse ve bunları yaparken kondisyon olarak maçtan düşmeyecekse oynasın..
    valla oynatılsa denense görücez ama daha adam gibi oynatmadı şenol hoca
    yok umutsuz olmaz diyorsak o zaman yanında kesin pawel oynamalı hiç yoktan evimizde ki maçlar da bari umut'un kaçırdığı pozisyonları değerlendirir !
    yoksa tek forvet işimiz umut'a kaldıysa bi 10 maç kurtarır bizi sonra bi 20 maç ah umut vah umut diye parçalanmaya devam ederiz bu şekilde !
    ARTIK TARAFTAR GRUPLARIMIZ BİRLEŞSİN YA !

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hala daha su macin üzüntüsünü atamadim üzerimden.
    Saglik olsun diyelim.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Forum-Yorum

Kayserispor karşısında takım oyunu oynayamadık. Futbolcular sahada birbirlerine yeteri kadar yardımcı olmadılar. Bir de Kayserispor taktik ve kondisyon açısından maça çok iyi hazırlanmış. Bizim birçok futbolcumuz buna karşılık verecek durumda da değildi maalesef. Örneğin PSV den transfer edilmiş olan Amrabat, Serkan Balcı'yı sahadan sildi adeta... Şunu kabul edelim ki Kayserisporun kadrosunun bizden fazlası var eksiği yok. İddia ediyorum aynı kadroya giydirin Trabzonspor formasını, en az bizim takım kadar puan toplar. Kayserisporun kaliteli kadrosunu dengeleyecek olan Engin ve Selçuk'tu. Onların durumu da malum… Takım oyunu olmayınca, hücumda kalan Burak-Jaja-Yattara-ve Alenzinho defansa pek yardımcı olamayınca Kayseri maçındaki sonuç kaçınılmazdı. Bizim beğenmediğimiz Hüseyin Çimşir yok mu vallahi Ceyhun’a taş çıkartırdı. Kalecimiz Onur, en son konuşulması gereken kişidir. İlk golde Serkan ve onun kademesine girmeyen Glowacki, ikinci golde gereksiz yere bölgesini boşaltıp rakip hücumcuya arkada boş alan bırakan Mustafa, üçüncü golde ise Cale ve ona yardıma gitmeyen orta saha oyuncularımız büyük oranda hatalıydı. Neticede bu mağlubiyette en büyük pay defansa ait olmakla birlikte özellikle orta saha elemanlarının yetersiz performansları da çok büyük etken olmuştur. Selçuk-Colman-Engin üçlüsü olmayınca bu takım iyi pas yapamıyor. İleri şişirilen toplarda duvardan döner gibi geldiği için istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Aslında iş dönüp dolaşıyor yönetiminin direkt oynayacak kaliteli transferler yapmamasına geliyor. Yıllar geçti ama Trabzonspor camiası geçmişten hâlâ ders çıkarmış değil.

ThePatriot61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Adamlar bizim macda köpek gibi kostular bee fener macinda nerdeydiniz? Seneye bu maci da dört gözle bekliyorum cok fena cakmamiz lazim bunlara.
    Konu ThePatriot61 tarafından (02.03.2011 Saat 22:47 ) değiştirilmiştir.
    Rüzgar eken firtina biçer

#7 Taquara

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ThePatriot61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlar bizim macda köpek gibi kostular bee fener macinda nerdeydiniz? Seneye bu maci da dört bekle bekliyorum cok fena cakmamiz lazim bunlara.
    Bizim takım fener maçında nerdeyse onlarda oradaydı. .

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim takım fener maçında nerdeyse onlarda oradaydı. .
    .................................................. ..........................
    Konu BiZe HeR YeR 61 tarafından (04.03.2011 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.
    Her şeyi bilmene gerek yok HADDİNİ BİL yeter..!

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İlyas Özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzondaki taraftar daha agresif olmalı kayseri maçındaki son 10 dakikasındaki gibi agresif olmak sahaya yabancı madde atmayı gerektirmez ama rakip ve hakem üzerinde psikolojik baskı oluşturabilir kayseriye 3.golu attığımzda kale arkası tribün karışmıştı kaleci acaba kafama birşey gelecekmi endişesi içindeydiki bu arada 3.golu attık
    Uzun yıllardır ilk defa taraftar baskısıyla gol atıp puan aldık. O baskı olmasaydı Kayseri o golü yemezdi, adamlarda konsantrasyon kalmadı seyircinin baskısı yüzünden. Bu maçla ilgili sevinebileceğimiz tek nokta da budur herhalde.
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gol yemeden kendine gelememe hastalığı bu maçta nüksetmiştir. nokta .
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

itsmylife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı itsmylife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hemen hemen dogrulari söyledi sadece Fenerin daha iyi bir takim olduguna katilmiyorum.
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Walla artık liderlik stresimi ya da başka bişeymi bunun ne olduğunu çözemedim ama takımın durumu iyi değil. Ligin ilk yarısında 13-14. haftaya kadar ligin açık ara en iyi futbol oynayan takımı bizdik.

Ondan sonra ne olduysa bilemiyorum çok kötü oynamaya başladık. Ve şu anda bu takım ligin en kötü top oynayan takımları arasında. Bu benim düşüncem çünkü 2. devre oynadığımız bütün maçlarda çok kötüydük. Bunun daha ne kadar süreceğini merak ediyorum. Şu anda açık konuşuyorum ligde 5-6 takım hariç diğer bütün takımlar bizden daha iyi futbol oynuyolar. Son halimizle. Umarım bu devam etmez bu takımın bu olmadığını hepimiz biliyoruz formda oldukları zaman neler yapabileceklerini biliyoruz.

