Sayfa 165 Toplam 167 Sayfadan BirinciBirinci ... 65 115 155 163 164 165 166 167 SonuncuSonuncu
Toplam 4175 adet sonuctan sayfa basi 4,101 ile 4,125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor

Mora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben sinirimden lig tvyi kapattırdım, o zevkten dört köşe şansalın "muhtteeşm maçtı" demesine o kadar uyuz oldum ki.. mustafa denizli ile iki pek keyifliydi maşallah.
    ben de ruh gibiyim.
    kimse demesin "bakın fener 9 puan farkını nasıl kapattı, ne olcağı belli olmaz" diye.
    biz fener değiliz ki. ne yazıkki bizim şampiyonluk yarışında tecrübeli, çekip çeviren üstüne hattrick yapan bir kaptanımız yok (bu kötü yönden eksiğimiz)
    .. sahada emre gibi lugano gibi çirkefleşip hakemi baskı altına alan oyuncumuz yok, ona buna gözdağı veren iddialı açıklamalar yapan teknik direktörümüz, şampiyonluk için her türlü transfer-şike vb kaçınmayan bir başkanımız yok.
    bizi biz yapan budur belki. istanbulun pis işlerine karışmamak...
    ama üzülen hep biz oluyoruz.
    biz bu yarış için yeteri kadar kuvvetli değiliz. şahsen benim yüreğim kaldırmıyor, dünden beri moralim yerlerde.
    bu yarış için ne duygusal olarak taraftar, ne mental olarak futbolcular, teknik kadro ve ne de iktidar olarak yönetim tecrübeli.
    şansızlığımız, sakatlarımız da cabası.
    gülmüyor kader.

mekatronik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Üzeyir Gönül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşın 28 ve sen Trabzon'un son şampiyonluğunu bile bilmezsin. Ben de hayal meyal hatırlıyorum sadece. Bu yüzden o zamanki taraftar hakkında yorum yapmak ne sana ne de bana düşer. O zamanki taraftarından da kırıp döktüğünü sanmıyorum ayrıca...

Saha içindeki futbol ölçülerindeki sertliğe ben de varım. Ama kasap olmaya yokum. Hakem bana göre kötü maç yönetmedi. Burak'a yapılan hareket tamam faul ve kırmızı karttı ama penaltı değildi çünkü ceza sahasına girilmeden yapılmıştı hareket. Ancak Glowacki de penaltı yaptırmıştı ve hakem vermedi. Ne olacak şimdi? Yine de hakemin kafasını yardık, oldu mu şimdi? İşin doğrusu bence iyi oldu. Ceza versinler de maçlarımız dışarıda oynayalım. En azından dışarıdaki seyirci takımı 90 dakika destekliyor. Uyumuyor yani...

Mesajında koyu olarak belirttiğim durumla ilgili de birkaç cümle söyleyeceğim. Burak'a yapılan hareketin penaltı olmadığını söyledim; ama diyelim ki penaltı, hakemin onu vermesi için seyircinin rakip takımı da hakemi de etki altına alması gerekmiyor mu? Nerde o seyirci, bana gösterebilir misin?
    bir şeyi bilmek için yaşamak mı gerekir illaki yapmayın allah aşkına.
    tek tek pozisyonlardan bahsetmiyorum dikkat ederseniz penaltı veya değil demiyorum, değilse bile çaldıracak diyorum taraftar ,siz bana penaltıydı değildi diyorsunuz.
    ayrıca koyu olarak belirttiğiniz taraftar ise son 5 dakikadaki taraftar işte. glowckiye o golü attıran taraftar.
    bizim taraftarı takım çoşturuyor gerçekten yazık.gol atınca coşan 5 dakka sonra da oturun oturun seslerinden maçı izleyemediğin bir topluluk bizimkisi işte.
    ben son 5 dakikadaki taraftarı istiyorum.
    Cehalet ne güzel şey, her şeyi biliyorsun.

kaan aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben inanıyorum bu sene ŞAMPİYON olacağız...
    7'n bitirdin beni...

Nereden
    İstanbul

En azından dün lig Tv ye bir yöneticinin bağlanıp bir kaç kelime konuşması gerekiyordu. Adamlar neredeyse ağızlarından salyalar akarak maçı aleyhimize yorumluyorlardı . Hatta tüm spor programlarında konuşmak gerekiyordu bence. Bu da bir çeşit propagandadır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Fener 9 puan önde iken neden umudunu yitirmedi çünkü onların başkanı özür dilemiyor takımını savunuyor.