Kayseri maçına gelince hakem hataları vs. gibi şeylerden bahsetmek istemiyorum. Hele attığımız ilk gol hakkında hiç konuşmak istemiyorum. Başkan konuştuğuna pişman olmuştur heralde. Kasıtlı olmadı ama aynı golü attık hemen hemen.

Sahada kazanmayı hakeden bir taraf varsa bu kayserispordu. Her açıdan bizden iyiydiler. Maçın 90 dakikası bize adeta futbol dersi verdiler. Bizde ise açıkçası oyunular yerlerde sürünüyor. Sahada takımını sırtlayan tek oyuncu (bunu söyleyeceğime hiç inanmazdım) Burak yılmaz bir de kaleci onur.

Defans hattının kötülüğünden bahsetmek istemiyorum. Çünkü takımımız oyun genelinde hiçbir hattıyla takım gibi oynamıyor ve beni umutsuzluğa sevk eden şey de bu. Takım oyunundan uzak defansı çok basit hatalar yapan bir takım bırakın şampiyon olmayı maç kazanması bile zordur.

Bana göre bu durumun 2 sebebi var: Birincisi takımın liderlik stresi. İkincisi ise oyunculardaki formsuzluk. Bir oyuncu sezon içinde her maçta yüksek performansı gösteremez. Bu da tüm oyuncularımıza yansımız durumda.

Bunun yanında açıkçası egemenin yanında sırıtmayan glowacki, son maçlarda stoper olarak yeterli düzeyde olmadığını gösterdi en azından türkiye ligi için. Mustafanın ise daha çok yol alması gerektiğini gördük. Bunun yanı sıra serkanın ve calenin defansta tek yakalandıklarında etkili oyuncular karşısında ister istemez çok büyük hatalar yaptıkları da ortada. Stoper mevkiinde giray bu iki isminde önünde her ne kadar çok iyi olmasa da egemenden sonraki stoperimiz olduğunu düşünüyorum.

Sonuçta ortada bazı yapılmış hatalar var. Bunlar düzeltildiğinde, oyuncular forma girdiğinde bu takım eski haline dönecektir, en azından ben öyle umuyorum. Ama bu haliyle bu takım hiç ama hiç ümit vermiyor.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kayseri maçında serkan kötüydüne yada karşısndaki adam çok çok iyi,bence macın hakkı beraberlikti,bu mac geride kaldıi,önümüzü görmek için arkaya fazla taakılmamak lazım ,arkaya baka yürürsek toslarız bir yere,
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

ankaragücü maçı bu maç, erken gol bulup 1-0 öne geçmişin koruyamıyorsun...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

Mora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bizim maçta çılgın gibi saldıran, koşturan kayseriye noldu? 2-1 yenildi eksiklerle dolu manisaya... fenere karşı yürüyen takım, manisaya da yenildi..bizeymiş hırsları.

Nereden
    Artvin

demek ki neymiş Türkiyede Futbolcu satın almak kolaymış. Kayseri geçen hafta bize nasıl oynadı ondan önce fenere nasıl oynadı ve bu hafta manisaya nasıl oynadı Tüm türkiye görsün...

Futbol sahada değil, gizli saklı yerlerde oynanıyor..
    ''7''

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim maçta çılgın gibi saldıran, koşturan kayseriye noldu? 2-1 yenildi eksiklerle dolu manisaya... fenere karşı yürüyen takım, manisaya da yenildi..bizeymiş hırsları.
    Alıntı artvinli_mert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek ki neymiş Türkiyede Futbolcu satın almak kolaymış. Kayseri geçen hafta bize nasıl oynadı ondan önce fenere nasıl oynadı ve bu hafta manisaya nasıl oynadı Tüm türkiye görsün...

Futbol sahada değil, gizli saklı yerlerde oynanıyor..
    her puan kaybında kılıf aramayı bırakın . Transfer döneminde yapılanlara,yapılmayanlara bakarsanız puan kayıplarının nedenini çok net biçimde görebilirsiniz. .

Devrim Arslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

beter ol kayseri !! sadece şotaya üzüldüm

Tsikopat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kayseri bize oyle efor sarfedip o kadar yorulmus ki Manisa karsisinda ayakta durmakta zorlandilar.. Hic aklima getirmek istememistim ancak bu mactan sonra gordum ki bizim maca ozel motivasyonla cikmis adamlar..
    Gölgelerin gücü adına.

Cenk ÇAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

beter olsun bu takımlara. bize asılan takımlar haftala boyu maç kazanamıyor ya. bak antalyaya,manisaya ankaraya,ve kayseriye adi takımlar fener ve azize yaranmak için yapıyorlar bunları
    TEŞEKKÜRLER ŞENOL HOCAM.....

Nereden
    Artvin

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her puan kaybında kılıf aramayı bırakın . Transfer döneminde yapılanlara,yapılmayanlara bakarsanız puan kayıplarının nedenini çok net biçimde görebilirsiniz. .

farklı şeyler bunlar o farklı bir konu ve ayrı olarak konuşuruz, en iyi transferleri yapsak ne olur, biri rahat rahat maç kazanıyor biri kendini yırtıyor. Biri hakemle rakiple federasyonla mücadele diğeri rahat bizim konuşmamız gereken bu her takım eşit olsun maç sahada olsun.
    ''7''

BiZe HeR YeR 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Size rağmen şampiyon olacağız istanbulun uşakları.
    Her şeyi bilmene gerek yok HADDİNİ BİL yeter..!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)