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener 9 puan önde iken neden umudunu yitirmedi çünkü onların başkanı özür dilemiyor takımını savunuyor.
    evet ntv de çıktı meydan okudu. bu takım farkı kapatacak şampiyon olacak dedi.

bizim ki seçimden sonra selçukla imza konusunda anlaştık dedi onu bile başaramadı.
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

SEDAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

- Her sülaleye bir deli lazım , yönetimede lazım , ama yok işte , mecazi anlamda kullanıyorum ki o kişi İbrahim Hacıosmanoğludur , bence tabi...
    Trabzonspor demek inancın zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam'' Dozer CEMİL Hopa & Beşikdüzü & Şahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMİZ82

Ömer Faruk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"Vi veri veniversum vivus vici" "By the power of truth, I, while living,have conquered the universe".
    "Artists tell lies to tell the truth, politicians tell lies to cover it up. "

Caner Dikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün akşam Erdoğdulular'ın açtıkları pankartta ne yazdığını bilen, gören var mı (:

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

as takimdan 4 futbolcu eksikti..

selcuk-egemen-giray ve engin..

bu dort futbolcuda hirsli futbolcular..

fenerin kadrosundan bunlara es deger emre lugano yobo ve mehmet topuzu cikarin arti gokhan gonulun formsuz oldugunu dusunun..

dunku kayseri onlarida perisan ederdi..

egemen giray defansa dondugunde eski kimligimize donecegimizden suphem yok..

besiktas maci cok zor gecicek..

kazanirsak onumuz acik bence..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kayserispor yılın futbolunu ilk kez dün oynadı diyenler var. Acaba neden?

Mehmet Ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ligtv tam bir .....

Yusun kafasini mozaiklemis sanki kan kabindan geberecek!!

lazzz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Her sülaleye bir deli lazım , yönetimede lazım , ama yok işte , mecazi anlamda kullanıyorum ki o kişi İbrahim Hacıosmanoğludur , bence tabi...
    aynen katılıyorum baskanın bu tavrı istanbullularınn hosuna gıdıyorr ve işine gelıyor
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGİSİ'nin önüne gecmiştir

zahido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Reha Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayserispor yılın futbolunu ilk kez dün oynadı diyenler var. Acaba neden?
    cunku direncsizdik..

egemen selcuk giray engin umut ve serkan bu takimin hirs abideleridirler..

bunardan 4u zaten kadroda yoktu serkan formsuzdu..

umutta alanzinho ve jaja orta sahaaya yardim etmeyince orta dahaya yardim etmek icin habire geri geldi..

haliyle oda yoruldu..

bu sebeple kaybettigimiz 2 puan degil sevinmemeiz gereken bir puan var ortada..

bu 1 puan bizi sampiyon yapabilir..
    "İnandığı gibi yaşamayan, yaşadığı gibi inanmaya başlar"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Berberoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla ne yalan söyleyeyim.
    Kupada Beşiktaş, ligde Fener'e mağlup olduğumuz hafta daha ümitsizdim.

Hele Fener'e karşı oynadığımız silik oyunu görünce inanın nerdeyse 1 ay kendime gelemedim.

Ama Sivas, Manisa, Kayseri maçlarında belki mükemmel oynamadık ama eksik kadromuza rağmen şampiyonluğu hala istediğimizi gösterdik bence.

VE BEN ŞU AN HİÇ ÜMİTSİZ DEĞİLİM.

Fener tarihinde 8 maçtan uzun galibiyet serisi yok. Şu anki görüntüye göre de şu anki 7 maçlık seriyi çok daha ileri götürebilecek oyun kaliteleri de yok.

Ligde ilk 3 sırada olan takımlar arasında en iyi futbolu kim oynuyor?

Eğer futbolun adaleti varsa sezon sonunda iyi olan şampiyon olur, eğer adalet yoksa da yapacak bir şey yok artık.

Nasıl 96'da, 2005'te doğrandıysak, bu sene de doğranarak vereceksek şampiyonluğu, ve GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU olacaksak yine, demek ki geçen yılki 5. farklı takım şampiyonluğu Türk futbolunda yeterli devrimi yapamamış demektir.

BEN ŞAMPİYONLUĞA İNANIYORUM, SİZ DE İNANIN....

mit_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kesin seyircisiz oynama cezası alıcaz 1 maç dünkü olaydan sonra
    saha kapama verseler daha iyi yav
    ARTIK TARAFTAR GRUPLARIMIZ BİRLEŞSİN YA !

serhatsağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

umut gol de kaçırsa bizi kahretme noktasına da getirse,umut olmadan pozisyon üretemiyoruz karşı defansı yıpratamıyoruz.. sadece sahaya yüreğini koyduğu için bile her maç ilk 11 de başlamalı..
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR''7'' nin büyüsü...

Nereden
    İstanbul

Alıntı serhatsağır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umut gol de kaçırsa bizi kahretme noktasına da getirse,umut olmadan pozisyon üretemiyoruz karşı defansı yıpratamıyoruz.. sadece sahaya yüreğini koyduğu için bile her maç ilk 11 de başlamalı..
    kardeş kaç kere pawel'i 90 dakika izledin de bu kanıya vardın merak ettim ?
    Ne malum belki çok daha iyidir de biz hala kulubede oturtuyoruz adamı !!!

is_mail61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mit_o Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin seyircisiz oynama cezası alıcaz 1 maç dünkü olaydan sonra
    saha kapama verseler daha iyi yav
    bize seyircisiz oynama cezası veremezler yer yerinden oynar yemez canımıza tak etti onlarda bilio bunu nolcak enson biri çıkcak birini zımbalıcak federasyondan sonu odur bunun milyonlarca taraftarı olan bi takımı ve bu kadar insanı sen hiçe sayıp bişiler yaparsan sonu odur

Nereden
    Balıkesir

kardeş kaç kere pawel'i 90 dakika izledin de bu kanıya vardın merak ettim ?
    Ne malum belki çok daha iyidir de biz hala kulubede oturtuyoruz adamı !!!

beşiktaş la oynanan kupa maçında ilk 11 de başlamıştı..o maçta staddaydım pawel bırak geri koşmayı ya da mücadele etmeyi zorla nefes alıyodu daha ikinci yarı yeni başlamıştı adamın dili dışardaydı..kondisyon yok güç yok...şenol güneş te o maçtan sora yaptığı açıklamada polonyalılardan verim alamadığını söylemişti zaten..bu adamlar idmansızlıktan dolayı antremanlardan sora ayakları şişiyormuş bunu şenol hoca kendi ağzıyla söyledi...şampiyonu küçücük ayrıntıların belirleyeceği bu sene pawel i deneme yanılma yoluna gidebilir miyiz??

Nereden
    İstanbul

Alıntı serhatsağır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaş la oynanan kupa maçında ilk 11 de başlamıştı..o maçta staddaydım pawel bırak geri koşmayı ya da mücadele etmeyi zorla nefes alıyodu daha ikinci yarı yeni başlamıştı adamın dili dışardaydı..kondisyon yok güç yok...şenol güneş te o maçtan sora yaptığı açıklamada polonyalılardan verim alamadığını söylemişti zaten..bu adamlar idmansızlıktan dolayı antremanlardan sora ayakları şişiyormuş bunu şenol hoca kendi ağzıyla söyledi...şampiyonu küçücük ayrıntıların belirleyeceği bu sene pawel i deneme yanılma yoluna gidebilir miyiz??
    o maçta dikkat edersen yedek ağırlıklı bir kadro vardı...
    vede çoğu futbolcu kötüydü o maçta...
    hemde o zaman ki kondisyonuyla şimdi ki kondisyonu aynımıdır sence...?
    hem a takımla beraber oynayacak...
    o maçta kötü diyorsun ama tek golün pasını da şık bir pasla o verdi bunu da unutmamak gerek
    hiç yoktan bjk maçında oynasa da bu sefer umut gibi boş kaleye kaçırmasa pozisyonları !!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı is_mail61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize seyircisiz oynama cezası veremezler yer yerinden oynar yemez canımıza tak etti onlarda bilio bunu nolcak enson biri çıkcak birini zımbalıcak federasyondan sonu odur bunun milyonlarca taraftarı olan bi takımı ve bu kadar insanı sen hiçe sayıp bişiler yaparsan sonu odur
    valla üzgünüm ama öyle görünüyor inşallah ben yanılırım...
    2-3 güne belli olur sanırım...

Nereden
    Balıkesir

o maçta dikkat edersen yedek ağırlıklı bir kadro vardı...
    vede çoğu futbolcu kötüydü o maçta...
    hemde o zaman ki kondisyonuyla şimdi ki kondisyonu aynımıdır sence...?
    hem a takımla beraber oynayacak...
    o maçta kötü diyorsun ama tek golün pasını da şık bir pasla o verdi bunu da unutmamak gerek
    hiç yoktan bjk maçında oynasa da bu sefer umut gibi boş kaleye kaçırmasa pozisyonları !!!

umut karşı defansı bu kadar fazla yıpratmasa bu kadar fazla koşmasa bu kadar gol üretemeyiz..pawel umut kadar koşacaksa onun kadar karşı defansı yıpratabilecekse geri koşup defansa yeri geldiğinde yardım edebilecekse ve bunları yaparken kondisyon olarak maçtan düşmeyecekse oynasın..

Nereden
    İstanbul

valla üzgünüm ama öyle görünüyor inşallah ben yanılırım...
    2-3 güne belli olur sanırım...
    bunların ALLAH belasını versin ya versin ellerinden gelse küme düşürücekler şerefsizler

Nereden
    İstanbul

ya içime oturdu acaip canım sıkılıyor düşünmiim diyorum çıkmıyo aklımdan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)